Jump to content

ad3m

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.491
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ad3m tarafından gönderilen her şey

 1. ad3m

  vücut geliştirme #5

  O ne demek kas varken yenilenmiyor mu vücut? Ayrıca kas hücreleri en çok yaşayan hücreler kategorisindeydi yanlış hatırlamıyorsam.
 2. ad3m

  Path of Exile #3

  Standart karakteridir o salla onu lig kovala hep.
 3. ad3m

  Path of Exile #3

  İki über comboyu yakaladığında her zaman imprint yapacaksın hacıt yoksa üzer xD Bana sadece astral plate üzerinde explode lazım dı sonra awakener's orb ile frenzy on hit ile combo yapacaktım. Yaptım da ama parmaklarım ağrımıştı çıkarana kadar sanırım o zaman 8ex den başlıyordu 85 astral plateler (soketsiz,linksiz sadece base) explode olan. Meh bir combo oldu ama iş görüyor (lightning resistte belki bi power charge ya da iş görecek başka bir elderslayer suffixi gelir hayalleriyle basılmış exden geldi sdf)
 4. ad3m

  Path of Exile #3

  Str ve dex lazım adama ondan muhtemelen corrupt etmemesi. O değil koduğumun explode modunu chestte tutturana kadar 2.5k falan alt bastım adam perfect roll nebulise corruptlamış kaç bin tane divine/vaal bastı acep. Synthesis moduymuş.
 5. ad3m

  Path of Exile #3

  https://poe.ninja/challenge/builds/char/Alveona/MyTurnGGG Bu ne lan adam arap prense ferrari parasına satar bu karakteri 1 milyar dps sfgdf Adam /god mode on yapmış resmen.
 6. ad3m

  Path of Exile #3

  Böyle birşey söyleyemezsin çünkü 2342345345 tane build var hepsi farklı şekilde itemizationa sahip. Forumdan levelingi de içinde bulunduran meta olmayan, budget/endgame varyasyonlarını da bulunduran bir guide takip edeceksin iyi kötü oyun mekaniğini çözünce daha advanced ya da kendi zevkine göre uyarlayabilirsin. Kısaca bir guide takip etmeden bu oyunu oynamayın story bitince çok üzülürsünüz aksi takdirde. Ayrıca unutmamak lazım guide takip ederken bile buildde kullanılan rare bir itemın aynısını bulmak çok zor olacağından adam atıyorum resistlerini ringden tamamlamış sen jewellardan tamamla ilk etapda genelde en ucuz yöntem bu oluyor. Değişmeyen standartlar var örneğin elemental resistlerin minimum 75 olacak, hp/es ne kadar fazla o kadar iyi chaos resisti eksilerden 0+ yapmak gibi. O kadar fazla şey varki yazmak ve okumakla anlatılacak şeyler değil o yüzden tekrar ediyorum güzel zevkine uygun leveling mevzularını da barındıran bir guide ile oyunun mekaniklerini kavramakla başla.
 7. ad3m

  Iş ilani

  Wifi şifresi deşifre edebilir misin? Cevabın evet ise sana güzel bir teklifim olacak. Deşifre ne lan hakkaten sdf
 8. Aynen arabandaki gibi :D 10-15k iyi rakamlar. Fiyatı da iyi satıcı da iyi adamdan aldığım pc hala çalışıyor yeni neslin yaşında amınısk.
 9. ad3m

