Jump to content

Selamisahin

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.533
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Selamisahin hakkında

 • Rütbe
  Selamisahin

Son profil ziyaretçileri

600 kez ziyaret edildi
 1. Selamisahin

  Gaming keyboard/mouse

  SteelSeries Rival 710'a gönlüm kaydı gibi sanki. Fiyatı da güzel 500 tele.
 2. Selamisahin

  Gaming keyboard/mouse

  Yaklaşık 10 senedir kullandığım G9X ile yollarımız sanırım yavaştan ayrılıyor. Hiç bırakmak istemiyorum ama kendisi emekli et beni diyor. Sıfırını bulsam alıcam da, işte :) Yanisi mouse önerin bana. Fiyat maksimum 500 falan düşünüyorum. Logitech'ten vazgeçmek istemiyorum. Ben bi baktım G402 Hayperion olur gibi geldi bütçe içinde. Bir de G203'ün sadeliği gözümü aldı açıkçası. Çok güzel gözüküyor. Kullanan eden varsa bir yorum alırım. Başka marka/model önerilerine de açığım bu arada. Fareyi hem oynarken hem de iş yaparken 4000-5000 dpi'ın altına indirmem, çok alıştım. Yüksek dpi'lı modeller pls.
 3. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Ben normal lig'e döndüm ya. Çiçekçilik zaten sıkıcı. Axe'nin daha önce linklediği bir görsel vardı, seed layout. Onu da yaptım falan ama harvest çekilecek dert değil valla. Hem aşırı farm istiyor, hem de T2/T3 seedlerde yok vivid eksik kaldı, yok wild tam olur gibi ama az geldi falan. Gerçekten dert. Ha ama o layout tarla yayılım açısından işe yarıyordı.
 4. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Bana Unnatural Instinct düştü daha ilk mapimde. şimdi 7 küsür ex diyor ama bana düştüğü zaman 4 ex'e okuttum anında. Sonra da maplerde 3 exalted daha düştü. Bir kaç tane de toplamı 250-300 chaos eden 3-5 divination card düştü sattım. Benim açımdan fakir geçmedi lig. Fakat harvestten hiç bir şey craftlayıp satmadım.
 5. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Oyunun en güzel mekaniği hala sendikacılar. Ödüller güzel, crafting desteği müthiş. Ama tabii sürekliliği yok belli bir yerden sonra. Şansa mapte çıkacak da safehouse biriktiricen de vs... Scarabı falan olsa iyi de o da yok. Sadece prophecy'si var jun'un.
 6. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Oyunu öğrenene kadar yeni lig başlar zaten. İlk oyunu tamamen mekanikleri öğrenmeye bırak.
 7. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Last Epoch ümit verici. Skillerin çeşitliliği, her skill için kendi içinde ayrı yetenek ağacının olması falan oyunun diversitisini yükseltiyor. Ben 4-5 karakter yaptım end-game falan. Tabii daha oyun tam sürümde değil. Aralıklarla bir şeyler geliyor gidiyor vs...
 8. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Ya çok haklısın kanuni. Aslında yeni dinamik olsun falan ama bu kadar karmaşıklığa ne gerek var. E insan bıkıyor bir yerde. Daha önceki liglerde hiç böyle değildi gene. Oynatıyordu bir şekilde. Ki içlerinde kötü ligler de vardı. Zaten bugüne kadar 12458 kere yaptığım sıfırdan L70'e kadar yeni karakteri her ligde tekrar yapıyoruz. Bir de üstüne böyle karmaşık mekaniklerle iyice bıkkınlığa varıyor hani. Arpg'sin sen abi, vuralım kıralım lootumuza bakalım.
 9. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Eyvallah, süper. Süper de bu görsel tam bir şölen olmuş bir arpg için :)
 10. Selamisahin

  Path of Exile #3

  En son Blight'ta oynamıştım galiba. Ya hu map sistemi bambaşka bi'şey olmuş. Daha çözemedim. 2 tane watchstone falan düştü. Karışık geldi valla. Lvl 82 oldum hala lvl 4-5 map yapıyorum, kendimden utandım :) Eskiden ne güzeldi; 1,2,3 derken hoop 14-15 sonra hemen elder, shaper gidiyorduk. Üstüm, başım, dps'im falan da iyi yani. Yüksek maplere giderim de nasıl giderim? Bu ligin mekaniğini de tam çözemedim. Tamam tohumları ekiyoruz da ekilemeyen tohumlar var (asıl crafting sanırım bunlarda). 5 vivid, 21 mavi istiyor mesela. Ne yapacağımı bilemedim valla. Her tarlanın yanına storage falan da kurdum. Pylonları vs. eksik etmedim. Neyse burası da karışık. Bu kadar kompleks yapacak ne var şu oyunu ya.
 11. Selamisahin

  PC Gaming #2

  Lan şu ww2 olmasaydı acaba amerika ne satacaktı dünyaya bu kadar?
 12. Selamisahin

  2k - 4k monitor tavsiyesi

  LG hem freesync hem de g-sync sunuyor. Daha iyiymiş. Öbürüne göre tek eksisi 144hz, o d farketmez herhalde 165 ile pek.
 13. Selamisahin

  2k - 4k monitor tavsiyesi

  https://www.itopya.com/viewsonic-27-xg270qg-165hz-1ms-hdmi-dp-qhd-gsync-gaming-monitor/ Marka konusunda açıkçası nötrüm, bir fikrim yok. Monitör IPS, 10-bit, 165 hz, 2k sunuyor. Tek eksiği senin için parlaklığı 350 cd/m2.
 14. Selamisahin

  Divinity: Original Sin 2

  DoS2>DoS>Tyranny>Pathfinder>Pillars1-2
 15. Selamisahin

  Path of Exile #3

  abi yıllardır oyanayan insanlara bi'şey yapsınlar, şu actleri yapmayalım artık ya. actleri falan düşününce ööeeeh diyerek bıraktım az önce lvl6'da :). kaç senedir onlarca kere bitirdik oyunu (actler) baştan sona. pffff. yeni build/skill denemek istiyorum ama yok abi. PoE 2'ye artık.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...