Jump to content

Regalya

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.041
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Regalya hakkında

 • Rütbe
  Regalya

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Regalya

  Tavsiye : Solo Leveling

  it's happening!
 2. Regalya

  Tavsiye : Solo Leveling

  Kusuriya no Hitorigoto pek sevmedim ama Skeleton Soldier Couldn’t Protect the Dungeon Dungeon Master Gamer Martial Legacy bende takip ediyom Tower of God nasıl?
 3. Regalya

  Tavsiye : Solo Leveling

  Kore,Çin, Hong Kong ve Tayvan Mangası diyin geçin işte yahu Webtoon,Manhwa dır Manhua bizi gerer :p @Oce4n bende çoğunu sevmiyorum ama aradan sıyrılan bi kaç tane güzel var. @ShadowFury Hero? I Quit A Long Time Ago. var misal Çin Mangası(Manhua!) fena değil aslında sabaha ona da bi başlık açayım nasi "oo benim cultivation senin cultivationu geçti" aman "havenly osuruk body modunu aktif ettim" değilde daha çok onepunchman sitili bi yol çiziyor komedi yönü felan da fena değil.
 4. Regalya

  Tavsiye : Solo Leveling

  Baktım kimse açmamış yokluğumu aratmışınız he.. Solo Leveling manga summary: 10 years ago, after “the Gate” that connected the real world with the monster world opened, some of the ordinary, everyday people received the power to hunt monsters within the Gate. They are known as "Hunters". However, not all Hunters are powerful. My name is Sung Jin-Woo, an E-rank Hunter. I'm someone who has to risk his life in the lowliest of dungeons, the "World's Weakest". Having no skills whatsoever to display, I barely earned the required money by fighting in low-leveled dungeons… at least until I found a hidden dungeon with the hardest difficulty within the D-rank dungeons! In the end, as I was accepting death, I suddenly received a strange power, a quest log that only I could see, a secret to leveling up that only I know about! If I trained in accordance with my quests and hunted monsters, my level would rise. Changing from the weakest Hunter to the strongest S-rank Hunter! Genres : Action, Adventure, Fantasy, Shounen,Webtoon/Manhwa Alternative Names : 나 혼자만 레벨업 Manganelo : Solo Leveling Manga Readlightnovel : Solo Leveling Novel Muhtemelen manga yeterli gelmeyecek.. bu son senelerde "daha çok istiyorum lan" dedirten mangalardan birisi oldu benim için o yüzden direk novelede sardırdı Noblesse bittiğinden beri bunu takip ediyorum çogii bakmayan kızanlar bi baksın. Not: Alıştığımız için direk manga diyorum o manga değil la diye bi cesaretle atarlananın atarına gider yaparım ona göre 😄
 5. Regalya

  Battle for Azeroth Ana Konu

  placeholder dediler o statlarla gelmiyecekmiş racialler.
 6. Regalya

  Arena, BG, World PvP Başlığı

  Boostlatmayı dene grp finderdan ?
 7. Regalya

  Arena, BG, World PvP Başlığı

  Ret dmg output çogii ama kite ve cc problematik hale geliyor Arcane Mage çok uyuz Fury Warrior böğün böğün oynanıyor Moonkin,destro lock bg de aşırı zevkli Arena bg monk heal akıyor (bayadır competitive pvp yapmadım ama)
 8. Regalya

  Battle for Azeroth Ana Konu

  Birşey olmamış hala waifunun ağa gacısı. (tu)
 9. Regalya

  aşırı dps farkı

  CD,Buff management muhtemelen.
 10. Regalya

  World Of Sosaria

  Güzelmiş bu sevdim en son aos çıktığında oynamıştım çok zevkli geldi
 11. Regalya

  Legion Ana Konu

  Baydım ben 20 days played oldu levelde hala tek legendary fak dis mode direk..
 12. Regalya

  Legion Ana Konu

  Zor değil korkma o kadar
 13. Regalya

  Monk, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

  Depik+blink yada Buda benim monkun bült çok aşırı rahat geniş takıldığın bi build.
 14. Regalya

  Legion Ana Konu

  Aynen dalaranda paladin class hall dan çıkarken kapatıp açıyorum daha hızlı olsun diye.
 15. Regalya

  Legion Ana Konu

  Rus yoksa elyınların kaybetmemesi lazım o kadar bi terslik var o işte
×
×
 • Yeni Oluştur...