Jump to content

Selamisahin

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.520
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Selamisahin tarafından gönderilen her şey

 1. Selamisahin

  Divinity: Original Sin 2

  DoS2>DoS>Tyranny>Pathfinder>Pillars1-2
 2. Selamisahin

  Path of Exile #3

  abi yıllardır oyanayan insanlara bi'şey yapsınlar, şu actleri yapmayalım artık ya. actleri falan düşününce ööeeeh diyerek bıraktım az önce lvl6'da :). kaç senedir onlarca kere bitirdik oyunu (actler) baştan sona. pffff. yeni build/skill denemek istiyorum ama yok abi. PoE 2'ye artık.
 3. Selamisahin

  Baldur's Gate 3

  Ortamın zaten D:OS'e benzeyeceği herkesin malumuydu. Gene muhteşem oyun olur ama BG'den uzak kalacak belli. Bence Larian izometrik arpg yapsa keşke. Şöyle cillop. Vurmalı, patlatmalı.
 4. Selamisahin

  Diablo 4 Ana Konu

  https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23308274/diablo-iv-quarterly-update-february-2020
 5. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Sen yazınca şimdi farkettim, benim %500+ crit damage olmuş 400 🙂
 6. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Release'den önceki hali gibi sıkıldım bu oyundan. Bu kadar potansiyel var, sonuç: meeeh. Buglardan falan bahsetmiyorum. Onlar düzelir. Endgame sıkıyor belli bi' noktadan sonra fena, unique ve legendaryler kötü. Zaten çok kısıtlı sayıları var. Legendary ve unique itemları toplasan 35-40 anca. Grim Dawn full releasede -hatırlıyorum- 240+ legendary itemla çıkmıştı. Neyse zaten öyle buildi reroll ettirecek, vay arkadaş şu düşse de şunu yapsak diyeceğimiz bir tane bile item yok. Legendary dediğimiz zaten magic item'a +1 affix. @Goering'in dediği var, black market'te affix sayısını artırabiliyorsun ama farklı bi şey yok yani. Silaha +xx-xx frost damage ekilyor gibi. Pasif skill ağacının çalışmaması da dert değil (düzelecek diye), çeşitliliği az gene. Bazı perkler güzel ama. Eskiden (alpha'daydı galiba) ekstra defansif (sarı) dallar da vardı. O bile bugünkünden detaylıydı. En dış çember olmadan 🙂 Ya ne bileyim eskiden gene bi arena olayı vardı. Arka arkaya semi-bosslar, championlar falan gelirdi. 20-25 wave arena dövüşü yapardın, şimdi aklıma geldi. O bile yok. Ben çok sıkıldım bu oyundan. Arada girer çıkarım. Düzeltsinler istiyorum oyunu, oynamak istiyorum arpg 🙂 Güzel potansiyeli var hala. Deli gibi de para kazandılar. Yapsınlar bi' şeyler işte. Last Epoch'u bekleyelim. Onun betasına devam şmdilik.
 7. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Bunlar olsa gerek: https://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/3241965989316412073
 8. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Offline'da lvl 63 oldum. Mobil game gibi, şehir inşaasıyla uğraşıyorum. Mapler falan. Online moda geçesim yok. Baştan aşağı oynamak zor geliyor. Bi lvl 10 yaptım, bıraktım öyle. Bir de online oynayanlara sorum var: Şu an trade mrade bi şey yok bildiğim kadarıyla. Arkadaşlarınla co-op dışında online'ın bi artısı var mı? Ben zaten yıllardır PoE'de bile trade dışında kimseyle iletişime/oynamaya geçmiyorum. Tek tabanca takılıyorum.
 9. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  İlk gece offline başladım. Online'a hiç bulaşmadım üşengeçlikten ama bir iki kere denedim hala girilmiyordu. Oyun güzel olmuş son hali. Endgame önemli; çok sıkıcıydı alpha/beta sürecinde (tabii lvl20 ve 3-5 skill ile oynuyoduk). Grafiklerini beğeniyordum zaten polishingi de güzel yapmışlar. Kasmadan, akıcı gidiyor oyun. Pasif skill dalgasının hala zayıf olduğunu düşünüyorum ama. Aktif skill çeşitliliği de halen az. Bimiyorum lvl 35'im henüz. İleride yeni skiller falan açılıyodur, bilmiyorum. Neyse, oymatıyor kendini oyun. Son dönemdeki olumsuzluğumu kırdı. Oyunda ciddi buglar mevcut. En boktanı act reset. Birkaç kere başıma gelince nette aradım; hemen herkeste oluyormuş. Ofişıl post atmışlar bunu düzelticez diye ama dün gece düzelmemişti. Olay şu; diyelim act 2 yapıyosun. Bayağı ilerledin. Save noktalarını da açtın falan. İşin çıktı kapadın oyunu. Bir açıyosun sonra hooop act 2 hiç yapılmamış gibi en başa dönüyosun. Tüm actlerde bu sorun var. Saatlerin heba oluyor. Çok fena bir hata. Act 3'e geldim oyunu hiç kapamadan dün. Can sıkıcı.
 10. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  40 dölar bence de çok ama adamlar fena hype yedi son dönemde. Son bir kaç aydır deli gibi youtuber, twitcher videoları falan. Dün gece en çok satılanlarda bir numaraya çıkmıştı. Bari düzgün olsa da ağzımın tadı yerine gelse. Benim dl son 3 dakika diyor 🙂 (betada falan çok sövdüm gerçi)
 11. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Adamlar demişti ama kaç ay önce release'de yükselticez fiyatı diye 🙂
 12. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Akşam olsun da oynayalım bakalım tam sürümünü. Birkaç video baktım, betada falan elbette görmediğimiz bir sürü şey eklenmiş. Soğumuştum oyundan ne zamandır tüm alpha, beta sürecinde ama bi' kıpırdama oldu bende bugün.
 13. Selamisahin

  imgur.com?

