Jump to content

Mal

=o=
 • Mesaj sayısı

  8.794
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mal tarafından gönderilen her şey

 1. Mal

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  tarakla arasına yarım jilet koyup aralığı artırma gibi yöntemler var. ben herşey bimilyoncu gibi yerlerde satılan bıçağın tarağını kullanıyordum orjinal tarağın yerine aralık artsın diye.
 2. Mal

  Klasik traş bıçağı (Double-edged razors)

  de89 çok giriş seviyesi bi bıçak normal onunla çok uzun sakalı kesememen. aralığı o kadar azki normal sakalı bile kesemiyor sıfır.
 3. Mal

  vücut geliştirme #5

  o verdiğim linkteki hiç bir hareket makinada chest pulldownın yerini tutmuyordu ama bugün dumbell puldown denedim ve makinadakinden daha etkili olduğunu gördüm. artık makina olsada yatarak dumbell pulldown yaparım. eşit derecede üst sırt + front deltoid çalıştırıyor. göğüs ve kanatta çalışıyor ama en çok üst sırt ve front deltoid hissettim. yerde yatınca sırta yastık koyup yerden biraz yükselmek gerekiyorki ağırlığı iyice geriye bırakıp sırt kasları daha iyi aktive olsun. kaldırırken üst sınırı iyi bulmak gerekiyor yoksa boşalıyor çalışan kaslar. kastaki gerilimin boşalmayacağı son yere kadar kaldırmak lazım. makinadan çok daha iyi çalıştırdı. resimdeki gibi dik değil yatay tuttum dumbellı. ağırlık takmalı olunca kenarlarda tutacak yer oluyor.
 4. Mal

  Tube Thread #1

 5. Mal

  vücut geliştirme #5

  spor salonu çeşitliliği olmuyor tabi, ama her hareketin bir sebest ağırlık alternatifi var dumbell seti + uzun bar ihtiyaca göre extra ağırlık eksikliği çektiğim tek alet şu şu alet tek başına spor salonu gibi bişey. evim olsa alırım. mesela bunda chest pulldown yapmak isterim ama bir sürü alternatifi var https://www.menshealth.com/fitness/a19545838/10-best-back-exercises/ dumbell seti alacaklara şunu tavsiye ederim https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/cosfer-csf-20kgd-cantali-siyah-dokum-set-20-kg_pdp_525972285 bunda 1.25 ve 0.5 ağırlıklar olması iyi ağırlığı artırıp azaltması tutarlı oluyor. ben extra 4 tane 1 kg alıyorum gene aynı markadan. gelirken çantası kırılıyor 2 kere aldım 2 sinde de kırık geldi.
 6. Mal

  vücut geliştirme #5

  evde spor yapmaya alışın bırakamazsınız bi daha. yarım saat önceden çanta hazırla, giderken ne giycem derdi, gidince üstünü değiştir, milletin girdiği yerde duş al, tekrar üstünü değiştir, çantayı toparla, o yorgunlukla geri dön. spordan çok spor dışı şeylere zaman-kafa gidiyor.
 7. Mal

  Kolonya kıtlığı yaşanır mı?

  bir sürü değişken var tabi, mekanın büyüklüğü kaynakta bulunan virüs sayısını etkiler, ona paralel olarak senin o havaya maruz kalma süren de aldığın virüs sayısını etkiler. sadece corona için değil genel bir araştırma vardır bu yönde kesin. bilsek içimiz rahatlar iki dakka girdim çıktım kaptım mı felan diye.
 8. Mal

  Kolonya kıtlığı yaşanır mı?

  bakteri devamlı alıyoruz. ama bağışıklık sistemimiz bunu tolere ediyor. tolere edemeyeceği miktarda alırsak ta hasta oluyoruz. sorduğum soru mantıklı.
 9. Mal

  Kolonya kıtlığı yaşanır mı?

  benim merak ettiğim virüslü havayı ne kadar süre solumak virüsü kapmaya yeterli oluyor. bir nefes çektin kaptın demek mi, yoksa belli bir miktar soluman mı gerekli, öyleyse neye göre belirleniyor bu süre (yaş, bağışıklık sistemi durumu vs.). güvenilir bi kaynak bulamadım bununla ilgili.
 10. Mal

  Bir Film/Dizi Vardı?

  yok değil, yapım tarz olarak indie festival filmi gibi bişeydi. adamın kafasından ateş çıkması en önemli keyword.
 11. Mal

  Bir Film/Dizi Vardı?

  Ha o zaman yanlış hatırlıyorum neyse uplamış oldum 4 senelik soruyu.
 12. Mal

  Bir Film/Dizi Vardı?

  yanlış hatırlamıyorsam şu posttaki görseller bu filmden
 13. Mal

  Kolonya kıtlığı yaşanır mı?

  havadan bulaşma ihtimali eğer geniş alandaysan oldukça az. ama birinin öksürdüğü yada terinin bişeyinin bulaştığı yere dokunup sonra elini ağzına götürürsen kaparsın. o yüzden el dezenfekte etmek önemli deniyor.
 14. Mal

  Kolonya kıtlığı yaşanır mı?

  ben durunun bidon kolonyalarından aldım 60 derece birde neyin içine koycam bunu diyip johnsons baby morning dew yani şu https://www.johnsonsbaby.com.tr/johnsons-morning-dew-kolonya üzerinde derece felan yazmıyor birde bebekler için yani bakteri öldürürmü bu
 15. Mal

  Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

  güvenli liman kim diyordu bilmiyorum diyorsa uzun vade için diyordur. kısa vadede yüksek riskli - yüksek getirili zaten.
 16. Mal

  Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

  of luk bişey yok bütün borsalar çöküyorken coin marketin çökmesi normal. diğer borsolarla oran orantısı artarkende düşerkende 3 katı oluyor zaten hep.
 17. Mal

  Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

  btc intihar etti resmen -25% bir günde
 18. Mal

  akıllı bileklik

  gps dediği koşarken yada bisiklete binerken yaptığın yol hızın gibi şeyler içinmiş, harita yok yani bide app var telefona gelen sağa dön sola dön yönlendirmelerini telefona gönderiyor
 19. Mal

  Yunan mitolojisi

  sorsan bilen biri çıkabilir
 20. Mal

  akıllı bileklik

  xiaomi amazefit gts herşeyiyle süper alet yapmışlar ama mkrofon ve speaker yok özellikle kalp ölçümünü profesyonel cihazlada deniyorum çok çok yakın çıkıyor sonuçlar demesi iyi.
 21. Mal

  Dünya dışı yaşamı destekleyen basın

  en çok ilgi çekecek okunacak ne varsa onu yapıyorlar. hayat görüşleri ve inançları para olduğu için ters düşmüyor.
 22. Mal

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  lafı geçmişken youtube da bi tane daha yeet var aynı senin gibi yeet olarak söylemiş herkese adını https://www.youtube.com/channel/UCD3fMwQk0FvMjyumK5VD4iw
 23. Mal

  Türkçe desteği olan c-rpg

  baldurs gate 1 var
 24. Mal

  Elektronik Sigara

  pardon kullanılması tamamen yasaklanacaktı onla karıştırdım komple yasak gelmiş diyince
 25. Mal

  Elektronik Sigara

  kullanıcı adam uçağa binemeyecekmi aletle yada bagajda
×
×
 • Yeni Oluştur...