Jump to content

ad3m

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.747
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ad3m hakkında

 • Rütbe
  ad3m

Son profil ziyaretçileri

1.040 kez ziyaret edildi
 1. ad3m

  UO Forever

  İlla ki open source ise dert Gdevelop yerine Godot kullanmanı tavsiye ederim hem c# kasıyormuşsun son dönem bayağı ilerledi godot c# olayında. Kodsuz ise amaç godot visual scripting bok gibi çok yol alması lazım bu konuda. Ama c# için hala unity en iyisi. Godot blenderın izinden gidiyor ve son dönemde bayağı aktif bir community ve release ivmesi yakaladı. 4-5 yıl içerisinde çok ciddi bir yere gelecek bu hızla devam ederse. Projen ne bilmiyorum ama godot şuan 2d olayında bayağı bayağı iyi ama 3d olayında bayağı eksiği var 4.0 hype var ciddi yenilikler geliyor ama sektör standartı olabilmesi kıvamında değil de durumu emeklemeden yürüme aşamasına geçiyor gibi daha çok. (3d için konuşuyorum) Kıssadan hisse dediğim gibi yakın gelecekte insanların iş ilanlarına godot bilen ıvır zıvır aranıyor ilanlarını görmemiz çok olası geleceğe yönelik bir alternatif olabilir. Tamamen ticari kaygılarla düşünüyorsan unity ile devam et yoluna.
 2. ad3m

  PC Gaming #2

  kırarlar
 3. ad3m

  Lise sınavları

  yaman 31ci çıktın bugr4 kardeş.
 4. ad3m

  Lise sınavları

  30+ lık abilere sorulacak soru mu bu kuzum 😞 ps : örnek kabul edilen soru olarak "bilinmeyen ecchi başlığını" verecektim onu da sen açmışsın sdlfkj
 5. ad3m

  Diş teli ve MR sorunu

  Suark'ın eşi değil miydi Nazca? Nerede brocoderulez?
 6. ad3m

  Elder Scrolls Online #3

  Nasıl bir denge varmış single ve mmo kısmında oyunun %84,91 kısmı solo daha doğrusu grup olarak düşünülen dolmen, world boss, dungeonlar vs hemen hepsi outdated rahat sololayabilirsin. İnsanlar artık vet dlc dungeon sololamaya başladı (birkaç kişi gerektiren mekanikler hariç) LFG sistemi kan ağlıyor taunt olmayan tanklar heal skilli olmayan healerlar ile dolu vs. (normal önemsiz fakat bu adamlar bu tiple vet dungeon giriyorlar) PVP kısmına girmiyorum oyun çıktığından beri cyrodiil lag cenneti, BG giriyorsun grubun eksik oyun başlıyor falan fistan. Geriye bi triallar kalıyor mmo kısmına mecbur olduğun. Tamam solo olarak bu kadar ilerleyebilmen çok güzel gerçekten. Çoğu zaman toxic tiplerden uzaksın fakat bu oyun bir mmo ve birkaç mecburiyet dışında ihtiyacın yok bu kısmına?
 7. ad3m

  Path of Exile #3

  5 saatte 21 lvl olabildim sldkfj bugünlük yeter bu kadar.
 8. ad3m

  Path of Exile #3

  Sıkıntı problemi de bulamadılar aha bulduk dedikleri her şey alakasız çıktı. Yazık.
 9. ad3m

  Elder Scrolls Online #3

  Oyunun "mmo" kısmından çok solo kısmına ağırlık vermeleri ilginç değil mi ya?
 10. ad3m

  Path of Exile #3

  https://docs.google.com/document/d/1PFzG4im409dnt5ofeXOAzfAgunnHnSHUvpUgq178RsQ/edit
 11. Adam steamden hızlı gönderiyor oyununuzu test edildi güvenildi 👌
 12. cool story brêm
 13. ad3m

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Axe haklı keşke benzer kalitede The boys çekseler film olarak. Bu arada hancock 2 den haber var mı unutmuşum onu.
 14. ad3m

  Hamsiköy Sütlacı

  Hakkat dünyanın en kötü tatlısı.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...