Jump to content

Bone

=o=
 • Mesaj sayısı

  56.515
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Bone tarafından gönderilen her şey

 1. Bone

  Satılık balta

  tablo gibi balta
 2. Bone

  Dune

  abi 5000 sayfalık bir kitabın her satırını, her kelimesini, her harfini, hatta yazarın anlatmadığı ama sonradan 10 farklı kitapla genişletilen konuları, 120-150 dk'lık bir filme nasıl sığdırmayı düşünüyorsun onu söyler misin? bu kısır tartışma Lord of the Rings filmi çıktığında, 2001-2002 yılında bittiğini sanıyordum da, yine mi moda oldu 😄 Hobbit filminde gördük, sonraki yazılan kitapları da filme dahil ettiğinde çıkan sıkıntıyı. önemli olan ana karakterler, önemli olan ana hikaye, şunu yeterince efektif şekilde aktarabiliyorlarsa "sadık uyarlama" denilir demektir. Mass Effect Codex'i gibi her incik cıncık trivia bilgiyi bizlere detaylıca gösterme gibi bir amacı yok bu filmlerin.
 3. Bone

  Masters of the Universe: Revelation - Netflix

  maharet kılıçta değil sihirli sözlerde. en azından 80'lerdeki çizgi filmde öyleydi, sonra değiştiyse bilemem.
 4. Bone

  Dune

  bu filmi 2D mi izlesem 3D IMAX mi izlesem kararsızım. yakındaki sinemada 2D oynuyor, IMAX ise bana çok uzak kalıyor.
 5. Bone

  Saçma sapan

  😄
 6. Bone

  Saçma sapan

  çocukluğumdan beri 45-50 yaşımda ölürüm diye düşündüm ben. ha, sağlıkla kalırım, 80 yaşına kadar giderim, ne güzel, şikayetim olmaz. depresyonda değilim, sadece fazla pesimistim. 😕
 7. Bone

  Helikopter piyasasi

  bir Helikopter fena olmazdı cidden. bu devirde metrolar çok sıkıntılı.
 8. Bone

  Dune

 9. Bone

  Saçma sapan

  ❤️ 👍
 10. Bone

  Saçma sapan

  👍 teşekkürler. en mantıklı olan bu olacak gibi.
 11. Bone

  Saçma sapan

  😄 😄 alakası yok pek ama madem konu oraya kaydı: https://cf.kizlarsoruyor.com/a21522/d6f62910-25af-454f-95fb-3a60774bda50.jpg https://store.donanimhaber.com/2a/72/0c/2a720ccec9f2ac1a0bf6a6bfa92b5855.jpg
 12. Bone

  Saçma sapan

  Bu arada, hayır, parayı dolarda tutmak ile şimdi bozdurmak arasında bir tercihten bahsetmiyorum.
 13. Bone

  Saçma sapan

  İki tercih yapmam gerekiyor. Üstüste çakışan, birini seçtiğimde diğerinin gerçekleşmeyeceği tercihler. Birincisinin gerçekleşme ihtimali daha yüksek, ikincisi çok daha düşük. Beynim birincisini seç diyor, hem olması daha garanti ve gerçekleştirmek konusunda kendime daha çok güveniyorum. Kalbim ikincisini seç diyor, tamam risk alacaksın ama başarırsan daha eğlenceli olacak. Beynim diyor ki, yahu saçmalama, gelecekte nolacağını başına ne geleceğini bilmiyorsun, gerçekleşse bile daha eğlenceli olacağına nasıl emin oluyorsun. Kalbim diyor ki, şurada belki de 10-15 yıl daha ömrüm kaldı, en azından daha keyifli olabilecek seçenekte yoğunlaşmalısın. Sonra beynimle kalbim kavga etmeye başlıyor. Sonra karnım ağrımaya başlıyor. Vücudum içinde toplu koro yükseliyor. Evet, saçma sapan.
 14. Bone

  Cowboy Bebop

  her şeyi geçtim de Spike niye bu kadar sıkıcı olmuş yav? Spike'taki tüm neşeyi alıp Faye'ye vermişler.
 15. Bone

  Screenshot Programı - W10

  tam olarak ne istediğini anlamadım ama Ekran Alıntısı ile print screen -> paint.net yeterince işime yarıyor.
 16. Bone

  The Batman (2021)

  Batman daha ziyade Punisher ve Nick Fury birleşimi gibi bir karakter, bir de Iron Man kadar zengin. Ya da direk Black Panther da diyebiliriz. Moon Knight diyenler var da o kadar taktiksel değil o.
 17. Bone

  The Batman (2021)

  Hala sanki Daredevil izliyormuşum gibi. bir de PS3 dönemi grafik tarzı kasmışlar resmen.
 18. Bone

  bazı kokteyl tarifleri

  bir sürü farklı rehberi birleştirip düzgün bir liste hazırlamaya çalışıyorum şu sıralar. biterse koyarım. ancak bu rehberleri incelerken gördüğüm şey şu oldu: içkiler üç şekilde karıştırılıyor, 1- shakerda buzla birlikte shake edilip süzülür, 2- mixing glass'ta buzla birlikte karıştırılıp süzülür, 3- bardağa buz konup üstüne katılır (build up deniyor). sonrasında top up with soda, float X with barspoon, add garnish vs... diyip kokteyli tamamlıyorsun. o yüzden yukarıdaki resimdeki reçeteler başlangıç için gayet yeterli. daha detaylı recipe'lar için benim o listeyi bitirmem lazım 😄
 19. Bone

  Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

  sayfa kaybolursa diye buraya yazalım direk:
 20. Bone

  Baldur's Gate 3

  Discord da neymiş? hiç duymadım.
 21. Bone

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  TVA'nın zamanların ve evrenlerin dışında bir yer olduğunu, ama Watcher'ların olduğu yerin evrenler arası bir geçiş yeri olduğunu belirtmem gerekiyor.
 22. Bone

  Oyun Tube Thread

  güzel kadın 🙂
 23. Bone

  90'larin CD Oyunlari (tavsiye&nostalji thread)

  :3
 24. Bone

  Vakıfbank parama el koydu!

  bakmışlar çözmüşler zaten
 25. Bone

  90'larin CD Oyunlari (tavsiye&nostalji thread)

  bir Bone topiği, Bone topiğidir 😄 😄

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...