Jump to content

ShadowFury

=o=
 • Mesaj sayısı

  14.890
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

ShadowFury hakkında

 • Rütbe
  ShadowFury

Son profil ziyaretçileri

1.270 kez ziyaret edildi
 1. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Storyleri çok gereksiz yere uzatıyorlar cidden. Okumak için de uygun veya keyifli bir format değil zaten, 2 satır dialog okumak bile aşırı yoruyor. Ben direkt skipledim. Benim için ne Douman, ne Muramasa. easyskip. Her şeyimi Koyanskaya ve Morgana için hoardlıyorum seneye kadar. Ama asıl bomba 2 sene sonra gelecek, bu sene anniversary bannerda Arcueid geldi ve JP Summer Streamde de Proto Merlin(Summer) duyurdular.
 2. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Castoria 5 rollda geldi, başka bannerlara 300 SQ filan kaldı. Bundan sonra SQ hoardlamalık hangi servant var onu bilmiyorum gerçi, Morgana, sonrasında da Koyanskaya sanırım. Seneye anniversaryde geliyor Koyanskaya. 1 sene hoard mode:on yani. Öncesinde Summer Kiara var rollayabileceğim ama SpIshtar varken gerek yok ona, skiplerim. Arada bir de Nero Bride lazım, tek support eksiğim o.
 3. ShadowFury

  Avatar: Legend Of Korra #3

  Korra olmasa da olur. Olmasaydı daha iyi olurdu hatta. Ama Kyoshi ve Zuko çok iyi haber. Özellikle Kyoshi hypehypehype.
 4. ShadowFury

