Jump to content

Gangren

Mod
 • Mesaj sayısı

  18.233
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Gangren hakkında

 • Rank
  Gangren

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Gangren

  Vampire: The Masquerade® - Bloodlines™ 2 [2020]

  İlk Epic faturam hayırlı olsun.
 2. Gangren

  İndirimler başlığı! #3

  Aldım, eyvallah. Edit: DLC keylerini disable ettiler hemen ama oyunu aktive edebildim.
 3. Gangren

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Kimsenin kimsenin cebine "göz dikdiği" yok. Bir kampanya başlatıldı, insanlara kulübümüzün içinde bulunduğu durum ve yaşadığımız zorluklar birinci ağızdan anlatıldı. Seçim bizde, 1 TL, 1.000 TL veya 1.000.000 TL; gelirine göre -istiyorsan- bağışta bulunuyorsun. Bu kampanyaya inanmayan, bu fikri satın almayan, önceki veya güncel yönetimi yanlış ve hatalı bulan katılmaz. Oldukça net.
 4. Gangren

  Oynamaya devam eden?

  Kendine has bir oyuncu kitlesi var zaten GW 2'nin uzun süredir ama son layofflar sonrası developerların odakları da değişti. Living World'un yeni episode ile birlikte bir artış olur.
 5. Gangren

  ANNO 1800

  İnce.
 6. Gangren

  The Division 2

  Düzeltilecek şeyler var tabiki: - Hiçbir skill modu kullanamıyorsun şu anda, abartı Skill Power istiyor. - Crafting ve weapon modlar meeeeeh. Weapon modların bonus verirken, başka bir stat değerini aşağı çekmesi kötü olmuş. - Alert Tier 3-4 olayını düzelttiler ama malı götüren götürdü kabak bize patladı 😞 - Bazı OP buildler var (bknz: One-shot sniper) balance doğal olarak oturmamış durumda - Recalibration baya beter olmuş Division 1'e göre. Hem çok daha pahalı, hem de recalibrate etmek item için, istediğin perk'i içeren aynı tip bir item daha bulmak zorundasın. (Mesela üzerinde Badger Turf brand Bag var ama Hard Hitting perki yok. Başka bir Hard Hitting bag bulacaksın) Falan filan, birkaç tane de bug var özellikle merdivenlerde takılmaca, vs. Bu sorunları gidermeden World Tier 5'i getirmeyeceklerini açıkladılar, henüz tarih bilinmiyor. İnsanlar sürüncemede kaldı.
 7. Gangren

  Mortal Kombat 11

  Trailer tam fanservice ya. PS4 ile PC arasında inanılmaz fiyat farkı var 😞
 8. Gangren

  The Division 2

  Son dönemde gördüğüm, parasını sonuna kadar hakeden, en "full paket" oyun. Living World dedikleri gibi hakikaten yaşıyor. Bir göreve başlamadan bıraktığın haliyle, görev sonrasında karşılaştığın tamamen farklı oluyor. Gunplay inanılmaz iyi. Atmosfer NYC'den sonra alışması zaman alıyor ama bence DC atmosferi çok daha net hissettiriyor. Release'de neredeyse hiç teknik sorun yaşanmadı. Ufak tefek sorunlar var ama ilk oyun ile kıyaslandığında exploit tarzı birşey görmedim. Bunun daha WT5'i var, raid gelecek, DLC'ler gelecek. Eğer Season Pass sadece early access vermeseydi hemen alırdım.
 9. Gangren

  uplay tagleri

  Gangren
 10. Gangren

  The Division 2

  Cheat, bug, glitch oluyor çoğu oyunda önemli olan hızlıca aksiyon alıp, ekonomiyi piç etmeden engellemeleri. Div 1'de çok başaramamışlardı bunu, biz bile gidip DZ'de rank kasmıştık glitch sayesinde, hiç ban falan da gelmedi. Tech ve Open Beta'da da vardı wallhack işleri.
 11. Gangren

  The Division 2

  İlk oyunda yaklaşık 300 saatim var, bunu da herhalde oynarım baya. İlk oyuna göre olumlu yönde değişiklikler var ama ilk oyunu sevmeyeni geri getirecek tek şey Div 1'e kıyasla Div 2'deki endgame opsiyonları olabilir.
 12. Gangren

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  https://forum.paticik.com/index.php?/discover/111/ Güncel Mesajlara en yakını bu gördüğüm kadarıyla, deneyebilirsiniz.
 13. Gangren

  Unread Messages Since Last Login

  Yaratırken seçiliyormuş, yeniden düzenledim. @axedice denesene.
 14. Gangren

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  Bildirim sesleri kapatılıyor. "Hesap Ayarları" bölümünden, tepede kullanıcı isminin yanındaki ok ile açıyorsun.
 15. Gangren

  Unread Messages Since Last Login

  Sabah seçiliyordu galiba, belki ben yaratırken seçmeliydim. Deneyeyim.
×
×
 • Yeni Oluştur...