Jump to content

sipeyskeyk

=o=
 • Mesaj sayısı

  22.691
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sipeyskeyk hakkında

 • Rank
  sipeyskeyk

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. sipeyskeyk

  Chernobyl (2019) - HBO

  Niye summonlıyorsun ogLİM
 2. sipeyskeyk

  Satılık Cowin E7 PRO Wireless Headphone (Active NC)

  Güzelmiş, keşke ihtiyacım olsa.
 3. sipeyskeyk

  Kara delik açıklamasına geri sayım

  Gerçek olması abi?
 4. sipeyskeyk

  Kara delik açıklamasına geri sayım

  Daha önce gidip gördün herhalde bir kara deliği
 5. sipeyskeyk

  Dev Banyo konusu

  Vücut için de bıttım sabunu mu kullanıyorsun? Ben kullandım onu (Mehmet Aydın olanı), kaşıntı yaptı bende 😞
 6. sipeyskeyk

  Dev Banyo konusu

  Banyo yaparken kullandığımız ürünleri paylaşalım değerli dostlar (dildolarımız hariç). Çünkü sabun - duş jeli - overpriced sebamed duş jeli arasında git gel yaşayıp duruyorum. Duş jeli boktan diye kullanmak istemiyorum, sebamedinki çok pahalı. Normal sabun kullanıyorum bu aralar ama inanılmaz yağlandırıyor cildimi gün içerisinde. (Zaten yağlı cildim) Şunu buldum alternatif olarak: https://www.hepsiburada.com/sebamed-cleansing-bar-sabun-100-gr-p-HBV00000EE725 Ama bir kalıp sabuna 20-30 TL vermek de saçma geliyor. Cildin anasını ağlatmadan, PH dengesini yerle bir etmeden banyo yapabileceğimiz bir ürün yok mu ya? Saç kısmına girmiyorum, zira kelim. Saçlı arkadaşlar gerekli paylaşımları yaparlar...
 7. sipeyskeyk

  Ben anlamıyorum

  Forumun teması 10 yıl yenilendi, endüstri 4.0 ile teknolojik devrim oldu, Trump ABD başkanı oldu, mevsimler geçti, nesiller büyüdü SEN HALA EKLERİ AYIRMAYI ÖĞRENEMEDİN.
 8. sipeyskeyk

  Yaşlılar ve teknoloji

  Bak bak, şakası tuttu diye hemen aynısından bir tane daha patlatmış. Babişin sana yaratıcı bir tontiş olmayı öğretmedi mi?
 9. sipeyskeyk

  Yaşlılar ve teknoloji

  Son gelen : Varan 2: Bizimkinde bir de okudun mu / izledin mi sorgulaması var. Hadi bu da bonus olsun: Kadın "huzur islamda" diyor. Nerde yaşıyorsun diye. Sorulduğunda ise Amsterdam'da diye cevap veriyor. Şimdi denmezmi? Gel seni bir ıslam ülkesinin ortasına
 10. sipeyskeyk

  Yaşlılar ve teknoloji

  Kırılmasın, ayıp olmasın diye...
 11. sipeyskeyk

  Yaşlılar ve teknoloji

  Bu bir isyan başlığıdır. BIKTIM. Bardağı taşıran son damla, annemin "küskün" bir arkadaşının instagramda koyduğum alakasız bir fotoğrafın altına DÜĞÜNÜNE ÇAĞRILMADIK AMA CANINIZ SAĞOLSUN MUTLULUKLAR yazması oldu. Fotoğrafı silip, kadını blockladım sinirden ahahahsfhoas. Babamdan örnek vereyim; Kolunda smartwatch, elinde iphone. Sürekli şuna basıyorum olmadı, bunu nasıl yapacağım. (Eskiden sadece bilgisayardı). Geçen gün kendi yaşına uygun güzel bir saat mi kullansan acaba dedim, bozuldu :) Tamam hadi adam hayata tutunmaya, teknoloji konusunda güncel kalmaya çalışıyor diye ses çıkarmıyoruz, yardımcı oluyoruz, ama işin başka boyutları da var. Mesela; Bilgi kirliliği inanılmaz boyutlarda, gelip saçma sapan şeyler söylüyor, nereden gördün diyorum "feysten geldi". aslkfasflkj Whatsapptan sürekli mesaj forwardlıyor, nereden geldiği belli olmayan garip garip yazılar, capsler. Ben şöyle düşünüyorum, teknoloji bu insanlara yarar değil resmen zarar veriyor. Bizim nesil az çok teknolojiden fayda sağlayıp hayat kalitesini arttıran bir şekle sokabiliyor, ama bu ileri yaşlıların "feys" ve whatsapp bağımlılığı feci bir durum. NAPCAZ?
 12. sipeyskeyk

  Cumhurbaşkanlığı Spor Kulubü

  lan ekşide başlığını görüp şakalı başlık sanıp girmedim, gerçekmiş asşlkasfşlsa
 13. sipeyskeyk

  Foundation

  Niye, küçük küçük barbarlar saldırsa arada iyi olur. tower defense tadında savunma falan
 14. sipeyskeyk

  Foundation

  Savaş var mı?
×
×
 • Yeni Oluştur...