Jump to content

sipeyskeyk

=o=
 • Mesaj sayısı

  23.560
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sipeyskeyk hakkında

 • Rütbe
  sipeyskeyk

Son profil ziyaretçileri

942 kez ziyaret edildi
 1. sipeyskeyk

  Europa Universalis 4

  Evet, o yüzden oralara genişleyemedim.
 2. sipeyskeyk

  Europa Universalis 4

  Son Bizans oyunum; https://www.reddit.com/r/eu4/comments/ope7zz/the_byzantine_empire_1810_ad_ironman_campaign/
 3. sipeyskeyk

  şey

  Günaydın
 4. sipeyskeyk

  Ginaly'nin Sigara Bırakma Günlüğü

  Benim rakıda istiyor canım, elim boş kalıyor. Lanet bir şey gerçekten, fiziksel olarak zorlanmasam da el alışkanlığı eksikliği hiç geçmeyecek gibi.
 5. sipeyskeyk

  Ginaly'nin Sigara Bırakma Günlüğü

  Benim de 11 ay 25 gün olmuş. Bayram sonuna doğru 1. yılı dolduruyorum. Alkol almaya çıktığımda neredeyse 1 pakete varan bir tüketimim varken, bir sabah kalkıp yeter lan dememle başlayan bir süreç oldu. Bir fırt bile içmedim, ki bu süreçte baya sarhoş akşamlarım oldu ona rağmen 🙂 Spor zaten yapıyordum, iyice düzene de oturttum. Alkol de azaldı eskiye göre epey. İyi oldu iyi.
 6. sipeyskeyk

  Company of Heroes 3

  OH BE.
 7. sipeyskeyk

  Europa Universalis 4

  Yeni harita geldi 🙂 Açıklamamı da koyayım: Ladies and gentlemen, I present you the greatest land power europe has ever seen: Kingdom of Prussia. (Ironman) I started as Teutonic Order and formed Prussia. I didn't form Germany, because my whole aim was to make a legendary Prussia. It could be better, but I'm still satisfied by the result. I PU'd France and Allied Russia. We fought Europe minors, Spain - Portugal, England and Ottomans whole game and I can say that we did a pretty good job. Enjoy the map!
 8. sipeyskeyk

  Topla v0.9 [22kasım20]

  Maalesef yok ama inşallah olacak ahshdj. Ape together stronk. AMC to the moon.
 9. sipeyskeyk

  Topla v0.9 [22kasım20]

  Son sorum, sonra gerçekten alıyorum bugün niyetli kalktım ajsjdjf Bu avantajlı tabii ki; https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a-rtx3060/ Bunun da kasasını daha çok beğendim; https://www.gamegaraj.com/urun/gt301-7a-rtx3060-asus/ Kasası (görsel) dışında bir artısı var mı? Ben pek göremedim 2. ve son soru. Hangisini öneriyorsan(ız), bileşen kısmında listeden upgrade edilesi bir şey var mı? Ramler yeterli de, anakartlar böyle kalsın mı, diğer modellere bakayım mı? Güç kaynakları yeterli mi? İşlemci soğutucusu eklenebiliyor, gerek var mı? Dropdown menüden seçenekler gözüküyor bileşen kısmında. HDD’ye yorum yapmanıza gerek yok mevcutları takacağım zaten.
 10. sipeyskeyk

  Topla v0.9 [22kasım20]

  Bu yaptığın iyiliği hiç unutmayacağım. Şimdi böyle dedin diye gaza gelip alacağım muhtemelen, doğru olan da almaktı zaten sonra pişman olacaktım. Şişmanlardan çok iyi dost oluyor ya.
 11. sipeyskeyk

  Topla v0.9 [22kasım20]

  Eben olabilir güngörcüğüm. monitör 1080p evet. Bu devirde 970’le mutlu olan adamım. 2060 bile uçurur beni ahdhdj Düşüneyim
 12. sipeyskeyk

  Topla v0.9 [22kasım20]

  ahahah çok iyi fikir. 9'a falan satıyorlar 2. elini baktım şimdi sahibindene.
 13. sipeyskeyk

  Topla v0.9 [22kasım20]

  Abi bütçemi aşıyor ne yapabilirim. Aradaki farkı vereceksen alayım tabii ki 3060 niye istemeyeyim asklfjaslkf
 14. sipeyskeyk

  Topla v0.9 [22kasım20]

  2060 yeter bana ya. 3.000 TL farkediyor şimdi, önümüzdeki senelerde yeterli gelmezse kartı değiştiririm.
 15. sipeyskeyk

  Topla v0.9 [22kasım20]

  Ben evdeki sistemi işe götürmeye eve pc almaya karar verdim ya. Evdeki sistem şu, ofis için fazlasıyla yeterli; Thermaltake Core V31 kasa (650W) i5 6600k Z170-A Anakart GTX 970 ekran kartı 16 gb ram Şimdi, şurada güzel bir kampanya var. https://www.gamegaraj.com/grup/bayram-kampanyasi/ Gaza gelirsem: GT301 7A-RTX3060 Asus Gaza gelmezsem: Aquarius 5A-RTX2060 Çok upgrade yapasım yoktu da şuan böyle bir durum olduğu için yenileyeyim dedim. 4-5 senedir diğer kasayla gayet iyi idare diyorum, yeni alacağım kasadan da beklentim bu yönde. Çok üst düzey oyun performansı falan beklemiyorum. Şu kampanyadaki kasalara bakıp fikrinizi söyler misiniz?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...