Jump to content

axedice

=O=
 • Mesaj sayısı

  32.013
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

axedice hakkında

 • Rütbe
  gif memuru

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. axedice

  Path of Exile #3

 2. axedice

  Tube Thread #1

  Ben böyle başlayan bi pr0n izlemiştim hatırlıyorum...
 3. axedice

  Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

  Anlattığım ahmet mehmet olayı o zaten, kargocu 2 gün önce vardiyada bile olmayan adamın imzasını atıp ben ona bıraktım diye idda ediyor. Direk sahte imza var.
 4. axedice

  Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

  Kargo elime ulaşmadı diyip ödemeyi durdurursanız site sizin yerinize çözüyor olayı. Benim telefonda böyle olmuştu, ilk gün baya şube şube telefonun peşinden koşup sonuç alamadım sürekli "yanlış şubelerde" gezdi falan ordan oraya aktarıldı, akşamına destek hattına yazıp ödemeyi durdurdum, ertesi gün sabahtan elime geldi. Teslim alınan yerde kamera olması gerçekten önemliymiş ama, aras kargo baya dolandırmaya çalıştı bizi böyle. 2 hafta önce hanımın bi kargosu sözde salı günü siteye geliyor ama ortada yok. O gün de gündüz vardiyasında Ahmet diye bi eleman var güvenlikte. Neyse biz perşembe bildirim yapıyoruz ve akşamına bize "kargonuz salı sabah saat 10da Mehmet tarafından teslim alınmıştır, ahanda bu da imzası" diye bi görüntü yolluyorlar. Mehmet perşembe gündüz vardiyasında güvenlik ama salı günü siteye bile gelmemiş Kamera görüntülerini falan alıp siteye yolladım, ertesi hafta aras kargoyu bırakıp yeni bi firmaya geçtiler.
 5. axedice

  Path of Exile #3

  Nero sen şu sabiye 10c ver benim borcumu üstlen, ben mappinge başladığımda bi şekilde artık kapatırım 😉
 6. axedice

  Netflix Türkiye

  Bence barbarians but not really barbarians temalı olacak direk dizi, hatta über allese göz kırpacaklar. Ama dikkat çekmemek için pagan imgelere ve gender equalitye falan değinirler işte.
 7. axedice

  Path of Exile #3

  Evet ama self-identification ın önünü açık bırakmışlar. Ben mesela gender non-conforming trans pony-kin olarak oynuyorum juggernautumu.
 8. axedice

  A Song of Ice and Fire

  Ergen değilim sadece
 9. axedice

  Microsoft ZeniMax'ı alıyor

 10. axedice

  A Song of Ice and Fire

  İçinden çıkamadığı ve itiraf ettiği tek bi yer var, hangi karakter bilmiyoruz ama bi karakteri erken öldürdüm o yüzden olayları bağlamakta zorlanıyorum diyor. Genel tahmin 50 taming reyis Quentyn olduğu yönünde.
 11. axedice

  Cyberpunk 2077

  Torment , KotOR hatta bloodlines falan baya gated oyunlar, witcher3 ya da cyberpunkla karşılaştırmak mantıksız. Zeldayı bilmiyorum kadın değilim.
 12. axedice

  Path of Exile #3

  Daha maplere geçemedim ya iş güç girdi araya. 10u bulsun atarım sana çahosları
 13. axedice

  Netflix Türkiye

  Almanlar yapıyorsa iyidir, dünya almanın.... Vid related
 14. axedice

  A Song of Ice and Fire

  Adam o arada world of ice & fire ı yazdı, fire & blood ı yazdı, targaryen novellaları yazdı falan. Hiç bişey yazmayıp takılıyormuş gibi de geçirmeyin şişmanım garibime.
 15. axedice

  Cyberpunk 2077

  Tiktok tivit 21. yy nereye gidiyor!!11 argümanların genel olarak kabul ama şu oyun özelinde biraz bağlam dışı kalıyor, daha çok quality over quantitye yoğunlaşacağız diyip çerçöp questleri azaltmaya yönelik bi hamle bu. Yani en azından iddaları o şekilde. W3 özelinde bakarsak evet gerek main gerekse sidequestlerde böyle BAYA iyi hikayeler falan vardı, soru işaretlerine koşup hiç beklemediğin kadar sağlam yazılmış sidequestlerin içine dalabiliyordun random olarak. Ama bolca fedex ve kendini tekrar eden sherlock questleri de vardı. Yani kaç defa witcher sense açıp kan izlerini ormanın derinliklerine doğru takip edip orijinal bi atmosfer yaratabilirsin ki? Ha bunlar witcherı kötü bi oyun mu yaptı hayır, mainquest ve writing zaten top tier başından sonuna kadar. Ama tercih şansımız varsa aynı kaliteyi vermeyen fazlalıkları tırpanlayalım derim ben. Bone alakasız örnekler vermiş logical fallacy kasmış onu geç zaten de, oyun kısa olacak tivitır attention spane yönelik yapıyoruz demiyorlar, W3 kadar uzun olmayacak diyorlar sadece.
×
×
 • Yeni Oluştur...