Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

ben şunu anladım seninle düzgün konuşmaya çalışmanın hiç bir mantıgı yok. senin yaptıgını söylediğin ama yapmadığın şeyi yapıp ignore basmak lazım. genelde bana birşey söylendiğinde cevap veririm ben. bu yüzden "sanane" bile yazsam soru sordugunda cevap veriyordum.

şu başlıkta düzgün diyalog olsun diye ufak bi laf attım ona da cevap "haha adamı ignore luyorum ama yine de benimle konuşmaya çalışıo stalklıo" oldu. ki bunun hiç bir alakası yok. o stalk dediğin mevzuda gerçekten merak etmiştim (niyesini bile hatırlamıyorum historyden bakmak lazım) niye böyle davranıo diye. orada yazdıgım sonuca ulaşmıştım ki o sonucu bile hatırlamıyorum.

senin de şunu anlaman lazım; stalklamıyorum kimseyi manyak mıyım? ve sadece yeri geldi mi konuşuyordum ama yok yani konuşmaya çalışmak hataymış ok.
Sosyal ağlarda paylaş

olay şu bi yere bişi yazıyorum gelip sataşıyorsun ağzın yüzün yamuluyor sonra QQ LOL RAGE YOU MAD bro ayağı çekip ağlamaklı oluyorsun.

bana cevap yazsan ne umrumda olacak sanki inan merak etmiyorum ne yazıyorsun ne düşünüyorsun hani zerre umrumda değil alakasız yerlerde gelip 3.sınıf sataşmaların hani ewwwwwwww.
Sosyal ağlarda paylaş

O stalk geyigi oldu, sonrasinda sen arada bir mesajlarimi alintilayip soru sordun, saniyorum bir kez duzgun cevap verdim ve "banane" gibi geyik bir yanit aldim. Sonra tum sorularina otomatik "sanane" demeye basladim. Sana laf attigim tek konu da saniyorum pazar alaninda troll demek oldu o kadar.

Olaylar senin oradan bakinca nasil gorunuyor bilmiyorum ama bende kendimi aciklamak hastalik derecesinde oldugu icin yazdim yukaridaki seyleri. Ha aslinda kim hakimda ne dusuo umursamamak gerek o da dogru.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...