Jump to content

Aceace

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.016
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Aceace hakkında

 • Rütbe
  Aceace

Son profil ziyaretçileri

373 kez ziyaret edildi
 1. Aceace

  vücut geliştirme #5

  Şinciik şişici değil de zayıflamacı tayfaya bir sorum olacak. Bildiğiniz ya da bilmediğiniz üzere Temmuz sonunda bir kaza geçirdim. Aylardır bisikletimden uzak kalmış durumdayım. Sol omzumdaki "donuk omuz sendromu" hala devam ediyor. Hayatımda 2. kez kilo almaya başladığımı hissediyorum. 71'den 76'ya çıktım. (Boy 180) Evet 76 çok değil hatta ideal aralıkta ama spor yapamamaktan ötürü şiştiğimi hissediyorum. Hazır boşanmışken bir de spor salonuna başlayayım diyorum ama omzumdan ötürü ne bok yiyeceğimi bilmiyorum. Aletleri alıp gerisini koyvermedikleri, bir sorunum olduğunda ilgilenebilecek salon önerisi olan var mı? (Avrupa yakasında)
 2. Aceace

  Zayıflama çalışmalarım - fitness tavsiyeleri

  ıushdfuıhaoudsfıhasdoıufhuıahf Hatta akşamları aşırı yediği için mideyi rahatlatmak adına soda da içecek 😄
 3. Aceace

  Half-Life: Alyx

  “Alyx Vance ALONE cannot prevent his fate” Gordon Confirmed aysdfıygaudfıagsdfadfa Yalnız trailer benim bayaa hoşuma gitti. Keşke VR olmasaydı :((
 4. Aceace

  Half-Life: Alyx

  Bak işte yapma bunu yapma... Biliyosun ne olacağını 😄
 5. Aceace

  Half-Life: Alyx

  3'ü bekleyen kalmadı yav. Hep beraber meme yapıyoruz. Valve Half Life:3 çıkıyor desin %51 inanmaz. Yalnız Şişko iyi iş yaptı he. VR bir türlü oturmadı. HL markasıyla oynanabilir bir VR oyunu yapmayı başarabilirlerse (ki %1 ihtimal veriyorum) VR piyasasını da domine ederler.
 6. Aceace

  Half-Life: Alyx

  Kendine ait bir başlığı olmasını hakediyor. Malum muhtemelen 30 sayfa VR iyi mi kötü mü kavgası yapacağız. Keşke bıngıldak forumda olsaydı da sayfalarca VR güzellemesi yapsaydı..
 7. Aceace

  Google Stadia

  Dis... Konsol plebleri için gamepad yapacaklarına böyle mini katlanabilir tarzda bir klavye/mouse seti koysalar, non-stop HoMM3 oynayabilirim. Arada FM falan da açarım. Hatta bazı RTSleri bile single playerken rahatça oynayabilirim. (TW:WH gibi) Pewpew oyunlarında kullanılabilir olmasına çok var.
 8. Aceace

  Boşananlar kulübü

  Ya dasaa'ya baktığım falan yok. Arada foruma girip trollemeye çalışıyor işte. Harry'e yaptığımızı yapabilsek rahatlıcaz da yok... Ofisteyim akşam eve gidince yazarım üç beş...
 9. Aceace

  Boşananlar kulübü

  Valla aslında arada baya bişiler oldu ama pek yazasım kalmadı. Piç oldu. Meersem kendi küçük dünyamda Şeker'i uyutmam gerekiyormuş.
 10. Aceace

  Topla v0.8 [10mayis12]

  @portakalŞuraya bişi yazıp gitçem. Çok değil 3-4 ay önce benim de HDD öldü. Yemişim gidip 1 tb ssd alayım dedim. Bu ceymıs (Hames de olabilir) donkey hakkında çoooook fazla kötü yorum vardı. Şey vardır ya iyi yorum için kimse emek harcamaz, kötü yorum için harcar ya. O şekildedir diye düşündüm ama yok. Öyle böyle değil. Adeta bir Türk Telekom havası verdi. Ekstra bir 90 lira daha verip Samsung aldım. Şimdilik bir sıkıntım yok. Aklında bulunsun.
 11. Aceace

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  dabıl post.
 12. Aceace

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Dis... Ya güzel güzel de lan 31 dakika topu topu onun da rahat 5 dakikası intro/outroyla geçiyor. Olm adam gibi yayınlasanza!! Çekimler taş gibi, böyle buram buram SW kokuyor. Ama tam ilk kaşığı atıyon "Devamı haftaya" çıkıyo. Çok pis tav oldum bak.
 13. Aceace

  Age of Empires II HD Edition

  Başlığı AoE2:DE/HD/Voobly edition diye mi değiştirsek? Malum 1 saat sonra DE yayınlanıyo. Bu arada bizim bugün 4. evlilik yıldönümümüzdü. Şu andaki durumumu alttaki resimden daha güzel anlatamazdım 🙂 Ben <3 Trebuşe
 14. Aceace

  Yabanci ile yapilan evlilikte soyadi kullanimi

  OHA!!!! 14 kasım mı sizin de? Lan yarın bizim de evlilik yıl dönümümüzdü. Ben geçen sene boş geçtim. Sonunu biliyosun 🙂
 15. Aceace

  Boşananlar kulübü

  Ayrica kiralar sacma sapan olmasa sariyer candir. Tamam 1500 liraya yali dairesi tutamayacagimi ben de biliyorum da direk gecekondu gosteriyolar tasak gecer gibi.
×
×
 • Yeni Oluştur...