Jump to content

Oce4n

=O=
 • Mesaj sayısı

  6.889
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Oce4n hakkında

 • Rütbe
  Oce4n

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Oce4n

  Bilgisayar koltuğu

  seduna thunder pro uzun oturmalarda belimin hatta tam kuyruk sokumunun ağzını burnunu kırdığı için bayadır kullanmıyordum. tavsiye ile visco minder aldım. baya kullanılır hale geldi. eskisi kadar acı çektirmiyor. ama arada gittiğim ofisteki şu rahatsız gözüken sandalyeler bile daha iyi bel desteği sağlıyor. sabahtan akşama kadar otururken bunlarda herhangi bir bel ağrısı çekmiyorum.
 2. Oce4n

  Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues

  Lordumuz doymamış NFT den de para koparcam demiş. https://www.thegamer.com/ultima-lord-british-nft-game/
 3. Oce4n

  Death Stranding

  ilk oyun o kadar da güzel değildi sanki. niye devamını yapıyor ki. gene oyun içinde neyin reklamını yapacak kimbilir..
 4. Oce4n

  Netflix Türkiye

  kaygısızlardan senelerce nefret ettim, kim seviyo bunu da hala tekrar tekrar yayınlıyorlar derdim kendi kendime. varmış demek ki seveni.
 5. Oce4n

  Uzman React çı var mı

  bazen dosyayı save etmediğim için ekrana bişiylerin çıkmadığı çok oldu bende mesela.
 6. Oce4n

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  baya eğlenceli keyifli filmdi. bayadır böyle film çıkmıyordu güzel oldu. ailecek izlemelik. dr. garip'i de izledim ama multiverse bu filme göre az idi gerçekten. gerçek multiverse bu film.
 7. Oce4n

  Love, Death & Robots (2019 Netflix adult animation sci-fi)

  beklentiler çok düşünce ne gelirse iyi diyoruz sanki ama... gene 1. sezon kalitesi yoktu.
 8. Oce4n

  V Rising

  pubg ye de mmo demek gerekir o sebeple, hatta minecraft bile mmo olur. o yüzden değil 😄 rust tipi diyelim biz buna. mmo olmadığı için ben de aldım, nasılsa custom serverda bile her şey sıfırlanır kısa sürede.
 9. Oce4n

  Netflix Türkiye

  izledim bitirdim kuneriyi. bazı bölümler aşırı bayık ve sıkıcıyken gayet eğlenceli bölümler de vardı. gibi ile arasında kavga çıkması da normal. gibi'yi izleyip "bu mu komedi" diyip bırakan insanlar baya var. buna karşı "çok güçlüyüm, yumruğumla vurursam duvara yapışırsın" cümlesini de aşırı komik bulanlar var hani. küfür filan rahatsız etmedi beni, alıştığımız bir format zaten farklı komedi türleri şimdi ikisi de aslında. herkesin eğlence anlayışı farklı, seven izlesin gülsün.
 10. Oce4n

  V Rising

  mmo filan değilmiş bu arada bu oyun.
 11. Oce4n

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  veren yerin key'i nasıl sağladığını bilmediğimiz için yorum yapmam doğru olmaz, belki kaçak yollarla key alıp dağıtıyor bile olabilir 😄 bireysel kullanımlarda sıkıntı çıkmaz genelde. kimsenin evini basıp lisansın nerede dediğini duymadım. Ama işletmeleri baya baya basıyorlar (ihbar edene ödül var diyenler vardı, gerçek midir bilmiyorum 😄) internet cafeler en çok basılan mekanlardandı 😄 pcnizdeki keyin ne olduğunu görmek için Slmgr –dli yazın cmd'ye aşağıdaki gibi pencere çıkar. RETAIL ise sürekli kullanmalık bir keydir. format attıkça kullanabilirsiniz. OEM ise genelde pc ile satılırken beraberinde gelen windowslarda olur bu. (HP, acer vs.vs.) pc parçası değiştiğinde geçerli olmaz. VOLUME bir X şirketi için toplu satın alınma yapılmıştır oradan fazla keyleri satanlardır.
 12. Oce4n

  Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

  IT'cilerde sürekli pc kurulum yaptıkları için özel microsoft hesapları oluyor. MS'e verdiği lisans parasına göre sınırsız windows key çıkartabiliyorlar. retail key olmadığı için 48 saat limitli. denemek amaçlı istediğin şekilde kullanabilirsin diyor MS ucu açık bir şey yani, şirket kullanımında baya riskli olmakla beraber (MS kapınıza gelip lisans faturanı göster der cezayı keser.) ev kullanımı için gayet normal bu lisanslar. ne idüğü belirsiz crack kullanmaktansa çok daha iyi bir çözüm en azından 😄
 13. Oce4n

  Internet alt yapısı olmayan yere internet

  aynen başlangıç seviyesinde daha bunlar. filmlerdeki kötü adam gibi uyduları dizecek daha. dünyayı ele geçirecek sonra. yeterli sayıda uyduyu koyamadı henüz gökyüzüne diye biliyorum. son durumda böyle bir uzay ağı olacak
 14. Oce4n

  Yemeksepeti

  şu anda en iyisi getiryemek diye gördüm ben. restoranların hepsi yok doğal olarak ama yavaş yavaş doldururlar. #YemeksepetiYönetimİstifa
 15. Oce4n

  Eurovision

  ukraynanın kazanacağı belliydi zaten de. biz içinde olmayınca pek rekabet ortamı oluşmadığı için sarmıyor pek.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...