Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

abiler şimdi hedef statlar neler ? resist, hp, dmg olarak
DW spec tavsiye eder misiniz yoksa sadece 1h+shield mi yaşayabiliyor

Hala eksik parçalar var ancak stormshield, string ve diğer slotlara ortalama 1m civarında item aldım.

statlar en son 38k hp, 500 res (warcryla), 17k dmg'dı diye hatırlıyorum.

Bu şekilde devam mı edeyim, hedeflemem gereken statlar neler ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben wizardla şimdiye kadar 1 kere legendary düşürebildim sadece, onu da 50k'ya sattıydım.

Barbarı kasarken 3 tane legendary düşürüdüm, 1 tane legendary recipe düşürdüm, sürekli lvl'ına göre iyi statlı itemlar çıkıyor falan. Hatta o low lvl legendarylerden 2.5m falan para kazandım sanırım.

Not: 120 saat played'im var, daha set item görmedim sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

abiler şimdi hedef statlar neler ? resist, hp, dmg olarak
DW spec tavsiye eder misiniz yoksa sadece 1h+shield mi yaşayabiliyor

Hala eksik parçalar var ancak stormshield, string ve diğer slotlara ortalama 1m civarında item aldım.

statlar en son 38k hp, 500 res (warcryla), 17k dmg'dı diye hatırlıyorum.

Bu şekilde devam mı edeyim, hedeflemem gereken statlar neler ?

warcry ile 850 physical ve fire resist olsun, diğer resistler 700 civarı yeterli. hp 40k min. 30-35+ crit, 250+ crit dmg. armor da 7k+ olsun enchantress buffıyla.

ben gayet rahat dual wield takılıyorum hiç sıkıntısız. 1.03ten beri shielde veya string of earsa gerek duymadım

silah önemli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence main hand icin yüksek dpsli bi silah alip offhande yüksek loh ama biraz daha düşük dps bi silah daha ucuza kurtarıyor gibi. 1-2m civarına 700 loh + stat/crit/socket (hepsi birden o fiyata imkansız tabi, loh + bunlardan biri olacak) bi silah alip kalan parayı main hande yatırmak daha iyi olabilir gibi sanki. shield kullanıyorsan durum farklı tabi
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben wizardla şimdiye kadar 1 kere legendary düşürebildim sadece, onu da 50k'ya sattıydım.

Barbarı kasarken 3 tane legendary düşürüdüm, 1 tane legendary recipe düşürdüm, sürekli lvl'ına göre iyi statlı itemlar çıkıyor falan. Hatta o low lvl legendarylerden 2.5m falan para kazandım sanırım.

Not: 120 saat played'im var, daha set item görmedim sdf.

Abi wizardla 170 saatim var 3 legendary var ikisi çöp.Barbarı 60 a çekiyorum şimdi bende.Ah den bişey almıyorum o yüzden para da çok işime yaramıyor da güzel item düşürme keyfini alamadım bi türlü sinir oldum.Elimle emeğimle 30k dps yaptım wiazrdıma act 2 de kazandığımdan çok harcıyorum deli etti ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

warcry ile 850 physical ve fire resist olsun, diğer resistler 700 civarı yeterli. hp 40k min. 30-35+ crit, 250+ crit dmg. armor da 7k+ olsun enchantress buffıyla.

ben gayet rahat dual wield takılıyorum hiç sıkıntısız. 1.03ten beri shielde veya string of earsa gerek duymadım

silah önemli baya.

evet burda en önemli şey silah, alurielin yukarıda saydıklarının bi tamamı fazlasıyla var bende, ancak adam gibi silahım olmadığı için ben mobları indirene kadar onlar beni indiriyolar bütün mesele bu
Sosyal ağlarda paylaş

http://b1206.hizliresim.com/y/w/8vnm3.jpg

60'ladım, infernoya girdim, Leoric'i kestim, hiç pot kullanmadım/ölmedim, 10+ da pack kestim herhalde.

Act 1 için görünen o ki yetiyor ama act 2 ve 3 için ne dersiniz? HP arttırmak şart herhalde (ringlerim 45lvl'dan kalma resist, vit yok; onları vit + crit dmg/chance + all resist alayım diyorum)

Warcry eklenmiş resistler bunlar bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

act2 ye geçtimde

silah ve shield da seçmem gereken başlıca özellikler neler

illa shield kullanacaksan yüksek block şans olsun öncelikle. sonrasında resist eksikse resisti kapatırsın, life az ise %life veren bi shield alırsın, crit chance olursa çok daha iyi olur. hepsi birden zor tabiki de işte hangisi eksikse artık.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

http://b1206.hizliresim.com/y/w/8vnm3.jpg

60'ladım, infernoya girdim, Leoric'i kestim, hiç pot kullanmadım/ölmedim, 10+ da pack kestim herhalde.

Act 1 için görünen o ki yetiyor ama act 2 ve 3 için ne dersiniz? HP arttırmak şart herhalde (ringlerim 45lvl'dan kalma resist, vit yok; onları vit + crit dmg/chance + all resist alayım diyorum)

Warcry eklenmiş resistler bunlar bu arada.

- en az bi 7-8k (hatta 10k) daha hp lazım. socktli, critli yüksek strli bi helm bak bence.

- main hande axe veya mace kesinlikle.

- resistlerin act2 için gayet yeterli. act3 bile idare eder ama fire/physical az daha arttırabilirsen iyi olur, özellikle physical.

- dmg artırmak için daha fazla crit ve bolca crit dmg lazım. ilk etapta %25 crit chance ve %250 crit dmg koy hedef, sonra 40 ve 300+ devam edersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...