Jump to content

Aceace

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.074
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Aceace hakkında

 • Rütbe
  Aceace

Son profil ziyaretçileri

454 kez ziyaret edildi
 1. Aceace

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Oo buralar karışacak. Vaziyet alayım.
 2. Aceace

  ISS (ISP) önerisi

  Abi... Bak 1.5 ay boyunca kimsede internet olmayacak diyorlar. Aklın alıyor mu? Yüzlerce işyeri var. Oteller var. Ot var bok var püsür var 😄 Ayrıca benim ev tam Tarlabaşı'nda da değil. Tarlabaşı'na tam girmeden. Ya hepsini geçtim benim karşı komşumda ttnet var. Adamın gaayet interneti var 😄
 3. Aceace

  ISS (ISP) önerisi

  Türknet bağlatan aklımı... 3 gün önce internet gitti. Arıza kaydı oluşturdum. 29.02.2020'ye kadar benim bulunduğum bölgede Türk Telekom kaynaklı genel arıza varmış. 1 gün sonra telefonla aradılar. Aynı şeyi tekrar etti telefondaki hatun. Güya benim evimin etrafında hiç kimsede internet yokmuş. Yaklaşık 1-1.5 kmlik alanımda 1.5 ay boyunca hiç kimsede internet olmayacakmış. Bahsedilen alan bu: "Hanfendi söylediğiniz şeyin ne kadar komik olduğunun farkında mısınız? Taksim'in göbeğinde 1.5 ay kimsede internet olmayacak derken ciddi misiniz" dedim. "Yaaani" dedi. Aklımı seveyim.
 4. Aceace

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Selam. Zaaaa
 5. Aceace

  Rise of Empires: Ottoman

  Aasdfasdfasdfasf
 6. Aceace

  Warcraft III: Reforged

  200 mü? Yanlışın vardır. Daha yeni AoE2:DE'yi 45 liraya aldım.
 7. Aceace

  (Alınık) Köpek

  Hmm... 2 köpek sahiplendim. Biri barınaktan 1 yaşında geldi. Birini direk sokaktan aldım. Sokaktan gelen 3-3.5 yaş civarındaydı. 4 köpek sahiplendirdim. 1'i golden diğer 3'ü safkan olmayan ama oldukça güzel köpeklerdi. Safkan olmayanların tamamı sokakta yaşıyordu. En büyüğü 8 en küçüğü 4 kiloydu. Şu anda aileleriyle mutlu mesut bir şekilde yaşıyorlar. (Eve geçince fotoğraflarını bulabilirsem atarım) Barınakta ya da sokaklarda küçük, bisiklet sepetine sığabilecek, (bunun nedenini anlamadım gerçi. 1 km dediğin nedir ki? Neyse...) Instagram'da fotoğrafını paylaşıp yüzlerce beğeni alabileceğin cins, aşırı pahalı köpeklerde var. Bak mesela benim ufaklığın yavrusunu Türkiye'de bulamıyorsun. Aşırı nadir. 0 numara 3 kiloluk simsiyah bir Alman Spitz. Siyah olmayıp 1 ya da 2 numaraları 2k'dan başlıyor. Sokakta "Sat bana bunu" diyen o kadar çok kokoş teyze gördüm ki... Ve barınağa atılmıştı. Çiftlik olarak hayvan yetiştirenlerin büyük çoğunluğu hayvanları damızlık gibi kullanıyorlar. Yavruların aşıları ve beslenmeleri de allaha emanet oluyor. Aklında bulunsun. Benim tavsiyem fikrini değiştirmeyecek biliyorum ama... Git bir barınağa. Barınak veterinerine durumunu anlat. İlla über düper ultra nadir cins olmayan, 3-4 yaşı geçmemiş, küçük bir köpek sahiplenmek istediğini söyle. Numaranı falan ver. Veteriner sana güvenirse (at hırsızı tipli birisi değilsen) seni illaki kısa zamanda geri arayacaktır. İzmir'deysen seni bir barınak veterinerine yönlendirebilirim.
 8. Aceace

  İyi yıllar Paticik!

  Sokim 2019'a. İlk defa malum klişeyi dile getircem ama 2019 bok gibi bir yıldı.
 9. Yav.... Dayanamıyorum soracağım. @sardalya ve @kizillelma Siz kardeş misiniz?
 10. Aceace

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Yok droidin öldürmesi storm (hadi seni kırmayayım scout) trooperların öldürmesinden daha mantıklıydı. Ama işte dediğim gibi starwars'ta plot armor>>>>mantık olduğu için yapacak bi şey yok.
 11. Aceace

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Dabıl post.
 12. Aceace

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  DİS!!!!
 13. Aceace

  Boşananlar kulübü

  ASIUDFHOASDIUFHOUISADHFIUHOASDIUFHUI Yalnız Deno mod. Sen değilsin. Paticik bir demokrasi değil.
 14. Aceace

  Star Citizen

  Ey gidi ey... 7 sene önce ne kadar naif rakamlar varmış halbusi...
 15. Aceace

  Boşananlar kulübü

  Ben meşazını görmedim. Ama eğer sildilerse iyi yapmışlar. Pis şişko seni. Canın sıkıldıkça bana sarıyon dimi?
×
×
 • Yeni Oluştur...