  Path of Exile #3

  Hesaplamadım ama eder sanırım 1 mirror belki de daha fazla bilmiyorum. Cloak of defiance / indigon / militant faith (venarius aka agnostic) ve enduring eternal mana flask build için key itemlar. mom watcher eye - omeyocan (+ free onslaught) extra defans için bis. The vigilant (36-40 sn fortify) qol jewel. Yeni clusterlar şart değil (ama mediumlar hayvan gibiler numbing elixir ve liquid inspiration kovalayacaksın 5 pasifliler daha ucuz extra 1 pasifi vermeden 4 ü açabiliyorsun) currency yoksa witchin tepesindeki hp / mana / mana regen nodeları aktif edeceksin. Mana regen ~= hp regen olduğundan mana recovery ve mana regen doğal olarak max mana önceliklerin. Şöyle söyliyeyim sadece mana regen ile aktif RF canını götüremiyor öyle bir regeni var ki saçmalık... Benim buildimin asıl regeni mana pottan geliyor clusterlardan ötürü. Map modeları zaten alayını yapabiliyor no regen tehlikeli omeyocan mana emdiği için boşta bile mana pot basmak lazım o sıkıcı. Temple modlu (70-79 light damage + lightning dmg to spells) scepterlar 1-10c arası ki başlangıç için fazlasıyla yeterli sadece 1 tanesinde suffix açık olsun trigger için 3 büyük debuffı bundan alıyoruz (unnerved, -resist, -%25 light resist) . Bottaki arcane cloak setup neredeyse triple damage veriyor aktifken ki max spend manaya (indigon da sayıyor bu costu) bakıyor o yüzden resistlerini adam ettikten sonra ilk öncelik essence worm takıp skitter botu oraya taşımak (Fiyat performansda bundan büyük dps upgrade yok) sonrası self upgrade ile herşeyi kesersiniz zaten saçma güçlü bir build. Bottled faith , unnatural instinct min max itemlar öncelikleri en son geliyor. Bu arada ben shaperı passive üzerinden mom alıp, tabula ile kestim ki o zaman ome bot çıkartan bile yoktu 1-2 tane saçma fiyatlar hariç. Kıssadan hisse basic gear ile bile bayağı güçlü build. Sadece bir önceki postta söylediğim gibi yorucu bir playstyle var. Hemen her skilli aktif spam. Bu arada şu calculator doğruysa ~30.5m dpsi var karakterin şuan.
 10. ad3m

  Path of Exile #3

  Yok miner bu ama bu geara da yetebilir misin bilmiyorum. https://poe.ninja/challenge/builds/char/qabuzerx/______AGOLDYMINER_____ Hoş sadece defansif kısma kaysanda sağlam build. Ama çok aktif bi playstyle var zoom zoom oynamak istiyorsan hem flask hem skill kısmında gerçek piano build. Max def için min 5k mana şart bottan %20 dodge alıyorsun spell/attack. totalde 75/68 dodge (pot ile beraber pathfinder olduğundan potlar bitmiyor boss fightlarda) %60 evade 40 sn fortify 4k+ regen (mana/hp) %50 de mom var. Tüm defler aktifken shaperın bütün skillerini tanklayabiliyor (3 tane ardı ardına bullet hell denemedim ama gerekte yok tanklayamasın onu da hoş kesin dodgelar ama dediğim gibi o kadarına da gerek yok) %100 delirious maplerde süper şanssız değilsen ya da 20/20 wave de saçma sapan modlar gelmezse ölmüyor karakter. Dps hesaplamadım ama elderslayerları 1-2 sn de kesiyor ki 15m+ dps e denk geliyor o da.
 11. ad3m

  Path of Exile #3

  Ya zaten yapacak birşey kalmamıştı resmen cheater gibi bir build kendime iş çıkardım işte.
 12. ad3m

  Path of Exile #3

  Bende varımı yoğumu 6l defiancelara yatırdım corrupt zone spamlayip alayını pufflattım templeda en sonuncusu +2 proj gem / %5 hp verdi. Official olarak allah bir minerım artık sdf.
 13. ad3m

  aquila KENDİNİ MOD SANAN İNSAN EVLADİ

  aquila tam bir dümbüksün ya mod olmuşsun ama adam olamamışsın reakt1 haklı arkasındayım. Yıllardır bu topiğin açılmasını bekledim. Yürü reakt1. ADAMSIN ORTY!
 14. ad3m

  Path of Exile #3

  Sonunda.
 15. ad3m

  Path of Exile #3

  Miner/Summoner for fun(d)
 16. ad3m

  Path of Exile #3

  Yeni Exp açıklanmış Delirium Bundan böyle bu oyunun yanına yaklaşılmaz unique build mevzusunda ahahah adamlar çıldırmış lan :D
 17. ad3m

  Wolcen: Lords of Mayhem

  @knox oynamadıysan oturaklı bugsız ve sağlam olarak önereceğim tek oyun Grim Dawn. Hatta PoE ile kıyaslanabilecek, hakkıyla yarışabilecek tek oyun kendisi bu seçenekler arasında. Wolcen hiç ısınamadım oyuna yıllardır bir arpa boyu yol kat edemediler gözümde release bekliyorum ben de ama çok da bir beklentim yok açıkçası.
 18. ad3m

