Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-postamı kullanan adam

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Yıllardır var böyle biri, artık ne yapayım bilemiyorum.

İsmimiz aynı, ben de vaktinde hızlı davranıp tüm ad ve soyadı kombinasyonlarıyla @outlook.com ve @gmail.com adreslerini almıştım. Şimdi sürekli kredi kartı ekstreleri, faturalar filan alıyorum. Garibi adam inatla Twitter ve Instagram hesapları açmaya çalışıyor. Her seferinde onayı vermeden geçiyorum, yine geliyor.

Bir keresinde 2-3k'lık altın almıştı, o faturada cep telefonunu yazıyordu, aradım konuştum. Kalın bir sesle ben anlamam, adımı yazıp geçiyorum dedi adam, sonra kapadı yüzüme. Kaybettim numarayı da bulamıyorum.

Şimdi de Netflix hesabı açıldı, ödeme de yapıldı. Netflix'in e-posta onayı istememesi garip. İçimdeki CE girip şifreyi değiştir, telefonu değiştir, kalsın adam ortada diyor ama dokunmuyorum işte. Bankayı arayıp ödemeyi iptal de ettiremez bu kendine e-posta alamayan adam. Netflix ile konuştum şimdi, hesaba not bırakabiliyorlarmış, bu e-posta geçersiz, değiştirin diye not bıraktılar. Bakalım ne olacak.

O değil de, yıllarca adamın kredi kartı ekstrelerini aldım ya. Yeni kredi kartı çıkarınca da aldım. Diyecek lafım yok artık. En sonunda banka bu e-posta sizin mi diye onay istedi, değil dedim de kesildiler.

Sosyal ağlarda paylaş

Aynı durum bende de var. Zamanında haciz gelecekte telefon faturasından aradım uyardım. Kardeşim açmış kusura bakma ben anlamıyorum emailden dedi. 

Yordu bir iki kere gelen bütün konfirmasyon maillarını ile accountlara girip kendim yarattım ölü bıraktım.

Herif durmadan instagram hesabı açmaya çalışıyodu.

Bi defa Cimerden mail geldi altıma sıçtım nolyo lan diye bu dangalak açmış.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Benimle aynı ad ve soyada sahip emekli mali müşavir bir amca var. Tontişten önce hesapları ilk ben kapıyorum, şimdiye kadar bir sorun yaşamadık. Çok nadiren yanlış mail geliyordu, 3-4 ay önce D-Smart faturası yanlışlıkla gelmeye başladı. Devamından korkuyorum ama şimdilik iyi, numarası olsa arayıp haber vereceğim amcama ama ulaşamadım ?

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Liebe dedi ki:

Unique bir isme sahip olmanın tek avantajı bu galiba ya hiç bir şekilde biriyle karışabilme ihtimalim yok sanırım ssdfd

benim de öyleydi ama 10-20 sene geçince illa birisi çocuğuna başbuğ tatak ismini koyuyor sdf.
şimdi izmirden orta halli birinin yazlık ve kışık elektrik faturalarını almaya başladım.

Sosyal ağlarda paylaş

Bana da internet faturası gelip duruyordu birinin. Aradım İSS'yi bana yollamayın dedim. Siz o kişi misiniz dediler, hayır deyince "talebi o kişinin oluşturması lazım, böyle yardımcı olamayız" diye ayak yaptılar. "Peki ben şu kvkk için bi ihbarda bulunurken bu cevabınızı ileteyim" dedim, cümleyi tamamlarken supervisoru aldı telefonu tamam beyfendi hallediyoruz dedi, kesildi faturalar ehah.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, GERGE dedi ki:

Yıllardır var böyle biri, artık ne yapayım bilemiyorum.

İsmimiz aynı, ben de vaktinde hızlı davranıp tüm ad ve soyadı kombinasyonlarıyla @outlook.com ve @gmail.com adreslerini almıştım. Şimdi sürekli kredi kartı ekstreleri, faturalar filan alıyorum. Garibi adam inatla Twitter ve Instagram hesapları açmaya çalışıyor. Her seferinde onayı vermeden geçiyorum, yine geliyor.

Bir keresinde 2-3k'lık altın almıştı, o faturada cep telefonunu yazıyordu, aradım konuştum. Kalın bir sesle ben anlamam, adımı yazıp geçiyorum dedi adam, sonra kapadı yüzüme. Kaybettim numarayı da bulamıyorum.

Şimdi de Netflix hesabı açıldı, ödeme de yapıldı. Netflix'in e-posta onayı istememesi garip. İçimdeki CE girip şifreyi değiştir, telefonu değiştir, kalsın adam ortada diyor ama dokunmuyorum işte. Bankayı arayıp ödemeyi iptal de ettiremez bu kendine e-posta alamayan adam. Netflix ile konuştum şimdi, hesaba not bırakabiliyorlarmış, bu e-posta geçersiz, değiştirin diye not bıraktılar. Bakalım ne olacak.

O değil de, yıllarca adamın kredi kartı ekstrelerini aldım ya. Yeni kredi kartı çıkarınca da aldım. Diyecek lafım yok artık. En sonunda banka bu e-posta sizin mi diye onay istedi, değil dedim de kesildiler.

abi nerdeyse 2 yıl olucak bi teknoloji firmasının çağrı merkezinde çalışıyorum, bazı insanların ne kadar teknoloji özürlü olduğunu orda gördüm

email, eposta falan nedir bilmeyen insanlar yani, adımı soyadımı yazıp geçiyorum demiş hakkaten öyle çoğu

angut öküz

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...