Jump to content

Robert_Poche

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.999
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Robert_Poche hakkında

 • Rütbe
  Robert_Poche

Son profil ziyaretçileri

340 kez ziyaret edildi
 1. Robert_Poche

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  e de gsye beşiktaşın 2 katı bütçeyi vermişler. devam eden kontratlarla alakalı olmalı diye düşünüyorum. GS kaç para kazanabilir ki AL'yi alsa CL gruplar parası anca çıkıyordu en son.
 2. Robert_Poche

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  valla şimdi dönüp bakınca bu konu bir tek fenere zarar veriyor. GS'ye haketmediği bir bütçe verilmiş ama zaten sportif başarı yokken bu maaşlarla GS patlamış durumda. Beşiktaşın bütçesi amaçladığından bile fazla olabilir. GS'ye bu kadar bütçe verilirken Feneri bu kadar az nasıl hesaplamışlar acaba? Gerçekten maaş ar bu kadar mı düşük Fenerde merak ediyorum. Beşiktaş'a gariban takım derken beşiktaşa verilen bütçenin de 30% altında bütçe verilmesi çok ilginç...
 3. Robert_Poche

  Garip Sorun

  SSD'ler 50% oranında dolu DL'yi Steam ile yapıyorum ( bazen de paylaşım programlarıyla) Miner ya da rootkit'den ben de şupheleniyorum ama dl ile trigger olması saçma değil mi? Format atmaya üşendim diyelim 😃 malwarebytes ile tarattım, ufak tefek bir şeyler buldu ancak pek bulduğu şeyler pek relevant görünmüyor. mesajı yazdıktan sonra yatmıştım, cevapları ancak verebildim 😞
 4. Robert_Poche

  Garip Sorun

  Selamlar, Son 1 senedir ilginç şekilde ne zaman bir download yapsam, belli bir süre(1saat+) geçtikten sonra PC'de çok ciddi yavaşlama ve sonrasında donma meydana geliyor. Eğer donma evresine gelmeden (mesela 30dk sonra) download'ı kapatırsam da PC ciddi yavaş çalışıyor ve restart etmem gerekiyor. yavaşlama ve donma evresinde kasanın hdd ışığı hızlı hızlı yanıp sönüyor, hatta donarken yanılı kalıyor da diyebiliriz. Çok amele bir durum ve internette doğru düzgün bir çözüm bulamadım. 2 tane SSD var, 2'sine de download yaparken aynı olay oluyor. yorum yapabilecek, çözüm önerebilecek biri olursa çok makbule geçer.
 5. Robert_Poche

  evlilik süreci tavsiyeleri

  Sana en büyük tavsiyem kendi zevk ve alışkanlıklarının hiç birinden feragat etme, kendi önceliklerini hiç bir zaman 2. plana atma ve potansiyel eşin istedi diye kendi karakterinden ödün verme. Aynı şekilde eşinden de ödün vermesini isteme. Böylelikle evlilik sürecinde bir takım uyumsuzluklar olsa da evliliğin çok daha sağlıklı yürüyecektir. yapacağınız herhangi bir fedakarlık uzun vadeli mutsuzluğa geri dönecek, belki de çok önemsiz olarak gördüğün bir konu evliliğini bitirme noktasına gelecektir. Evlilik bir kısıtlama değildir, bunu unutma.
 6. Robert_Poche

  Nvidia Shield TV

  ek olarak google playstore var tabiki, android tv uyumlu tüm appler mevut.
 7. Robert_Poche

  Nvidia Shield TV

  vpn ve smart dns çalışıyor (netflix için olanlar çalışmıyor, jailbreak vs kovalamak gerekiyor) biraz uğraşla apk indirerek 3rd party uygulama da yükleniyor. eski versiyonunda aşağıdaki appleri yoğun kullanıyorum, tık demedi alet; Amazon Prime Netflix Kodi Puhu Bein Geforce Now
 8. Robert_Poche

  Nvidia Shield TV

  eski serisini türkiyede kullanıyorum. Cihaz sadece bir android tv için fazla cloud gaming vs için kullanacaksan muazzam diyebilirim.
 9. Robert_Poche

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  fener ve trabzon nasıl böyle olabiliyor? o maaşlar varken imkansız değil mi?
 10. Robert_Poche

  Süper Lig [19/20]

  oynansın lig tüm superlige covid-19 bulaştıralım
 11. GS'nin kendi kendine 180 derece dönüp oraya buraya suç atması şahaneymiş.
 12. Robert_Poche

  Alınık i5/i7 Güncel Kasa

  i3 - 8gb ram - nvidia 970 ekran kartlı bir makina yatıyor kenarda. eğer ilgilenirsen tüm speclerini detaylarıyla eve gidince akşam paylaşabilrim.
 13. Robert_Poche

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Şenol Güneş'in kıymetini bilemedik. Herkesin hatası olabilir ama bu herif zamanında en kötü halimizle bile 31. haftaya kadar şampiyonluk potansındaydık. CL'de gruptan lider çıkan takım uefa gruplarında paspas oldu.
 14. Robert_Poche

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  çok iyi
 15. Robert_Poche

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Korku filmi gibi kadroyla ezdik. Caner Lens Diaby Umut nedir
×
×
 • Yeni Oluştur...