Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşam motivasyonunuz nedir?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

emek said:

Grego said:

emek said:

neutrino said:

emek said:

Grego said:

emek said:

senko said:

Intahar etmeye gotum yemediginden yasiyorum.

+1

bence siz tanışın

daha da tetikleyici etki yapmasın sonrasfk

senko'yu bir kez tetikledin mi onunu alamazsin sanki sdfs
bilemiyorum altanskd

bir şans verilebilir, alman wesfalyasının en sincap görünümlü mühendisi şu sıralar.

gazı tek taraflı veriyorsunuz sistem yanlış işliyor:p

özelden gazlıyorum ben senko yu, oldu bu iş oldu. hadi bi çay için.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

büyük arzulara sahip olmadıkça yaşamak büyük hamallık geliyor. herhangi bir şey olabilir ya bu arzu. futbol oynamak olur, matematik yapmak olur, karşı cinsle halvet olur, ticaretle uğraşmak olur veya yazarlık olur. hatta at yarışı oynamak bile olur dsf. yeterki o çoşku eksilmeden devam etsin senelerce.

aksi takdirde ortalama insan hayatı çok anlamsız. çok fazla kişi yaşıyor, gereksiz abi, sırf doğduk diye yaşıyoruz. insalığa katkı yapacak bir meşgale de yoksa direkt çöp.

kaçınılmaz sonuç +1 sdgf:

emek said:

senko said:

Intahar etmeye gotum yemediginden yasiyorum.

+1

valla ben bulduydum çok küçük yaşta: futbol. çok da hırslıydım. ama ailem izin vermedi annem başta olmak üzere. teyzem, anneannem falan "bilmem ne abinin gözüne top geldi, kör oldu" falan diye korkutuyorlardı.

türkiye'de imkansızlıklar yetmiyormuş gibi bir de aile engeli oluyor böyle, o da çok kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam yemek yapmıyordu ki dünyayı gezip sohbet muhabbet her yerde yemek tadımı falan, tam böyle hayaller hayatlar meme i gibiydi.

Yaşayacağımı yaşadım artık kuş da ötmüyor bırakma vakti geldi vs. demiş olabilir, ama ikinci bi ihtimal turanjın gazabı işte. O lafı etmeyecektin bourdain kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...