  Eurovision

  Ya bu kadar abartılacak bir şey değil Eurovision. Kaybedeni dövmüyorlar, kazananın başı göğe ermiyor. İşte birileri şarkı söylüyor biz bu güzel şu kötü diyoruz oylanıyor bitiyor herkes işine gücüne dönüyor. Kazanmayı gurur meselesi haline getirmek saçma. Politik sebeplerle Ukrayna kazandı tamam, kimseden bir şey eksildi mi? O kadar zorluk yaşayan bir halka azıcık moral olsa azıcık destek olsa ne güzel işte. İngiltere İspanya kazansa pek bir şey değişmezdi ama Ukrayna'nın böyle bir desteğe çok ihtiyacı vardı. Tek itirazım çooook berbat bir şarkıyla katılıp kazanmalarıydı en azından vasat/meh bi şarkıyla katılsalardı öyle kazansalardı da gönül rahatlığıyla kazanmayı hakettiler diyebilseydik. Bu performans normal şartlar altında sonunculuğu zorlardı bence. O yüzden yarım ağızla kazandılar diyebiliyoruz anca. Bence ispanyol ablanın poposu kazanmayı kesin hakediyordu onun hakkı yendi ama zaten o da 2. de olamadı ingiltere geçti onu, o da kazanmayı hakedecek kadar güzel bir şarkı/performans değildi zaten. Onun 1. olmaması çok büyük bir kayıp değil bence. (Gerçi dingiltere de 25 yıldır kazanmaya hasretmiş, arada sürüyle sonuncu oldukları yıllar var hatta, tam kazanacakları yıl Ukrayna geldi pity votelarla 1.liği çaldı komik oldu lol. İngilizler gıcık oldularsa haklılar, ama bana veya dünyanın geri kalanına giren çıkan bir şey yok.) Komşu konusuna gelirsek onu da abartı/kötü bulmuyorum aslında. Ortak kültürleri var, atıyorum Yunanistanın Kıbrıstan Arnavutluktan Bulgaristandan vs. yüksek oy alması saçma değil aynı tarz müziği seven, oradaki popüler şarkıcıları tanıyan insanların çoğunlukta olması gayet normal. Aynı zamanda oralarda yaşayan ortak Yunan nüfus ta var, nasıl Türkiye katılırken Almanya'daki alamancılar Türkiye'ye oy yağdırıyorsa aynısı diğer ülkeler için de geçerli son derece normal bir şekilde. Aynısı İskandinav ülkeleri için, Baltık ülkeleri vs. için filan da geçerli tabi. Politik sebepleri bir kenara itsek bile böyle kümelenmelerin olması son derece normal. Politik sebepler de vardır tabi, ama o konuda da birbirlerine destek olmaları da normal. O noktada Türkiye'nin başını iki elinin arasına alıp niye benim oy paslaşabileceğim hiçbir komşum yok, niye hepsiyle kanlı bıçaklıyım diye düşünmesi lazım ^^ (bu arada Azerbaycan Yunanistan ve Sırbistan jürilerinden tam puan aldı şarkıları bayağı vasat olmasına rağmen) Eurovision'ın var olma amacı kazanmak değil zaten, ülkeler arası iletişim. -ki kazanma derdi olmayan bir sürü ülke var. Bazıları sırf eğlencesine katılıyorlar sahnede tepinip gidiyorlar Moldova veya Norveç gibi. Bazıları etnik şarkılarla kendi kültürleriyle katılıyorlar, Moldova bu kategoriye de girer. Bazıları sosyal mesaj/protesto filan temalı şarkılarla katılıyorlar Sırbistan gibi. Bazıları o sıralar hangi şarkıcı popülerse onu yolluyorlar, İngiltereninki mesela Tiktok şarkıcısıymış. Bazıları da "Eurovision şarkısı" yapıp yolluyor işte. Türlü türlü katılımcı var ille de şu kazandı bu kazandı diye takıntı yapmanın alemi yok.
 5. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Free SSR ticketla ne alsam karar veremiyorum. Tama alırım %100 diyordum ama önceki bannerlardan birine YOLOroll atarken gelmişti o. Waver zaten var, NP2. Jeanne da NP2. Support almamın pek anlamı kalmıyor. Non-limited servant list:
 6. Beklenen plot exposition bölümü geldiğine göre artık ED3'ü gönül rahatlığıyla tekrar postlayabiliriz ^^ Bir de şunu koymazsam olmaz:
 7. Manga topiğine baktım, Sam şu kısımlara karşılık gelen chapterlarda da Eren'e sövüyormuş zaten. Hikayenin sonrasını bilmekle alakası yok yani, rahat olun. Tamamen Eren'in Sasukelik yapmasıyla alakalı ^^
 8. ShadowFury

  Tenis Thread

  Federer yok, Djokovic yok, Nadal bu fırsatı kaçırır mı hiç? Başardı tabi.
 9. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  benim de en nefret ettiğim event bu. Setsubundaki gibi servant sıkıntım yok, box eventleri sayesinde bütün servantlar max level, bölümler de zor değil zaten 3*larla da kesiliyor ama yine de her bölümde ayrı ayrı char seçmek filan eziyet. 5-10 fight chapter olsa hadi neyse de aynısını 200 defa yapmak lazım wtf? bitse de gitsek diye story chapterları hep atladım ama, dialogları bilmiyorum.
 10. dikkat edin spoiler yemeyin recap, summary filan aratırken.
 11. ShadowFury

  Beleş oyunlar başlığı!

  bunu kaptım, çok teşekkürler.
 12. ShadowFury

  Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

  Save for Castoria. Ağustos sonuna kadar önemli bir şey yok. Belki ROMA. ama yine de ezskip. Musashi Zerker rerun biraz aklımı çeliyor gerçi, ama SpIshtar var zaten, ikisine birden gerek yok. Castoria'dan sonra birkaç güzel servant geliyor. Summer Kiara, Himiko, Ibuki Douji filan.
 13. ShadowFury

  The Matrix Resurrections (2021)

 14. ShadowFury

  The Matrix Resurrections (2021)

  çok bile.
 15. ShadowFury

  The Matrix Resurrections (2021)

  çok tırt, çok vasat. gerçi beklediğim kadar da kötü değildi. 0 beklentiyle izledim, 3-4/10 veririm.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...