Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.295
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

 • Rank
  ShadowFury

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ShadowFury

  Discord forumu öldürüyor mu?

  Eski patileri toplamanız lazım forumu canlandırabilmek için. Zaten yeni gelen yok (gelse de kaçırıyoruz). Mevcut üyeler de birer ikişer bırakıyor ya başka ortamlara kaydıkları için ya hepten küstükleri için. Dolayısıyla forum sürekli kan kaybediyor, bir avuç üye kaldı o yüzden.
 2. ShadowFury

  Vinland Saga

  Burada genel olarak anime konuşan kalmadı zaten, pek birşey yazılmıyor genelde. Ama evet mükemmel, sezonun açık ara en iyisi 👍🏻
 3. ShadowFury

  Cyberpunk 2077

 4. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  All hail Bunny King! LArtorianın 5* Ruler olduğu kesin artık. Okitaya yazık oldu, o kadar heveslenmişti 😛
 5. ShadowFury

  Hangi telefonu alsam thread

  Sağlam ve ucuz bir telefon tavsiyesi arıyorum. Öyle masadan elden filan düşünce ağzı yüzü dağılmasın mesela. Samsung ve iphone bir aralar bayağı çürüktü, hala öyle mi bunlar? Bir de pili uzun süre gitsin. Şu sıralar en yaygın markalar Xiaomi ve Huawei sanırım ama ikisi de çin markası, Android Huawei'yi banlıyor, Xiaomi'yi de şutlarlar mı belli değil, o yüzden biraz mesafeliyim bunlara, ileride pişman olur muyum bunları alırsam? Android update, app filan ileriki versiyonlarda destek çekerler derdine düşmek istemiyorum.
 6. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Okita 4* Assassin, Meltlilith 4* Lancer LArtoria'yla alakalı birşey bulamadım ama belli ki 5* o olacak. Redditte Ruler olabilir demişler JP eventindeki yazılardan filan.
 7. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Challenge questten iyice nefret ettim, her quest bir öncekinden daha gıcık. (Gerçi öyle absürd bir gimmick yok ama öküz gibi vuran, AoE critleyen bir rider olduğu için Memelinle dalamıyorum, sustainle filan girişmeyi denedim, o zaman da Phase 1 çok uzadığı için Ishtar assasinimi öldürüyor) Neyse en azından lootu çok önemli bir şey değil bu sefer, Crystallized lore tonla birikti. 4* Fouları topladım, Crystallized Lore için bu kadar uğraşmaya değmez, sonuncusunu atlarım herhalde.
 8. ShadowFury

  Ayasoyfa WoW Classic Guild

  Bunlaaaar Ayasofya'ya toynaklarıyla girdileer!
 9. ShadowFury

  The Order of the Stick #2

  1175 - Running on Fumes
 10. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Okita Summer meme olmuştu artık. Sonunda kavuştu summer versionuna ^^ Direkt olarak açıklanmadı ama Summer event trailerına koymuşlar, phase 2'de gelecekmiş. Ama 5* hangisi olacak belli değil, Meltlilith ve bir karakter daha var (Tituria Alter sanırım)
 11. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Ben varımı yoğumu gömdüm Umu'ya, çıkmadı kaltak. Bu sene pek birşey yok. Kasımda Musashi tekrar gelecek, biraz quartz/ticket filan birikirse basarım belki. En son Ereshkigal var ama şart değil. Bu sene: Asıl seneye bayağı bir şey var. Hokusai, Semiramis, Darth Saber(Rerun) üst üste geliyor. Powerplay açısından bakılırsa Shishou Caster var Ağustosta. Meta defining. Kaçırmamak lazım onu, en az Memelin kadar önemli (Ayrıca Scathach faktörü de var, tırt olsa bile gömerdim quartzları) Yine tierlist için bakıyorsak arada Achilles gelecek, o da Gil-Tier civarlarında filan. Arada Dantes filan da var. Scathach geldikten sonra Quick Meta'da önemli yeri var bunların. Shishou sonrasında Summer Bannerı var, Jeanne ve BB, ikisine de rollanabilir. Hokusai/Semiramis/Darth Saber üçlüsünü istesem de sanırım Shishou Caster'a kadar 1 sene biriktireceğim quartzları. Arada ticketları filan gömerim işte birşeyler düşer belki.
 12. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

  120
 13. ShadowFury

  Taş fırın ve pizza

  Hafif ve nazik yapınca ekmek gibi olmuyor mu? Pizza hamuru için en güzel sonuçları abanarak yoğurduğumda elde ettim şahsen. İnternette izlediğim tariflerin hepsinde de iyice yoğuruyorlardı. Zaten o kadar yoğun kıvamlı bir hamuru nazikçe yoğurmak mümkün mü onu da bilmiyorum, saatler alır muhtemelen. Belki daha sulu daha yumuşak bir hamur kullandığı bir tarifi filan vardır ama benim izlediğim tariflerde filan da hep bayağı yoğun bir hamur elde etmeye çalışıyorlardı. Şeften daha iyi biliyorum demiyorum tabii de kullandığı tarif farklıdır belki.
 14. ShadowFury

  Tower of God

  400 küsür chapterın neresine kadar yapacaklar acaba animeyi? One Piece gibi uçsuz bucaksız bir settingi var çünkü.
×
×
 • Yeni Oluştur...