Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia Ampere / 30x

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

2080Ti alanlarla bu kadar dalga gecilmesinin sebebi nedir. Bu kart 2-3 ay once ciktida alanlar patlicak diye falan mi 2080TI benim bildigim uzun zamandir kullanilan bir kart alanlarla yeteri kadar kullanmistir zaten isterse gecer 3070 e yada 3080 e.

millet gereksiz haterlik yapiyor gibi

Sosyal ağlarda paylaş

c573322849a2c8cb3aec9be9fe74047c.jpeg&t=

https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/news/introducing-rtx-30-series-graphics-cards/

GeForce RTX 30 Serisi Founders Edition ekran kartları doğrudan web sitemiz üzerinden satışa sunulacaktır. Kartlar satışa sunulduğunda GeForce RTX 3090, GeForce RTX 3080 ve GeForce RTX 3070 açılış sayfalarından satın alabilirsiniz.

?

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Biraz bekleyip üçüncü kişi firmalardan almak daha iyi tabii, performans daha iyi oluyor.

Ama USD'nin de sürekli arttığını ve onları yerli distribütörlerin kaça getireceğinin bilinmediğini düşünürsen bizim için Founder ürünlerin daha uygun fiyatlı olacağını düşünüyorum.

Almaktan da vazgeçtim bu arada, ekran kartım zaten yetiyor. Tablet çok eskimişti (hala Air 2 kullanıyorum, 7 senesine giriyor meret), onu yeniledim gidip. RTX 3060 Super filan çıkınca güncellerim belki yeni nesil oyunların durumuna göre.

PS. AMD'nin RDNA 2'sini de görmek gerekli, tüm yeni nesil konsollarda bu var. Teknoloji olarak daha uyumlu olabilir, bilinmez. Doların uçup gitme potansiyeli olmasa zaten yeni yıla kadar bekleyin, yeni nesil benchmarklara bakın, AMD ile kıyaslayın demek lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...