Jump to content

axedice

=O=
 • Mesaj sayısı

  31.674
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

axedice hakkında

 • Rütbe
  gif memuru

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. axedice

  Gif Thread #6

  Asdasd güzelmiş ama punchlineı anlamadım kim o
 2. axedice

  Westworld (2016) - HBO

  İzlemeyip bingelamaya karar verdik. Bakalım kaç gün dayanabileceğiz asd
 3. axedice

  Path of Exile #3

  Yeterli hız diye bişey yok ne kadar hızlı o kadar iyi. Ama aynı anda iki flask içersen hızları toplanmıyor, en yüksek hız veren etki ediyor yalnızca.
 4. axedice

  Path of Exile #3

  4 link için sürekli vendorları kontrol edeceksin, her lvlladığında güncelleniyor shoplar. Bu lig benim tahminim %damage scalelayabilen buildlar iyi olacak. Bide goering ingame adın ne gülte alalım seni de.
 5. axedice

  Path of Exile #3

  @Goering hacıt amman diyim o linklediğin bült çok kötü. Yani aslında kötü değil de self cast hala starter olarak iyi bi durumda değil, böyle allahla yarışıyor olman lazım skill olarak ki o bültten verim alasın. Ne tür bi karakter sevdiğin önemli, eğer melee whirlwind vs tarzı seviyorsan misal şunu tavsiye ederim https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2775438 Hem tanky olduğu için üzmez hem de dps fena değil. Bi aoe clear zayıf ama yine de güzel bült. Caster olarak bu yeni gelen blade blast skillini kullanan crit bazlı assassinler teoride iyi, ama görmeden bişi söylemek zor. Summoner her zaman garanti class ama tarzını sevmen lazım tabi. Ben son iki ligdir oynadığım için pas geçiyorum Eğer böyle caster/dot tarzı bi hoşuna gidiyorsa şu elemanın bült güzel, ben de starterı bunla yapıp biraz değiştireceğim https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2489249 Ha bu arada poison BV op. Geçen lig de iyiydi bu lig de blade blastın gelmesiyle burst potansiyeli geldi falan. Ama işte bunu scalelayan item (cold iron point diye bi dagger) o kadar çok bülte lazım ki artık talep yüzünden fiyatların anlamsızca tavan yapacağını düşünüyoruz. Tek sıkıntısı end game scalingin pahalı olması yani.
 6. axedice

  Altered Carbon (2018) - Netflix

  Beni sıkmadı hiç ama ilk sezonun gerisinde kaldığı doğru. Tabi en önemli nedeni novel ideayı (sleeving) ilk sezonda tüketmiş olmamız, bilimkurgu dizileri genelde bu yüzden devam sezonlarında aynı tadı vermiyor. E ikinci novel idea alien teknolojisi ve arkaplanı falan olabilirdi ama çok yüzeysel kaldı, daha çok güç oyunlarına ve 1000 yıl geçip teknoloji arşa çıksa da insan aynı insan argümanına bağladı hep dizi.
 7. axedice

  Televizyon tavsiyesi

  F/P olarak filips iyi ama göring çok zengin derdi o.
 8. axedice

  Lilith

  Allah uzun ömürler versin. Gerçi allah yok ama. İşte sorunsuz sıkıntısız
 9. axedice

  Lilith

  Bu bölüme niye bakmadığımı hatırladım şimdi. Blackqaos musmutlu ne ya koskoca adamsın sen yakışıyor mu sana böyle laflar. İtiniz güzelmiş de hayırlı olsun de. Laf mı kalmadı. Musmutluymuş. Gören de cihangirde entel kafe işleten çiçek çocuk zannedecek.. @op İtiniz güzelmiş gardaş. Hayırlı olsun
 10. axedice

  Yunan mitolojisi

  Benden daha iyi biliyor olamazlar. Esrik nida diye bişey uydurdum lan. Gelsin en has antikçisi bundan iyi çeviri yapsın da görelim. Yapamaz. Neden? Çünkü ben baya iyiyim. EN iyiyim. Asteroth doğrulayacaktır. Varsa başka soruların onları da alayım. Kulağımı tırmalıyorsa kullanmazsın ben söylerim sana. Free of charge
 11. axedice

  Yunan mitolojisi

  Ambrosiayı tanrıların nektarı diye okudum bi kaç metinde, ama zaten ambrosiayla nectar da birbirine geçmiş kelimeler hangisi neyi tasvir ediyor çok belli değil. Bu zor baya, ben ya tanrıların nektarı der geçerdim ya da literatürde yapıldığı gibi ambrosia diye orijinal halde bırakabilirsin. Alalayı googleladım, goddess of warcry diyor. Demek ki "Savaş Narası Tanrıçası" diyebiliriz mantıksız olmaz. Thiasiosu da googleladım, retinue of dionysos diyor. Retainer bizde "Eşlikçi" diye çevriliyor genelde, yine mantıklı. Evoe neymiş öyle vay anasını euoi Bacchus rahibelerinin tanrılarına zevk ve tutku içinde seslenmesi / çağırması. Hmmmm Esrik nida. Hem trance / euphoria hem de yell anlamlarını içeriyor. Evet evet güzel oldu bu, bacchus rahibelerinin tanrılarına esrik nidası.
 12. axedice

  Yunan mitolojisi

  Sanırım @eldar ı küstürdük ya. Akademik bilgi istediği için dalga geçtik falan = (
 13. axedice

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Bant kurbanlarının elini ağzını bağlamak için mi?
 14. axedice

  Yunan mitolojisi

  Sen sor biz ferepe bilgilerimizle cevaplayalım daha eğlenceli olur.
 15. axedice

  NVIDIA Geforce Now

  Fallout 76nın peynir ekmek gibi sattığı, actiblobun utanmadan reforged ittirdiği bi piyasada tepki falan o kadar gelmiyor belli ki, youtube vidyolarında bi iki dergi yazısında kalıp büyük müşteri kitlelerinde yankı bulmuyor. Adam yapmış projeksyonunu, stadiaya koyarsam exclusivity dealla bilmemneyle 100 lira kazanırım tepkiden 5 lira kaybederim, GFNde kalsa 50 lira kazanırım diyor. Rasyonel tercih. Bide stadiayı şimdi adı var ve biraz da failladı diye duyuyoruz konuşuyoruz, GFN betadan çıktığı anda aslında stream gamingin ne kadar talep gören bişey olduğunu kanıtladı başarılı hizmet götürerek. Haliyle tüm büyükler (oyuncuyu skerek) bu pastadan biraz daha büyük payı nasıl alırım derdinde. Yani yarın google stadia olmaz amazon mıtadia olur 2K gider onlarla exclusivity deal patlatır falan daha da yatırım gelecektir streaminge.
×
×
 • Yeni Oluştur...