Jump to content

-Deno-

Mod
 • Mesaj sayısı

  23.025
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

1 takipçi

-Deno- hakkında

 • Rank
  -Deno-

Son profil ziyaretçileri

360 kez ziyaret edildi
 1. -Deno-

  Cyberpunk 2077

  WHERE IS MY POPCORN? Fularlar tekrar yarıya indi.
 2. -Deno-

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Abi Zabıtaların GoG olduğunu şu an anladım sjdjdjsjngh
 3. -Deno-

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Abi kusura bakma da Ragnarok comic book accurate olmaktan en uzak filmdi MCU'daki. %100 çizgi romanı takip etsin gibi bir beklentim yok Marvel filmlerinin, ama Thor dediğin karakter 1962'den beri var. Hangi arc'da, hangi issue'larda bu kadar geyik, bu kadar her şeyi ti'ye alan bir Thor oldu? Varsa okuyayım, göt olayım vallahi diyorum. Göt olduğuma memnun bile olacağım, kaçırmışım/görmemişim havaya atıp tutmuşum diyecem. En son Tanrı Kasabını okumuştum mesela Thor'un, yok arkadaş yani bu karakterin Ragnarok'daki adam olarak tasvir edilmesinin imkanı yok. Bu karakterler yoktan var edilmiyor abi. Bu karakterler kurgusal da olsalar VAR. Bu karakterlerin hali hazırda zibilyon tane hikayesi var. Eğer bu filmler çizgi roman karakterlerini baz alıyorsa, bu çizgi roman karakterleri için yazılmış hikayelere değiniyorsa belli bir paralellik olmasını beklemek en doğal hakkım benim izleyici olarak. Filmlerin yalnızca çizgi roman okuyan insanları memnun etmek gibi bir amacı tabi ki yok, ama dikkate almaya değer bir çoğunluk da var izleyici kitlesi arasında. Tekrar söylüyorum, hiç kimsenin tıpa tıp aynısı olsun, o arc'da ne olduysa aynen onu görelim gibi bir isteği olamaz, ama Ragnarok kadar da uçlarda olmamalıydı bu. Ha deseler ki biz eğlenceli bir film yapmak istedik, farklı bir tadı olsun istedik, çizgi dışı olsun istedik anlarım. Ama sen bunu MCU içerisinde bize sunuyorsun, eh o zaman bazı şeyleri beklemek de doğal oluyor. Ayriyetten kesinlikle kendimi kasım kasım kasacak, 'mmmmf bunlara mı gülüyorsunuz yaa' diyecek bir insan değilim, ama Ragnarok da Far From Home da gerçekten basit şakalar/komiklikler ile doluydu. Çok daha ciddi konuları işleyen Endgame ve Infinity War bile on kat eğlenceli/komik sahnelere sahipti. https://www.quora.com/Does-Thor-have-a-funny-personality-in-comics Şuna bile baktım acaba millet ne düşünüyor web'de diye, son derece yerinde yorumlar yapmış adamlar. Thor'un bana göre eğlence/komiklik level'ı ilk filmdeki gibi olmalıydı. Gayet yeterliydi orda. "Thor, the mighty god of thunder. He is not particularly funny but appears funny to the audience because he is new to Earth and not accustomed to the Earth traditions and manner. Bet that the Asguardians will find you funny if you get teleported to Asguard. So basically he ain't as funny as in the MCU, but not even dark gloomy brooding type."
 4. -Deno-

  yurt disi kargo sorunsali

  Anladım sıçtın diyosunuz yani.
 5. -Deno-

  yurt disi kargo sorunsali

  Valla benimkinin açıp incelemeye değer bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Dediğim gibi hepi topu 30 - 40 tane iskambil kağıdı büyüklüğünde kart gelecek. Süre çok uzadı, USPS'in bilgilerine göre çoktan elimde olmalıydı. Çok da dert değil, acil ihtiyacım yok da kafama takıldı. Bekliyim bari daha, zaten önümüzdeki hafta İstanbul'da da olmicam. Artık getirirlerse apartman görevlisi falan alır bana haber verir herhalde.
 6. -Deno-

