Jump to content

-Deno-

Mod
 • Mesaj sayısı

  23.609
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

-Deno- hakkında

 • Rütbe
  -Deno-

Son profil ziyaretçileri

879 kez ziyaret edildi
 1. -Deno-

  Playstation 5

  Hadi hayırlısı, ilk bakışta ısınamadım ama bir X-Box controller'a benzetme çabası sezdim. PS kolunu tercih etsem de X-Box controller da baya ergonomik doğruya doğru.
 2. -Deno-

  Counter-Strike: Global Offensive #7

  Adam sözünün eri ya.
 3. -Deno-

  Deceit

  Biz oynadık zamanında Pati ekibi ile, bi 15 20 maç sonra bayıyor. Ama o 15 20 maç baya komik ve dramalı oluyor sdf
 4. -Deno-

  Playstation 5

  Canlı
 5. -Deno-

  vücut geliştirme #5

  Spor salonları doğru karar verdi, bizimki de kapattı bugün itibarıyla. Spor da olsa kimsenin canından kıymetli değil. Bana şey kötü oldu, geçen hafta da influenza oldum diye gidememiştim. Epey bir ayrı kalmış olucam salondan.
 6. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Evet. Şu da düştü, kaptım. Peki bi acil item ihtiyacım kalmadı BWL'den., https://classic.wowhead.com/item=19402/legguards-of-the-fallen-crusader Eye of Sulfuras'da da ikinci sıradaydım, geçen Çarşamba eye düştü. İlk sıraya geçtim, onu da alırsam bi ilk 10 zorlarım DPS'de diye umuyorum.
 7. -Deno-

  The Last of Us/Naughty Dog

  Ellen Page hayatta Ellie'yi oynamaz o kadar olay yaptıktan ve dava ettikten sonra. Deli misiniz lan.
 8. -Deno-

  Call of Duty: Warzone

  İYİ Mİ?
 9. -Deno-

  CS:GO komikli videolar sticky topici

 10. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Güzel müzel olmadı aslında, vazgeçtim. Proc'u kötü, o kadar az proc'luyor ki değmez yani. Warrior'lar da DKP basmadan önce düşünsün. Düşününce Ashkandi'yi vs. geçtim, BWL'den düşen mace ve axe'e göre bile daha kötü bir seçim aslında UTB. Hiç olmazsa 20 saniye falan +300 STR verseymiş, zaten götün çıkıyor proclatmak için, proclayınca da hepi topu 8 saniyen var. Tipi güzel bir tek, herkes gz diyip duruyo görünce.
 11. -Deno-

  Windows'da garip bir sorun

  Aynen, son update ile kafayı yedi diye düşünüyorum ben. Windows update yani. Epey yeni özellik getirdiler ama monitör ayarlarının nasıl içine ettiklerini anlayamadım. Hala süper memnun değilim ama biraz ekran ayarlarıyla oynayınca seçilebilecek hale geldi.
 12. -Deno-

  Windows'da garip bir sorun

  Yok Asus VG248 kullanıyorum, en son 5-6 ay önce settings'leri ile oynamıştım. ICC profil falan yüklemiştim, sonra beğenmedim diye kendim ayar çekmiştim. Ne olduysa kontrast ayarları değişmiş, kontrastı biraz düşürünce gözükmeye başladı gene. Kafasına göre mi değişti anlamadım.
 13. -Deno-

  Windows'da garip bir sorun

  Şöyle bişi daha fark ettim. Aşağıda işaretlediğim kısımda açık yerine koyuyu seçince tüm açılır ekranlar vs. siyaha dönüyor ama görebiliyorum seçtiğim yeri. Komik olan hep açık kullandım ve hiçbir ayar değiştirmedim, buna rağmen birkaç gündür göremiyorum. Ne değişmiş olabilir ki? Koyuya geçesim yok.
 14. -Deno-

  Windows'da garip bir sorun

  Oha, telefondan baktım foruma girip gerçekten de gözüküyor. Ama ben masaüstünde ya da çektiğim screenshotta seçili görmüyorum?
 15. -Deno-

  Windows'da garip bir sorun

  Daha rahat anlatmak için şunu da koyayım. Chrome'da gördüğünüz gibi 'yeniden yükle' seçeneği gri gri seçili gözüküyor. Bu olmuyor nedense masaüstünde ya da klasörlerde.
×
×
 • Yeni Oluştur...