Jump to content

bLackcha0s

=o=
 • Mesaj sayısı

  18.257
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

bLackcha0s hakkında

 • Rütbe
  bLackcha0s

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. bLackcha0s

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  çok tatlı film. Bir golden'ın gözünden bekarlıktan aile hayatına geçen bir yarışçının hikayesini anlatıyor. Köpekseverler çöksün!
 2. Selamlar Arkadaşım yurtdışından geliyor. 3-4 ay Istanbul'da acıbadem taraflarında kalması lazım. Eşyalı daire bakıyor. Sitelere bakıyoruz da önerebileceğiniz cevval emlakçı var mıdır?
 3. bLackcha0s

  Soundbar ?

  aşırı kararsız biri olduğum için hala alamadım ama bu hafta sonu karar verip alıcam evde müzik dinleyemiyorum işkence. xiaomi mi soundbar var fiyat olarak süper 550 lira civarında subwoofer ve kumanda yok. incelemeler de iyi gözüküyor. ama pahalı daha iyidir mantığı ile aklım samsung hw450 1000 tl civarında jbl sb160 bu da 1700 lira civarında. bunlara kayıyor. Tv zaten 50inç öyle çok bütçe de ayırmak istemiyorum. aşırı yüksek sesli müzik de dinlemiyorum
 4. bLackcha0s

  En son okuduğunuz kitap

  1983'te yazılmış. Harika bir psikoloji kitabı. Benim gibi depresif bünyeler için yazılmış resmen. Sırayla hepsini anlatıyor. Dili ağır değil ama tabii okurken bir ders kitabı okuyormuş gibi hissettirdiği için biraz yavaş ilerliyorum bir de sindirerek, düşünerek okumaya çalışıyorum. Kaygılardan, yalnızlığa, aile, kişinin özsaygısı, kendini değersiz görmesi vs. hemen hemen her türlü psikolojik sorunu çok güzel anlatıyor. Evet ve okurken ulan burada benden bahsetmiş diye diye gidiyor. Bu da çok uzun zamandır kitaplığımda duruyordu. Kişisel gelişim-polisiye roman şeklinde. Bitirmek üzereyim ve çok hoşuma gitti. Sigara içmiyorum ama sigarayı bile bıraktırabilir 🙂
 5. bLackcha0s

  Boşananlar kulübü

  oo geliriz artık 😉
 6. bLackcha0s

  Başın sağolsun dasaaa

  başın sağ olsun 😞
 7. bLackcha0s

  Boşananlar kulübü

  bekar adam için kadıköy / kurtuluş tarafları en güzel seçenek. Sarıyer'de denize bakıp bakıp içleneceksin gerek yok 😄 akşamları nişantaşı/kadıköy barlarında avlanır kafan dağılır işte.
 8. bLackcha0s

  Boşananlar kulübü

  gel abi feriköy, kurtuluş taraflarına. tam bekar yeri. taksim'e bomonti'ye beşiktaş'a nişantaşı'na akarsın.
 9. bLackcha0s

  Satılık Philips TV 55inch

  vergilerimiz nereye gidiyor fsfs
 10. bLackcha0s

  Soundbar ?

  cevahir'de mi store açılmış. Xiaomi'nin soundbar'ını inceledim epey şık ve sesi de güçlü ancak subwoofer yok. 560 tl fiyatı var. optik kablo ile de bağlantısı var. samsung hw450 ile arasında kaldım. black friday'e göre tercih edeceğim.
 11. bLackcha0s

  x yasindayim, baslamak icin cok mu gec?

  😄 Dart öğrenip, flutter... çok para var diyollaa
 12. bLackcha0s

  Bir Film/Dizi Vardı?

  Fatih Akın diye kalmış aklımda ama değil. Türk - Alman yapımı sanırım. 2 kadın 1 erkek var ahır gibi bir yerde. Sonra Türk olan işte numan acar'a benzetiyordum. 3 kişi olarak geliyorlar içeriye, yabancı çocukla karşılıklı bıçak çekiyorlar, ağır romandaki bıçak sahnesi gibi karşılıklı duruyorlar o sırada türk mafya kısık sesle bir türkü fısıldayarak hamleler yapıyordu. Sonra kadınlardan biri yeter diye bağırınca falan mafya tipler görüşücez gibisinden gidiyorlardı.
 13. bLackcha0s

  Bir Film/Dizi Vardı?

  yaptım ya olmadı. fatih akın filmlerine baktım onda da yok başka bir yapım herhalde
 14. bLackcha0s

  Bir Film/Dizi Vardı?

  bi film vardı! filmi izlemedim gerçi ama sadece tek sahneyi youtube'dan izlemiştim. Fatih Akın filmi olduğunu düşünüyorum hatta Numan Acar oynuyor olabilir. in the fade değil. bir ahır gibi yer. Türk mafyası geliyor. bıçak çekip adamla karşılıklı birbirlerine bıçak sallıyorlar. o sırada da türkü söylüyor fısıldıyarak. Sonra dağılıyorlar. Numan Acar'a çok benzettim de değil sanırım Fatih Akın filmlerinde çok sık oynayan biriydi.
 15. bLackcha0s

  Boşananlar kulübü

  ayrılırken köpek niye uyutuluyor 😄 Veteriner uyutmuyorsa niye uyutsunlar? Acı çekip, çekmediğine zaten o noktada artık vet karar veriyor. Köpeği uyutun bakın dalganıza olmuyor yani. Kaldı ki köpek dediğin şey insanın ilk evcilleştirdiği hayvan. Senin aksine çok insan var köpeğini, dostu, hayat arkadaşı, ailesi yerine koyan. Bu onların küçük dünyalara sahip olmalarından değil. Duygularını hiçbir norm tanımadan samimiyetle yansıttıkları için.
×
×
 • Yeni Oluştur...