Jump to content

Xenus

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.932
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Xenus tarafından gönderilen her şey

 1. Xenus

  Genel Tartışma Başlığı #2

 2. Xenus

  Humble Bundle Weekly

  https://www.humblebundle.com/games/builder-bundle
 3. aksini düşünmek istemiyorum abi. iletişim başındaki kekoların işi gibi geliyor bana. yani aksi takdirde babam yaşında adamlar bunlarla niye uğraşıyorlar demek istemiyorum. 😄
 4. Xenus

  Epic Games - EGS Genel Bakış

  yeni library view update gelmiş.
 5. ekranlarda bile kim gidiyorsa x takımımız denir, ülke meselesi yok tr puanı goygoyu yapılır. daha senin federasyonun bile yazılı destek vermiyor. böyle bir türkçe mesajda politically correct olmaya kasmak embesillik yani. cl özelinde hiç mesaj atma daha iyi. artık sosyal medya şefinin mi nedir ağır kuyruk acısı var sanırım.
 6. Xenus

  Virtue's Last Reward (3DS - Vita)

  uchikoshi'nin yeni oyunu.
 7. Xenus

  PC Gaming #2

  steam bir amerikan projesidir. epik ise 2019 developer ihtilali sonucunda ortaya çıkmış bi halk store'udur. Made in PRC yani people's republic of computer'dan gelmektedir.
 8. Xenus

  Rambo V

  thumbnail lulz
 9. rakiplerimize de başarılar dilemişler işte 😄
 10. Xenus

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

 11. Xenus

  Oyun Tube Thread

  https://store.steampowered.com/app/823950/ReLegend/ https://store.steampowered.com/app/842100/Daymare_1998/
 12. Xenus

  Archeage #4

  Archeage Unchained Launch Guide: https://docs.google.com/document/d/1q6epZcJ9nJMrteAAldJBc_ycNze59SRTojPb_qOBJd8/edit# https://www.trionworlds.com/archeage/en/2019/09/16/celebratearcheage/
 13. Xenus

  PC Gaming #2

  https://www.ign.com/articles/2019/09/16/gamestops-store-redesign-leaked
 14. Xenus

  Borderlands 3

  https://www.sikayetvar.com/turk-telekom buraya girince de türkiye'de anca abonelerin %10'u falan interneti kullanıyormuş gibi gözüküyor. oyun ne kadar çok satarsa %1'lik diliminde o kadar çok şikayet eden olur. 😝
 15. Xenus

  Borderlands 3

  a haber gibisiniz ya
 16. Xenus

  Nintendo Switch

 17. Xenus

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  abi ben indieleri sine-i epik'e dönmeye davet ediyorum. AAA'lar umrumda değil yani ama steam'e girme direkt negatif yazıyor. AAA için sıfır avantaj, profit'in kılçığı eline kalıyor. oyunun floplarsa zaten direkt gg. digital zaten physical'a göre ezici üstünlüğü ele geçirdiği için firmalar platform yatırımı yapıyor, gamestop batıyor vs. ama client tartışmaları zaten bl3 çocuğu koyduğu için önemi pek kalmadı. bütün bundan sonrası bayır aşağı. steam iktidarının sonu yakındır.
 18. Xenus

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  onu ben gariban indieler için yazmıştım. halkların epic store'una gelmeliler diye, steam'de faşo gaben'a tribute verip, hunger games oynayacaklarına. gears falan developer üzerinden gitmiyor zaten publisher direktifiyle yürüyor iş. ama büyük ip bile olsa yapılacak kar önemli, her türlü risk alıyorsun. hatta bu adamların gaben'e zırnık koklatmamaları lazım normalde. o yüzden ubi, origin, bethesda vs ayrıldı. ms steam üzerinden PC açılımı yapayım dedi ama patladı işte.
 19. Xenus

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  egs client da chinese sıpayver imiş panpa
 20. Xenus

  Paticik Sunar: Kedili Forum Şeysi

 21. Xenus

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  metacritic rating'i önemli değil, steamci butthurt şövalyelerin raidi. ama oynayan halk GOTY'ı verdi. epic'in bir bildiği var koymuyor. open review sistemi 2019'da internet etiquette'inin kalmadığı düzende gereksiz. review için bile bir curation gerekiyor, youtube'da, patide kafana denk adamların feedback'ine göre onayı verirsin. benim oyum ile steamci bi partizanın oyu bir olabilir mi?!
 22. Xenus

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  gears 5 flopladı. bl3 2019 GOTY olacak. problem? steam adeta bir developer slaughterhouse. tası tarağı toplayıp kaçması lazım indielerin . ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 23. Xenus

  Archeage #4

 24. Xenus

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  işte steam beceriksizliği! #HastaAdamGabeN yanlış ata oynadın MS.
×
×
 • Yeni Oluştur...