Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.162
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. ShadowFury

  OnePunch-Man [anime]

  Madhouse vs. JC Staff (Temsili)
 2. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Bayağı bir update geliyor. En azından bunlar için 2 sene bekletmiyorlar 😛 https://fate-go.us/news/?category=UPDATES&article=%2Fiframe%2F2019%2F0420_gameupdate_notice%2F
 3. ShadowFury

  elon musk weebmiş

  one of us! one of us!
 4. ShadowFury

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Silah: Trailer:
 5. ShadowFury

  Game of Thrones (2011) - HBO

 6. ShadowFury

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Bana da Night King Winterfell'i es geçip direkt King's Landing'e yardıracak gibi geliyor. Winterfell'a karşı kuşatmalar filan olur arkadan dalmasınlar diye, mal değiller sonuçta. Ya da bi yoklarlar acaba kolay döver miyiz diye, 1-2 White Walker bırakırlar arkada (onlar da ölür zaten). Ama Night King ve ordusunun büyük bölümü doğrudan King's Landing'e dalacak bence.
 7. ShadowFury

  Beleş oyunlar başlığı!

  Ekledim. Oynayasım yok gerçi, en son Revelations oynamıştım üstünden kaç oyun geçti. Neyse dursun bi kenarda.
 8. ShadowFury

  Granblue Fantasy

  O da tehlikeli olmasın? UI kontrolünü Chrome'a göre yapıyorlarsa sen Edge üzerinden oynuyorsan uyumsuzluk var diyip banlamasınlar? Bir de AndApp var onu da sağda solda okuyorum, browserdaki yükleme/cache/scaling gibi problemler onda yok demişler.
 9. ShadowFury

  Granblue Fantasy

  Uyarı mesajı aldıysan problem yok. Onu VM kullanıp kullanmadığına 100% emin olamadıklarına gönderiyorlar. Bayağı false positive vakası da olmuş, kesin bir şekilde tespit edemiyorlar. Viramate hiç kullanmayıp uyarı alanlar filan var, önceki topikte AdBlock yüzünden olabilir diyorlardı. Genel olarak UI üzerinde oynama yapan her şeyi cheat olarak algılama tehlikesi var yani. Neyse ki Chrome u sadece GBF için kullanıyorum, herşeyi sildim ondan. Şurada anticheat sisteminin üzerine konuşmuşlar.
 10. ShadowFury

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Abartısız söylüyorum GoT izlememin tek sebebi şu. Dizinin kendisinden daha keyifli.
 11. ShadowFury

  Granblue Fantasy

  Quartz için M1 kesmek biraz fayda ediyor. Summon filan düştükçe yakıyorum oradan quartz geliyor az da olsa. Ben M1 gridim bitince onları farmlamayı bırakmıştım ama aynen geri döndüm mecburen. Luci weaponlarda 5* tamamen hayal zaten, 4* bile çok işe yarar ama. Gerçi ben daha 3*ını bile alamadım ^^
 12. ShadowFury

  Granblue Fantasy

  Alexiel'e giremedim bugün hiç. Önceden de giremiyordum gerçi. Ben M2den tamamen vazgeçeceğim herhalde. Raidlere girebilsem bile düşmüyor nasıl olsa ^^ 1 friend seçeceksin onun summonları default olarak gözükecek mi ne öyle bir şey demişlerdi sanki. Öyle güzel olur evet. Ama tabii 2 saniye delayli 3 tıklamayı kolaylaştırmıyor bu.
 13. ShadowFury

  Granblue Fantasy

  Banlanan adamlardan biri tek başına crew honorın 1/4ünü filan tek başına sırtlanıyordu zaten, GWyi kaçırması çok kötü oldu. Tier C bizi bekler 😛 ViraMate'in eksikliğini de çok hissediyorum. Her bir skill için charlara ayrı ayrı tıkla filan çok eziyet, kendileri UI ı düzeltse bari. Bir de raid öldüğü anda otomatik olarak refreshe çok alışmışım, şimdi bi raid bitince mal mal bekliyorum ee bu niye kapanmadı diye ^^ Hele raidfinder filan komple eziyet. Kopyala, yapıştır, tıkla, tekrar tıkla, tekrar tıkla, her birinin arasında 2 saniye delay olsun filan. M2 raidlere girmek tamamen imkansız şu noktadan sonra.
 14. ShadowFury

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Çok fazla gereksiz goygoy vardı. Ama bütün hepsini tek bölüme sıkıştıralım aradan çıksın demişler gibi bir havası vardı. Önümüzdeki bölümlerde aksiyona girsinler ama, zaten 6 bölüm olacak sezonu böyle gereksiz goygoylarla yemesinler.
 15. ShadowFury

  Legal Game Of Thrones izleme yolları ?

  Stremio'da güncelleme problemi var sanırım, GoT S8 i eklememişler bile. Ya da hiç eklemeyecekler mi? Torrent sitelerine çoktan düşmüş ama stremioda gözükmüyor S8. Neyse, popcorntime varmış alternatifi, onu yükledim. Güvenli mi emin değilim ama stremio'yla aynı sistem sanırım.
×
×
 • Yeni Oluştur...