Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

TOB sonunda tanri sayilirsin zaten canim, suan onun sonunu main game bg3 ile kiyaslamak yanlis. Baktim simdi internetten, 17-23 arasi bitiriyormussun, ki bu ADND, bundan lvl cikarmak gerek daha classa gore fln. 12-15 arasi biyerde bitiyorsa BG3 main game, gayet makul geldi bana. Sonrasinda DLC gelecekse tabi main game uzerine. 

Sosyal ağlarda paylaş

Hey everyone!

We are ONE DAY away from the release of Baldur’s Gate 3, so we hope your hearts are ready for adventure and your eyeballs are primed for tadpoling.

Many of you have been playing Baldur’s Gate 3 since the start of Early Access, all the way back in 2020. You may have accumulated a backlog of old save games, or even a few mods along the way. Even if you’re a first-time player, there’s information here that will be useful to you.

To make sure you’re prepared for the journey ahead, we strongly recommend you take the following steps before venturing forth.

1. Delete your in-game Early Access Saves
..

https://store.steampowered.com/news/app/1086940?emclan=103582791464711919&emgid=3655285941429712390

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

Level 8-9 da boku cikiyordu sanki bence isabet olmus ya. Timestoplar simulacrumlar immunity ler acayip summonlar filan. Ben oyunlarda gucsuz olmayi 100203948 yerine 5-10 dmg vermeyi tercih ediyorum. Arpg ve mmo item sistemi ondan cok sogutuyor bir yerden sonra.

Iyi bence dusuk level kalmasi. Adventurer style

Sotto tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR, 02.08.2023 11:29 tarihinde dedi ki:

Hevesimi kırdı bu ciddi anlamda ya, bg1-2, planescape, pathfinder, neverwinter cart curt hangisinde böyle bi şey vardı da bu oyunda böyle bi şey yapmaya gerek duymuşlar? 

Baldur's Gate 1'de experience cap 89,000 idi, bu da Fighter, Paladin, Mage gibi karakterlerle en fazla lvl 7 olabiliyorsun anlamına geliyordu.
BG2 çıkınca Fighter'la 19, Mage'le 17 levela kadar gelebiliyordun. lvl 40'a çıkabilmek için Throne of Bhaal ek paketini beklemek gerekiyordu.
https://baldursgate.fandom.com/wiki/Experience_Tables

sanırım ki bunlar da BG2 gibi bir BG3 devamı yapacaklar, o zaman lvl cap 24'e ve üstüne çıkabilir. burada oynadığımız karakterden devam ederiz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Mac daha çıkmadı sanırım. Preload EA olduğu için yok. EA'da yapılmıyor o. Bilgisayarı evde açık bıraktım, remote download ettireceğim. En azından 19:30 gibi eve vardığımda epey inmiş olur.

Level cap 20 üstüne çıkamaz bu arada, 5e'de sınır 20. Eğer ek paket vb. yaparlarsa (gerçi ben öykünün tamamen biteceğini düşünüyorum, buna ek paket gelmez bence ne kadar senaryo, sinematik vb. olduğunu düşününce) lvl 16 olur en fazla Solasta gibi. 17 ve üzeri bilgisayarda zor.

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE, 03.08.2023 11:28 tarihinde dedi ki:

Preload EA olduğu için yok. EA'da yapılmıyor o.

hogwarts legacy hem early access hem de preload yapmis. 

ozellikle bu olcekte ve disk boyutunda bir oyun icin preload olmamasinin kabullenilmemesi gerekli. "early access'i silmeyi unutmayin" diye tembihleyi tercih etmisler gibi duruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...