Jump to content

-Deno-

Mod
 • Mesaj sayısı

  23.280
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

-Deno- hakkında

 • Rütbe
  -Deno-

Son profil ziyaretçileri

647 kez ziyaret edildi
 1. -Deno-

  Topla v0.8 [10mayis12]

  Benim bilgisayarda şu an 1.5 TB SSD, 2 TB HDD var ya. 1 TB SSD ve 1 TB HDD bir tanıdıktan geldi, ben Amerika'dan al parasını veririm demiştim parasını istemedi. Ne alıcam bilmiyorum bu Black Friday sdfs. Beyaz eşya falan alacam galiba evleniyorum seneye.
 2. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Biraz geç olsa da hadi neyse.
 3. -Deno-

  Vikings (2013) - History

  Ragnar gitti kavga bitmedi.
 4. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Kazzaklara gelmeyek
 5. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Kazzak inşallah Stormwind'e pullanamıyordur sdfs
 6. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Gelmedi mi world boss'lar? Bakmadım ben de P2'de geliyordu?
 7. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Dire Maul gibi gelmesi gerekiyor BG'lerin, ben de öyle düşünüyorum. Öne almaları lazım yani. Öne alsalar bile anında kesilmeyecektir bence world PvP, ama %70-80 azalır kısa sürede. Hayır bir de insanlar şu an 2000-3000 HK'sının olmasının çok da bir değeri olmadığını kavrayamıyor. Giriyor bir raid grubuna, dakikada 2 - 3 tane HK geliyor zaten en azından. Ama puan olarak büyük bir karşılığı yok o şekilde gelen HK'nın, yukarıda attığım video da bunu anlatıyor zaten. Bir de kesinlikle karakter yaratırken server'lar için faction restriction gelmeli ya. Atıyorum %55 vs %45 gibi bir denge olmalı iki faction arasında, bu denge bozuluyorsa kalabalık olan tarafta karakter açılamamalı. Whining değil yani bu, açık ara Horde sevdalısı Classic'deki insanlar, ve P2 gibi bir dönemde hepten çekilmez oluyor Alliance tarafı için bu. Bizim server 60'a 40 lan. Capitallar dışında gittiğin her yerde biri bitiyor dibinde. Böyle de PvP olmasın yani arkadaş.
 8. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Phase 3'ü acilen getirmeleri lazım, ya da en azından battleground'ları. İnanılmaz bir shitstorm dönüyor bütün forumlarda haklı olarak, millet isyan ediyor level ya da alt kasamıyoruz diye. Bizim guild'da da geçici bırakanlar oldu, adam PvP yapmak istemese bile nereye giderse gitsin ambush'layan birileri var, çoğu zaman da güme giden Alliance tarafı oluyor tabi. Tabi ne diye PvP'de açtın o zaman diye de soruyor millet birbirine, ama kimse bu derecede world PvP döneceğini beklemiyordu bence. Belli zone'larda olur diye düşünülüyordu muhtemelen. Kasım sonuna kadar WG ve AV gelmezse sıçar Classic.
 9. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  P A R A M P A R Ç A E T E R N A L
 10. -Deno-

  mistır kedi

  Olm bir tane de önden koy da suratını görelim hayvanın. Hep yandan yandan çekiyorsun.
 11. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  As implied by the name, a Dishonorable Kill occurs when a player kills a "civilian" NPC; these are NPCs of the enemy faction that have a Civilian tag and can normally be found in leveling areas around the game. If you kill a Civilian NPC, you will lose points in the Honor system and, if you continue to do it, you can receive even greater penalties, such as completely losing a rank.
 12. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  O hafta aldığımız HK'lar falan hangi gün yansıyordu ya? Çarşamba ya da Perşembe miydi?
 13. -Deno-

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Kendi içinde başarılı ama vasat nasıl bir yorum yahu? Star Wars evreninde geçtiği hissini bir zahmet versin zaten? Nesi vasat, çekimi mi, oyunculuk mu?
 14. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Ben aynısın allahukeber ile yaşıyorum, guild'a yeni giren Kazakistan'dan bi eleman lütfen hiçbir zaman yapma bunu dedi. Hala yapıyorum ama. Alt tarafı boss çekerken bağırıyoruz nedir yani.
 15. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Jenerik saç kesimi demiş, oyunda sanki 88 tane saç tipi var ağ ku Jenerik saç siyah saçtır. Aksini iddia eden ılıktır.
×
×
 • Yeni Oluştur...