Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.835
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

 • Rütbe
  ShadowFury

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ShadowFury

  Genshin Impact

  Referral link web event için sadece. Bir süredir oynamayıp geri dönenler referral linke tıklarsa, login olursa, oyunda aktif olursa filan web event point veriyor onunla primogem mora filan geliyor işte. Merchandise sırf Çin içinde geçerlidir herhalde, yazmıyor ama başka ülkelere yollama zahmetine katlanacaklarını sanmıyorum. Linke tıklayıp geri dönenler web eventten ne ölçüde faydalanıyor emin değilim onlar da belli milestoneları tamamladıkça aynı voucherları alabiliyor sanırım. (14 gün login yanı sıra bir de 45 gün içerisinde Stellar Reunion rewardı almamış olması lazım) Stellar Reunion referrala tıklamasan bile oyuna login olduğun zaman otomatik olarak geliyor. Yukarıdaki koşul onun için de geçerli. Onda da Primogem, Resin, 4* craftable sword filan veriyormuş.
 2. ShadowFury

  Genshin Impact

  Friend listteki birinin Realminden item almak lazımmış realm mission ve achievement için. Onu yapmak isteyen varsa eklesin. Trade NPC Cuma-Pazar günleri arasında geliyor (ama Cuma günü başkasının realminden alamıyormuşuz Cuma sadece kendi sahibi, Cumartesi-Pazar friend liste de açılıyor) ID: 702700593 IGN: Aphelion
 3. ShadowFury

  Genshin Impact

  Gem+gold falan filan. geri dönenlere bir başka event daha var Stellar Reunion diye, craftable 4* sword, resin filan veren. Detaylarını bilmiyorum. Bu arada housing sistemi bayağı detaylı yapmışlar ya ben öylesine göstermelik bir şey koyacaklar sanıyordum, ileriki levellarda bayağı bir şey açılıyor gibi gözüküyor. Main base olarak kullanmalık istediğin gibi döşeyebileceğiz filan. Uğraşmaya değer bir şeyler eklemişler sonunda.
 4. ShadowFury

  Genshin Impact

  evet 2+ haftadır oynamamış kişiler için demişler. neyse linki koyalım yine de adettendir 😛 1.5 update'iyle oyuna dönecek olanlar vardır belki. https://webstatic-sea.mihoyo.com/ys/event/e20210428invite/index.html?utm_source=share&utm_medium=link#/GC4ANH9SHN Benim de Pity 43teydi, Zhongli 20 rollda geldi. Yanfei yok ama Diona dupe ve Bell düştü. Yanfei gelse iyi olurdu gerçi ama şart değil.
 5. ShadowFury

  Anime önerisi

  Goblin Slayer'ın ilk bölümündeki shock value için koyulmuş kısımlar haricinde ecchi sayılabilecek pek bir şeyi yok.
 6. ShadowFury

  Genshin Impact

 7. ShadowFury

  E-postamı kullanan adam

 8. ShadowFury

  Genshin Impact

  Ben Geo Daddy'yi kaçırmıştım zamanında, bana da lazım. DPS olarak şart değil, ama oyundaki en iyi Shield charı. Bazı bosslarda shield gimmicki var, onlara karşı çok işe yarıyor (Geovishaplar özellikle, şu anki Spiral Abyss 12-1 gibi. Inazuma'da boss fight olarak bir tane daha gelecekmiş muhtemelen ona karşı da lazım olur). Kısacası hali hazırda yeterince iyi DPS/Carry charların varsa, support arıyorsan evet çok iyi. Aslında Eula char olarak ilgimi çekti. Ama arkasında Ayaka var, Raiden/Baal var, birkaç tane daha ilginç char var, Eula'ya zorunlu olmadıkça gem harcamam. Çok çok çok OP değilse skiplerim muhtemelen. Damage formula büyük ölçüde elemental reactionlar üzerinden dönüyor, physical bir charın o seviyede işe yarayabilmesi için çok absürd bir şekilde OP olması lazım.
 9. ShadowFury

  2021 - Bahar

  Benim de backlog çok birikti, bayağıdır düzgün izlemiyordum. BNHA'nın geçen sezonunu bile unutmuşum, bi ara onu izliyim de bu sezona yetişeyim bari. Fumetsu no Anata e'nin mangasını bayağı seviyorum onu da kaçırmıyim bu sezon.
 10. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Ben XAlter ve Okitayı biraz yokladım ama baktım gelmiyorlar bıraktım. Summer bannera saklıyorum geri kalanını.
 11. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

  ED3 strikes again, v. 1:05
 12. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

 13. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

 14. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

 15. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...