Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.357
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

 • Rütbe
  ShadowFury

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ShadowFury

  PC Gaming #2

  Evet o açıdan gayet mantıklı olur, herkesin high end gaming pcsi yok sonuçta. Bilgisayar kiralamak gibi düşünülebilir. Ama işte en az bi 5-10 yıl daha lazım kullanılabilir hale gelmesi için.
 2. ShadowFury

  Google Stadia

  Bakır kablolar kaderimiz değil!
 3. ShadowFury

  Google Stadia

  Herkesin algı eşiği aynı değil tabi ama işte teknoloji sürekli gelişiyor. Mevcut teknoloji akraba amcanın algı eşiğinin ötesine geçmiş, belki 3 sene sonra senin de algı eşiğinin önüne geçecek, belki 5 sene sonra dünyanın en hassas insanının önüne geçecek. Latency problemini de Elon reyis Starlinkle çözecek işte. Tabi Tokyo<->Tokyo kadar olması mümkün değil ama altyapı, throttling, uluslararası internet çıkışları falan filan gibi problemler aradan çıktıkça internet çok daha akıcı bir hale gelecek yani.
 4. ShadowFury

  Google Stadia

  Şu anki haliyle kullanılmayacak halde olduğu konusunda hemfikirim de şu anki teknolojiye/altyapıya göre değerlendirmemek lazım diyorum. 5G, 6G, 7G, 15G artık ne zaman oturursa hem kalite hem ekonomik anlamda bilemiyorum ama Stadia gerçek potansiyelini ancak o zaman değerlendirebilecek. Ama eninde sonunda mümkün olacak yani, teknoloji bayağı katlanarak ilerleyen bir şey. Bir noktada yeterli hale gelecek. Tamamen sıfıra inmesi evet teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin mümkün değil ama insanın algı eşiğinin altına inmemesi için hiçbir sebep yok.
 5. ShadowFury

  Google Stadia

  Bence kapatılsın denilecek bir şey değil, geleceği var. Zamanımız için fazla ileride kalıyor : p Altyapı problemleri, stabilizasyon problemleri filan teknoloji geliştikçe azalacaktır. Tamamen sıfıra inmesi mümkün değil tabi ama kullanılabilecek düzeye gelir elbet. Önümüzdeki 3-5 sene için kullanılacağını sanmıyorum çok büyük bir kırılma olmazsa, ama Google gibi şirketlerin 10-20 yıl ileriyi düşünerek hareket etmesi lazım, o açıdan gayet makul bir hareket bence.
 6. ShadowFury

  Vinland Saga

  18
 7. ShadowFury

  Granblue Fantasy

  Benim 300 sparkımı yedi. worth it : p
 8. ShadowFury

  Terminator: Dark Fate (2019)

  Gitme zaten, bayağı kötü diyorlar.
 9. ShadowFury

  Phoenix Point

  Sırf indie kickstarterlar değil ki, hepsi. AAA oyunlar bile yarım yamalak çıkıyor artık.
 10. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Hayır bir de appleın hıyarlığı yüzünden android masterrace te patlıyor işin en kötü yanı o. Yoksa apple ne halt yiyorsa yesin yani bana ne?
 11. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Apple yüzünden login streakimin 2. patlayışı bu. Mezarına sıçayım stevejobs.
 12. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Hala bitmemiş maintenance. yine login streakler patlayacak 😛
 13. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Alter Ego servantım yoktu lazım olur diye son bir gayretle bitirdim missionları. Shopu temizlemeye üşendim ama, bir tek EXP ve MPleri topladım artan itemlarla en çok onlar lazım oluyor. Christmasta rulet oluyor genelde, onu farmlaması daha kolay.
 14. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

  Bu chapter bayağı boş geçti.
 15. ShadowFury

  Boşananlar kulübü

×
×
 • Yeni Oluştur...