Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adil Kullanım Kotası Kalkıyor (Soon™)

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Bright said:

Silkelemeye çalışıyorlar bence taahhüte sokarak önümüzdeki aydan önce

Herkes çakal ya ülkede

biz de fiyatlara güvenemedik mesela.
mayıstan sonra abone olacaklar için tarife fiyatlarını değiştirebilirler diye biz bu ay bağlantı değiştirdik.
saçma sapan ülke, her şey olabilir valla.
Sosyal ağlarda paylaş

ne biliyim abi. sana yapmazlar zaten yenilere yaparlar diye güvenemedim.
fiyatları çıkarırlar veya fiyata denk gelen hızları düşürürler ki aynı kapıya çıkıyo zaten ikisi de.

şimdi biz 50mbit bağlattık normalde 16'ya düşmesi lazım ama 8'e bile düşse akn sonrası eyvallah derim şahsen. yıllardır 3mbit'le sürüngene döndük anaksunamun.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan türknete geçsemmi diyomda, 2 hafta internetsiz sürünmek istemiyom port yok muhabbetlerine

http://i.hizliresim.com/LyMvGj.jpg

bide şu 50 mbps a kadar muhabbeti ne kadar doğru acaba telefon numarası ile sorgulatınca,

varmı patiden yakın zamanda buraya geçen? sancılımı süreç 2-3 güne açıyolarmı yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

abi cok rahat doluyo ki, steam'den bir oyun indirsen yeter zaten. bu zamanda kota nasil doluyor diye sormazsin sen ama, trolluyo musun anlamadim sdfg.

yani direk oyun indirmeye bile gerek yok ki. şarkı dizi film konuşan kedi videosu windows update hede update falan derken doluyor zaten

ha tabi oyun indirince ilk hafta doluyor direk
Sosyal ağlarda paylaş

yeni üyelere 16mbitten düşük paket yok hattın alsın almasın, 4mbit diye bir şeyin fiyatlandırması yok yani. eksi üyeler 8mbite geçebiliyordu ama onun da pek bi fiyat farkı yok 2 3 tl mi ne oynuyordu

başka bir örnek benim kuzen adslden vdsle geçti geçende, taahhüt olduğu için 100mbite geçebildi fakat hat 40mbit alıyor max, şimdi 24'e düşecek ama sallıyorum 100mbitleri 50mbie düşürselerdi buna 50 veremeyeceklerdi yine 40 olması gerekecekti. bence o "-e kadar"ların açıklaması budur diye düşünüyorum, o kadar çakallık yapamazlar kararname varken
Sosyal ağlarda paylaş

8mbit alan da aynı parayı ödüyo 24 mbit alan da. ama benim hızım 3mbit e düşerken onun ki 8mbit devam. çünkü oturduğum bölgeye yatırım yapılmamasının suçu bendeymiş gibi lel

üstüne adam 8mbit ile dünyaları indirebilicek iken ben 2. yutub videosunu acamıyorum falan fişman. mükemmel düzenleme
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...