Jump to content

axedice

=O=
 • Mesaj sayısı

  32.754
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

axedice hakkında

 • Rütbe
  gif memuru

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. axedice

  Path of Exile #3

  Sıkılınca haber ver de biz giyeriz ='(
 2. axedice

  Path of Exile #3

  Ahah tebrikler. 90 resist + %30 less ele damage taken falan mı yapacaksın plan ne?
 3. axedice

  Netflix Türkiye

  Özellikle ferhan şensoyun dizisinde senaryo ve espiriler çok iyi, fakat görüntü dandik yan oyuncular BAYA kötü falan, editing de ha keza korkunç. Tarih öncesinde çekilip şarap gibi değil üzüm gibi yaşlanmış dizi. Kaygısızlar da ferhan şensoy kadar iyi olmasa da yine güzel espirileri var, absürtlükler tepe noktada zaten, o da parasızlıktan / işbilmezlikten ve yan oyunculukların manto-çekirdek seviyesinde olmasından kaybediyor. Seinfeldle falan bunları karşılaştırmak büyük hata, yani yazarı mazarı geçtim çekim kalitesi endüstri editing yönetmenlik ırt zırt o kadar fark var ki arada çok haksızlık yapmış oluyoruz bizim dizilere.
 4. axedice

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  E ama wanda ÇOK güçlü gerçekten? Biraz kısa olması dışında 838 decimation sekansı güzeldi bence. Özellikle black bolt matrix göndermesi çok başarılıydı, there is no spoon diyip ikiye böldü herkesi
 5. axedice

  Path of Exile #3

  Baya kullanılıyor, herkes sentinel rewardları attıracak şekilde specleyip recombinatorla item craftlama peşinde. Income olarak da fena para getirmiyormuş aslında, bi noktadan sonra takır takır currency atmaya başladı ama ritual ya da delve gibi dar alanlarda çok zorluyor bi noktadan sonra. Zaten kendisi zorlu lig mekaniklerinde ya da endgamede kullanabilmek için çok tanky olmak lazım.
 6. axedice

  Path of Exile #3

  Abi o zaman da yeni ligin iyi starterıyla ve metasıyla başlayacaksın, olmadı döneceksin falan. Yani gerçekten fark ettiriyor. Ben de böyle çok atıp tutuyorum fantastik kuntastik bült yapacağım diye ama şu anda poison trapper oynuyorum, 15c bütçeyle shaper rahat kesiliyor. Eminim daha iyi bi oyuncu yeni uber bossları da yapar. Biraz tabi oyundan beklentine bakar, benim bu lig isteğim über bosslardan en az bi tanesini kesebilmek mesela. Ama sırf bült yapmanın heyecanı için oynuyorsam işte challengedır lig mekaniğidir bosstur hiç bi önemi yoksa, ancak o zaman non-meta oynanır. Aksi halde aynı yatırımla biyerlere varmak eziyet çünkü.
 7. axedice

  Netflix Türkiye

  Kaygısızlar kırmızı çizgimiz, laf eden olursa o fularları yediririz beyler. Ayağınızı denk alın!!1 Gerçi bizim forumun fularlı profilini düşününce , ayıla bayıla fularını yiyen çıkacaktır . . .
 8. axedice

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Ahahah ama gerçekten bu kadar kaçılmaz ki masraftan
 9. axedice

  Path of Exile #3

  Geri büflenecek mi hh? Millet ağlıyordu paso. Gerçi redditte milletin ağlamadığı tek lig geçen ligdi sanırım, istisnasız her lig nefret kusuyorlar lel Bu arada weapon recombinatorlar için illa boss sentineli mi gerekiyor yoksa diğer iki sentinelle de düşürme şansı var mı?
 10. axedice

  Path of Exile #3

  Kısfmet değilmiş sağlık olsun diyip bi sonraki harvesta geçeceksin. Gerçi açmadığın tüm chestlerde exalt ve mirror olduğu gibi kaçtığın tüm harvestlarda da istedğin craft vardır kesin.
 11. axedice

  Path of Exile #3

  Sentineller için sarıları unique bosslarda (rarelarda değil onlar çok zor lel) kullanmak lazımmış , kırmızıyı özellikle blue packler falan kullanın diyorlar, diğeri de işte packleri toplayınca patlatmaca ama 3-5 pack biriktirip açan ölebiliyor tabi dikkat etmek lazım.
 12. axedice

  Internet alt yapısı olmayan yere internet

  Yalnız amatör gözlemcilik yapamıyoruz diye bu kadar tantana kopuyorsa fena, yarın öbürgün dyson sphere yapsak ona da laf gelecek
 13. axedice

  Netflix Türkiye

  İlk bölümü beğenmedim, köy bölümü baya güzeldi. Arada iyi espiriler var güldürdü baya ama gereksiz uzayan yerleri de vardı. Fularlıların gömdüğü kadar kötü değil ama ölüp bitilecek kadar iyi de değil.
 14. axedice

  Path of Exile #3

  Rare değil de blue pack çıkaran hangi mekanikler var onlara yüklenmek lazım. Gerçi 3 nerf arka arkaya gelince immune mimmune hariç çok da zorlamaz gibi artık
 15. axedice

  Path of Exile #3

  Trickster lacerate espirime gülünmemiş hiç, xeşke like sistemi olsa da içinden gülenler birer liek bırakabilse

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...