Jump to content

Mal

=o=
 • Mesaj sayısı

  8.359
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mal hakkında

 • Rank
  Mal

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Mal

  vücut geliştirme #5

  yok 1.75 in üstünde. 74 kilo ile ciddi derecede obez görüntü var. ama istediğim zaman çok kolay veriyorum. 5 günümü felan alır normal görünüme dönmem. ama çökerek vermek istemiyorum. yaz gelsin yine hayvan gibi yiyerek vercem kilo. çünkü oluyor bu yazın bana. klasik kapha+vatta yım işte.
 2. Mal

  vücut geliştirme #5

  Evet iklim şartları yazın definasyon için kışın şişmek için çok uygundur.
 3. Mal

  vücut geliştirme #5

  Nasıl bir vucut var anlamadım 74 kiloyum şu an ve bel bölgesine bakarsan obez bu dersin. Üst tarafta baya şişti hiç sevmediğim besili inek moduna girdim. Kodumun havası yaza dönmediki bi türlü definasyon başlasın. Hafif kas kazanarak definasyon başardımmı sahilde uzaktan bakınca tyler durden zanneder herkes kesin.
 4. Mal

  Yurtdışında iş bulmak/açmak

  türklerin çok olduğu yerde bi tane böyle yarı zengin bişeyler açma arayışında birini bulacaksın türk. abi gel türk yemekleri restoranı açalım sermaye senden aşçılık benden diye kafasına girceksin.
 5. Mal

  FRP ZARLARI

  ucuz görünüyo onlar
 6. Mal

  Battle for Azeroth Ana Konu

  oha filmi mi bu
 7. Mal

  Robinson Ailesi

  bi süredir takip ettiğim bi sayfa vardı alakır nehri kardeşliği diye. biyerden tanıdık geliyor bunlar diyordum. bu başlıktan hatırlıyomuşum. özetle bu aile konunun başındanda okuyabileceğiniz gibi medeneyitten uzak doğayla iç içe bir bölgede kendi evlerini yapıp yaşamaya başladıktan sonra etrafındaki araziileri Hesciler almaya başlıyor. ağaçları kesiyor dozerler giriyor felan. bunlar hukuksal mücadeleye giriyor durdurma kararı felan alınıyor. bu sırada silahlı tehditler tacizler su kesemeler felan baya olaylar oluyor. 2-3 senelik olaylar sanırım bunlar. en son etraftaki araziler ihaleye çıkınca bunlar ihaleye girip kazanıyor 100 bin tl ye. birazı var bunlarda şimdi kalanını toplamak için kampanya başlatmışlar http://www.milliyet.com.tr/yasam-ihalesini-kazandilar-gundem-2870726/
 8. Mal

  Dubai mi Amerika mı?

  kişisel bi tercih. ben olsam offf 11 tane otelin satışına bakılır mı be hemde arap ülkesinde, gider resepsiyonda sabah kahvemi içer internette dolaşır hoşgeldin felan diyip iş çıkışı amerikalılarla takılırım daha iyi derdim. 1 sene hakkın olması kötüymüş ama.
 9. Mal

  Spotify

  yani bazen bi yerden bi playlist açıyorum dolaşıyorum oraya giriyorum buraya çıkıyorum. sonra o an çalan playlistin ne olduğunu bulmama imkan yok. queue ye bakıp sonraki şarkılardan anlayabilirsinde bilmiyorumki o playlistte başka hangi şarkılar vardı bi kullanıcıdan açtım öyle. nasıl olmaz now playing ekranı ortada kocaman album art durur felan. ha pardon ya. sağ alt köşeden tam ekran yapınca çıkıyordu o. sorun bu işte. tam ekran yaparak ulaşılabilmesi buna saçmalık. ne biliyim ben.
 10. Mal

  Spotify

  evet o çözüm olarak kullanılır ahahaha ya biri daha kafayı yemiş quora ya sormuş kim bu spotify arayüz tasarımcısı diye https://www.quora.com/Who-are-all-the-UI-UX-designers-at-Spotify
 11. Mal

  Spotify

  tekrar denedim herhangi bir albüm sayfasına giriyorum save diyorum bütün şarkılar songs bölümünde çıkıyor. sen belki albüm değil playlist save ederek denedin.
 12. Mal

  Spotify

  ya ne saçma şey bu konuşunca konuştu diyosunuz. albümü save et diyorum albümlere kaydediyor tamam, birde ayrıca albümdeki bütün şarkıları songs bölümüüne ekliyor. songs dediğin yerde tek tek beğendiğin şarkılar olur albums te beğendiğin albümler olur. yani tüm dünya kullanıyor olmasın şöyle saçmalıklar ya.
 13. Mal

  vücut geliştirme #5

  uygunsuz pozisyonda ağır kaldırmak zorunda olduğum bir işte çalışırken belimde ağrı olmaya başlamıştı. tam kuyruk sokumunda. ağırlık çalışmasından önce tibetin 5 ayinini yapmaya başlayınca geçti o ağrı. youtubeda doğru yapan birinin videolarını bulup dene 1 hafta.
 14. Mal

  vücut geliştirme #5

  ağırlıkla olmaz o iş. tibetin 5 ayinini yapsın.
 15. Mal

  vücut geliştirme #5

  diyorumki madem belinde sorun var ne uğraşıyosun squad deadlift felan otur makineye çalıştır baldır bacak.
×
×
 • Yeni Oluştur...