Jump to content

Selamisahin

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.520
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Selamisahin hakkında

 • Rütbe
  Selamisahin

Son profil ziyaretçileri

383 kez ziyaret edildi
 1. Selamisahin

  Divinity: Original Sin 2

  DoS2>DoS>Tyranny>Pathfinder>Pillars1-2
 2. Selamisahin

  Path of Exile #3

  abi yıllardır oyanayan insanlara bi'şey yapsınlar, şu actleri yapmayalım artık ya. actleri falan düşününce ööeeeh diyerek bıraktım az önce lvl6'da :). kaç senedir onlarca kere bitirdik oyunu (actler) baştan sona. pffff. yeni build/skill denemek istiyorum ama yok abi. PoE 2'ye artık.
 3. Selamisahin

  Baldur's Gate 3

  Ortamın zaten D:OS'e benzeyeceği herkesin malumuydu. Gene muhteşem oyun olur ama BG'den uzak kalacak belli. Bence Larian izometrik arpg yapsa keşke. Şöyle cillop. Vurmalı, patlatmalı.
 4. Selamisahin

  Diablo 4 Ana Konu

  https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23308274/diablo-iv-quarterly-update-february-2020
 5. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Sen yazınca şimdi farkettim, benim %500+ crit damage olmuş 400 🙂
 6. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Release'den önceki hali gibi sıkıldım bu oyundan. Bu kadar potansiyel var, sonuç: meeeh. Buglardan falan bahsetmiyorum. Onlar düzelir. Endgame sıkıyor belli bi' noktadan sonra fena, unique ve legendaryler kötü. Zaten çok kısıtlı sayıları var. Legendary ve unique itemları toplasan 35-40 anca. Grim Dawn full releasede -hatırlıyorum- 240+ legendary itemla çıkmıştı. Neyse zaten öyle buildi reroll ettirecek, vay arkadaş şu düşse de şunu yapsak diyeceğimiz bir tane bile item yok. Legendary dediğimiz zaten magic item'a +1 affix. @Goering'in dediği var, black market'te affix sayısını artırabiliyorsun ama farklı bi şey yok yani. Silaha +xx-xx frost damage ekilyor gibi. Pasif skill ağacının çalışmaması da dert değil (düzelecek diye), çeşitliliği az gene. Bazı perkler güzel ama. Eskiden (alpha'daydı galiba) ekstra defansif (sarı) dallar da vardı. O bile bugünkünden detaylıydı. En dış çember olmadan 🙂 Ya ne bileyim eskiden gene bi arena olayı vardı. Arka arkaya semi-bosslar, championlar falan gelirdi. 20-25 wave arena dövüşü yapardın, şimdi aklıma geldi. O bile yok. Ben çok sıkıldım bu oyundan. Arada girer çıkarım. Düzeltsinler istiyorum oyunu, oynamak istiyorum arpg 🙂 Güzel potansiyeli var hala. Deli gibi de para kazandılar. Yapsınlar bi' şeyler işte. Last Epoch'u bekleyelim. Onun betasına devam şmdilik.
 7. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Bunlar olsa gerek: https://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/3241965989316412073
 8. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Offline'da lvl 63 oldum. Mobil game gibi, şehir inşaasıyla uğraşıyorum. Mapler falan. Online moda geçesim yok. Baştan aşağı oynamak zor geliyor. Bi lvl 10 yaptım, bıraktım öyle. Bir de online oynayanlara sorum var: Şu an trade mrade bi şey yok bildiğim kadarıyla. Arkadaşlarınla co-op dışında online'ın bi artısı var mı? Ben zaten yıllardır PoE'de bile trade dışında kimseyle iletişime/oynamaya geçmiyorum. Tek tabanca takılıyorum.
 9. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  İlk gece offline başladım. Online'a hiç bulaşmadım üşengeçlikten ama bir iki kere denedim hala girilmiyordu. Oyun güzel olmuş son hali. Endgame önemli; çok sıkıcıydı alpha/beta sürecinde (tabii lvl20 ve 3-5 skill ile oynuyoduk). Grafiklerini beğeniyordum zaten polishingi de güzel yapmışlar. Kasmadan, akıcı gidiyor oyun. Pasif skill dalgasının hala zayıf olduğunu düşünüyorum ama. Aktif skill çeşitliliği de halen az. Bimiyorum lvl 35'im henüz. İleride yeni skiller falan açılıyodur, bilmiyorum. Neyse, oymatıyor kendini oyun. Son dönemdeki olumsuzluğumu kırdı. Oyunda ciddi buglar mevcut. En boktanı act reset. Birkaç kere başıma gelince nette aradım; hemen herkeste oluyormuş. Ofişıl post atmışlar bunu düzelticez diye ama dün gece düzelmemişti. Olay şu; diyelim act 2 yapıyosun. Bayağı ilerledin. Save noktalarını da açtın falan. İşin çıktı kapadın oyunu. Bir açıyosun sonra hooop act 2 hiç yapılmamış gibi en başa dönüyosun. Tüm actlerde bu sorun var. Saatlerin heba oluyor. Çok fena bir hata. Act 3'e geldim oyunu hiç kapamadan dün. Can sıkıcı.
 10. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  40 dölar bence de çok ama adamlar fena hype yedi son dönemde. Son bir kaç aydır deli gibi youtuber, twitcher videoları falan. Dün gece en çok satılanlarda bir numaraya çıkmıştı. Bari düzgün olsa da ağzımın tadı yerine gelse. Benim dl son 3 dakika diyor 🙂 (betada falan çok sövdüm gerçi)
 11. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Adamlar demişti ama kaç ay önce release'de yükselticez fiyatı diye 🙂
 12. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Akşam olsun da oynayalım bakalım tam sürümünü. Birkaç video baktım, betada falan elbette görmediğimiz bir sürü şey eklenmiş. Soğumuştum oyundan ne zamandır tüm alpha, beta sürecinde ama bi' kıpırdama oldu bende bugün.
 13. Selamisahin

  imgur.com?

  Açıldı hayırlısıyla. Ulu manitu bir daha yokluğunu göstermesin.
 14. Selamisahin

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  Çok zamandır oynamıyorum (sezon 2'nin başından beri). Harita bayağı değişti sanırım değil mi? Bi gaza geliyorum gene, biraz oynasam diye.
 15. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Nasıl gidiyor bu lig? Lig başında Lvl60 gibi bıraktım da bi elim gitmedi devamına. Ha desem 1-2 güne maplere başlarım ama kaldı öyle.
×
×
 • Yeni Oluştur...