Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbarian, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

leap yerine overpower/crusing advance deneyin.biraz loh varsa ölümsüz direk.

kesin değiştirmeleri lazim ya şu an saçmalık bildiğin asdfas

ghom'u kesemedim falan diyenler bi de bu şekil denesin.

yahu ben bunu da denedim popeye sağolsun tavsiye verdi ama yine de beceremedim, dps az geliyo kanımca, 15k civarı falan olabiliyo kalkanla ancak....

iki tane loh silah alıyorum öyle deniyorum (550 şer dps'li) ama bu sefer de blockladığım tonlarca dmgı yediğim için tutunamıyorum

tabi bunu derken bütün alanda poison cloud olmayan yerlerde dolanarak zaman kazanmaya çalışıyorum tabi CD'de olan skiller için

750 civarı resist, 45k HP ve bufflı (war cry) 9-10k armor ile

çıkardığı ufaklıkları kesiyorum arada HP globe için vs vs

bu şekilde bi %60 lara indirdim (1h+shield denemesinde) ama elim kolum koptu ordan oraya koşacak kitelayacam diye, yine de gebermedi şerefsiz

1 wrath ile kesebilmek için baya bi crit chance+crit dmg mı gerekiyor acaba diye de düşünüyorum çünkü crit chance düşük olduğu için 1h+shield veya DW loh silahlardan gerektiği kadar dps alamıyorum

ekleme: iki tane Loh silahın da toplamda 500'erden 1k kadar Loh değeri var bu arada...
Sosyal ağlarda paylaş

Itemların str'leri ne olmalı aşağı yukarı?

Mesela ringlerde bakıyorum 60 70 strli hep crit chance'ı falan bulunanlar, crit chance de 40 ve üstü olan hiç yok falan. Itemlardaki stat caplerini gösteren bir link falan var mı?

0'dan gear topluyorum karaktere AH'taki fiyatlar saçma sapan falan kafam karıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/item-affix-quick-look-chart

bu arada maximum ozelliklerin listesi. item alirken falan yardimci olur biraz.

misal shoulder ve beltte str'nin yanina yuksek vit arayip cok daha pahali itemlar almak yerine chest ve pantsi yuksek vitli alip shoulder ve beltte de strye abanabilirsin.

para sorunun yoksa eger takil kafana gore.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer bir şeyler yaptım ben de, glove'u 155 vit 52 str %30 crit aldım, shoulderda 200 str 66 vit var belt de 141 str %3 life steal, chest de 3 socketli 55 str 77 vit var, şu an str takılı ama eğer hp düşük kalırsa vit takıcam.

Daha karakter 60 olmadı gerçi ama şu an için leg, wep ve ringler harici aldım. 1.7m para kaldı, 5m civarı tuttu diğerleri.
Sosyal ağlarda paylaş

60 lamadan harcamasaydın paranı keşke

@üstteki mesaj

dün inferno act1 cemetry deki mezarları dolanırken 900 dps 1 hand axe düştü. şans

mf nin pek bi etkisini göremedim ben. inventory de mf gear tutuyorum son anda giyiyorum. ama bu düşen axe valor mf si ile düştü mesela %110 gibi bişeydi.

mf nin drop a etkisi yok bence
drop chance a var etkisi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya item düşerse satılır o sıkıntı değil, zaten wizardla kastığım parayı harcıyorum barbara işte, ucuz itemları takip etmek için zamanım vardı bugün, toparladım, 20k'ya 2 tane item düşürdüm vs. güzel oldu gear.

%8 life steal
400 küsür all resist (ekstra bonuslarla beraber)
%70 crit dmg
%9.5 crit chance inc
%8 dmg. reduct against ranged

bir de ıvır zıvır yazmadığım statlar var str vit'den ayrı olarak, ki ringler yok daha. Crit dmg ya da crit chance'li alıcam onları da.

İleride gold birikince life steal + crit dmg.li axe yaparım wepleri mis gibi olurlar.

Tabii en büyük merakım HP'nin kaç olacağı, giyemediğim için göremiyorum bir türlü sdf, 30k'yı geçsin plx.
Sosyal ağlarda paylaş

60k hp
30k dps
1k all resist
%430 crit damage
%32 crit chance
%80 damage reduction
%30 block chance

all stat takıntım ile ben act 3 farmlayamıyorken nereye rahatça farmlıyorsunuz :( extra healt, jailer molten, teleporter,reflect damage, invul cıktığında karşınıza hiç bir şansınız kalmıyor arcane damage karşısında ne kaçabiliyorsunuz kaçtığınız anda donduruyor yada yanınıza ışınlanıyor donduruyor duvarlıyor yakıyor. yapacak birşeyiniz yok. ACT 3 zaten solo farmlamak için değil parti halinde farm yapılması lazım orda. Bu arada forumda 1.5k all resist yaptım diyenleride samimi bulmuyorum. hem 50k hp hem 1.5k all resist yapmanın imkanı yok. ACT 4 zaten başlı başına farmlanamayan bir bölüm hali hazırda partisiz solo farmlayan nadir adamlar var onlarda full dps life steal ve health regen ile farmlıyorlar ama videolarda malesefki hiç bir zaman jailer molten-invul-reflect çıkmıyor karşılarına :) kesmelerinin imkanı yok tek yerler çünkü full dps ile gerçi ben tank halimle yiyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Xht said:

60k hp
30k dps
1k all resist
%430 crit damage
%32 crit chance
%80 damage reduction
%30 block chance

800 all resist, 15-16k dmg, 40khp %26 block ile 1.03 öncesinde bile siegebreaker/azmodan run yapabiliyordum ben. şimdiki kadar rahat değildi tabiki ama yapılıyordu yani.

