Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Sotto, 06.08.2023 15:50 tarihinde dedi ki:

Videolara bakma olayini kestim ben acikcasi son zamanlarda direk blind daliyorum. Daha oyunu oynamadan baskasinin optimal secenegine gore oynamak mantikli gelmiyor zevkli degil. Gir kafana gore gimp takil derim

Combat cok iyi bu arada, cidden bazen sinirsiz opsiyon var gibi geliyor. Oturup saatlerce icinde kaybolacagim bir oyun gibi degil benim icin ama baya intense geciyor actigin zaman

yere Grease spell atıp "ulan üzerine fire spell atarsam yanar mı acaba" diyip atınca yandığını görüp, "ulan acaba fire'ın içine oku soksam yanan ok olur mu diyip yandığını görüp whoaaasssınıaaamuğaa dememle birlikte cidden sınırsız opsiyonlar geldi aklıma. sonra bi de o fire'ın üzerinden atladı düşman, ben de push basıp fire'ın içine geri attım falan. güzel işler güzel BEĞANDIM

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide, 06.08.2023 16:59 tarihinde dedi ki:

yere Grease spell atıp "ulan üzerine fire spell atarsam yanar mı acaba" diyip atınca yandığını görüp, "ulan acaba fire'ın içine oku soksam yanan ok olur mu diyip yandığını görüp whoaaasssınıaaamuğaa dememle birlikte cidden sınırsız opsiyonlar geldi aklıma. sonra bi de o fire'ın üzerinden atladı düşman, ben de push basıp fire'ın içine geri attım falan. güzel işler güzel BEĞANDIM

qanqa bana alsana bu oyundan, doğumgünüm geliyor bak hadiiiii lütfennn adfds

Sosyal ağlarda paylaş

Sizinde bazen foruma bakarken uyuyakalip tam klavyeye salyaniz damlayacakken disardaki cocuklarin sesiyle aniden uyanip sonra ustunde baston ve ilaclarinizin alfabetik ve boy sirasina gore dizili oldugu masanin yanindaki kirmizi lekeli dolaptan elektrikli testereye dogru uzandiginiz oluyor mu??

• Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

half-drow vengeance paladin mi açsam derken gene human devotion paladine döndüm nihayetinde.

[PALADIN][DECEPTION] this is not the githyanki you're looking for

[PALADIN][INTIMIDATION] even now i could cut through the 5 of you like carving a cake!

seçenekleri için oynuyorum ahah. paladinlik gibisi yok.

Paladin-Superman-Vs-Homelander.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...