Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşam motivasyonunuz nedir?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Olene kadar ne kadar cok sey ogrenir, anlarsam o kadar iyi diye dusunuyorum ben. Genel olarak evrenin isleyisini ogrenmeye calismak iste, onun icin de iyi bi zaman bence, bilim sayesinde pek cok soruya cevap bulabiliyorsun, omrun boyunca bitiremeyecegin kadar cok materyal var hali hazirda.

Insan bilinci dedigin sey evrenin kendi kendini tecrube etmesi aslinda. Onu farketmek yetiyor arada sirada.
Sosyal ağlarda paylaş

abi izliyonuz matrix'i, yiyonuz kebabi, iciyonuz margarita'yi, okuyonuz cesur yeni dunyayi, off$$$ aq dunya ne guzel bi yermis, mutluluk! diye geziyonuz,

3 gun sevgilinizden ayrilip, 2 ay is bulamayinca batsin bu dunya :(

sie.paticik.com

ps; daha sex kartini oynamadim, onu konunun kilitlendigi anda masaya surucem asdf
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Olene kadar ne kadar cok sey ogrenir, anlarsam o kadar iyi diye dusunuyorum ben. Genel olarak evrenin isleyisini ogrenmeye calismak iste, onun icin de iyi bi zaman bence, bilim sayesinde pek cok soruya cevap bulabiliyorsun, omrun boyunca bitiremeyecegin kadar cok materyal var hali hazirda.

Insan bilinci dedigin sey evrenin kendi kendini tecrube etmesi aslinda. Onu farketmek yetiyor arada sirada.

Benim motivasyonum da bu direk. Gerci bazen bilmedigim onca seyi ogrenmek icin omrumun yetmeyecegini dusunup cokuyorum ama cogunlukla ogrenme sevgisi hayata bagliyor beni de.
Sosyal ağlarda paylaş

motivasyon son derece subjektiftir, kişiden kişiye değişir. ne suicidal olanı ne de son derece materyalist olanı küçümserim. başkasına zarar vermeyip kendi motivasyonuyla barışık olan insana saygı duyarım. ama burada sadece şu an iyi hissediyor diye kötü hissedeni küçümseyen bir takım dallamalar gördüm, onları inşallah pulp fictiondaki gimp kıstırır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...