Jump to content

ad3m

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.725
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ad3m hakkında

 • Rütbe
  ad3m

Son profil ziyaretçileri

945 kez ziyaret edildi
 1. ad3m

  Çinin hemen her konuda batıdan üstün olması

  umut-sarikaya-siyasi-tartisma.jpg
 2. ad3m

  Botan B.

  Bir tunca olmasa da yetenek var yani.
 3. ad3m

  Botan B.

  Gerçek karşim. Bana inanmazsan şahidim ALLAH. Gerçek derken bu arada tabiki 2pac sesini ve gerisinde ekibin sesini taklit ediyor. Ama performans gerçek yani. Kendi sesi, tekniği falan burada daha net yine canlı bir performans. https://www.instagram.com/p/CAAw5NCnhYB/
 4. ad3m

  Botan B.

  Uzun zamandır kendi çapında besteler, coverlar rap/metal yapıp instagramdan paylaşıyordu ekşide açılan başlığı sonrası, özgür demirtaş, emre yücelen falan derken bi an internetin rüzgarına kapıldı çocuk. Belki zaten biliyordunuz belki de ilk kez dinleyeceksiniz bilmiyorum lakin reklamın iyisi kötüsü olmaz. Yeteneğini birinci tekil şahıs olarak biliyorum o yüzden burada da açayım dedim topic. Dünyanın en rahad adamıdır Emre Yücelen ile videosunu izlerseniz görürsünüz. De da ayrı yazılır karşimciler içinde kabus bir tiptir şimdiden belirteyim 😛 Beğenirseniz takip edip destekleyin gencolar. Instagram Youtube Twitter Makaveli (2pac) - Hail Mary Tarkan - Yolla Metal Cover Bu da Emre Yücelen hoca ile sohbet ettiği video
 5. ad3m

  seviyorum sizi

  😚 mihi 🤗
 6. ad3m

  Path of Exile #3

  Nasıl ya harvestın şu hali exp+lig den daha iyi sdf bir de waifu oshabi droplarına bi çeki düzen gelse de passlamasak hariqua olacak.
 7. ad3m

  Clubhouse

  Bana da bana da plx
 8. ad3m

  Merhaba Forum Paticik

  hoşgeldin aşqim
 9. ad3m

  son harf ile şarkıcı bulma

  Evile
 10. ad3m

  Cyberpunk 2077

  Ben de diyorum ki ai adam edecez, multiplayer gelecek, şehirde gerçek hayat olacak, kapalı mekanların hepsi açılacak tarzı boş sallamalardan iyidir şu hali. Ayrıca hayvan gibi oyun süresi getirecek bir dlc gelmeyecekse bu kadar kasmazlar zaten. Oyunda tekrar oynamaya teşvik eden bir içerik yok. Voleyi vurdular en çok milleti triggerlayan birkaç şey fixlerler. "Aaaa bedava içerik" tayfayı sevindirirler. Ha evren hakkında farklı planları varsa (witcher gibi seri şeklinde) o zaman bok ettikleri imajlarını düzeltmek için bayağı kasarlar diyecem ama şu görüntü bunun zıttı gibi duruyor.
 11. ad3m

  Cyberpunk 2077

  Roadmap iyi olmuş bence yine dünya şey söyleyip yarım yamalak çıkmasından iyi.
 12. ad3m

  Path of Exile #3

  Şaka değil mi bu?
 13. ad3m

  Path of Exile #3

  Onu bunu bilmem Elementalistin Shaper of Flames ascendancy node böyle çıkarsa ligin %50 si elementalist divine ire/fireball veya bilimum ignite proliferation build oynayacak. Kısaca noobsanız damage overtime / all fire gem level / cast speed vb ihtiyaç duyan casterlardan uzak durun.
 14. ad3m

  Path of Exile #3

 15. ad3m

  Path of Exile #3

  Lig de exp de harika görünüyor son olaylardan sonra tutuşmuşlar çok belli yani gelen yeniliklerden 😄 Hemen herşey elden geçmiş oyunun reddit rage işe yaramış hll team.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...