şu statlarla hem de patch sonrası zorlanman garip geldi.

Xht said:

extra healt, jailer molten, teleporter,reflect damage, invul cıktığında karşınıza hiç bir şansınız kalmıyor arcane damage karşısında ne kaçabiliyorsunuz kaçtığınız anda donduruyor yada yanınıza ışınlanıyor donduruyor duvarlıyor yakıyor. yapacak birşeyiniz yok.

6 özellikli elite mi var ki? extra health, reflect damage, teleporter, jailer hiçbi zorluğu yok bunların. molten bi zahmet durmayıver ateşin içinde. arcane de frost veya jailer ile beraber biraz can sıkabilir ama biraz dikkat edersen çok rhat o da.

Xht said:

ACT 3 zaten solo farmlamak için değil parti halinde farm yapılması lazım orda. Bu arada forumda 1.5k all resist yaptım diyenleride samimi bulmuyorum. hem 50k hp hem 1.5k all resist yapmanın imkanı yok. ACT 4 zaten başlı başına farmlanamayan bir bölüm hali hazırda partisiz solo farmlayan nadir adamlar var onlarda full dps life steal ve health regen ile farmlıyorlar ama videolarda malesefki hiç bir zaman jailer molten-invul-reflect çıkmıyor karşılarına :) kesmelerinin imkanı yok tek yerler çünkü full dps ile gerçi ben tank halimle yiyorum ama.

act 3 solo değil mi? farklı oyunları oynuyoruz galiba.

1.5k all resist warcry ile çok zor değil. 50k hp de aynı şekilde. he yanına bi de 50k dmg var dersen o zaman zor işte biraz, iyi gear lazım ona. ama zaten ne 1.5k all resiste gerek var ne de 50-60k hpye.

act4 farmlamanın anlamı yok dropların şuanki haliyle. 20 elite pack yok sanırım bütün act boyunca.

tank işi overrated hele bi de 1.03 sonrası. patch sonrası yaptığım en iyi şey string of ears, stormshield, helm of command ve justice lanternden kurtulmak oldu ciddi ciddi. eskiden gerekiyordu o ekstra block ve damage reductionlar ama şu an anlamsız.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ya item düşerse satılır o sıkıntı değil, zaten wizardla kastığım parayı harcıyorum barbara işte, ucuz itemları takip etmek için zamanım vardı bugün, toparladım, 20k'ya 2 tane item düşürdüm vs. güzel oldu gear.

%8 life steal
400 küsür all resist (ekstra bonuslarla beraber)
%70 crit dmg
%9.5 crit chance inc
%8 dmg. reduct against ranged

bir de ıvır zıvır yazmadığım statlar var str vit'den ayrı olarak, ki ringler yok daha. Crit dmg ya da crit chance'li alıcam onları da.

İleride gold birikince life steal + crit dmg.li axe yaparım wepleri mis gibi olurlar.

Tabii en büyük merakım HP'nin kaç olacağı, giyemediğim için göremiyorum bir türlü sdf, 30k'yı geçsin plx.

yüksek dmg olmadan life steale çok güvenme. %80 reduction ile infernoda %1.6'ya inecek o %8. kötü demiyorum ama yanlış anlama.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4797580990?page=2#30

inferno zor diyenlere gelsin.

million gold challenge olayın adı. 1m harcayarak aldığı gear ile act 3 bitirmeye çalışıyor. gerçi US serverı ile EU serverı arada bi 3-4 kat fiyat farkı var gibi ama yine de iyi baya.

gear
http://i45.tinypic.com/2eba9ow.png

statlar
http://i47.tinypic.com/2h2jgk9.png

şu da alışveriş videosu.
http://tr.twitch.tv/zrave/b/322706557

1.03 patchinin infernoyu ne hale getirdiğinin kanıtı.
Sosyal ağlarda paylaş

extreme ornekleri , extreme oyunculari, extreme basarilari ornek gostererek oyunu genellemek baymadimi ?

ben beceremiyorum ornegin :(

10000 de 1 kabiliyetli kapasiteli hardcore oyunculari baz alirsaniz hangi oyun olursa olsun bok atacak bir seyler bulursunuz.

adam hardcoreda inferno bitirdi bu kadar kolaymi yapilir lan salak blizzard mi diyelim ?? ?? ?@?#?
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/item-affix-quick-look-chart

bu arada maximum ozelliklerin listesi. item alirken falan yardimci olur biraz.

misal shoulder ve beltte str'nin yanina yuksek vit arayip cok daha pahali itemlar almak yerine chest ve pantsi yuksek vitli alip shoulder ve beltte de strye abanabilirsin.

para sorunun yoksa eger takil kafana gore.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...