Jump to content

axedice

=O=
 • Mesaj sayısı

  31.409
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

axedice hakkında

 • Rank
  gif memuru

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. axedice

  Underrail

  Son 2 gün
 2. axedice

  LED ekran/monitör temizleme

  Oha bizim yatak odasındaki televizyonun filmi demek bu yüzden kalkmış. Umarım temizlikçi aynını salona da uygulamaz =/
 3. axedice

  Kingdom Come: Deliverance - Realistic Medieval Open World Rpg

  Bu eski bi mevzu ya 2. oyun değil hatırlıyorum ben. Zaten büyük ihtimalle ilk oyunun ardından tarihi gelişime göre devam edilecek, ordan da (2 ya da 3. oyunda) 15 yıl sonraki Hussite Wars a bağlanacak konu. Evet alakasızmış araştırdım şimdi. Internal tracking toolda kullandıkları bi kodmuş falan filan. Taa ocakta ortaya çıkmış hatta.
 4. axedice

  Project Phoenix

  =(
 5. axedice

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  Hahahahahaha Xenus sen de gerçekten ne kadar alakalı alakasız makale vidyo referans varsa nefes almadan koşup yetiştirmeye başladın bu ne lan bize ne elin manyaklarından. Exclusivity bad, competition good. Bu minvalde devam edebiliriz.
 6. axedice

  Dark (2017) - Netflix

  Yeni bitirdim sezonu, favori dizilerimden biriydi zaten 2. sezon da baya iyi olmuş. Adam hakkında Bir de hoşuma gitmeyen bi konu yine Adam'ın 3. sezon son sezon olacak bu arada, twistler ekleyelim uzatalım falan yapmayacaklar. Gerek görseller gerek oyunculuk ama özellikle de genç / yaşlı oyuncuların casti falan çiççek gibi yapmışlar helal olsun alamanlara 👍
 7. axedice

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Baltanın thrust damage ı nasıl mızraktan fazla olabilir @Cuce açıklar mısın rica etsem?
 8. axedice

  HBO Max

  HBO'nun yeni politikası quantity over quality yalnız, eskisi gibi babam çıksa izlerim durumu olmayabilir =/
 9. axedice

  Baldur's Gate 3

  Arcanumun IPsi actiblobda, vereceklerini pek sanmıyorum. Bide bi şekilde alsalar bile Outer worlds ü ilk yapmaya başladıklarında Boyarsky ve Cain in atmosfer ve gameplay olarak referans gösterdiği oyunlardan biri arcanumdu ama gameplay vidyolara bakıyorum zerre alakasını göremiyorum, daha çok fallout4 trenine binilmiş gibi bi izlenim var. O yüzden geçtim spinoffu spiritual successor bile zor bu devirde.
 10. axedice

  Path of Exile #3

  5 sextantlı elder map farm her türlü giderini karşılıyor ama ticaret yaparsan, sustain diye bi olay yok nerdeyse. Eskiden guardian maplerin objective i yapmayıp t16 tek drop elder map olacak şekilde ayarlayabiliyordun atlası, artık o olay bitmiş illa ki diğer t16lar da düşüyor. Ha çok mu para kaybı değil, satmaya üşenmezsen aşağı yukarı aynı fiyat ama self sustain bitmiş gibi. Ben o yüzden guardian maplerin objective i de yapıp sextant sayısını 5e çıkardım öyle yapıyorum elder arid lake, hatta phys reflect olmayacak şekilde pre-rolled alıyorum chaos spamden daha bile ucuza geliyor. De işte bütün bunlar dediğim gibi ticarete mideniz varsa. Gerçi bu sezon daha kolay buldum ben ticareti, sanırım atlas completion için poemap.live ı kullanıp erken burnout yememenin katkısı da var. Bu arada 5ledikten sonra 1 set sextant aka 3 mapte über çıktı, önceden 5i falan bulurdu bilmiyorum bi etkisi var mı.
 11. axedice

  Path of Exile #3

  Profilim açık, PoB'den axedice olarak aratıp Impaledice ı çekebilirsin. Zaten legiondaki tek karakterim. Ahns Mightlarla da gayet iyiydi karakter ama daha pahalılanmadan 2 tane paradoxica almıştım asıl farkı orda yakaladı. Bu arada kesinlikle slayer/zerker kadar dpsi yok championın, hani taunt maunt aradaki farkı kapatacak şeyler değil hatta impale scaling bile değil, ama diğer taraftan fortify + molten shell açıkken ölmek diye bi olay da yok. En rippy t16larda vaal molten shell atıp hiç bişeye bakmadan legion generalları güle oynaya kesiyor, porcupine pack gördüğümde langırt diye içlerine dalıyorum. Self cast molten shell için go hardcore diye dalga geçiyor arkadaşlar ama benim gibi avoid özürlü yeto oyunculara misss gibi skill olmuş bas geç derdi tasayı unut.
 12. axedice

  Path of Exile #3

  Cyclone impale sağolsun ilk defa über farmlayabilen bültüm oldu mutluyum, 4way battleımı da yaptım 5ledim şimdi emblemleri alıp bide 5lisini yapacağım. Yalnız bunlara tek girmek iyi değil falan diyorlar nedir en doğrusu? Hani kar falan etmeyeceğime eminim, zaten 4wayden bir tane bile timeless jewel düşmedi lel, bossları da 4er5er defa falan kesmeme rağmen. Maksat content görmek işte.
 13. axedice

  Glovo

  Hah işte şirket için güzel bi olay bu nesini kötülüyorsun ki? 👼
 14. axedice

  Pathfinder: Kingmaker

  Bazı eksikler var yine, şu spell arcana featleri yok shocking graspı lvl2 olarak yapıp 10d8e kadar yükseltme muhabbetleri vb, onun harici baya sadık masaüstü PF sistemine. Almadan illa denemek istiyorsan "ödünç alıp" editörle para ve xp verebilirsin ilk karaktere. Prologue u oyna bi 15dk falan, sonra ilk townda 5 tane merc kiralayıp tüm seçeneklere bak.
 15. axedice

  Glovo

  Bu niye kötü bişey? Hani part time çalışan göstermeyi geçtim ben olsam serbest meslek erbabı diyip hizmet sözleşmesi yapar bir kuruş sgk masrafı ödemem (yoksa öder miyim detaya çok hakim değilim - yoksa şahıs şirketi mi kurması gerekir moto kurye olarak?). Yine kötünün iyisi değil mi bu?
×
×
 • Yeni Oluştur...