Jump to content

axedice

=O=
 • Mesaj sayısı

  32.859
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

axedice hakkında

 • Rütbe
  gif memuru

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. axedice

  The Sandman (2022) - Netflix

  Mmmmhhh bir ay olmuş izleyeli ne kaddar güzel diziydi bu haterlara inat gidip bi daha izleyeyimhhh
 2. axedice

  Ron Gilbert’s Return to Monkey Island

  Olm manyak mısınız seviyorsanız alın oynayın 10 dolardan ucuz oyun Resmen ramazanda belediye otobüsüne binmiş gibi ağız koktu burası
 3. axedice

  Çocuk bölümü

  Ve güngör bir kez daha haksızdı. Meanwhile çocuğa geçirdiği kellik genleri kicklemeden uzun saç hevesini alsın diyen babalar görüyoruz.
 4. axedice

  Apple M İşlemcili Mac'ler

  En ucuz m1ler iş için nasıl? Büyük excelleri açabiliyor mu, atıyorum browserda mrowserda takılıyor mu?
 5. axedice

  Çocuk bölümü

  @Kaede patlat bize ordan bi avenger
 6. axedice

  Çocuk bölümü

  Yoo benim de umrumda seviyorum ben arkadaşlarımın çocuklarını. Sen huysuzsun
 7. axedice

  House of the Dragon (2022) - HBO Max

  Bahsedilen karakterin ileriki yıllarda yaptığı saçma hareketleri besleyen travma tam olarak bu cofrinin verdiği "spoiler" olduğu için bence değiştirmezler ana fikri. Biraz hafifletirler işte acı çekmez falan.
 8. axedice

  Yalnız mısınız?

  50-60 çok ya, öyle bi iddam benim de olmaz. 10 tane falan arkadaşım vardır, kalanı da işte onların farklı çevresi vs olur. Bilemedin 15 olsun hadi. @senko öyle değil diyerek kurtulamazsın, anlat ne oldu o yılbaşında?
 9. axedice

  Yalnız mısınız?

  Ben de blacke yüklenmeye karar verdim. "Y.rr*k gibi insanım kimse benim depresif tripli halimi çekemiyor o yüzden arkadaşım kalmadı" nın türkçesi seçilmiş yalnızlık mı oldu şimdi? En güzeli bu falan bunlar da büyük yalan. Öyle olsaydı @senko barda adam dövüp 3 yıldır kimseye anlatmadığı yılbaşı hikayeleri yaşamazdı. Değil mi selçük?
 10. axedice

  Çocuk bölümü

  Abi peki bu çıtını çıkarmadan uslu uslu yemek yiyen avrupalı çocuk fenomeni nedir? Nasıl beceriyorlar da çocuklar insan gibi davranıyor sosyal hayatta? Okul falan diyeceğim de, okul öncesi çocuklar da diğer ırçlara göre daha üstün. Yani common sense olan işte çocuğa yetişkin gibi davranmak ona vakit ayırmak vs. nin ötesinde ne gizemi var bu işin?
 11. axedice

  Dev Banyo konusu

  Gar sabunu olarak da geçen defne sabunu tavsiye ediyorum ben de. Seboroik falan yaşamadım hiç ama bi dönem baya hızlı dökülmeye başlamıştı, şampuanı vs. yi kesip yalnızca bunu kullanınca baya yavaşladı hatta durdu dökülmesi.
 12. axedice

  Path of Exile #3

  Lootun daha eşit dağılımdan loot piniataya dönüşmesi beni de rahatsız eden bi konsept, hani empyler nerflensin umrumda olmaz ama 50 divine veren 6man MF opulent solaris touched goblinlere göre "ortalama" loot ayarlanıyorsa aslında yaptığın empyden beterlerine başka bi kapı açmak olmuyor mu? Tabi asıl olay jackpot kumar mantığı satıp retentionı bununla arttırmaya çalışmak ki en büyük oyun günahı bu tür kumar hissiyatına oynamak bence. Diğer taraftan TFT MF culler servisi veriyor bi süredir, yine oyunu oraya kitlediler lel
 13. axedice

  Path of Exile #3

  Ya keltoş 5 sayfa açıklama yazmış, özeti dropların bu kadar düşeceğini tahmin edemeden onayladım. Bu yani. Üstüne neversink dahil alpha testerlar artık dayanamayıp biz lig başlamadan droplardan ve stacklenen ölümcük AN modifierlardan bahsettik ama kimse dinlemedi diye patlamışlar, QA gerçekten çok kötü bu ara. Ha daha beteri açıklamanın bi yerinde bu defa iyi şekilde stacklenen archnemesis modlarıyla lootsplosionlar sayesinde tek solaris touched kombolu mobdan 50 divine düştüğünü gördük bunlar sayesinde overall loot dengelenecek falan demiş ki doğrudan milletin exploitlediği bi durum varmış orda. Meğer beastiary liginden beri map açıldığında serverın preload için paylaştığı bilgileri okuyup örneğin içerde split recipe beasti var mı diye okuyabilen toollar varmış githubda, ve millet bunu modifiye ederek istenen kombolarda archnemesis var mı diye her mapi okutuyor. Map portallar açıldığında server preload için buna dair bazı dataları paylaşıyor lag olmasın diye, tool da işte client rame yazılan dataları okuyup Solaris touched + xyz kombosu var mı diye bakıyor. Yoksa pas geçip yeni map açıyorlar, varsa magic find cullerla içeri girip tek mobdan 50 divine düşürüyorlar bu ligin exploiti de bu. Sözde mapin içinde olsun olmasın tüm AN modifierları preload sırasında clienta göndererek bu exploitin önüne geçmişler ama kesin bilgi yok daha. Zaten yeterince fail başlamışlardı, daha bile kötüye gitti ahah
 14. axedice

  samsung'ta iki tane işletme maili açamıyorum

  O zaman google business a böyle baya baya yazarak sorup cevap bekleme vaktin gelmiş. Bide neden google? Kur outlook microsoftun kölesi ol mis
 15. axedice

  James Webb Space Telescope

  Uzaylı muzaylı yok evrende yalnızca biz varız, uzaylı da ileride biz olacağız

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...