Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

bilmez valla kurumsal cakal dolu ortalik.. ozellikle aile isletmelerinde bu islerle ugrasan bir ahmet abi vardir..genelde orta yasli vs..kurumsal mustem. de durup durup buna yazar..abi bak sahane kampanya vs vs diye..sonucta her islemi prim adamin..taahut bittikce guncel ne satiliyorsa yenilettirir para da zaten ahmet abiden cikmiyordur ..mutlu mesut yasarlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

AKK'nin işkencesini biz şirkette çekiyoruz ya eauh
normalde deli internet var, 2mb/s ile indiriyosun falan
ama o AKK doldu muydu değil bişey indirmek siteler zor açılıyor
bugün artık telefonu taktım onun internetinden bağlandım daral geldi

Aynısı bizde var, Ofisin bulunduğu lokasyonda fiber ve kablonet olmadığı için vdsl ile çalışıyoruz. Onda da AKKsız tarife yok 2 hat aldık biri bitince diğerine geçiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

@totemic
tüm eleştirilere karşın geçen ay türknete başvurumu yaptım. Ttnet abonesiydim maximum 35mbit alabilirsiniz dendi bana da 80tl civarı bi fiyat cıkarıdlar 100gb kota için. Neyse risk alıp turknete başvurdum evrakları imzalayıp gönderdikten sonra telekomun cıkardığı zorluklar(kimlik fotokopisini 2 kere kabul etmediler) sebebiyle aboneliği turknete geçirmeleri 2 hafta sürdü. Neyse hattım acıldı ilk ay bedava, en düşük aldığım hız 62mbps, ms 8 in üzerine çıkmadı, 7-8mb arası dl gördüm saniyede torrentten. şu ana kadar her şey mükemmel gibi sonrsı için bekleyip göreceğiz.

Bunlara ek olarak bu gün bnm hattın aknsini kaldırmşlar ve aknsiz pakete geçirmişler 10 gün oldu bağlanalı internet, ilk etapta 150 gb akn vardı.
Hız testinde 60 ın altını ve 8 ms'in ustunu hiç görmedim Speedtest ten yaptım testleri (test saatleri genellikle aksam 20:00-24:00 arası). O kadar eleştiri okudum hi sanki her şey bir anda boka saracakmıs hissiyatı halen silinmedi :)
Sosyal ağlarda paylaş

https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/

Turknete başvuracaktım, 120 Liraya kadar cayma bedelini de desteklediklerini belirttiler.

Ancak benim cayma bedelim 324 lira imiş Telekom sağolsun. Ağustosa kadar beklicem mecburen.

Şu an 35MB 100GB AKK li internete 87lira mı ne ödüyorum.

Turknet 75MB 150GB AKKli 59.90. Zor tutuyorum kendimi değiştirmemek için.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

olorin84 said:

@totemic
tüm eleştirilere karşın geçen ay türknete başvurumu yaptım. Ttnet abonesiydim maximum 35mbit alabilirsiniz dendi bana da 80tl civarı bi fiyat cıkarıdlar 100gb kota için. Neyse risk alıp turknete başvurdum evrakları imzalayıp gönderdikten sonra telekomun cıkardığı zorluklar(kimlik fotokopisini 2 kere kabul etmediler) sebebiyle aboneliği turknete geçirmeleri 2 hafta sürdü. Neyse hattım acıldı ilk ay bedava, en düşük aldığım hız 62mbps, ms 8 in üzerine çıkmadı, 7-8mb arası dl gördüm saniyede torrentten. şu ana kadar her şey mükemmel gibi sonrsı için bekleyip göreceğiz.

Bunlara ek olarak bu gün bnm hattın aknsini kaldırmşlar ve aknsiz pakete geçirmişler 10 gün oldu bağlanalı internet, ilk etapta 150 gb akn vardı.
Hız testinde 60 ın altını ve 8 ms'in ustunu hiç görmedim Speedtest ten yaptım testleri (test saatleri genellikle aksam 20:00-24:00 arası). O kadar eleştiri okudum hi sanki her şey bir anda boka saracakmıs hissiyatı halen silinmedi :)

of ne güzel ya bende geçicem de bu ilçe telekom müdürlüğünün elemanı ısrarla 35 destekliyor diyor o yüzden kıllanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yazdığın rakam doğru değil abi, taahhütlü fiyatın 50 mbps 200gb akk'da 87 tl olması gerek. ben o paketteyim, yeni güncelledim.

Abi yalan mı söylicem:

Fatura Dönemi Mart 2017

Son Ödeme Tarihi 17 Nisan 2017

Ödenecek Tutar 87,25 TL

İnternet Paket Bilginiz HİPERNET LİMİTSİZ(35Mbps'ye kdr) 100GB AKN_24 Ay İ
Adil Kullanım Noktası (AKN)*
100 GB
Paket Hızı 35 Mbps'ye kadar
AKN Sonrası Hız 3 Mbps

Hipernet limitsiz 35mbspye kadar taahhütsüz 89TL

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/turktelekomhipernet/Sayfalar/Turk-Telekom-Hipernet.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu var taahhüt, Ağustosa kadar. Taahhütsüz fiyatı 89TL üzerine telefon vs işte.

PAKET ÜCRETİ 120,01
İnternet 87,01
Telefon 33,00
PAKET İNDİRİMLERİ 46,01
İNDİRİMLİ PAKET ÜCRETİ 74,00
TOPLAM FATURA TUTARI 74,00
Taksitler Toplamı 13,25
Önceki Aydan Devir 0,07
ARA TOPLAM 87,32
Gelecek Aya Devir 0,07

ÖDENECEK TOPLAM 87,25
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

totemic said:

ben 35mbit 100gb akn 55-tl + 18-tl telefon ödüyorum. turknete geçince kurtulacam inşallah bu ttnet'ten.

Abi bak ben de 87 Lira ödüyorum aynı şeye. 2015 Ağustosta iptalden cayma yapmışlardı bu fiyata.

çok saçma işte o yüzden turknet'e geçicem ben. herkese ayrı ayrı tarife.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
DA2019 said:

https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/

Turknete başvuracaktım, 120 Liraya kadar cayma bedelini de desteklediklerini belirttiler.

Ancak benim cayma bedelim 324 lira imiş Telekom sağolsun. Ağustosa kadar beklicem mecburen.

Şu an 35MB 100GB AKK li internete 87lira mı ne ödüyorum.

Turknet 75MB 150GB AKKli 59.90. Zor tutuyorum kendimi değiştirmemek için.

Nasıl? Türknet sitesinde yazmıyor bu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...