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Kesinlikle katılıyorum, çeyreğe inen bir laubalilik ile çok daha müthiş bir film olabilirdi.
 7. -Deno-

  Overwatch

  Gameplay ne zaman gelir acaba, origin story güzel de.
 8. -Deno-

  yurt disi kargo sorunsali

  Selamlar, Yeni başlık açmamak için buradan sorayım ben de. Haziran ayında Londra'dan bir tane board game almıştım ama İstanbul'a dönüp kutuyu açınca fark ettim ki eksik/hatalı kartlar var içerisinde. Firma ile görüştüm, onlar da ücretsiz olarak eksik parçaları USPS ile yolladılar. Tracking bilgilerini de paylaştılar. Gelen ürün muhtemelen küçük bir zarfta 30 - 40 adet kart. Gümrüğe takılma ihtimali var mıdır bunun? Çünkü son tracking bilgisi şu şekilde, July 12, 2019, 8:53 am Departed ISTANBUL, TURKEY Your item departed a transfer airport in ATATURK, ISTANBUL, TURKEY on July 12, 2019 at 8:53 am. The item is currently in transit to the destination. PTT ile görüştüm geçen hafta, yukarıdaki bilgilere rağmen bizde daha TR'ye giriş yapmamış gözüküyor dedi kadın. Anlamadım nasıl ilerleyeyim. Gümrükte takıldıysa kendim gidip alayım dicem de ondan da emin olamıyorum, bir de nerede bu gümrüğün yeri?
 9. -Deno-

  Marvel Cinematic Universe (Spoiler Alert!)

  Wanda Vision bir noktada House of M'e ya da Avengers Disassembled'a bağlar mı acep. Dr. Strange 2 gene güzel olur, What if animasyon serisi de eğlenceli olacaktır Disney animasyon kalitesinden ödün vermezse, ki vermez. Hawkeye'da bildiğim kadarıyla Clint olmayacak, Kate Bishop olacak. Black Widow biraz 'kadını o kadar ana takımda tuttuk, hep arka planda kaldı, dur bi de onun orijinini anlatalım' niteliğinde olmuş bence. Thor için de yönetmen dışında umutluyum, Waititi'den benim beğeneceğim bir Thor filmi çıkar mı pek sanmıyorum ama inşallah yamultur beni bu sefer. Ragnarok biraz hayal kırıklığıydı benim için, ama nasıl olduysa Far From Home gibi çok sevildi. Anlayamasam da sorgulamıyorum artık milletin ilginç zevklerini sdfsd
 10. -Deno-

  The Witcher (2018) - Netflix

 11. -Deno-

  The Witcher (2018) - Netflix

  Yukardaki abi iyyimiş. Cavill iyi iş çıkarabilir bence, ama genel olarak trailer'a çok hype olamadım. Cavill dışındaki herkesi düşündürücü şu an.
 12. -Deno-

  Efsanevi Paragraflar Arşivi v3

  Sesli güldürdün fularlım. Yarıya indirdiğin fularları göğe çekebilirsin tekrar.
 13. -Deno-

  Telefon kaydı 1500Tl oldu

  Kısacası diyorlar ki sizi nerden silkeceğimize karar veremedik, bir yerden başlayalım dedik.
 14. -Deno-

  Warcraft Lore Paylaşım ve Tartışma Alanı

  Nzoth neyi kaldırdı?????????????
 15. -Deno-

  The Witcher (2018) - Netflix

  Xeşke bu oynamış olsaydı ya. Geralt'a Wolf armor giydirmişler bu arada, acaba arada farklı set armor'lar da giyer mi sdf
×
×
 • Yeni Oluştur...