Jump to content

paradoksalkedi

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.259
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

paradoksalkedi hakkında

 • Rütbe
  <small>paradoksalkedi</small>

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. paradoksalkedi

  Balkona TV

  Abi balkon yazıyor başlıkta balkona niye setup kursun sdf
 2. paradoksalkedi

  Balkona TV

  smarttvi için +500 falan verme bu arada, varsa iyi seçenek smartsız alıp chromecast alır bağlarsın hem daha performanslı olur
 3. paradoksalkedi

  Google Stadia

  destiny 2'ye ben de yeni bir daha başladım, ben de hissettim bu arada ama stadia'sız oynuyorum yani oyundan olabilir sdf
 4. paradoksalkedi

  Destiny 2

  f2p olduğunu biliyorum da belli yere kadar mmo değil mi sonuçta? severiz alırız sonra endgamede 2 günde sıkılırız diye çekindim, aktif endgame oynayan varsa daha güzel insight verebilir ?
 5. paradoksalkedi

  Destiny 2

  selam oynayan var mı hala veya yakında oynamış olan? indirimdeyken 3 arkadaşız 2 dlcyi de alıp başlamayı planlıyoruz, çok hardcore pvp veya pve değil de eğlenir miyiz semi casual oynasak? strikelar falan 3 kişiymiş zaten direkt ilgimizi çekti, arada pvp yapabiliriz ama genelde story strike raid falan hedefliyoruz. reddit'te bayağı hate var ama klasik subreddit hivemindi diye düşünüyorum, almaya değer mi indirimde?
 6. paradoksalkedi

  Beleş oyunlar başlığı!

  login de etmiyor register da beni
 7. paradoksalkedi

  Escape From Tarkov Edge of Darkness

  merhaba ufuk farcry ile bir bağlantın var mı? teşekkürler
 8. paradoksalkedi

  God of War Part 2

  abi hesap fake zaten sdf
 9. paradoksalkedi

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Abi yapmayın pls, nasıl rasyonel değişiklik beklememek lazım? Türü alıp full rpg yapsınlar, full openworld olsun falan beklemek tabii ki saçma da, Warband üstüne asır geçmiş, e köklü yeni mekanikler de olsun bir zahmet? Zaman ve para olarak herhangi bir kısıtlamaları yok, biraz abartı olacak ama realite de şu yani, devletten de eşek gibi yardım gidiyor, bizim vergilerin bile katkısı var Taleworldse sdf. Ben mesela top tier grafik beklemiyorum, gayet güzel yeni grafikler, gayet yeterli. Ama mesela Warband'den sonra farkını ortaya koyacak şeyler lazım, siege mesela, üstüne güzel çalışmışlar hakkını vermek lazım ama tek siege de olmaz ya. Birazcık hem cüce hem pati hem de vatandaş olarak bağdan dolayı az eleştiri gidiyor gibi geliyor bana. ÇOK ÇOK ÇOK DAHA İYİ olabilirdi zaman ve bütçe varken.
 10. paradoksalkedi

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Cohh izliyorum 2 gündür, baya buglı şey var. Workshop satın aldı mesela random çöktü workshop, boşuna para gitti bir işe yaramadı lul. 2 gün sonra 1.5 getirdi, 3 gün sonra yine gitti gelmedi bir süre falan. Aynı şehire 2 workshop buglıyor diyorlar mesela, baya böyle şey varmış. Bir de abi mesela çoğu şey hala birebir aynı mekanik olarak, Turnuvalar mesela ben mi yanlış hatırlıyorum Warband oynayalı baya oldu ama birebir aynı ya, hiç değişik bir mekanik falan neden eklenmemiş anlamıyorum. 220k oyunda bu arada, 80k da almış girmemiş olsa, 300k desek, 45 dolares desek 13 milyon dolar.. iyi iyi. gayet iyi.
 11. paradoksalkedi

  Mount&Blade II: Bannerlord

  cohh falan streami izledim biraz, birkaç streamera da baktım genelde "60 dolar game OMEGALUL" spamlıyordu chat, seviliyor tabii de 60 ne abi, AAA değilsin işte. neyse yine fena olmamış ortam falan, ordu yönetimi güzel gelişmiş ama onun dışında overhaul warband gibi duruyor gibi geldi.
 12. paradoksalkedi

  Interneti yavaş olmayan var mı? vol.2

  twitche bayadır ispler throttle yapıyor, vpn çözüm.
 13. paradoksalkedi

  SATILIK ESCAPE FROM TARKOV 200TL

  METİİİN METİİİN
 14. paradoksalkedi

  Half-Life: Alyx

  brain interferences üstünde çalışıyorlarmış,hatta baya cortexleri okuma üstünde çalışıyormuş ciddi ciddi hypelı anlatıyor wtf. @razzRaziel tamam yeni devrim geliyor 😄
 15. paradoksalkedi

  Half-Life: Alyx

  lafımı geri aldım, haklısın, haberim yoktu bundan, alyx sadece hikayeye boyut kattığı için güzel, devrim falan değilmiş lol. ama sattırır işte VR'ı yine, sırf half life diye.
×
×
 • Yeni Oluştur...