Jump to content

ad3m

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.523
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ad3m hakkında

 • Rütbe
  ad3m

Son profil ziyaretçileri

639 kez ziyaret edildi
 1. ad3m

  Path of Exile #3

  ahskdjasdh gerçekten ilginç bir oynama(ma) sebebi imiş.
 2. ad3m

  Path of Exile #3

  Ben ligi beğendim fakat hayatımda oynadığım en bahtsız lig olabilir ya bir bok düşmedi lan. Allahtan con/ed rollemişim map clear top tier yoksa kanser ederdi.
 3. ad3m

  Yeni kuracağım Oyun ağırlıklı

  bencede BeMeCe
 4. ad3m

  Path of Exile #3

  Şu replica uniqueler güzelmiş. Self cast buffı ne ki acep Discharge benim en sevdiğim spellerden birisi. Rare bowdaki t2 fire damage implicit yine saçma sapan itemlar göreceğimizin açılışı olmuş. Güzel bir değişiklik varsa belki self cast takılırım yeni ligde. Lig mekaniği de içerik olarak rpg oyunlarda en sevdiğim şeylerden birisi fakat poe dünyasında bayar gibi geldi bilemedim. Ayrıca :
 5. ad3m

  İş hayatı ana başlık

  İşsizlik maaşından düşme olayını kaldırmıştılar diye biliyorum ben?
 6. ad3m

  Gif Thread #6

  Attan çok werewolf olmuş bu.
 7. ad3m

  Path of Exile #3

  Saç baş yolacağına elindekini sat parasını bastır al işine yarayan itemı. Çok sağlam currency yoksa şanstan başka faktör yardımcı olmaz sana.
 8. ad3m

  vücut geliştirme #5

  Bunlar bayağı kaliteliydi 3-5 sene önce ağırlık barlarını vs kullanmıştım https://www.gymholix.com/kategori/ekipman
 9. ad3m

  Path of Exile #3

  Summonera birşey olmaz en fazla dps nerflenir her patch ama pasif oyun stili olduğundan her zaman en güçlü başlangıç seçeneklerinden birisi olacak. Miner/trapper/summoner bu buildler her daim safe pick çünkü çöp item ile bile end game kovalayabilecek potansiyele sahipler. Bu özelliklerinden ötürü hem lig başı hem end game aceyip güçlüler. Tamamen zevk işi tabi birisi pasif mod (summoner) diğeri fazla aktif (miner) mod oyun stili istiyor. Miner dps de ön planda summoner defansta. Yeni adam için defans > ofans o yüzden summoner daha mantıklı bir seçim.
 10. ad3m

  Elder Scrolls Online #3

  Bi olayı yok ki warden vermiyorlar o chapter ile bildiğim kadarıyla yine crown ile alman lazım. Oyun da eso+ olmadan rezil olduğundan çok bir kaybın olmuyor genelde.
 11. ad3m

  Path of Exile #3

  Evet ama 40/40 değil 36/40 totemler gereksiz geliyor yoksa onları da kasardım işlevsel/güzel olsalardı sdf.
 12. ad3m

  Path of Exile #3

  Lig inanılmaz bayık challenge rush bile yapmadım belki bu haftaki buff patch ile döner challenge tamamlarım bilemedim.
 13. ad3m

  Elder Scrolls Online #3

  Steamden ilk kez oyunu alıp, açtığın zaman sana soruyor zaten yeni bir hesap mı açmak istersin yoksa hazırda bir hesabın var mı diye? Hesabım var seçip, ESO hesabınla bağlayınca ister steam üzerinden istersen standalone client üzerinden oynayabilirsin birinden aldığın diğerinde de aktif olurken, öncesinde sahip oldukların da aynı şekilde hesabına aktarılıyor.Kısaca tek bir hesap oluyor.Ayrıca yeni standart editionda gold editionda olmayan morrowind chapterda ekleniyor. Yani kısaca dediğin gibi eso+ alıp orijinal client ile yoluna devam edebilirsin TR'de oynayanların %90'ı böyle oynuyor zaten. Bu arada eso hesabına 1 kere steam bağlayabilirsin. O yüzden daha önceden farklı bir hesap bağladıysan kontrol et o hesap üzerinden eso al.
 14. ad3m

  Path of Exile #3

  Dram çok fazla da en son zincirleme reaksiyona sebep olan milletin 3-4 ligtir düzeltin dediği map tabının (blight mapler search ile çıkmıyor) fixlenmeyip, Chris'in exileconda yeni tab eklemicez varolana (currency için konuşuyordu) ekleme yapacaz demesine rağmen yeni tabler eklemesi üzerine oldu. İnsanları haklı bulduğum konu ise her lig yeni bir curreny ya da fragment item geliyor ve bir şekil oyuna dahil oluyor. Bir noktadan sonra boku çıkıyor management olayının ki search fonksiyonunu fixlemek ne kadar zor olabilir? Normal şartlarda böyle hararetli dönemlerde ki bunlar ya lig başıdır ya ortası ya da nerf açıklaması olduğunda yaşanır. Bex gelir sizi anlıyorum ve söylenenleri takıma aktardım minvalinde açıklama yapar sonrasında Chris ya manifesto yazar ya da hararetli topiğe bir açıklama yapıp harareti söndürürdü ama bu sefer tutmadı. Kısaca göreceli boktan bir lig (hayvan ötesi farm gerektiriyor), performansın dibe batması ve üzerine bu ligle gelen missing texture mevzusu. Aylardır premium olmasına rağmen çalışmayan fonksiyonlar birleşince millet patladı.
 15. ad3m

  Path of Exile #3

  Ahah ne shitstorm döndü redditte bex en son 300 down vote falan yemişti sdf İlk kez haklı gördüm reddit tayfayı sanırım.
×
×
 • Yeni Oluştur...