  Yıkım Kararı (Özel Mülk) Mağduriyeti

  Sağolun cevaplar için. Ben Ankara'da olduğumdan kişisel olarak yapabileceğim pek birşey yok sağolsun Llama yönlendirdi İzmir'den pazartesi görüşüp bakacağız gelişmelere göre.. Durumla alakalı olarak yapılabilecekler varsa buradan paylaşır benzeri durumda olan insanlara en azından neler yapılabileceğinin bir örneği/yol göstericisi olur. Tekrar teşekkürlerimi sunarım gencolar.
 19. ad3m

  Yıkım Kararı (Özel Mülk) Mağduriyeti

  Konuyu yeni öğrendiğim için buraya yazdım belki başından geçen ya da bilgi sahibi birisi çıkar diye. Teşekkür ederim.
 20. Selamlar 2011 tarihinde kayın validemin babasının üzerine olan iki katlı gayrimenkul satışı yapılmış. Baba 2012 tarihinde vefat ettiğinden satışı yapıldığı için gayrimenküller ile ilgilenilmemiş. Daha sonra Belediye çalışanının aramasıyla sadece arsanın satıldığı ama evin hala muris kişiye ait olduğu öğrenilmiş (bu arada kayın validem varislerden birisi) ama evin yıkım kararı çıktığını belirtmiş ve işlem yapması için belediyeye çağrılmış. Belediyenin yıkım kararı aşağıda ki görselde mevcut Belediyeden gönderilen bu yazıya karşı itiraz hakkı mevcut mu? Nereye danışacağı mı bilemediğimden buraya yazdım. Bunun muhattabı kimdir? Kime danışılmalı ya da ne yapılmalıdır? PS : Bu arada arsayı satın alan büyük bir inşaat firması ve bütün çevredeki ada parsellerini de satın almış. Belediyeden aynı kişi taciz edercesine her gün arayıp her seferinde çelişkili ifadeler kullanarak gayrimenkulün yıkılması gerektiğini söylüyormuş. Bu da insanı şüphelendiriyor. Kayın valide bu durumu bana anlattı bu yüzden buraya yazıyorum bilginiz olsun. Bi yol gösterin Hukukçu Patiler. Öptüm. https://drive.google.com/file/d/146jZ6dA5N820DsVGzbG1x4gMfzwWPIkI/view?usp=sharing Resimde bir sıkıntı oluşmasın diye özel bilgileri sildim gerekirse özelden orjinalini de gönderebilirim.
 21. ad3m

  vücut geliştirme #5

  not salmon its chicken bro geldi aklıma sdf Pek öyle de değilmiş sdf
 22. ad3m

  Path of Exile #3

  Ben de 4 link vaal skely var bi tarafa vaal atıyorum bir tarafta ben ve zombielerimle bekliyorum pompanın yakın kısımlarında da frost wall towerlar var. Fail olduğunu hatırlamıyorum hiç. Can sıkıntısından random tower basıyorum beklerken.
 23. ad3m

  Path of Exile #3

  Olmaz sadece spawn için gerekli watchstone sayısına dikkat et boşa kürek sallama sonra.
 24. ad3m

  Path of Exile #3

  Zoom in/out yap oradadır o muhtemelen overlay sorunu var atlasta.
 25. ad3m

  Path of Exile #3

  @axedice İlk summon için doğru tier map açman lazım örneğin 4 watchstone istiyorsa t14-16 maplerde sadece spawn edebilirsin. Bir kez spawn oldu mu regionın low tierlarında (t3-12 aralığında) 2 kere daha summonlayıp kesebilirsin en ucuz yolu bu. PS : Bu arada 20 mi ne watchstone dan sonra sirus fightı tamamlaman lazım yoksa spawn olmuyor denyolar. Sirusa ölürsen ne oluyor bilmiyorum ama muhtemelen kesmiş gibi resetleniyordur. @Gangren Tüm olayı stormlar fightta decoy totem kullan (tüm kamehamehaları toteme sallıyor) storm içinde kite değil köşeye kaçıp gölgesi hareketlenince daldığın taktiği kullan resmen map bossuna dönüşüyor Sirus. Video'da ne anlatılıyor bilmiyorum ses yok şuan ama 2:08 e sarıp orada ne yapman gerektiğini anlayabilirsin. Sirusun avatarının gölgesine dikkat et.
×
×
 • Yeni Oluştur...