Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

2008 philadelphia'da şehirde wireless vardı.Sene 2017 Kullanım kotası kalksın diye bayram ediyoruz. Vay halimize yav, Fiber için kota kullanımı değişmiyor.7/24 download eden, kota doldurduktan sonra bile downloadı kesmeyen tipler adamların en büyük sıkıntısı. "Herkes kullansa 600-700 liradan satarız" diyor. Fena değil video, internetin genel işleyişi hakkında daha çok bilgi var Akn'den. Aahuea "bir bitin hikayesi".
Sosyal ağlarda paylaş

Turk.Net'in AKN'yi kaldırdırıyoruz sözleri reklamdan ibaret gibi geliyor bana. Bugün ekstra AKN satmaya başlamışlar. Online işlem merkezine baktığımda +AKN diye bir uygulamanın geldiğini gördüm. Fiyatlar şu şekilde:
25 GB Artı Akn 10 TL
50 GB Artı Akn 15 TL
100 GB Artı Akn 20 TL

İnsanlar AKN satın almaya başlarlarsa AKN'yi diğer bölgelerde kaldıracaklarını düşünmüyorum. Ayrıca istenildiği vakit satın alınabilen bir şeyin adında "adil" kelimsinin geçmesi de ironinin dibi olmuş yıllardır olduğu gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arondrin said:

Turk.Net'in AKN'yi kaldırdırıyoruz sözleri reklamdan ibaret gibi geliyor bana. Bugün ekstra AKN satmaya başlamışlar. Online işlem merkezine baktığımda +AKN diye bir uygulamanın geldiğini gördüm. Fiyatlar şu şekilde:
25 GB Artı Akn 10 TL
50 GB Artı Akn 15 TL
100 GB Artı Akn 20 TL

İnsanlar AKN satın almaya başlarlarsa AKN'yi diğer bölgelerde kaldıracaklarını düşünmüyorum. Ayrıca istenildiği vakit satın alınabilen bir şeyin adında "adil" kelimsinin geçmesi de ironinin dibi olmuş yıllardır olduğu gibi :)

Baya kaldırılan var yalnız AKN'si. Bu AKN alma muhabbeti de Tekno Seyir'de geçti, çok talep var fakat yoktu bunlarda hiç ondan koymuşlar. Benim uydunet taahhüt bitsin geçmeyi planlıyorum ben valla.

20 Nisan'dan sonra bölgenizde AKN'siz hizmet verebiliyor mu check'i gelecekmiş ona göre geçebilecek insanlar bakalım ümitliyim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Baya kaldırılan var yalnız AKN'si. Bu AKN alma muhabbeti de Tekno Seyir'de geçti, çok talep var fakat yoktu bunlarda hiç ondan koymuşlar. Benim uydunet taahhüt bitsin geçmeyi planlıyorum ben valla.

20 Nisan'dan sonra bölgenizde AKN'siz hizmet verebiliyor mu check'i gelecekmiş ona göre geçebilecek insanlar bakalım ümitliyim ben.

Eğer apartmanınızda bulunan kutuda, hangi daireye hangi kablo gidiyor belli değilse sorun çıkıyor. Turk.Net kutuya kadar hizmet verdiği için, gelen telekom yetkilisi evinize giden kabloyu bulmak için uğraşmıyor. Bu yüzden elektrikçi çağırıp yeniden kablo çektirmek zorunda kaldım. Yine evden kutuya kadar olan kabloda problem varsa, eletrikçi çağır diyorlar. Benim sıfır çektirdiğim kabloda kırık meydana gelmiş, telekom yetkilisi bizim görevimiz değil ama bakalım diye gelip tespit etti sonra ahizeyle dinleyerek. Elektrikçilerde bu ekipman yok mesela. Böyle durumlarda can sıkıcı olabiliyor söyleyeyim dedim.

Ama kutudan eve kadar olan bağlantınızda sorun yoksa piyasdaki en avantajlı isp yine de. Taahütsüz olması ve görece yüksek kota sunması iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...