Jump to content

sipeyskeyk

=o=
 • Mesaj sayısı

  22.774
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sipeyskeyk hakkında

 • Rütbe
  sipeyskeyk

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. sipeyskeyk

  Boşananlar kulübü

  vay a..rkadaş.
 2. sipeyskeyk

  E-Kitap Okuyucu

  https://www.aliexpress.com/item/4000205608631.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.20655aecHpR09e&algo_pvid=962c829b-0f7b-466f-9312-dad0e546068e&algo_expid=962c829b-0f7b-466f-9312-dad0e546068e-0&btsid=ee01b41f-b84c-4579-925b-c400dea1a12a&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4,searchweb201603_52 şundan aldım ben de, siyah.
 3. sipeyskeyk

  Boşananlar kulübü

  Olabilir mi böyle bir şey? Lütfen olsun çünkü.
 4. sipeyskeyk

  Boşananlar kulübü

  Bir de İzmir'e gel, buluşma yapalım, içelim. Llama da gelir, seni ortamlara sokar :)))
 5. sipeyskeyk

  Boşananlar kulübü

  Hasta olmasa alayım Şeker'i, İzmir'e geldiğinde alırsın görürsün diyecektim de, eşim de ben de çalışıyoruz, hasta bir hayvana yeterince ilgi gösteremeyiz. "Annesi" daha iyi bakar herhalde..
 6. sipeyskeyk

  Europa Universalis 4

  Bir de "birazcık" kanlı bir savaş koyayım.
 7. sipeyskeyk

  Europa Universalis 4

  Slm.
 8. sipeyskeyk

  Europa Universalis 4

  Bir de nasıl 9 sene olmuş olabilir biz bunu yapalı ya.
 9. sipeyskeyk

  Europa Universalis 4

  @Gimli Yani, ben bir haftasonumu ayırırım önceden planlarsak. Bir deneyelim mi? Karımı annesinin evine gönderirim, köpeği gezdirmek dışında full oynarım alsfsakf IS IT HAPPENING?
 10. sipeyskeyk

  Europa Universalis 4

  @DoGMeaT Abi bu oyun inanılmaz bir hal aldı, İstanbul'u falan aldım asasfkaf. Drekt süper gücüm şuanda, 2. İspanya. Batı sınırım low countries, doğu sınırım Bursa. Bu kadar keyif aldığım bir session hatırlamıyorum. Bu akşam oyunu bitirip son SS'leri koyacağım buraya. Aragon'a da aynı anda başlayak, çarpıştırırız olmadı. Ben Aragon oynamadım hiç, varsa yoksa Orta Avrupa. (Birkaç Bizans, bir kore ve bir osmanlı dışında). Ya aslında biz EU3 zamanı bir multi yapmıştık ama, bu yaşta mümkün olur mu bilmiyorum. Fenaydı :) al hype:
 11. sipeyskeyk

  Boşananlar kulübü

  Yok yapacak bir şey olsun olmasın, adamda sürekli şöyle dedi ve haklı, böyle diyo haklı ya gibi kendini indirgeme tavrı var. Psikolojisi bu yönde. Onu düzeltsin diye söylemek istedim. 30+ yaşındayız hepimiz, belli bir hayat tecrübemiz var. Bu tecrübenin ışığında bana öyle geldi. Öyle veya değil, bu kadın seninle olmak istemiyor artık. En kısa zamanda kendine gel, ve hayatına bak lütfen. Birkaç sene sonra çok daha iyi olacaksın. Kendine yatırım yap, kendi mutlu olacağın şeyleri yap. Sikinin keyfine göre yaşa açıkçası, mis gibi.
 12. sipeyskeyk

  Boşananlar kulübü

  Ace, bunu yazıp yazmamayı uzun uzun düşündüm. Lütfen bu söylediğimi bir öngörü olarak kabul et, kaynak tamamen götüm. Bunu kendini suçlamayı, eziklemeyi bırakman için, başka ihtimalleri de düşünmen için yazıyorum. Bence başka olma ihtimalini değerlendir. Bu yorumum tamamen sallamasyon, yazdıklarının bende oluşturduğu hissiyat. Uygunsuz bulursan da özür dilerim.
 13. sipeyskeyk

  Boşananlar kulübü

  abi salak mısınız.
 14. sipeyskeyk

  E-Kitap Okuyucu

  Benim cihazla ilgili sıkıntım karımın çökmesi, başka sorunum yok. X kitabı internette bulamadım, Kobo'da varmış indir de bir okuyak deyip cihazı esir alıyor. Kitap okuyasım yokken lan şimdi istesem kitap okuyamayacağım diye strese giriyorum.
 15. sipeyskeyk

  E-Kitap Okuyucu

  Yani ben aldım, keyifle kullanıyorum. Ama you'll never know :)
×
×
 • Yeni Oluştur...