Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Overpower-Crushing Advance'in loh değeri pek doğru değil aslında.
/ Reflects 30% of incoming melee damage for 4 seconds after Overpower is activated /

böyle dese de ranged'da, hatta büyülerde de çalışıyor, hal böyle olunca atıyorum poison üzerindesiniz ve overpower'ı kullandınız.

-> 4 saniyeliğine %30 az dmg yiyorsunuz
-> 4 saniyeliğine migitation ettiğiniz bu %30 damage'i düşmana vuruyorsunuz.
-> Ve en önemlisi; 4 saniyeliğine her damage yediğinizde, loh'un bir miktarı (loh değerininin %30'undan fazla olduğuna eminim ama net yüzdeyi bilmiyorum) kadar heal ediyor. loh değeriniz iyiyse, 1k resist ile poison üzerindeyken hp azalmıyor resmen.

Bu loh olayı bayadır biliniyor ama blizz hala elleşmedi, hatta gelecek patchde tooltip'e ranged ibaresi de eklenecekmiş, bi umut belki de "intended" bi durumdur :D

az biraz da crit varsa, her crit vurdugunuzda cd'si 1 sn azaldığı için (revenge critleri de sadece 1sn düşürüyor) ignore pain'den çok daha iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Caladorn said:

-> Ve en önemlisi; 4 saniyeliğine her damage yediğinizde, loh'un bir miktarı (loh değerininin %30'undan fazla olduğuna eminim ama net yüzdeyi bilmiyorum) kadar heal ediyor. loh değeriniz iyiyse, 1k resist ile poison üzerindeyken hp azalmıyor resmen.

1k resist ile iyi loh olduğunda zaten overpowera gerek kalmadan hp azalmıyor da bu diğer olaydan eminmisin sen her reflect ettiğin dmg ile çalışıyor mu life on hit?

çalışıyormuş, yazıyor zaten orda da. bunu bi deneyim bakalım yarın falan.

ignore pain'in iyi yanı ister iron hide ile 7 sn olarak kullan ister ignorance is bliss ile hp fullemek için ama kötü yanı tabiki 30 snlik uzun cd. bu overpower güzel duruyor gibi kağıt üstünde, bi denemekte yarar var
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Life drain dediğin life steal ise yanlışlardasın.

Sorieno said:

Katılmıyorum ben ona. iLvl63 item'larda çok çok az life steal görüyorum, belki bir ikidir. Sadece silahla da varabileceğin 3 oluyor. 100k critlesen 600 steal eder. Onun yerine socketed item alıp her hit'te 600 almak bana çok daha makul geliyor.

Yanlışlarda olan sensin yahu 600 LoH için 100% crit damage mi bırakıcaksın lol?
%3 life steal var 1k+ heal geliyor ki crit dmgim düşük benim söle 90-100% cdili soketli lsli silah bulamadım düzgün(2100 str 350% crit damage battle rage ile 38% crit)benim deneyimime göre büyük critliyen classlarda loh a göre çok çok daha efektif üstelik AH de 234234 kat daha ucuz ;)
area of effectde fark atıyor lohe kafadan.

Dipnot : 3 silahlardan 3 kemerden 9% olur infernunun 80% ls nerfi ile 1.8% olur aşırı iyi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo_Angel said:

8700 armor (buffed)
16k dps
30k hp
500+ all resist

aslında hiçte fena gözükmüyo bana ama çok fazla dmg alıyorum alıyorm sıkıntı orda resistler desen hiçte fena degil, hp normal dps düşük sadece..

Sıkıntın dps in düşük olması büyük ihtimalle + olarak crit chance ve crit hit dmg in düşük olması olabilir.

Ben şu halde inf act 1i tek elle oynuyorum :) .Passive skillerim: ruthless,weapon master ve tough as nails.

Leap ve ignore paini iyi kullanınca zaten elitlerde bile pot kullanmaya gerek kalmıyor inf act 1 de.Battle rage ve berserker acınca 50k dmg,%45-50 crit chance oluyor(main handde axe-mace olunca %10 bonus crit chance geliyor weapon mastery den)

Sosyal ağlarda paylaş

lvl 30 dan 60layana kadar hep shield+1h takıldım, 60ladım çok ucuza süper bi mighty weap denk geldi 2h a geçtm, bugün 1.5 m fln harcayıp biraz daha güzel bi weap ve crit + critdamage itemleri aldım. act 1 champ pack 1 shot oluyor artık wotb+cleave ile.

spear + %60 heal + no escape(critlerse cd resetlemesi) olayını kaç zamandır deneyecektim o da bugüne kısmetmiş. 2 barb butcher yapalım dedik, spear sırasıyla 385k-340k-360k-340k-230k(wotb bitmişti) critledi.

nerfle beraber +crit dmgı %350-400lere çekmeye çalışıcam bakalım o zaman nolcak.(crit chance %44 - +crit dmg %280 şuan)
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim 10k dps var. uzun sürüyor evet. 10dk sürmüyor ama. 2 pack'de enrage oldular ama öldürdüm 1200 LoH var zaten. enrage'i outheal ediyodum hehe. Bi tanesi illusionist olduğu için devamlı asıl mob dışarı bölünüp durduğundan diğeri nightmarish olduğu için fear spam : en kötüsü frenzy stackleri yemesi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

act3 farmlamakla ugrasmayin bence
3 tane ilevel 60+ rare dustu gerisi 53-55 baya bir bozmuslar lootu.

valla ben çok şanslıyım o zaman.

JC recipe düştü. perfect star dı sanırım. 1 tane 1.1k 2h crossbow socketli üzerinde 70% crit dmg var. 1 tane 1k 2h bow düştü socketli. ki benim barbarda MF gear yok yani. 5 stackle champ packlerden kesin rare düşmesi iyi olmuş.

yanlız cydae ile mi oynamışlar bilmiyorum. enrage timer koydular onu biliyorum ama sanki daha çabuk yukarı çıkıyor gibiydi. Ayarım zaten bi sağa bi sola 500% mov speed ile kaçmasının.
Sosyal ağlarda paylaş

düştü baya. ama baya ilvl60 61 62 63 'de düştü.

ben heart of the sin'den başladım. 5 stack yapıp cydae'e gittim işte. keep'de yapıyorum stackleri bu arada. Sanmıyorum yani her act için bölge bölge nerfleyeceklerine. mobların kaçmasını cidden azaltmışlar. impaler ve sucubbuslar rahattı. Blood clan warrior'ların devamlı knockback etme olayı gitmiş damageları düşmüş. Colossal golgor'lar adam olmuş artık insan gibi vuruyorlar. sucu packle 3 golgor'u aynı anda yedim hatta.

build'ı değiştirecem biraz. owerpower reflect damage rune'u aldım ama sanki pek bi damage vurmuyor gibi. bütün mitigationlardan sonra benim yediğim damage'ın 30% unu mu reflect ediyo acaba. damage'ın yeteceğini bilsem WoTB + Earthquake alıcam leap ve ignore pain yerine ama 10k buffsız halimle ölmez o champ packler.

Ayrıca Azmodan'ın fireball'u az vuruyor. Eskiden mitigate olmuyor muydu damage acaba. 1k all res varken 40k damage yediğimi biliyorum. Şimdi 8k falan vuruyor. Baya bildiğin sol click basılı kestim. pool'lardan kaçmadım bile. Altıma 4 tane pool açtı leap+ignore pain yetti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...