Jump to content

-Deno-

Mod
 • Mesaj sayısı

  23.145
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

-Deno- tarafından gönderilen her şey

 1. -Deno-

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Pavalı köpeklevvvvvvvvvvvvvv
 2. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  ALT + Üst ok tuşu
 3. -Deno-

  Bu fotoğraftakiler kim ?

  Aynen, sene 2011. Kadıköy'de bir de efsane photoshop'lar yapılan büyük bir buluşma vardı bu buluşmaya yakın. Neredeyse tüm masalarda forumdan birileri vardı. Mortis'in efsane bir duruşu vardı hatta, herkese monte edilmişti falan sfsd
 4. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  IF çok dolu olmuyor, SW daha kalabalık. 2005 döneminde IF genelde daha yoğun olurdu ama.
 5. -Deno-

  Selam deneme

  Yusuf Bey merhaba, Forumumuzun sizlere sunduğu bütün özelliklerden yararlanmak şimdi ayda yalnızca 4.99$. Bu fırsatı değerlendirmek isterseniz lütfen Ö.M. atınız. İyi forumlar dileriz,
 6. -Deno-

  WoW Classic - Oyuncu Listesi

  Hmmm, ben sanki DC'deki verilerde Ashbringer açık ara Alliance, Lakeshire mı ne orda da açık ara Horde üstün gibi görmüştüm. Bizim ekibin içinde olduğu guild yabancı şu an Noggen Fogger'da, açıkçası pek de umut vaat etmiyorlar bence. Dungeon'lara gelen guild üyeleri çok tecrübeli tiplere benzemiyor. Bakalım, tinu'ya haber veririz duruma göre. Ne kadar daha transfer süresi var biliyor musunuz?
 7. -Deno-

  WoW Classic - Oyuncu Listesi

  Bizim ekip gelebiliriz belki, ama sizin server'da da hayvani bir Alliance üstünlüğü var ya. Bizimkinde de Horde çok fazla gerçi.
 8. -Deno-

  The Joker Joaquin Phoenix

  Akuma'nın odasında dev Batman posteri var kesin.
 9. -Deno-

  Bu fotoğraftakiler kim ?

  Aaaa Senarious lan tamam sdsf
 10. -Deno-

  Bu fotoğraftakiler kim ?

  Şükrü hepimiz adına kel işte.
 11. -Deno-

  Bu fotoğraftakiler kim ?

  Alın ben size daha iyisini vereyim, 1- En sol bilinmiyor, gizemli çocuk. Her fotoğrafta var aq belli bir seneden sonra. 2- Xynocide - Sercan 3- Xunn - Ahmet (o zamanlar ilik gibiydi sonradan bozdu evlenince) 4- Chemical sanırım ama ağır sallıyor olabilirim 5- MADBOY - Can asdfkafsk bu fotoğraf ile hala dalga geçiyoruz 10 sene olacak. 6- Zaugnakhaldun - Yiğit HR Master olmadan önce. 7- Kenshin ? emin değilim 8- Ben, saçlara bak uzun mu kısa mı belli değilmiş o ara. Sanırım epey uzama yolundaki zamanalr. 9 - Bilmiyorum bu arkadaşı 10 - Kaede
 12. -Deno-

  Bu fotoğraftakiler kim ?

  Sexdice ile aynı biliyorum bende, ekstradan sadece sağdaki üçlüden en sağdakini biliyorum - Aiko. Çok kötü CS oynar.
 13. -Deno-

  İstanbul vs London

  Esh Caddebostan ülkesinde yaşıyor, evi deniz görüyor.
 14. -Deno-

  İstanbul vs London

  O zaman sıkıntıymış tabi. İngilitere'nin her anlamda (Brexit ve bu yeni Trump çakması herife rağmen) Türkiye'den çok daha iyi olduğuna katılıyorum, ama alışkanlıklarından çok zor vazgeçen ve comfort zone'unun kolay kolay bırakamayan biri olarak sıcak bakamıyorum. Yoksa baya seviyorum Londra'yı ve İngiltere'de zaman geçirmeyi, ama işte şartlar, TRY-Sterlin vs. çok sıkıntı en azından 4 - 5 sene boyunca. Çat diye gidebilenleri de anlamıyorum, ya paraları çok ya da ciddi bunalmış olman lazım. Yoksa orta halli bir insanın 'gideyim de bakarız orda ya' diyebileceği bir ülke değil bence.
 15. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Superonline var bende, hiç bağlantı sıkıntısı çekmedim? Belli noktaları mı etkiliyor acaba?
 16. -Deno-

  İstanbul vs London

  Benim nişanlımın ve ailesinin (baba tarafı) hepsinin İngiliz vatandaşlığı var ve nişanlım dışında hepsi İngiltere'de yaşıyor. Yazdan yaza Türkiye'ye geliyorlar genelde. Seneye evlenicez, yüksek ihtimalle her ihtimale karşı ben de İngiliz vatandaşlığı alacağım. Annem de, nişanlım da, nişanlımın ailesi de Londra'ya gelsenize diyor yaşamak için (ailenin hemen hemen hepsi 5.zone'da falan oturuyor, kendilerine ait büyük evleri falan da var) Fakat zamanında Londra'da 4 ay yaşamış ve son senelerde sıkça gelip giden biri olarak onlar kadar sıcak bakamıyorum bu fikre. En azından evlenir evlenmez gitmek çok mantıklı gelmiyor. Zaten evlenmeye, balayına vs. bir alay para gidecek. Yaşımız 30 olacak seneye, bana 35'den önce gitmek baya sürünmek gibi geliyor. Ailesi ev vs. sağlarsa ne ala.
 17. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Biz SM farmlıyoruz sadece şu ara, temiz XP geliyor. Ama SM'ye kadar zone clear + level'ıma göre dungeonlarda 2 - 3 run gibi ilerliyordum.
 18. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  LFG kanalına girin mutlaka chat'te sağ klik yapıp. Onun dışında ana şehirlerin Trade kanallarında dönüyor baya LFG komik bir şekilde.
 19. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Mükemmel,
 20. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Abi alıntıdaki İngilizce baya GÖTTEN'miş za
 21. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Ha o zaman kafadan 2 ay var daha?
 22. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  Honor sistemi ve ilk BG'ler ne zaman geliyor tarih belli mi?
 23. -Deno-

  WoW Classic Ana Konu

  33.5'um, iki hafta sonudur doğru düzgün kasamıyorum lan hep bir şey giriyor araya. Hafta içi daha iyi kasıyorum resmen. 2 days 21 hours ile 33.5 oldum, ama prof'lar falan da yarılandı. Dungeon farm'a dönecek bir süre mecbur, SM akar.
 24. -Deno-

  IT CHAPTER 2 (2019)

  Çok beğendim ben, 7.5/10 çalışır. Baya iyi olmuş.
 25. -Deno-

  Overwatch

  Olm Soldier ile bariyere ateş etmekten sıkıldıysan Soldier'ı değiştir? Bariyerin ne suçu var sfdas.
×
×
 • Yeni Oluştur...