Jump to content

Mal

=o=
 • Mesaj sayısı

  9.258
 • Üyelik tarihi

Mal hakkında

 • Rütbe
  Mal

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Mal

  PaticikFM v2.2

  uh adamlar çok bunalım diye değiştirdiydim sonradan
 2. Mal

  Praey for the Gods

  oyun iyi baya beğendim
 3. Mal

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  evet anladım zaten opun yazdığı o paragraftan.
 4. Mal

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  rahatlık açısından üst seviye. yaşam standardı açısından. ama örnekte görüldüğü gibi kimin yanında yaptığına bağlı tabi. rahat olmakta her zaman aranan bir durum değil o da ayrı konu.
 5. Mal

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  biraz geriden geliyorum, topiğin başından beri bu meslekte en üst seviye bu gibi geliyordu. insan faktörünü atlamışım tabi. yahudi aileler tam tersi yanında çalışana çok değer veriyor diye duydum.
 6. Mal

  PaticikFM v2.2

 7. Mal

  Forza Horizon 5

  3-4 ay önce bunun 4 üncü versiyona baya sarmıştım 3-4 gün oynadım. yarış sonu ödülleri verirken bağlantıda sorun oldu serverla bağlantı kuramadı. sonra bir daha login olamadım o account ile oyuna. mail felan gönderdim arabalarınız eşyalarınızı geri alabilirsiniz ama progress gider dediler. boş zamanımda başlıycam yenisine ama korkuyorum aynısı olur diye.
 8. Mal

  Beslenme

  @Bone üstünden uzun zaman geçmiş ama kendi deneyimlerimden cevap vereyim dedim. Seninde tahmin ettiğin gibi aralıklı oruç her duruma uygun değil yada sık sık ama az yemek de herkes için uygun değil. Mide öz suyunun asit oranı önemli seçeceğin diyette. İki tip insan var mide suyu fazla asitli olan ve mide asit oranı az olan. Ben iki durumuda extreme seviyede yaşadığım için kendi yaşadıklarımdan yola çıkarak asit fazla ise aralıklı oruç az ise sık sık yemenin iyi geldiğini söyleyebilirim. Yani bağırsak sindirim önemli felan diye yazılmış bir sürü kitap var ama mide öz suyunun önemini kimse anlatmıyor. İsminden bile belli önemi, öz suyu. Doğru beslenmenin mide suyu asit oranını dengelemek üzerine kurulu olduğunu düşünüyorum artık Nasıl anlarım dersen kendimden gözlemlediğim eğer ne kadar aç kalırsan kal acıkma hissini yaşayamıyorsan o bağırsaktaki hafif sızlamayı, burkulmayı, açlıktan yanmayı hissedemiyorsan mide asit oranı az olabilir. Fazlaysada ne kadar yersen ye hep aç hissediyorsun için içini yiyormuş gibi oluyor felan. Özellikle obezitenin sebeplerinden birinin mide asidi azlığı yada dengesizliği olduğunu düşünüyorum.
 9. Mal

  Özlü sözler

  Önceki akşamdan nasıl yapıcam 1.5 saatte biter inşallah diye düşündüğüm işi bu sabah 15 dakikada yapıp bitirince yeni bir atasözü icat ettim "İş gözde büyür elde küçülür" 😎 Vatana millete hayırlı olsun
 10. Mal

  The Matrix Resurrections (2021)

  biliyorum ama cidden öyle bi olay olmuş ve warner bross videoyu kaldırtmış sonradan. demek ki cidden filmle ilgili bişeyler varmış videoada. yani ben okumadım izlemedim hakkım yenmesin doğru çıkarsa dedim. belkide leak videosu sadece trailerı leak etmiştir hiç incelemedim cidden spoiler olabilir diye.
 11. Mal

  The Matrix Resurrections (2021)

  forehead palm? anlamadım ne demek istediğini @Borlach
 12. Mal

  The Matrix Resurrections (2021)

  valla ben okumadım hiç bişey yazdıklarım doğru çıkarsa her türlü övünürüm bildim diye. kendimi neo bile ilan edebilirim. alakasız çıkarsada iyi sallamışım derim.
 13. Mal

  The Matrix Resurrections (2021)

  işte hatırlamama sebebim bu, matrix felsefesine dair bişey yoktu son filmlerde hatırladığım. filmin sloganı choose your reality. yani şimdi gerçekliğin seçilebilir olduğunu görünce if it is a choice there is no reality diye bir çıkmaz var. o zaman nolur matrix felsefeside çöker. böyle bir çıkmaza ulaşıp ordan bir ressurrection a gidebilir. ne biliyim mesela nataraja dansı var, nette onun felsefesini iyi anlatan iyi bir kaynak yok çok gündelik halini anlatmışlar hep. şöyle videosu var bunun üzerine gidebiliri film. şarkıda bahsedilen dormouse sözüde bu galiba
 14. Mal

  The Matrix Resurrections (2021)

  son film nerde kalmıştı hatırlamıyorumda şarkı sözleri ve filmin sloganından anladığım oksimoron çıkmaz mind fuck türü bir noktaya parmak basıp matrix nedir sorusunu alevlendirecekler. ressuraction yani.
 15. Mal

  kumpir

  korktuğum adam yukardaki videoda 1:21 de var. çokta haksız değilmişim korkmakta. birde gemi yüzdürmeyi oynayanlar salak gibi gelirdi bana. o kadar atari ve değişik oyun var parayı ona veriyorlar derdim.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...