Jump to content

paradoksalkedi

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.084
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

paradoksalkedi hakkında

 • Rank
  <small>paradoksalkedi</small>

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. paradoksalkedi

  Mac’e geçiş

  Mojave itibariyle nvidia driverları yok yalnız dikkat edin ona.
 2. paradoksalkedi

  ISS (ISP) önerisi

  https://www.sikayetvar.com/turk-telekom/internet/iptal bir sürü port olmamasında rağmen iptal etmiyorlar, taşındım aynı hızı alamıyorum nakilden iptal etmiyorlar diye zibilyon tane turktelekom için de şikayet var. ayrıca iptal için muhattab bulamama sorunu neden oluyor onu da anlamıyorum. online işlemlerden iptali başlatırsın, otomatik ödeme falan varsa kaldırırsın, geçersin istediğine -başka firmaya geçerken otomatik geçiş yapıyorlar-. zaten işlemi başlatmış, her şeyin kanıt olarak elinde var, haciz mi gönderecekler hayır iptal etmedik o da ödemedi diye? neyse isteyen istediğini denesin abi.
 3. paradoksalkedi

  ISS (ISP) önerisi

  türknet denenmesi gereken bir isp bence. taahhüt yok bir kere, alır denersin iade de ediyorlardı ilk ayı. eğer sorunsuz kullanıyorsan, bu adamlar akn kalkmadan 6 ay önceden beri aknsiz tarife veriyorlar. niye denemeyesin ki? o sorunların büyük kısmı, lokalde kendi kabloları, modemi veya pc'sinde problem olan ve bunun ispden olduğunu sanan adamlardan kaynaklı. yukarıda dediğim gibi mesela, arkadaşın daire içi kablo apartmana bağlı değilmiş, bağlattık sorunsuz kullanıyor şu an. bir de ttnet falan bu işte dominant olduğu için hem teknik ekipleri var, hem altyapının çoğu kendilerinin, gelip her bir boku yapıyorlar. türknet'in kendi altyapısı dışında ve yakın bir süreye kadar, sorun olduğunda telekom ekipleri yönlendiriyorlardı, onlar da geç geliyordu. kısaca sorunsuz kullanabiliyorsanız, böyle kullanıcı dostu firmalar desteklenmez ise bu herifler daha da yüksek fiyatlara, 2019'da kotalı tarife satmaya devam eder.
 4. paradoksalkedi

  ISS (ISP) önerisi

  geldi mail, hayırlı olsun 😄
 5. paradoksalkedi

  ISS (ISP) önerisi

  kullandım ben baya, sorun olmadı hiç ama o modemin wifi performansını beğenmediğim için değiştirmiştim.
 6. paradoksalkedi

  ISS (ISP) önerisi

  aynen, mesaj geliyor hattınız bağlandı diye. tek yapman gereken vdsl no 35i seçip id ve şifre girmek. türknet'e geçen, hızda vs problem olan olursa diye söylüyorum: hatlarınızı kontrol edin. genelde hiç adsl/vdsl kullanmamış, hep fiber veya uydunet kullanmış olanlar bir anda geçince sorun yaşıyor, çünkü ya bina ya daire hatlarında sıkıntı oluyor. 2 arkadaşımın başına geldi, biri daire içi kabloyu değiştirdi, birinin binadan daireye kablo bile bağlı değilmiş onu takdırdı. onun dışında dediğim gibi 1 yıl gibi bir süredir hiç problem yaşamadım büyük. nadir gece yarısı çalışma olursa yarım saat falan gittiği oluyor ama o da ayda bir falan denk geliyor.
 7. paradoksalkedi

  ISS (ISP) önerisi

  yok, vdsl olduğu için telefon hattından ücretsiz telefon veriyorlar her şekilde
 8. paradoksalkedi

  ISS (ISP) önerisi

  ben 75 mbps turknet kullanıyorum 1 yıldır falan çok memnunum. forumdan birkaç kişiyi daha çektim sanırım türknete, öneririm f/p olarak çok iyi. referans da yapıştırayım. https://turk.net/p/NTJ18UD79TVR/
 9. paradoksalkedi

  Private Internet Access

  PureVPN PC'de gayet iyi ama Android'de Netflix'i kullandırtmıyor o biraz fail. SaferVPN denedim çatır çutur her yeri açıyor ama Netflix görüntü kalitesi bildiğin 480p'den çıkmıyor, hız iyi aslında. Netflix pinge göre bitratei düşürüyor falan olabilir mi ya?
 10. paradoksalkedi

  Mac’e geçiş

  linux kernel var wsl2'nin arka tabanında, yeni windows terminal falan wsl2 baya windows'un development ağını büyütecek ama yine de windows işte. sıfır özelleştirme -linux'a kyıasla-, sıfır kullanım kolaylığı -mac'e kıyasla-
 11. paradoksalkedi

  Mac’e geçiş

  bu topic vesilesiyle 2015 mbp satan varsa talibim
 12. paradoksalkedi

  Mac’e geçiş

  development yapmayacaksa terminali öğrenmesine de gerek yok ki
 13. paradoksalkedi

  Topla v0.81a [29ocak15]

  https://www.amazon.com.tr/Acer-Swift-SF315-52G-Bilgisayar-Depolama/dp/B07KL455S6 şu var bende, 15 inç ama 14 inç boyutlarında. pili 10 saate yakın gidiyor, mx150 var eu4 falan rahat oynarsın. gerçi şimdi kalkmış satıştan ama, ben de satmayı düşünüyorum bu aralar 2-3 ay önce falan aldım ama 2015 macbook pro alasım var. bir bakmanı öneririm, güzel alet hafif taşınabilir, güçlü ve pili çok iyi.
 14. paradoksalkedi

  Auto Chess (Dota2 Custom Game?)

  DOTA 2 Pass olanlara geldi beta, DOTA2'ye girince direkt çıkıyor ana ekranda Steam'e ekle diye. League ve Epic Games'in klonları önceden gelmesin diye acele çıkarmışlar, ama beğendim ben. UI mobil UI direkt, muhtemelen dediğim gibi acele ettikleri için fırsat olmadı PC için editlemeye ama Valve iyi profit arttıracak bununla belli.
 15. paradoksalkedi

  BFA M+ ve Raidler Horde vs Alliance Dengesi

  Abi bu gerçekten böyle mi ya 115 şu an dh valla twisting nether da 6 tane 110 var hazır ama alliance farklılık olsun dedik zonelari falan da daha güzel. Böyleyse biteriz ya 😄
×
×
 • Yeni Oluştur...