Jump to content

axedice

=O=
 • Mesaj sayısı

  32.410
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

axedice hakkında

 • Rütbe
  gif memuru

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. axedice

  Path of Exile #3

  Mmm yeee arctic armor naaaysss, brine kingi upgradeleyinceye kadar güzel götürür. 4sec ümmünü de iyi olmuş beelki vuln. haritaları koşulacak hale gelir yine.
 2. axedice

  Dune

  Hahahah bu neymiş ya adam salvador dali ve orsol welles i falan oynatmaya kalkmış. Büyük patlamış ama tabii ki Bide kitabı hatırlayın, idaho tam olarak warrior codela yaşayan ama diğer taraftan böyle hafif uçarı resmiyete pek değer vermeyen bi tip ve bu yüzden fremenlerin arasında yaşamaya ve liason olmaya gönderiliyor başta, paulle de çok samimiler. Birebir kitapta olmasa da gayet yapabileceği bi şaka, karakter dışı değil.
 3. axedice

  Solasta: Crown of the Magister

  Tank belki gerekli değil ama oyunu çok kolaylaştırıyor. Damage yemeyen tank yapıp (mountaineer fighter) herşeyi marksman rangerla yavaş yavaş kesmek mümkün.
 4. axedice

  Path of Exile #3

  Ice trapte çok bi nerf yok gibi? Hatta ailment tresholdlar aşağı indiği için boss freeze daha da artacak falan iyi bile olabilir.
 5. axedice

  Steam Deck (GabeBoy)

  E çalışan numune yapmışlar hatta millete göndermişler oyunlar oynanmış sorun gözükmüyor? Yani biz yaptık oldu diyip bırakmıyor ki herifler, biz yaptık böyle böyle oldu diye gösteriyor açıkça. İlk gördüğümde almam malmam dedim ama, TB oyunlar ya da disco falan gibi (ki çok iyi showcase oyunu, tam böyle cihazın mantığına cuk oturmuş takdir ettim) yeniden oynamak istediğim slow paced oyunlar için düşünülebilir aslında. Arada canım sıkıldıkça FTL atıyorum misal onu da güzel oynatır. Bunun platformerları var darkest dungeonı var, var oğlu var. Çok seyahat edip otelde havaalanında falan vakit geçiren biri olsam dakika düşünmez direk basardım misal preorderı. Assassino ya da control montrol falan gibi büyük ekranda daha bi keyif verecek oyunlar için değil de, steam kütüphanemde paşa paşa yatan diğer tonla handheld cihazlara uygun oyunu bilgisayar karşısında değilken oynamak için çok güzel görünen bi alet.
 6. axedice

  Yıllar sonra laptop alayım diyorum ama ne alsam bilmiyorum

  8.5kya şu var misal https://www.n11.com/urun/monster-abra-a7-v1241-i5-10200h-16-gb-500-gb-ssd-4-gb-gtx1650ti-free-dos-dizustu-bilgisayar-1653017?magaza=monster&utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel Ama 5k evet en fazla yukardaki gibi bişi çıkar
 7. axedice

  Game Dev Tycoon

  Ya ilk çıktığında ilginçti de işte bi iki kere oynayınca bi daha dönüp yüzüne bakmıyorsun pek. Aynı yıllarda çıkan FTL bundan çok daha derin oyun
 8. axedice

  Victoria 3

  Hahah sempatik de bi elemanmış hllgz 👍 Güzel görünüyor ya bu arada oyunun sistemleri. Beğendim ben şimdilik anlatılanları.
 9. axedice

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  İyi de abi
 10. axedice

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Cık o dediğin mantıklı gelmiyor çünkü
 11. axedice

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  O zaman diğer soruma gelelim, mesela Sylvie'nin hikayesine bakarsak
 12. axedice

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Komutan'ın açtığı tartışmaya ek olarak
 13. axedice

  Realms Beyond

  =( İddalara göre firmanın %50 sahibi olup business tarafına bakan mirasyedi alman bebesi geçen yıl depresyona girmiş ve 1 yıldır ekibe hiçbi şekilde cevap vermiyormuş. Nisanda falan discordda açıklamışlar durumu. Hatta bunların bi publisher dealını önce iptal ettirmiş ben daha iyi deal yaparım diye, sonra da 5 parasız bırakıp gitmiş sonradan anlaşılan tonla yazar çizer falan parasını alamamış oyundan. Devlet yardımı almışlardı, oradan gelen paranın devam etmesi için progress göstermek lazım ama proje durduğu için hem onu alamıyorlar hem de yardımın şartlarına uyulmadığı için iptal edilip geri ödenme durumları var falan. Bu arada oyunun asıl geliştiricisi olan diğer %50 ortak (hobgoblin) aynı zamanda oyun motorunun ve çoğu art assetin de bizzat sahibi (yani firmaya ait değil engine), o yüzden iflas kararını bekliyor ki borçların ödenmesi için otomatik satışa çıkan tüm IPyi kendi satın alıp oyunu yapmaya devam edebilsin falan. O derece umudu kesmiş durumdalar. Yazık la üzüldüm buna, güzele projeye benziyordu halbüse
 14. axedice

  PC Gaming #2

  "Jihadi" Julian değil miydi bu?
 15. axedice

  Tube Thread #1

  Ne ki bu? Süpriz ne banzayi ne?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...