Jump to content

ad3m

=o=
 • Mesaj sayısı

  13.961
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ad3m hakkında

 • Rütbe
  ad3m

Son profil ziyaretçileri

1.675 kez ziyaret edildi
 1. ad3m

  Steam'de online oyun açınca internet kopması (?)

  Modem nedir? Aşırı saçma olmaması gereken bir problem. Firmware güncelleme dene ayrıca bi torrent client indirip random bir torrent indir sorun devam ediyor mu hala bir bak bakalım (ayarlarından da maksimum paralel bağlantılarıda 200+ yap aynı anda o kadar insana bağlanmayı denesin). Benim eski modemim basic bir torrent download sonrası saçmalıyordu reset atmam gerekiyordu. Sebebi fazla paralel bağlantı olunca aşırı ısınıp saçmalamasıydı. Ama bu tarz bir bağlantı türü oyunlarda olmaması gerekir diye düşünüyorum ama emin de değilim açıkçası. Bunları denemeden önce modemin sıcaklığını kontrol et denerken ve özellikle problem başına geldiğinde tekrar kontrol et aşırı bir ısınma varsa problem bundan kaynaklıdır. Güncel firmware, harici bir soğutma ya da yeni bir modem bakacaksın. PS : Yine en çok başa gelen problemlerden birisi modemin gücü (adaptörü) zamanla dalgalanmalardan etkilenip modemin işlemcisi çok fazla işlem yapınca yeterli güç üretemeyip random reset atabiliyor. Varsa denemelik bir adaptör bundan da kaynaklı olabilir durum.
 2. ad3m

  Path of Exile #3

  Dün gaza gelip +2 wand yapmak için tüm currencyi weapon recombinatora gömdüm tabii ki fail. Ama benzer modları alıp yeni item yarattığından currency olunca aşırı iyi itemlar yapmaya olanak sağlıyor bu nedenle güzel.
 3. ad3m

  Path of Exile #3

  Yok ben taktım mı 6 portalı feda ederim yemişim hız/kazanç ilişkisini sdf. Gittim frostbomb / cascade / duration linkledim sonra kestim şerefsizi ama temiz 10-15dk uğraştırmıştır. Trickster modu zaten kanser bir de böyle kaçan/sıçan moblara denk geldi mi hayattan soğutur ahahah. Mapde nerde olduğu belli değil random bir yerlerden çıkıyor sdf skele mageler projectileları ile yerini belli etmese uğraşılacak iş değil. Ama en azından uğraşıya değdi o harvesttan asenath düştü ayrıca wandıma +1 minion gem proclattı temiz.
 4. ad3m

  Path of Exile #3

  Evet blue packler en mantıklı empower için ama rare sentineller genelde +charge ile geliyor ve mapin yarısına yetiyor chargelar o yüzden ben ilk gördüğüm blue packde kırmızı,mavi patlatıyorum sonra bitene kadar normal map dönüyorum ve sarıyı bossa ya da varsa harvest, betrayal vs saklıyorum. Harvestta şu sürekli teleport olup kaçan uzaktan bombard yapan karides gibi mobun trickster/rejuv ya da vampiric hatırlamıyorum versionu geldi. whakawairiu mu ne bok maptir oranın bossunu mumla aratır. Video çekip ggg anasına sövüp oyunu uninstall edecektim yeminle. Skele magelerin rangeleri 15k metre olduğundan yerini bulabiliyordum şerefsizin bu kadar saçma başka bir mod/mob kombosu gelmedi karşıma şuana kadar.
 5. ad3m

  Path of Exile #3

  Böyle tırreq fikirler chrisin kel kafasından çıkıyor hep. Oyunu yavaşlatacaz diye oyunun tarihindeki en boktan leveling deneyimini sundu insanlara hadi biz alışığız bir şekil ilerliyoruz falan.. Ulan bu oyuna bu ligde başlayan adama acıdım yeminle sdfsdf. Hani poe'de bir klasiktir ligin ilk iki haftası beta testerız fakat bu lig alpha tester olduk sdf ayrıca betrayal liginin zorluğunu mumla arattı ilk gün stacked rarelar. Neyse bu cumaya kadar ritual/blight vs impossible comboları hallederler onun dışında lig mekaniği bayağı bonkör, oynanır her türlü.
 6. ad3m

  Sacları 3 e vurdurmak

  benim var ehe ehe heeeh
 7. ad3m

  Path of Exile #3

  Nerfler sıralanır birkaç güne rare spawn olan mekanikler (örneğin ritual) bazı archnemesis modlarıyla 10dk sürüyor. Ya da rip.
 8. ad3m

  Path of Exile #3

  Dün fazla oynayamadım ama ağır saçma zordu lig mobları ilk leveldan daha bugün nerf gelmiş direk xd
 9. ad3m

  Path of Exile #3

  Archnemesisde 20 delve boss kill için bayağı döndüm delve 1 tane aul görmedim. İlginç. Harvest bossu söylemiyorum zaten full atlas harvest nodelar olmasına rağmen xd
 10. ad3m

  Path of Exile #3

  Ben challenge odaklı oynadığım için hiç kasamam ssf falan. Harvest lig harici harvest boss gören oldu mu? Ya da aul? benim aul (PR biome farmlamama rağmen) görmüşlüğüm yok misal delve ligi dahil. Ya arkadaşlarıma çıkmıştır ya da exalted ile satın aldım hep. Bir gün ssf için böyle şeyler bufflanırsa o zaman oynarım belki.
 11. ad3m

  Path of Exile #3

  Lan neden olmasın olur dedik ya gir poe.ninja ya cyclone slayer seç dpsi/gearı sağlam olan birinin profiline bak. Sonra tepeden snapshotlardan adamın nasıl o geara geldiğine bak işte adım adım hafta hafta. Bu oyunda hemen hemen her build ile end game yapabilirsin. Milletin kasma demesinin sebebi x build çer çöple elder, maven kesebilirken y build bayağı currency harcaması gerekiyor falan fıstık. Sıçam saykılon sıleyırına ayrıca yhaaa. ps: ssf / ssfhc seçersen daha mantıklı sonuçları görürsün (yapılabilecek)
 12. ad3m

  Path of Exile #3

  cümlen komik ama 🥰
 13. ad3m

  Path of Exile #3

  Hayal dünyan pek şirinmiş xd
 14. ad3m

  Path of Exile #3

  fire trap versiyonuda var rf nin dpsi 2-5x katlıyor geara göre ikisi de aynı modifierları kullanıyor. ben challengeları görünce tekrar tanky skele mage kasacam sanırım fdsf
 15. ad3m

  Path of Exile #3

  Neden çalışmasın bir dünya cyclone/shockwave oynayan tip vardı bir önceki lig.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...