  Açıldı hayırlısıyla. Ulu manitu bir daha yokluğunu göstermesin.
 14. Selamisahin

  Apex Legends (Respawn/EA/Battle Royale)

  Çok zamandır oynamıyorum (sezon 2'nin başından beri). Harita bayağı değişti sanırım değil mi? Bi gaza geliyorum gene, biraz oynasam diye.
 15. Selamisahin

  Path of Exile #3

  Nasıl gidiyor bu lig? Lig başında Lvl60 gibi bıraktım da bi elim gitmedi devamına. Ha desem 1-2 güne maplere başlarım ama kaldı öyle.
 16. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  @knox Last Epoch'un diversitisi çılgın. Ben çok beğeniyorum. Tek bir skille bağlı kalmadan oynuyorsun. Hem talent ağacın var, hem de skiller kendi içinde level alıp bambaşka hallere bürünüyor. Tabii early access olduğu için birçok eksik yanları falan var ama ben çok keyif aldım.
 17. Selamisahin

  Wolcen: Lords of Mayhem

  Kömünitelerini takip etmiyorum ama release dedikleri eğer betadaki kadarsa e yuh yani. Diğer actleri eklemeyecekler miymiş? Sadece endgame bişeyler ekleyip al sana tam sürüm demezler herhalde. Diablo tarzı endless dungeon olayı çok eğlenceli değil. İnatla birçok kere farklı classları lvl20 yaptım alpha, beta süresince. Oyun eğlenceli ama pek bir yeniliği yok. Başka ne olacak bilmiyorum ama endgame sıkıcı. Diablo 3 riftleri gibi akıp gitmiyor. Gene release edince oynar mıyım? Oynarım ama yeni bir a-rpg isteyen Last Epoch'u oynasın/beklesin. Çok daha iyi.
 18. Selamisahin

  The Witcher (2019) - Netflix

  Bundan daha iyi Geralt of Rivia olmazdı herhalde. Henry'ye tebriklerimizi iletiyoruz. Aslında tabii Geralt'ın bu kadar yakışıklı olmaması lazım ama 🙂 Triss ve Yennefer olayında çoğunluğa katılıyorum. Yok yani, olmamış. Yennefer biraz idare ediyor diyenler falan da var arada, yok abi idare falan etmiyor. Fringilla vs.. girmiyorum bile o konulara. Dizinin supervillain'i haline geldi. Dizi bence fena değil. O alttan alta hissedilen bir kalitesizlik bahsi doğru. Prodüksiyon kısmı yani, netfliks kıymamış paraya belli ki. Hele Golden Dragon bölümü ile son bölümdeki kale savaşı. Kötüydü net bir şekilde, çok zayıftı bu bölümlerin sahneleri. Herşeye rağmen zevkle seyrettim sezonu. Bunda tabii Geralt'ın şunca yıldır en içselleştirip, özdeşleştiğim oyun karakteri olmasıın büyük etkisi var (kitapları okumadım, tüm yorumlarım oyunlar üzerinden).
 19. Selamisahin

  Path of Exile #3

  şunu da koyalım canlı yayın: https://www.twitch.tv/pathofexile
 20. Selamisahin

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Bizim sorun düzgün hücum yapamamız. Defans öyle böyle oturdu gibi. Arada saçmasapan pas hataları, adam kaçırma falan oluyor ama o kadar olur elbette. Fakat ileride hep bir dağınıklık içindeyiz.
 21. Selamisahin

  Death Stranding

  Ya geçen youtube'tan bakayım dedim, türk bi' çocuk yayın yapmış. ilk 45-50 dk. seyrettim, bunun yarım saatten fazlası cutscene. lan madem böyle yapacaktın, çek bi' film gitsin yani. Zor dayandım 45 dk.
 22. Selamisahin

  Diablo 4 Ana Konu

  https://diablo.fandom.com/wiki/Rathma
 23. Selamisahin

  Diablo 4 Ana Konu

  D3 motoruyla yalandan yapmışlar bi gameplay, millet görsün diye işte. "Hazır gibi duruyor"dan bence 3 ışıkyılı uzaktayız. 4 ve 5. sınıf Paladin kesin, Necro ya da Amazon plase.
 24. Selamisahin

  Diablo 4 Ana Konu

  Ya bir de D3'ün makyajlısı deniyor ama adamlar yeni motor ile yapacağız dediler. Blizzcon'daki oynanış falan belli ki idareten D3 motoruyla yapılmış. Bu gördüklerimiz çok değişecektir tahminen grafik vs. anlamında. Tabii bu da oyunu en iyi ihtimalle 2021 sonunda çıkacağı demek. Belki de 3 sene :)
 25. Selamisahin

  Diablo 4 Ana Konu

  Ben D4'ten umutluyum. Nihayetinde D3'ten ders alınmıştır. Üstüne bir de tonla bu tarz oyun çıktı, oyuncu yönelimini, isteklerini vs.. görmüşlerdir. POE'nin tamamen ücretsiz neler yaptığı ortada. Umarım bu yazdıklarımı yedirmezler bana ama -şimdilik- olacak bu oyun diyorum. Hissiyat diyeyim en iyisi. Şunca oyun türü içinde en delirdiğim, hiç bıkmadığım tek tür izometrik a-rpg. Çok iyi olsun da istiyorum elbette :) Bir de o kadar laf ettik falan D3 üstünden ama twitter'da world trend topic oldu D4. Hala bekleyeni var deli gibi.
×
×
 • Yeni Oluştur...