Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

extreme ornekleri , extreme oyunculari, extreme basarilari ornek gostererek oyunu genellemek baymadimi ?

ben beceremiyorum ornegin :(

10000 de 1 kabiliyetli kapasiteli hardcore oyunculari baz alirsaniz hangi oyun olursa olsun bok atacak bir seyler bulursunuz.

adam hardcoreda inferno bitirdi bu kadar kolaymi yapilir lan salak blizzard mi diyelim ?? ?? ?@?#?

bakmadın bile dimi ne olduğuna olayın ?
Sosyal ağlarda paylaş

bok attığım tek şey infernonun eskiye göre çok çok kolay hale geldiği. adam zaten o gearla act3 farmlıyorum bakın çok süper oyuncuyum demiyor. 30 kere falan öldüm, toplamda 7 pack atlamak zorunda kaldım falan diyor. ama 1m gold ile act3 bitiriyor sonuçta. kullandığı build standart buildlerden birisi zaten, kendi eklediği extreme bisey yok double tornado vs tarzı.

adamın yaptığı her parçada yüksek str, vit, all resist vs aramak yerine bazı parçalarda yüksek stat alıp diğerlerinden kapatmaya çalışmak açığı. 1-2 kişiye fikir verse upgrade ederken falan gene iyi ki 20m yetermi diye soruyordu birisi dün.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam bende anladim onuda ben yapamam onlari diyorum, bu adamin yaptigini cogu kiside yapamaz, inferno bu adam su sekilde becerdi diye sen 1.03 sonrasi su hale geldi dedigin icin yazdim. zaten direk sana degildi o dediklerim.

genel anlamda cogu iyi oyuncu veya eski oyuncular (ben beceriksizim normal alti casual, sevimli bir oyuncuyum o kadar) bizlerden cok ote oyun oynadiklari icin oyunu cok yeriyorlar ama bilmeliler ki benim gibi kazmalar oyun dunyasinda daha cok.

allahtan cok yoksa gercekten oynanamaz oyunlar cikacak ortaya.

:)
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

ben mesela dedigin gibi yaklasık 4-5 katını harcadım 1m in bu adamın gearinin yarısı dps e ama 2 katı resistlere sahip olan bi gear topladım. act3 e girdim ve acı cektim. simdi yine goblin farmlıyorum ki belki bisey duserde dps i arttırırım oyle yaparım diye.

gerek yok ki o kadar resiste işte. war cry ile birlikte 850-900 civarı fire ve physical resist, gerisi 700 olsa yeter her türlü.
Sosyal ağlarda paylaş

ama yolladıgın videoyu cok begendim sonunda nasıl item secmem gerektigini anladım biraz =)

biraz daha para toplayıp boyle yapıcam. ya da parca alıp ustumdekileri de satabilirim. bu arada string of ears aldım arkadastan satıyım mı %19 damage reduction vardı uzerinde. ama sanki cok iyi degil artık demistiniz burda.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

extreme ornekleri , extreme oyunculari, extreme basarilari ornek gostererek oyunu genellemek baymadimi ?

ben beceremiyorum ornegin :(

10000 de 1 kabiliyetli kapasiteli hardcore oyunculari baz alirsaniz hangi oyun olursa olsun bok atacak bir seyler bulursunuz.

adam hardcoreda inferno bitirdi bu kadar kolaymi yapilir lan salak blizzard mi diyelim ?? ?? ?@?#?

Hocam adamlar 1milyon luk itemler ile yarısalım tarzında bi konu acmıslar arkadasda ordan alıntılamıs olay bu..
Ben dh haric tum class ları inf a gecirdim 2 tanesi ile act2 yi bitirdim ama nacizane monkumda loh olmadıgı icin bıraktım keza alıcak paramda yok simdi barbar deniycem bakalım ne olacak
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

ama yolladıgın videoyu cok begendim sonunda nasıl item secmem gerektigini anladım biraz =)

biraz daha para toplayıp boyle yapıcam. ya da parca alıp ustumdekileri de satabilirim. bu arada string of ears aldım arkadastan satıyım mı %19 damage reduction vardı uzerinde. ama sanki cok iyi degil artık demistiniz burda.

20 perfect zaten string icin ama diger statlar da önemli tabi. ben olsam satıp başka şeyler alırım yerine.

patch sonrası benim geardan ilk çıkardığım item stringdi mesela . sonrasında stormshield, helm of command ve justice lantern izledi.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an 1 hand 868 dps 75 str 130 dex 175 int veren 1.3 lük silahım var, 2 hande geçmeyi düşünüyorum 930 dps civarı statlı bir şey mi alsam yoksa 1k dps li düz bişi mi alsam karar veremedim.bir de atıyorum iki elde farklı (sword-mighty) silah varsa weapon mastery pasifi ile nasıl faydalanmış oluyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

şu an 1 hand 868 dps 75 str 130 dex 175 int veren 1.3 lük silahım var, 2 hande geçmeyi düşünüyorum 930 dps civarı statlı bir şey mi alsam yoksa 1k dps li düz bişi mi alsam karar veremedim.bir de atıyorum iki elde farklı (sword-mighty) silah varsa weapon mastery pasifi ile nasıl faydalanmış oluyoruz?

Ana elinde ne varsa onu görüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Lind3r0th said:

Abi video komedi 850dps silah 200k şakamı eu da alamazsın o fiyata yani eu da zor bu iş

811 dps, %63 crit vereni 240k su an EU ah da
ben adamın yaptıklarını aynen yaptım daha demin. aradım arastırdım video yu gordugumden beir ugrastım. 1m e silahsız botsuz ringsiz shieldsiz ulastım. sheild yok mesela eu da. adam 100 tane shielde baktı ben aynısını yazınca 1 tane cıkıyo parasını 400k ya cıkarınca 6 tane.

1m e degil de 4m e falan net olur yani. 20m lere falan gerek yok. eski silahım shieldim botumla +1m le herifin elindekilere ulastım ama 20k dps e ulasamadım. onun dısında hersey uygun da.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

zaten "Gain a bonus based on the weapon type of your main hand weapon" der açıklamasında
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...