Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.408
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

 • Rütbe
  ShadowFury

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Ben Nitocris'i NP2lerim herhalde. Ya o, ya da Lancelot(Zerker) NP3 Ya da önümüzdeki eventlerden birinde çok işe yarayacak bir servant varsa onu seçebilirim. Yeni gelen 4*lar hangileri, eventlerde neler lazım olacak pek emin değilim.
 2. ShadowFury

  Made in Abyss

  Ooo gelsin de sufferinge doyalım yine.
 3. ShadowFury

  The Witcher (2019) - Netflix

  Dizideki full plateler kartondandı zaten, kılıçla filan direkt deşiyorlardı. Bayağı komikti Cintra/Nilfgaard savaşı. Normalde full plate'e karşı anca Polearm filan işler, ya da kılıcı eklem yerlerindeki boşluklara filan sokuşturmak lazım işte. edit:
 4. ShadowFury

  The Witcher (2019) - Netflix

  Ya zaten işin içine herhangi bir silah girdi mi en ufak hata bile ölümcül olabilir, averaj erkek vs averaj kadını geçtim dünyanın en ayı insanı vs. 12 yaşında velet karşılaşsa ona bile 100% diyemezsin. 100% diye bir şey yok hiçbir koşulda.
 5. ShadowFury

  The Witcher (2019) - Netflix

  Renfri'ye karşı da Axii kullanmayı denedi ama magic immune olduğu için yemedi.
 6. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Da Vinci rerunı başladı, bayağı iyi lootlar var kaçırmayın. Bir de daily quest var lottery dropları için, 1. gününküler çok yüksek olmasa da kolay bir şekilde material toplamak için işe yarıyor o yüzden onları kaçırmadan bitirmek lazım. Bu arada eventten gelen JAlter skini çok güzel ❤️
 7. ShadowFury

  Manga: Shingeki no Kyojin

  #125:
 8. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Da Vinci/JAlter rerun'ından sonra Setsubun diye bir event var ona bayağı söveceğiz gibi gözüküyor. Sırf detaylarını okudum ve şimdiden tiksindim eventten ahahahah.
 9. ShadowFury

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Bence senaryo yok zaten, masaüstü RPG oynayıp sonra hadi bunu live action çekelim demişler herhalde:p
 10. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  GSSRdan Scheherazade çıktı. Buradan onun spooklamadığı bir ben kalmıştım, takımı tamamladık ^^ (Gerçi daha önceden dediğim gibi kötü bir char değil ama kullanım alanı çok kısıtlı olduğu için başka bir şey çıksa daha çok sevinirdim tabi) Hokusai'yi de 60 SQ ve 10 civarı single ticketın ardından düşürdüm dün. Ona sevindim en azından. Ama bugün Gil'e geri kalan herşeyi gömdüm, her zamanki gibi yine düşmedi yavşak.
 11. ShadowFury

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  ya bi kere bi insan neden star wars izlemez önce oradan girmek lazım. Git önce Star Wars izle bunu sonra izlersin.
 12. ShadowFury

  The Witcher (2019) - Netflix

 13. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Agartha/Shimosa ve Salem'i daha oynamadım ama Shinjuku'nun animesi mutlaka yapılmalı bence, hikayesini karakterlerini çok sevmiştim.
 14. ShadowFury

  The Mandalorian (2019) - Disney+

 15. ShadowFury

  Star Wars: Episode IX / The Rise of Skywalker (2019)

  O kadar kötü değildi bu film ya ne yaptınız? Yani tamam öyle efsane bir film değil ama en azından tFA ve tLJ'den daha iyiydi. Sequel trilogyi bağlaması/bitirmesi açısından da gayet başarılı bir filmdi. Filmdeki problemlerin çoğu da tLJ'den devraldığı enkazdan kaynaklanıyordu zaten. Bütün eksikliklerine hatta saçmalıklarına rağmen sıkılmadan, hatta keyif alarak izleyebildim tamamını. Kalite olarak ta özellikle görsellik açısından gayet güzeldi. Kenarda tLJ ve tPM varken buna en kötü film demek haksızlık olur. Yalnız cidden tLJ nasıl 91% alabilir abi imkanı yok. Konu açısından en ufak tutarlılığı bile yoktu, eski/yeni farketmeksizin bütün karakterlerin içine sıçmıştı, izlerken sıkıldığım tek Star Wars filmiydi. Phantom Menace bile daha izlenebilir bir film ondan. Açık ara en kötü Star Wars filmiydi bence(Solo'yu izlemedim yalnız).
×
×
 • Yeni Oluştur...