Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.541
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ShadowFury

  Persona 4 Golden (PC Port)

  Spolarla boğuşmak istemiyorum ama işte aynı oyunu 20 defa oynamak ta istemiyorum diye. Bir de cidden guide lazım bana, daha ilk dungeonda Yukiko'yu keseceğim diye canım çıktı normal mod olmasına rağmen, anca 5-6 defada filan kesebildim. Neyi yanlış yaptım anlamadım ama HP/SP yetiştiremedim, bütün itemlar bitti neredeyse. Shadowlarla kapışmak yerine kaçmam mı lazımdı? Belki öyle yetişirdi (gerçi kaçılmıyor sanırım bayağı hızlı hareket ediyorlar görünce. stealth mümkün mü?)
 2. ShadowFury

  Persona 4 Golden (PC Port)

  Peki spoilera boğmadan sadece kritik konularda ipucu verecek / şöyle bir seçenek gelince şunu seçersen şunu kazanırsın, bunu seçme bad endinge gidiyor filan diyecek bir guide filan var mı?
 3. ShadowFury

  Persona 4 Golden (PC Port)

  Aldım bende başlıyorum. Bunda böyle "şunu mutlaka yapman lazım", "şu questi yapmazsan şunu bulamazsın" ya da "walkthrough guide açıp harfi harfine takip etmezsen good endingi ıskalarsın" gibisinden birşeyler var mı? Nelere dikkat etmek lazım? Sağda solda okuduklarımdan blind walkthrough gitsem pişman edecek gibi bir izlenime kapıldım da ondan soruyorum ^^
 4. ShadowFury

  Darwin'in Evrim Teorisi

  taşları iki taraftan dizmeye başlamışlar işte ortada kaydırmışlar 😛
 5. ShadowFury

  PC Gaming #2

  Şöyle bir iddia var: Ya da Twitter linkini doğru düzgün göstermiyor, şöyle koyayım: Yani DrDisrespect sebebi biliyor ama NDA yüzünden bilmemezliğe yatıyor olabilir.
 6. Kingdom Come Deliverance güzel indirime girmiş alayım bari diye girdim de almışım unutmuşum zaten lol. Bi ara backlogu temizlemem lazım çok oyun birikti.
 7. Persona 4 alıyorum indirimde olmasa da Shadow of the Tomb Raider alırım belki. Stellaris alasım var 14,75 ama tonla DLCsi var, bunlardan hangilerini almak lazım? Bütün DLCleri 160 TL yapıyor fakin Paradox. Ama Summer Sale Starter Pack diye bir şey var 56 TL ve Summer Sale Collection Pack var 112 TL, bunlardan birini alsam birşeylerin eksikliğini çeker miyim?
 8. 12 yıl? Golden versiyonu için de 8 yıl.
 9. Persona 4 hiç indirime girmemiş ffs. Ama yine de alırım herhalde, 10 tl discount var. Wishlistimdekilerde filan doğru düzgün indirim yok zaten.
 10. ShadowFury

  Cyberpunk: Edgerunners

 11. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Storyi skipledim yalnız 10 quartzımı göremedim, farketmeden onu da mı skipledim yoksa daha sonra mı verecekler? (Bu arada Epic of Remnant arclarını tamamlamaya gerek yokmuş direkt Anastasia'dan başlayabiliyormuşuz öyle bitirdim, bi ara üşenmezsem 1.5'i bitirip Anastasia'yı öyle okurum)
 12. 65 lira verilmez ona. 20-30 liraya düşsün düşünürüz.
 13. ShadowFury

  The Order of the Stick #2

  1205 - A Higher Calling Calling
 14. ShadowFury

  The Last of Us: Part II

  Youtubeda . ve , tuşlarıyla frameleri teker teker ilerletebilirsin. Çok mükemmel şeyler var arada, ciddi emek gösterilmiş.
 15. ShadowFury

  The Last of Us: Part II

  /respect
×
×
 • Yeni Oluştur...