Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşam motivasyonunuz nedir?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Benim icin hayaller ya.

Ayni hayallerin yuzde doksaninin olmayacagini bile bile ama. Bazen durup lan su dunyada amma olasilik var aslinda diye dusunuyorum hosuma gidiyor, ha sonra ayni yasamda devam ediyorum tabi..

Ruzgarin pesinde kosup ayni zamanda onun farkinda olmak gibi..

Aslinda farkindaligi arttirmak bir yasam amaci olabilir, tabii paradoksal birsekilde birseyi bazen ne kadar amac haline getirirsek o kadar bizden kacmasi durumu da var o yuzden klise gibi de gelse flowla gitmeyi tercih ediyorum. Ha bu sebepten bircok sey icin cidden gec kaldigim da olmustur aksiyona gecme konusunda ama garip bir sekilde genelde olacaksa gec de olsa oluyor bazi seyler.

Farkli bir bilinc boyutunda, amac, calisma gibi kavramlarin sozluk anlamlarinin bile degisecegini dusunuyorum ama gunumuz dunyasinda su an zor gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu aralar net olarak her şey kötü gidiyor, gerçekten bir motivasyon arıyorum.
işimden baydım, 2 gün önce yeni bir eve taşındım.
işe git gel pubg oyna hots oyna, yat uyu repeat başka bir şey yok.

karı kız ile uğraşacak halim zaten yok.

spor yapasım var ama havalardan dolayı hiç halim yok, izmir yine 40 dereceye yaklaştı.

tek motivasyon köpeğim herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

izmir'de de ağlıyorsanız biz ölelim ya :(

Oblomovmuşum test yaptım.

Bir varoluş trajedisi olan Oblomovluk, bilinçli bir tembellik/atalet halidir. Bir uyuşukluk değil, aksine fazla uyanıklık, her şeyin farkında olma, bir adım ötesini görme halidir. Ancak tüm bu farkındalık dolayısıyla sonunu gördüğü yolda ilerlemek istememenin getirdiği bir tükenmişlik ve kendini gerçekleştirememedir
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

spor yapasım var ama havalardan dolayı hiç halim yok, izmir yine 40 dereceye yaklaştı.

spor ne yaparsın yapsan? nerede oturuyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Blackchaos tam bir yaşam enerjisi emici ya, böyle arkadaşım olsa uzak duracağım türden insan. Herşeyde bi mutsuzluk bulan falan. Bak böyle eleştiren olumsuzlukları işaret edip gıcıklık yapan değil onlar iyidir yeri gelir keyif verir, bu kendisini ve hayatını eleştirip 5dkda bir herşeyin ne kadar kötü olduğunu söyleyip çevreden de onay bekliyor, en azından başkalarının da hayatları benimki kadar kötüyse biraz avunabilirim falan diye.

Kusura bakma panpa bizim hayatlarımız seninki kadar boktan değil. Biz mutluyuz genel olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Madcat said:

spor ne yaparsın yapsan? nerede oturuyorsun?

ya ben kendimi bildim bileli göbekli bir adamım, spor salonlarına 10 kere başlayıp bayıp bıraktım, anca köpekle sahilde yürüyüş yapıyorum o da yetmiyor pek.

karataşta oturuyorum sipeysçiğim bir türlü izmirde tanışmak mümkün olmadı seninle.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulun daha güzel bi yerinde yaşamakla başlayabilirsiniz mesela

kadıköy yeldeğirmeni çok güzel , sokaklar hayat dolu , cıvıl cıvıl

can sıkılınca moda'ya akıyorsun, sahilde deniz havası alıyorsun

oooh mis

ayrıca sporta gitmek nasıl mutlu ediyor yahu sizi, yani uzun vade'de evet, ama kısa vadede terliyip pislenip yorulmak bir insanı mutlu edebilir mi ya
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Blackchaos tam bir yaşam enerjisi emici ya, böyle arkadaşım olsa uzak duracağım türden insan. Herşeyde bi mutsuzluk bulan falan. Bak böyle eleştiren olumsuzlukları işaret edip gıcıklık yapan değil onlar iyidir yeri gelir keyif verir, bu kendisini ve hayatını eleştirip 5dkda bir herşeyin ne kadar kötü olduğunu söyleyip çevreden de onay bekliyor, en azından başkalarının da hayatları benimki kadar kötüyse biraz avunabilirim falan diye.

Kusura bakma panpa bizim hayatlarımız seninki kadar boktan değil. Biz mutluyuz genel olarak.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...