Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Benim de barbar 52lvl, 7m para var gözümü karartsam oturup 60lıycam da canım sıkılıyor 10dk oynayınca.

Act 1'de en hızlı nasıl farm yaparım inferno'da? Statlarım neler olmalı en az? Bir de en hesaplı nasıl kalkarım act1 farmlayabilecek gearın altından ve bu geara uygun build nedir?

Bu kadarcık dfg

buffsız 300 falan all resist, 10k+ dmg, 35-40k hp ile çok rahat act1 yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

o priority baya değişiyor diğer itemlara göre falan. farmlayacağın acte göre resist yeterliyse dmg crit vs daha iyi tabiki.

genel olarak ben 850 civari all resist, 40k dmg 42k hp ile çok rahat takılıyorum mesela act3te falan. yada 750 civarı all resist, 22k dmg, 40k hp ve 270 mf ile act2de yine baya rahat kesiyorum eliteleri ve bossları falan. act1 zaten yalan hepten.

öyle 1200-1400 resistlere falan gerek yok bence hiç.

edit: dual wield benim bu arada, axe/mace
Sosyal ağlarda paylaş

skili kullandıgında threating shout(TS)'un menzilindeki moblardan direk item/gold düşer. Ekstra bi %15 mf gibi değil de treasure goblin'e vurdugundaki gold/item düşmesi gibi düşün.

Aynı mob üzerinde ikinci defa etki etmez, sadece süresi geçen TS'un dmg reduction efektini tekrar aktifleştirir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ohoo çok zor güzel bişeyler düşmesi o zaman.

Ya biraz build lere falan baktım da abi ben seçim yapamıyorum revenge, war cry , earthquake arasında.War cry şart ama earthquake i bırakmak istemiyorum.Eritiyor bildiğin.Tabi şu an daha nm deyim infernoda da eritir ama heralde %2000 dmg lan :D.

Leap, ignore pain, whirlwind, frenzy, wrath kullanıyorum şu anda.Whirlwind i ileride değiştireceğim hell e geçince şimdiilik güzel.Başka birşey daha değiştirmem gerekiyor war cry ve revenge için ama diğer hepsi de çok iyi.İgnore pain açıp eq basıp wrath a geçerekten sek sek sekerekten çok çılgın bi barbar istiyorum.Leap i mi kessem aradan ?
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

blizzard bu merak etme yakında barbarıda nerfler, dhleri bufflar. en iyisi tüm karakterleri 60lamak. her ay 1classı bufflarlar op olur onla oynarız

Op olan classtan ziyade zevk aldığın classla oynamak güzel sonuçta need for speed değil bu, en iyi arabayla en çok zevki almak gibi değil mesele...bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

barbar'ın pek bi opluğu yok. Sonuçta diğer classlar gibi glass cannon değil. Rahat farmlayabilmen için, ölmemen için adam gibi gear lazım üzerine. Bir DH gibi dex abanıp yanına ias ve crit stackleyerek olmuyor o işler. Str , Vit, All res yapacaksın sadece tank buildı için. DPS build'ı olsun diyorsan yanına crit ve crit damage kasman lazım diğerlerini dengede tutarak. Bir tek ias olmasa olur.

Şu an değişmesi gereken tek şey sprint tornado build. Mobların/bossların etrafında dolanıp dövebilmek gayet saçma birşey. Onun dışında ne revenge ne WoTB ne EQ overpowered. Adam gibi DPS'in yoksa bu 2 skill bir halta yaramıyor. Revenge desen efektif kullanabilmek için etrafında 3-4 ve daha fazla mob olacak ve ayakta durabileceksin. Yoksa tek target heal'i pek birşey değil. Patch öncesi proclamadığı zaman ölüyordun bukadar basit. Anormal vuruyordu moblar.
Sosyal ağlarda paylaş

ahtan topladığım gayet ucuz mf set ile rahatça act2 farmlayabiliyorsam anlattığın kadar da kötü değil demekki durum

he ben şanslıydım 1 tane yüksek loh silah buldum, ona eyv.

ayrıca barbarian için genel anlamda değil de overpower/ crushing advance rune için demiştim ben saçma ötesi diye. o milletin kesemiyoruz diye ağladığı ghom 300-400 loh ile çok rahat kesiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...