Jump to content

Mal

=o=
 • Mesaj sayısı

  8.477
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mal hakkında

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Mal

  Tube Thread #1

  iyi güldüm buna ya
 2. Mal

  Ebook Reader #2

  onuda kullanıyorum 4-5 sene önceki sürümü. bilmiyorum geliştirdiler mi update etmedim. arayüz olcak böyle filtreleri açacaksın şu kategori şu dil şu tagleri içeren kitaplar diyeceksin getirecek.
 3. Mal

  Ebook Reader #2

  calibre kullanıyorum. ereader üzerinden yapılmalı herşey. ne zamandır takip etmiyorum demek hala gelişme yok bu konuda.
 4. Mal

  Ebook Reader #2

  kobo glo hd var. kindle ve kobo bütün modeller o dediğin özellikleri iyi seviyede sağlıyor zaten. ebook readerı arşivcilik seviyesinde kullanınca arayüz önemli. istediğin gibi kategorilendirip taglayabilmek, istediğin kitaba kolay ulaşabilmek, kullanışlı şekilde not alabilmek altını çizebilmek bunları kolayca yedeklemek önemli. sadece roman okumuyor bir sürü tarih kitabı var mesela arşivde bir terimi aratınca hepsinin içinde arayıp sonuçları göstermesi felan önemli hep.
 5. Mal

  Yapay zeka tıngır mıngır geliyor

  mozartın picassonun yaptığı şeyin kaynağı kendileri. personality yani. zaten işin bilim kurgu kısmı orası, yapay zeka kişilik sahibi olabilir mi. onun içinde önce kendisinin farkında olması yani bilinç sahibi olması lazım. çoğu ai sci-fi film bu eksende dönüyor zaten.
 6. Mal

  Yapay zeka tıngır mıngır geliyor

  @dasaaa doğru düşünüyosun. adı üstünde yapay zeka. işin pratik kısmıyla bilim kurgu kısmını karıştırıyorlar. biri yapay zeka yapmaya çalışıyor diğeri gerçek zeka.
 7. Mal

  Civilization V #2

  oyunu ilk açtım 15 dakika next turn tuşu nerde diye arayıp durdum. internette felan aramaya başladım sonraki turne nasıl geçiliyor diye. meğer önce bir yapı yapma hakkım olduğu için izin vermiyormuş next turne geçmeye. bina yapınca nexturn tuşu çıkıyor yapı yapma tuşunun yerinde. benim yerime oynuyor oyunu bırak hata yapıyım.
 8. Mal

  Traş Makinesi Tavsiye Vol. 656441+6

  en ucuz burda https://www.istanbulbilisim.com/turbomac-tmc-201li-lityum-pilli-sarjli-sakal-duzeltme-makinesi-fiyati-263389.html
 9. Mal

  Traş Makinesi Tavsiye Vol. 656441+6

  turbomac tmc 201, turbomac tmc 201li, traş makinası, berber traş makinası, turbomac tmc 201li inceleme, tıraş, makinesi
 10. Mal

  Civilization V #2

  civ5 yükledim beğenmedim. yeni nesil mobil oyunlardaki oyunu sanki ben oynamıyorum kukla gibi oyun beni oynatıyor hissi var. civ4 daha iyi galiba.
 11. Mal

  Traş Makinesi Tavsiye Vol. 656441+6

  evet arkadaşlar alet tam bir berber makinası. sıfır kesme kısalığı sabah jiletlle traş olmuş akşam saat 7-8 e kadar uzmış hali gibi. önceki philipsin sıfır kesme performansına göre dağlar kadar fark var. baya sessiz çalışıyor ki bu motorun kaliteli olduğunun göstergesi. fişe takılı da çalışabiliyor. standsız da şarj edilebiliyor. hem aletin kendisi hem şarj aleti ufacık yanında taşımaya uygun. lifepo4 batarya kullanıyor. 90 dakikada şarj olup 150 dakika çalışıyor. 2,3,4,6 ve 9 numara taraklarla geliyor. sıfır kesme kısalığı gerçekten iyi. eski philipsle traş olunca traş olduğun anlaşılmıyordu bunda evet adam yeni traş olmuş dedirtiyor. yani bir traş makinasından beklenebilecek herşeyi karşılıyor almayanı döverler öyle bir alet.
 12. Mal

  iPhone - iPad - iPod - iWatch

  varmış
 13. Mal

  Ayak Bilegi Agrisi/Huzursuzlugu

  bilek bölgesindeki kan akışıyla ilgili büyük ihtimal bu
 14. Mal

  Bu fotoğraftakiler kim ?

  üçüncü günün sonunda içlerinden bi kaç tanesini kaçırıp öldürecek gibi
 15. Mal

  Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

  diablo 3 te oynanıyor bu donanımla ki şu an piyasada alabileceğin en düşük donanım bu sanırım. eğer bu seviye oyunları oynamak istiyorum diyorsan düşünme kaldırır mı diye. sadece uhd 610 veya 620 olabiliyorsa tercih et 600 çok geride bunlardan. mobilite olarak değil 17, 15 inç bile çok büyük. sehpaya koyması geri alması dert.
×
×
 • Yeni Oluştur...