Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.230
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

 • Rank
  ShadowFury

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ED2 yi de koyalım, manga için bile spoilerdı bu, hala Ymir konusunu doğru düzgün açıklamadılar. Bu arcın sonuna az kaldı, bitirirler herhalde. Kesebilecekleri başka bir yer yok zaten. Borlach: O Ymir flashbackini mangada aslında şu sıralarda filan vermişlerdi zaten, hatta arcın en sonlarındaydı sanırım. Onu nedense animede erken verdiler. Normalde o kısmın önümüzdeki bölüme gelmesi lazımdı yani.
 2. ShadowFury

  Baldur's Gate 3

  fify geek değil, ekmeğinin peşinde.
 3. ShadowFury

  Cyberpunk 2077

  olsun artık o kadar.
 4. ShadowFury

  Epic Games Store exclusivity meselesi

  Ya batmazlar tabii de ne kadar zarar ederlerse o kadar iyi işte. Şu exclusive teröründen bir an önce kurtulalım da sonra ne halt ederlerse etsinler. Discord server discovery diyorsun da bozacının şahidi şıracı, Tencentin o 😛
 5. ShadowFury

  OnePunch-Man [anime]

  #9 Bunun gibi anime pek yok. Aynı tadı başka animeden alamazsın yani, bayağı kendine özgü bir şey. Benzer birşeyler arıyorsan aynı yazardan çıkma Mob Psycho var, tarzı biraz daha farklı ama mizahi yanı/karakterleri filan yakın. Hero konsepti açısından buna benzeyen Boku no Hero Academia ve Tiger&Bunny var ama bunlar da genel olarak farklılar. Bunlar haricinde aklıma başka bir şey gelmiyor.
 6. ShadowFury

  Cyberpunk 2077

  Onlar daha sonra değişir bence. Witcherda mesela Meksika bizden bir tık aşağıda, -50% bandında, Cyberpunk için +13% geçirmişler, onun öyle kalmasına imkan yok. Sonradan bi el atarlar ona. Arada bizi de görseler iyi olur : p 74% olmaz tabi, ama Arjantinle Rusyayla birlikte 50% bandına çekerler diye tahmin ediyorum. Daha doğrusu umuyorum.
 7. ShadowFury

  Cyberpunk 2077

  https://steamdb.info/app/292030/ Witcher 3 60TL/10$, base price 40$ olmasına rağmen. Bu kadar indirimli olsa iyi olurdu mesela : p Edit: Kıyaslama açısından bu da Cyberpunk https://steamdb.info/app/1091500/ Normalde bizi Arjantin/Rusya/Çin tiere filan koyuyorlar ama bu sefer ayırmışlar, %28'de kalmışız. Kötü olmuş.
 8. ShadowFury

  Cyberpunk 2077

  Witcher 3 direkt regional pricingle çıkmıştı yalnız, yine öyle olur diye umuyordum ben (şimdi baktım da dünyada en ucuza biz alıyormuşuz) Belki sonradan regional pricinge geçerler, preorder gömmek için acele etmemek lazım.
 9. ShadowFury

  Cyberpunk 2077

  Oha Keanu Reeves Zaten yeterince hype vardı olm napıyorsunuz siz? Adamın trailerda 2 saniye gözükmesiyle o kadar hypeı 2ye katladılar.
 10. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Benim de tek saberım Artoria, hatta NP2. İş görüyor, fena değil ama başka birşey olsa daha iyi olurdu. Gerçi bi Altera çıksaydı keşke içimde kaldı. Okita veya Musashi de olurdu ama şart değil. Benim wishlistim şu şekilde: #1 - NeroCaster: Top Tier Waifu, ayrıca en iyi damage caster. Özellikle fast clear için filan işe yarar. #2 - Jack: ASMR-Loli bayağı iş görüyor gerçi ama MurderLoli aşırı efektif, lazım. #3 - Gil: Ne zamandır tier listin tepesinden inmek bilmedi, en OP servantlardan biri. Edgelord Dantes ve Achilles te burada, ama onlar ancak Shishou-Caster geldikten sonra parlayacak onların acelesi yok. Bunları sırf OP oldukları için istiyorum açıkçası. Gelmesine daha çok var ama şunlara da biriktiririm mutlaka: Hokusai: Bazı yerlerde berserkerlar kan kusturuyor, anti-berserker olarak foreigner classı lazım. Tentacle-Loliden daha iyi diye buna rollarım herhalde. Shishou-Caster: Merlin 2. Nuff said.
 11. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Çıktı ^^ UmuCaster için de 215 SQ kaldı. İleride Nero olmasa geri kalanları da NP2 için gömerdim ama beklesem daha iyi.
 12. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Shinjuku'yu bitirdim, mükemmelmiş. Normalde chapterları bitirmeye üşeniyorum hikaye ve dialogları okuması bayağı eziyet diye, ama bu akıp gitti resmen. Bu kadar iyi olduğunu bilsem bekletmezdim. Story çok iyi. Twistler filan mükemmel olmuş (gerçi ben tahmin etmiştim :p) Dialoglar çok iyi. Özellikle sonları bayağı eğlenceliydi. Karakterler zaten en iyi, JAlter best waifu. Derhal Camelot ve Babylonia animelerini iptal etsinler, bunu yapmaya başlasınlar onların yerine.
×
×
 • Yeni Oluştur...