Jump to content

Aceace

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.896
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Aceace hakkında

 • Rank
  Aceace

Son profil ziyaretçileri

237 kez ziyaret edildi
 1. Aceace

  Discord forumu öldürüyor mu?

  nope. 7 yıldır buradayım. 7 yıldır her sene en az 1 kere "nerde o eski paticik" başlığı açılır. hatta ben de 1 kere açtıydım. Laurelin bile patiyi kökten bırakamadıysa pati bitmez.
 2. Aceace

  Discord forumu öldürüyor mu?

  yok be. yeni altyapı net daha iyi. yani redditen, twittera, twitch cliplerine kadar her şeyi yabıştırabiliyoz.
 3. Aceace

  Discord forumu öldürüyor mu?

  o zaman dark nası wot döşücek? dis... açıkçası tek kollu olduğumdan çok bişe yazacak durumda değilim ancak patinin diskordunu düzenli takip edebiliyorum. yeni forum gerçekten çok efektif. hemen her şeyin otomatik olarak embed olması falan büyük kolaylık. galiba pati kapalıyken insanlar "akşam/sabah oldu. bakiyim patide bişi var mı?" alışkanlığını kaybetti.
 4. Aceace

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  aras özbiliz'i niye kovdunuz lan? daha yeni sözleşme verdiydiniz...
 5. Aceace

  Age of Empires II HD Edition

  Age of Empires II: Definitive Edition Coming 14 November Pre-Purchase Age of Empires II: Definitive Edition + Age of Empires II (2013) BUNDLE 1 of 2 items from this bundle are already in your library. Your Price: 42,19 TL
 6. Aceace

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Yok. Aslinda kotu falan olmayacak oyun. Sadece 2016 yilinda cikmasi gereken oyunu 4 sene gecikmeli cikarmis olacaklar. Modlar kurtarir oyunu. Orasi ayri.
 7. Aceace

  Age of Empires II HD Edition

  ohhhhşşş......
 8. oyunda dc ve dmlerin özellikleri ciddi kırpılmış durumda bak hatta şöyle bişi yaptım. saydığın 3 özelliği 15 üstü olan, 28 yaş altı, toplam 16 adam var sdafdf. yani 13-13 eskisi gibi çok da meh diil.
 9. Player Traits ► Comes Deep To Get Ball ► Plays Short Simple Passes ► Dwells On Ball ► Does Not Dive Into Tackles dwells on ball olmasa fmde bile alırım.
 10. Aceace

  Pire ilacı, tasması vb.

  pire geldikten sonra pire tozundan kaçış yok... o ev ve o kediler/köpekler tozlanacak. hatta yattığı çarşaf vs. de gg. bayern'in pire tasmasını kullanıyoruz bizim itler (2 adet) için. 6 yıl oldu pire görmedik. diğer tasmalardan çok daha pahalı ama yapcak bişi yok.
 11. Aceace

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  bu reboçoyu fmde fena değildi diye hatırlıyom ben.
 12. Aceace

  Beleş oyunlar başlığı!

  aralarında tek elle oynanan zevkli bişiler var mı? 😞
 13. Aceace

  PC Gaming #2

  dfsagaasdratarastrashdasdfafa.... benim eski ev arkadaşım battle.nette oynarken bi tane hardcore paladinini öldürtmüştü öyle. 2 saat sakinleştirmekle uğraşmıştık. 5 kere vursa bile sıkıntı olabiliyodu zeal.
 14. Profesyonel Futbolcu Emre Mor ve Kulübü RC Celta De Vigo ile oyuncunun 2019-2020 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne net 600.000 Euro tutarında geçici transfer ücreti ödenecektir. Yapılan anlaşmaya göre 31.05.2020 tarihine kadar Şirketimizin net 8.000.000 Euro transfer bedeli karşılığında oyuncuyu satın alma opsiyonu bulunmaktadır. Futbolcuya ise 2019-2020 futbol sezonu için net 725.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 8m opsiyon çok absürt. 8mi aktifleştirmek için önümüzdeki sezon içinde 1-2 adam satmamız gerekir. FFP varken çoooooooook zor. Ama 600+725k 1 senelik maliyet hiç bişey değil.
×
×
 • Yeni Oluştur...