Jump to content

Robert_Poche

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.062
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Robert_Poche hakkında

 • Rütbe
  Robert_Poche

Son profil ziyaretçileri

465 kez ziyaret edildi
 1. Robert_Poche

  Yurtdışından Sipariş Vermek - Gümrük Sorunu

  hala fazlası olursa iade ediyor. 1500 Euro olmadıkça amazon.de com it fr hepsinden gönül rahatlığı ve amazon güvencesiyle alışveriş yapılıyor.
 2. Robert_Poche

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Net galibiyet, 2 tane de fazladan atmşız. Çok rotasyon yapıldı maçta ara ara dengeleri kaybettik ama iyi bir oyun ile 3 puanı yazdık.
 3. Robert_Poche

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Bu adam gelirse bu konudan rahat bırakmazlar, her gün yazılıp çizilir herifi bitirirler. Hevesim kaçtı resmen.
 4. Robert_Poche

  1-2 senede ölmeyen UPS istiyorum artık

  eyvallah, güzel fikir yarın deneyeceğim.
 5. Robert_Poche

  Disenchantment 2018

  ara ara güzel güldürüyor, sjw için algıda seçicilik yapmak gerek, hiç farketmedim şu ana kadar.
 6. Robert_Poche

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  Mesut'un gelmesi gerçekten bizim lig için çok iyi oldu. Mesut vb adamlar geldikçe diğer oyuncuların gelmesini de tetikler, ligin reklamı olur. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor ama bu adam 2 senedir adam gibi top oynamamasına rağmen son 10 yılın en çok asist yapmış 3. oyuncusu. Valla tebrikler.
 7. Robert_Poche

  1-2 senede ölmeyen UPS istiyorum artık

  Hazır konusu varken bu konunun üstadları varsa ben de kısa bir şey sormak isterim. 1200W çeken bir PC, 3 ekran ve modemi UPS ile kullanmak istiyorum. Kullanma amacı ağırlıklı olrak güvenlik ve jeneratör devreye girerken ve devreden çıkarken kapanmamaları. bu Watt'ı kaldıran UPS'lerde çok ciddi fan sesi olduğunu duydum, APC'nin SMC3000I r modelini övüyorlar ancak elektrik girişleri aşağıdaki gibi ve çevirici gerekiyor. Başka model önerebilecek olan var mıdır? ya da çeviricilerle kullanmak ne kadar doğru olur? Bilen yönlendirebilecek olan varsa çok makbule geçer.
 8. Robert_Poche

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Şu forumdaki tüm futbol konularının içerisindeki yazıların 3'te 1'i koyduk - ZAAA - ezdik - ağlama iken ses çıkarmayıp/kabullenip sana söylendiğinde triggerlanmayacaksın. Şnorket, gölet vb gülüp geçilmesi gerekirken bu kadar canının sıkılmasını da anlamadım. Bu arada, yok yönetim de zaten benimle aynı şekilde düşünüyor vb de çok enteresan. Ben de yıllardır bu forumu takip ediyorum, bu konudaki sataşmaların seviyesi ban / kick muhabbetinden çok uzak. Eğer konuyu buraya getiriliyorsa konunun içinde Mod olarak gocunduğun içindir diye düşünüyorum. Yarın yine yenersek, yine gölet/şnorket muhabbeti yapar eğleniriz 😃
 9. Robert_Poche

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Futbol konuşmak yerine hala yok ardanın ayağına basılıyor, yok Djagne aslında ayak uzatmadı gibi şeyler yazıp şu maçtan gerçekten puan kazanmayı hak ettiğinizi mi düşünüyorsunuz. Tek pozisyonunuz 90+'da ve kırmızı karta kadar zaten tüm istatistiklerde ciddi fark var, sonrası tek kale maça dönüyor zaten. Şu galibiyeti itibarsızlaştırmaya ve paralelde Galatasaray güzellemesi yapmaya çalışılırsa bunun seviyesindeki cevap şnorkel olur malesef.
 10. Robert_Poche

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  sdjfkhsdf Direk ilk Post'u değiştirsek bununla daha mantıklı. @Rewendor Ceza kapsamına al bence tüm Beşiktaşlıları banlarsın sonrasında tek başına bu konuda Galatasaray güzellemesi yaparsın fena mı?
 11. Robert_Poche

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  yenince şu konuya paçaları sıvamadan giremez olduk. EZ DİK Fatih Terim transfer yapamazlarsa kaçar, pastanın çileği olur.
 12. Robert_Poche

  K2 Kış Zirvesi

  ispanyolu arada aşağı salmışlar 100% hindistan %80 Sherpa popülasyonu yapmışlar
 13. Robert_Poche

  Ayarlanabilir bilgisayar masası

  bende de bu var senelerdir kullanıyorum, tavsiye ederim.
 14. Robert_Poche

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  3-5 maç daha üstüste kazanırsak bölüm adını Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Göleti olarak değiştireceğiz sanırım.
 15. Robert_Poche

  2k - 4k monitor tavsiyesi

  saniyenin 1000'de 1'i ile 1000'de 5'i arasındaki farkı nasıl farkediyoruz onu anlamadım 🙂 Ama neticede talep meselesi tabi.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...