Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

ohyeah said:

Statlar bunlar. 1h+shield gidiyorum su an. Miraul sağolsun bu skilleri söyledi ancak bu statlarla daha ofansif oynamak mümkün mü? Eğer münkünse bi setup önerirseniz sevinirim. Resistler war cry dahildir.

http://b1206.hizliresim.com/y/r/8l78u.jpg

%9 +life ile 32k hp varsa vitalityin fazla değil demek , though as nail daha çok armor verir bi bak bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

resistler gereğinden fazla act1 ve act2 için. biraz ordan kısıp dmg ve life arttırabilirsin bence.

build için de

frenzy -> sidearm
wrath of the berserker -> insanity

şeklinde değiştir runeleri

rendi birak yerine leap/iron impact veya furious charge/dreadnaught al.

passivelerden de supersition ve armor artiranlardan birini birakip ruthless ve weapon master al yerine.

scoundrelin yerine de enchantress al. armor buff, mass polymorph, convert ve aoe dmg büyülerini al.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

resistler gereğinden fazla act1 ve act2 için. biraz ordan kısıp dmg ve life arttırabilirsin bence.

build için de

frenzy -> sidearm
wrath of the berserker -> insanity

şeklinde değiştir runeleri

rendi birak yerine leap/iron impact veya furious charge/dreadnaught al.

passivelerden de supersition ve armor artiranlardan birini birakip ruthless ve weapon master al yerine.

scoundrelin yerine de enchantress al. armor buff, mass polymorph, convert ve aoe dmg büyülerini al.

kılıcı değiştirdim (int dex veriyodu salak salak) mage arkadasla 1 kere filan ölüp (elit packde) kestik butcherı

resistance da sıkıntı olmadı furious charge aldım mis gibi oldu
pasifleri de o şekilde değiştirdim ama frenzy ve wrath i aynı bıraktım sıkıntı olmasın diye

saolasın :D

bi de war cry resist yerine hp veriyo şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

ben de hemen hemen böyle bişe kullanıyodum hatta senin yolladığına çok benziyo bu :)

yalnız aşağılarda da birilerinin dediği gibi 40k dps 60k hp için de öyle orta yollu bi gear yetmez, dps ve hp böyle olsa zaten çok şey değişir ben halen molten görünce kaçıyorum, hele hele jailer, frozen falansa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...