Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.804
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

 • Rütbe
  ShadowFury

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ShadowFury

  Humble Bundle Monthly

  Alırsam 2 ay alacağım işte, bu ay Valkyria var istediğim. Sonraki ay da Control. İptal etmezsem ama kaydettiğim sanal kartta para olmazsa ne yapıyorlar? Borç yazmıyorlardır herhalde 😛
 2. ShadowFury

  Humble Bundle Monthly

  Bu ay valkyria sonraki ay control için alsam mı diyorum ama abonelik nasıl işliyor? Otomatik ödeme şart mı, yoksa ben sadece bu ay ödeyeyim, sonraki aylarda ödemediğim sürece aboneliğimi işlemeyin gibi bir seçenek var mı? Her ay kontrol edip dondurmak zorunda mıyım? Prepaid/sanal karta sadece 1 aylık para yükleyip üye olursam ne yapıyorlar?
 3. ShadowFury

  Humble Bundle Monthly

  abone olmak şart mı? 1 seferlik bundle alamıyormuyuz keyfimize göre?
 4. Evet çok büyük ihtimalle 2 part yapacaklar, 16 bölüm olduğu kesin bu sezonun. Araya en az 1 cour boşluk girecek demek oluyor bu. Gerçi 16 bölüm olduğuna göre 1 courun yarısına kadar gelecek demek oluyor, yarım sezon ara verip hemen sonraki sezonda devam etseler çok iyi olur. Ama yine de tuhaf oldu bence, tam hikayenin hızlanması gereken yerde ara verecekler. Manganın da beklenecek çok bir şeyi yok aslında. 2 chapter kaldı sanırım, 2 aya bitecek. Anime tam sürat gitse aslında tam finalde buluşurlar gibi geliyor bana.
 5. ShadowFury

  Genshin Impact

  Xiao bannerının bitmesine az kala bütün gemleri herşeyi gömdüm, pity counter 76-77 gibi Keqing spookladı. yine. C1. aynısı Zhongli'de olmuştu ffs.
 6. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

  Kendin araştırman gerekli değil, algoritma kollektif bir şekilde çalışıyor. Mesela 100 kişi x terimini aradı, bunlardan 60 tanesi 5dk sonra y terimini aradı. Bu şekilde bir kullanıcı profili veya trend oluşur, algoritma da buna göre bağlantı kurar. Sonrasında 101. kişi x terimini arayınca y terimini de ona bağlar otomatik olarak, kendisi aramasa bile tavsiye eder. Acayip bir şey yok, normal bir durum yani. Ha tabi niye SnK okuyanlar bunu arasın diyeceksin. SnK ile ilgili bir forumda/redditte/discordda birileri bundan bahsetmiştir, bunu ilginç bulan kişiler de aramıştır (veya direkt olarak bu videoyu SnK ile ilgili bir yere attılarsa tıklamıştır işte). Bir anda algoritmanın SnK ile bağlantı kurduğu çok sayıda kişi akın akın bu videoyu aratmaya izlemeye başlayınca algoritma bu videoyu SnK ile birlikte gruplamıştır. Sonrası da çığ etkisi zaten, algoritma bu videoyu başka kişilere tavsiye ettikçe ve tıklandıkça kurduğu bağ güçlenir.
 7. ShadowFury

  Cyberpunk 2077

  Yani tamam oyun eksik çıktı, tam potansiyelini gerçekleştiremedi. Kaç yıldır inşa ettiği hype'ı kaldıramadı. Onları bir kenara bırakıyorum. Ama leş oyun demek çok ciddi haksızlık olur. Şu haliyle bile gayet güzel ve doyurucu bir oyun. Buglar fixlendikçe, cut content geri getirildikçe daha da toparlarlar.
 8. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

  Ch.137: Bu arada Animeyi biriktiriyordum da daha yeni bingeliyorum, Ep.5'i yeni izledim. Manga okurken farketmemiştim ama...
 9. ShadowFury

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Atılmasına sebep olan post şu deniyor: Öyle çok abartı bir şey değilmiş ya ciddi racism/hatespeech sandım çıkan shitstormu görünce. Bu tweet haricinde de genel olarak bayağı dangalak bir şahıs kendisi, onu hariç tutuyorum, ama haberde tweeti koymuyorlar, şunu yazıyorlar: "her social media posts denigrating people based on their cultural and religious identities are abhorrent and unacceptable" uzaktan yakından alakası yok yazdığı şeyin. Bu şekilde sunulmasında ciddi art niyet ararım. Gerçi önceden bayağı salak tweetleri vardı onların birikimiyle zaten atmak için sebep arıyorlardı, bu postta jew keywordünü görünce aha nazi diyip şutlamışlar lel.
 10. ShadowFury

  Genshin Impact

  1:2 rate/dmg ratio diğer charlar için ideal aslında, yani normalde 80:160 çok iyi. Ama Keqing'in ascension statı CritDMG olduğu için evet, normalden daha yüksek yapılmasında fayda var. Yalnız bana electro set düşmeme konusunda inat ediyor, en fazla farmladığım dungeon herhalde hem Fischl hem Keqing için, ama bir türlü istediğim parçaları düşüremedim. Electro set parçası gelirse substatları tırt geliyor, güzel statlı bi parça gelirse de kesin thundersoother 😕
 11. ShadowFury

  Genshin Impact

  702700593 IGN:Aphelion
 12. ShadowFury

  OnePunch-Man

  Hiatuste sanıyordum bunu lol benim takip ettiğim bütün kaynaklar en son Ch.133'ü gösteriyor 6-7 ay önceden. nereden takip ediyorsunuz?
 13. ShadowFury

  Genshin Impact

  Mona geldi diye üzülünür mü ya S tier thighs. Keşke bana da gelse. Gerçi Limited bannerdan gelince kötü tabi, bende de ZhongLi için rollarken Keqing spooklamıştı. Ama tabi hiçbir şekilde itirazım yok kendisine, design olarak en sevdiğim charlardan (ama levellamaya fırsatım olmadı henüz, matlar çok kısıtlı)

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...