Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

1200 physical resist, 1k all resist ile oynuyorum ben.
45k civarı HP, 13k DPS, 9.8k armor, %20 melee reduction, 19% block var.

Zorlayan packler oluyor baya, özellikle nightmarishler çıldırtıo.

valla ben 25% armor thorns bıraktım berserker rage aldım 25% dmg için full fury'de.

dps benim de düşüktü tank gearla. 22k oluyor şimdi resleri 800'e indirdim. 800 dps 100 küsür str socketli 1h düştü 300 life on hit taktım ona dual wield takılıyorum tank gearla çoğu zaman. 1300 loh var baya iyi heal geliyor. Bir tek hulking phase beast varsa shield takıyorum 1-2 tanesi öldükten sonra dual-wield devam.

Tank buildın güzelliği leap+charge ile sadece champ packlere gidiyorsun. Ben yolda normal moblarla uğraşmıyorum bile. Ayrıca adam gibi gear olmadıktan sonra 2h veya dual-wield gitmek eziyet. Devamlı CD bekliyorsun, devamlı 2-3 skillin cooldownına muhtaçsın.
Sosyal ağlarda paylaş

act2 başlayayım artık dedim, geldim güzel güzel kesiyorum tornado build ile vs. derken ilk elite pack'im darmadağın etti. Neyse kestik zar zor derken 2. geldi, reflect dmg ...

7 kere denedim, çeyrek can veremedim. Başka yoldan gittim bu sefer şu sinekli piçlerden reflect dmg geldi. Onları da kesemedim tabii ...

nedir oğlum bunun sırrı, ne yapacaz bu packlere karşı asdfdsa WD'mi kasmaya devam mi etsem ...
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

barbar 60 oldu neredeyse
20m gold starter gear için yeterli mi ?

DH'nın gearini satsam barbara efsane gear düzerim de içimden gelmiyor, DH'da hala çok keyif alıyorum.

bütün itemları sıfırdan almaya yetmez büyük ihtimalle ama güzel 5-6 parca alıp gerisini droplarla falan kapatabilirsin. act1 zaten faceroll act2 de çok zor değil yeterli resist ile. act3 ve yukarısında işin içine loh ve/veya ls gereksinimi de giriyor ve sıkıntı başlıyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

1150 phys res. 850 all res 15k dps 49k hp 350 loh ile ben farmlayamıyorum, eliteler yamultuyor resmen.

imkan ihtimal yok şu statlarla farmlayamamana.

leap - iron impact
ignore pain - iron hide
warcry - impunity
revenge - provocation
frenzy - sidearm
charge - dreadnought

nerves of steel - superstition - berserker rage

şu build ile bi dene.

block rating ve value ne bu arada. 20% üzeri block ve 3k civarı block value varsa sorunsuz yaparsın. LoH'a bile gerek yok act3 de. Bu arada çoğu kişi bilmeden oynuyor 10 armor 1 all resistance demek. yani leap'ı falan sadece melee moblar için veya arcane'den, şundan bundan kaçmak için kullanmayın.

tabi kite etmeyi bilmek lazım. Kite derken kastım dungeon2ın başına kadar koşturma değil. eğer çok damage yiyorsanız örnek olarak skull cleaver + demonic tremor varsa üzerinizde revenge ile kite edip leap ve ignore pain ile çok rahat edebilmeniz lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün mf gear ile denedim act2yi. gayet rahattı. belial, kulle ve 20 kadar elite pack kestim 1 kez öldüm sadece. o da realm of shadowsta molten+ mortar+ shielding wraith denk geldi. aslında kesilir başka mob olsa ama wraithler hem çok hızlı hareket ediyor hem de sürekli uzaklaşıyor falan saçma bi packti yani.

750 civarı resistler, 22k dmg, 39k hp. 5 stack ile 270 mf ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

Liebe said:

1150 phys res. 850 all res 15k dps 49k hp 350 loh ile ben farmlayamıyorum, eliteler yamultuyor resmen.

imkan ihtimal yok şu statlarla farmlayamamana.

leap - iron impact
ignore pain - iron hide
warcry - impunity
revenge - provocation
frenzy - sidearm
charge - dreadnought

nerves of steel - superstition - berserker rage

şu build ile bi dene.

block rating ve value ne bu arada. 20% üzeri block ve 3k civarı block value varsa sorunsuz yaparsın. LoH'a bile gerek yok act3 de. Bu arada çoğu kişi bilmeden oynuyor 10 armor 1 all resistance demek. yani leap'ı falan sadece melee moblar için veya arcane'den, şundan bundan kaçmak için kullanmayın.

tabi kite etmeyi bilmek lazım. Kite derken kastım dungeon2ın başına kadar koşturma değil. eğer çok damage yiyorsanız örnek olarak skull cleaver + demonic tremor varsa üzerinizde revenge ile kite edip leap ve ignore pain ile çok rahat edebilmeniz lazım.

gameplay de pek sıkıntım olduğunu sanmıyorum da galiba olay kalkanda, %12 block 1-2k value olması lazım statları falan iyi ama yeni bir tane araştırayım madem.

wotb vardı bi tek leap yerine, madem değiştirip öyle deneyeyim bakalım neler olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

barbar 60 oldu neredeyse
20m gold starter gear için yeterli mi ?

DH'nın gearini satsam barbara efsane gear düzerim de içimden gelmiyor, DH'da hala çok keyif alıyorum.
ben 4m den daha azına 1400 phys res 1000 all res 7k armor %20 block falan aldım 20m e bi de silah yapsan benim 10k dps im yerine 15k dpsin olsa oooh
Sosyal ağlarda paylaş

liebe charge yerine wotb al olmazsa olmaz bir skill o. leap kalsin

crit damagein yuksekse shield alirken biraz blocktan kisip 7-10 arasi crit chance olan shieldlere bak.
ozellikle vitality yerine % life veren shieldler daha ucuza geliyor.

eger grupla takilmiyorsan cok abartmaya gerek yok defansi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de barbar 52lvl, 7m para var gözümü karartsam oturup 60lıycam da canım sıkılıyor 10dk oynayınca.

Act 1'de en hızlı nasıl farm yaparım inferno'da? Statlarım neler olmalı en az? Bir de en hesaplı nasıl kalkarım act1 farmlayabilecek gearın altından ve bu geara uygun build nedir?

Bu kadarcık dfg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...