Jump to content

Goering

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.908
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Goering hakkında

Son profil ziyaretçileri

2.064 kez ziyaret edildi
 1. Goering

  Yılda $8.49'a VPN kurma rehberi

  iyi ki yazdın ya t3nks br0 ben de Algo / Streisand kuracaktım 🙂
 2. Goering

  Ağız Burun Dağıtma Part 1 - SATIŞ

  @goldbären gardaş düşünce haber verin, bir tane de biz vuralım. arkadaş bekletip başka program yapmak bence "fraud" ve belki "treachery" kapsamına girer.
 3. Goering

  Gaming keyboard/mouse

  zevkler renkler, babam da bayağı sevdi a4tech kullandıktan sonra 6 sene ben de buna göre claw grip'im ama mouse ufak olunca elim kasılıyor, doğal gelmiyor asus'un elimi zorladığı pozisyon. zaten su toplamıştı elim...
 4. Goering

  Gaming keyboard/mouse

  elini claw grip'e force ediyor mouse dizaynı bence fail design benim elim falan büyük değil, büyük olsa 1 saat kullanamam bunu. bana uymadı veya bilemem - ama g305'den rahat değil. // ekstra özellikleri güzel, switch değiştirme vs. taşıma çantası vs.
 5. Goering

  Gaming keyboard/mouse

  ben de onu babama hediye ettim, bence g305 daha ergonomik ve ambidex. bu sağlak mouse + uzun süre bu mouse tutulmaz, kramp pozisyonu.
 6. Goering

  Ayarlanabilir bilgisayar masası

  altın-trigger bu değil, kedim yokum +3 ayak aldım / 7 bacaklı freak bir masam oldu 💚
 7. Goering

  Ayarlanabilir bilgisayar masası

  masayi bilerek boyle aldim, matkapla kolay mudahale edebiliyorum. mount vs sokmek istemiyorum o yuzden tekrar masa almayacagim
 8. Goering

  Çizim amaçlı tablet

  One by Wacom diye konu aç, youtube video'su koy kullanan pek yoktur, görsel sanatlar bölümünden birilerini tag'le çizim paylaşanlar DM at ? bir de mesaj atarken PARAGRAF KULLAN @Meow this is the way, burası ekşi değil kullanıcı sayısı az. anında reaction almayı bekleme, biz birbirimize laf atıyoruz 2 hafta sonra cevap geliyor.
 9. Goering

  Ayarlanabilir bilgisayar masası

  sabah 10:20 açılınca bayrampaşa depo değil de yürürken showroom'da baktım. alex sordum, bunu gösterdi: https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/kesonlar-ve-dolaplar/80244749/micke-keson.aspx tekrar alex keson sordum, 5 hafta çekti. inandırıcı geldi bro @Deathblade edit: satmış herhalde venge micke'leri, çünkü baya promote ediyordu ve baya alıcak var gibi. ben alex keson'u stokta gördüm ama sadece 1 tane vardı. 1 tane alsam uzun süre beklemem gerekirdi o yüzden, ölçmeden giriştim... edit2: benim aldığım yayvan modelden stok vardı 6-7 tane / 2 tane ben aldım: https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/kesonlar-ve-dolaplar/70483429/alex-keson.aspx var gösteriyor olsa da 1 tane görebilirsiniz, o yüzden çok uzaksa IKEA ona göre planlayın. bunlar internet stoğuna girmiyor gibi bir muhabbet de geçiyor ama teyit etmedim.
 10. Goering

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  onlar hızlı şekilde harcanırlar, isimleri vs. yok
 11. Goering

  Çizim amaçlı tablet

  ek olarak USB-C dock veya kablo alman gerekli net bir şekilde, en az 2xUSB çıkışı ve 1xusb-c in olsun (power dışında ekstra) 🙂 bir de yatakta kullanmak için ARM al, sandalyeye bağla "suratına düşmesin"
 12. Goering

  tenis raketi tavsiyesi

  frame'de zarar yoksa iş görür, kordaj çektir hayatına devam et. (tellerin tutunduğu dış kısım özellikle) decathlon vb. bir yerlerde çektireceksen Babolat RPM Blast alabilirsin. *junior boy raket olmadığını varsayıyıyorum.
 13. Goering

  Uydunet Konusu

  evet, aynı fiyatı ödüyordum. o yüzden bu yeni sözleşme iyi geldi. gece 24:00'de geçiş olacakmış o yüzden bu şekilde gözüküyor...
 14. Goering

  Uydunet Konusu

  hayır o değil, özellikle sordum Mevcut Müşterilere Özel Sınırsız Full Paket - 24 Ay 100mbit'e kadar değil bu - direkt 100mbit olmalı. update olunca göndereyim... (sabit IP dahil değil) ben niye çok veriyorum @Darksun ek 1-2 paket mi çakmışlar yoksa + vergi / kdv fln mı var? linki mi düzelttin? ilk attığın 100tl falandı dasdasd
 15. Goering

  Uydunet Konusu

  O değil hocam: Mevcut Müşterilere Özel Sınırsız Full Paket - 24 Ay olarak geçiyor. Premium spor paketi de var, başka bir şeyler daha var ama sınırsız 100mbit normalde 400tl

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...