Jump to content

Selamisahin

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.477
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Selamisahin hakkında

 • Rank
  Selamisahin

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Selamisahin

  Path of Exile #3

  ehehhe haklısın ama sadece yeni sisteme göre söyledim. delve güzeldi; dibe gittikçe heyecanı artıyordu. sendika bence nefisti. safehouslar vs. heyecan hep yüksekti. bunda pek heyecan duymadım. evet az yaptım lvl20'ye kadar ama ne bileyim. elim gitmiyor da oynamaya. yoksa bunlar dışında gene git map yap, yok shaper, elder zaten aynı 😄
 2. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Level 20 yaptım bıraktım ilk gün. Bariz kötü lig. Sendika'nın akıcılığı yok bunda. Gelecek lige kadar da oynamam sanırım.
 3. Selamisahin

  Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Çok kötü her şey. Takım, yönetim, hoca. Hoca zaten gitmeliydi de çoktan. Neyse...
 4. Selamisahin

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  Gene son 2 squad kaldık, attı oyundan. Şunu bi çözemediler ya.
 5. Selamisahin

  Grim dawn

  @tunch endgame'de diğer arpgler gibi random map vs. gibi şeyler burada yok. Multiplayer hiç oynamadım ama oyun o konuda da oldschool takılıyor. single ya da party birbirinden hiç bir farkı yok. Ne loot, ne exp... Ha nedir? Party ile daha çok npc öldürüp daha çok loot droplayabilirsin. Endgame'de random map, rift (diablo 3, path of exile vs.) gibi şeyler yok. Farklı şeyler var. Oyunda challenge dungeon denilen özel bir key ile girilen bazı zorlu dungeonlar mevcut farm için kullanılan. Ayrıca crucible denilen bir sistem var: Dalga dalga düşman ataklarına karşı savaşıyorsun. Burada kendince bir self ego tatmini çıkarabilirsin. Ne kadar çok wave'e dayanırsan lootun ve exp.'in o kadar iyi oluyor. Basit bir leaderboard olayı da mevcut kendince. Yeni expansion'da da shattered realm diye bir yeni endgame sistem gelecek. Bunun bayağı zorlu olacağı söylendi, bekliyoruz. Bunlar dışında yeni expansion 27 Mart'ta çıkıyor. 15 dölar olarak açıklandı ancak steam hala fiyat girmedi. TL olarak ne kadar olacak bilmiyorum ama benim tahminim 39 tl gibi bir şey olur. Yeni exp'da Oathkeeper isimli yeni bir classımız daha olacak. Shield bonuslu bir sınıf. Sword and board severleri tatmin eder herhalde. Ashes of Malmouth'da olduğu gibi expansion hayvan gibi büyük. Yapımcıların tavrını seviyorum. Expansion deyince adam gibi içerik veriyorlar. DLC değil. Ayrıca 50 tane yeni movement skill ekleniyor oyuna. Rune tarzı şeylerle de bu skillere ulaşabileceğiz. Elbette deli gibi yeni item olacak oyunda. 2 yeni faction ile de tanışacağız. Oyun bu şekilde expansion çıkarmaya devam ederse ultra gigantik bi haritaya sahip olur :)
 6. Selamisahin

  19 yasindaki kizim handan bugun vefat etti

  Başın sağolsun. Üzücü bir durum ama 19 sene bir kedi için çok çok iyi bir zaman. Umarım benimkilerin de yaşları kızın gibi uzun olur.
 7. Selamisahin

  origin tagler

  Dandique
 8. Selamisahin

  İkinci kediyi sahiplenmek

  Konuya bayağı geç dahil oluyorum ama eğer eve kedi almaya karar verdiyseniz bence olması gereken sayı: İki. Ne tek kedi, ne de ikiden fazla. İki. Ha bizim dört kedimiz var evde. Hiç biri yenisi geldiğinde sorun çıkartmadı. Ufak tefek huysuzluklar vs. oldu zaman zaman elbette ama hepsi minnoş, hepsi tontoş. Dört kedi çok zor -tavsiye etmem-, belki biraz şans, hepsi şu an birbirinin üstünde yatıp, yalaşıyorlar.
 9. Selamisahin

  Bilgisayar ve kitabı yasaklayan kahveci

  Uzun süre art arda Kropka deyince otomatik Korpka oluyor. Haklı adamlar :p
 10. Selamisahin

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  BR pek türüm değil. PUBG hiç oynamadım. Sömestre'de yeğen misafirliğe geldi 4-5 gün eve. Gelmişken benim bilgisayarı da görünce kurdu Fortnite'ı. Gittikten sonra ben de bi deneyeyim dedim. Olmadı. Yok kule kur, yok adamı vur. Yaş 40, yetemedim gençlere. Sonra tesadüfen Apex'i gördüm. 2 haftadır falan ara ara takılıyorum. Bence dibine kadar eğlencesi var oyunun. Ha süper oyuncu muyum? Piiiy, 35-40 kill falan var. Bloodhound'dan başkasını da almıyorum mecburi değilsem. Mirage ile Caustic'i de açtım bu arada. Eğlenelim, hedefimiz 1554487000215 kill olmasın, bakalım dalgamıza diyen olursa ekleyin işte: Dandique
 11. Selamisahin

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  Güzel olmuş, ellerinize sağlık. 🥂
 12. Selamisahin

  Grim dawn

  Yeni ekspenşında çile bitiyor en sonunda. Bir karakterle ultimate'e ulaştıktan sonra vendorlardan bi item alıp yeni karaktere verince direkt ultimateden başlayacakmış. Acayip üşeniyordum şu oyunda yeni karakter açmaya. Oyunun story kısmı çok uzun. Normali bitir, elite'i bitir de sonra ultimate açılsın falan... Yazarken bunaldım. Tüm skill pointler ve 55 celestial point hazır gelecekmiş. Valla çok sevindim. Şunca bayıldığım oyunun ek kötü yanıydı yeni karakter açıp levellemek. Bir de sevindiğim kısım aetheric ve chtatonic yaratıklar çıkmayacak yeni oyunda karşımıza sanırım. İnsanın gözü dönüyordu kırmızı ve yeşil görmekten. Ki oyunun sanat yönetimini ve renk paletini seviyorum aslında. Fakat çok tekrar gibi geliyordu iki büyük düşman olması. Bi bölgeye gir aetherlar, bi sonraki bölgede cthatonicler falan.
 13. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Hadi bakalım soru: Curse olarak attığımız -%X elemental resist mi daha efektif, %X elemental penetration mı?
 14. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Büyük eziyet ya cleave. Denemek bile cesaret işi bence :)
 15. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Her türlü çalışması lazım. CWDT'ın gem leveline dikkat etmek lazım. Yüksek level gemleri, kendi leveli düşükse çalıştırmaz.
×
×
 • Yeni Oluştur...