Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

 

sipeyskeyk

=o=
 • Mesaj sayısı

  22.682
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sipeyskeyk hakkında

 • Rank
  sipeyskeyk
 1. sipeyskeyk

  Ben anlamıyorum

  Forumun teması 10 yıl yenilendi, endüstri 4.0 ile teknolojik devrim oldu, Trump ABD başkanı oldu, mevsimler geçti, nesiller büyüdü SEN HALA EKLERİ AYIRMAYI ÖĞRENEMEDİN.
 2. sipeyskeyk

  Yaşlılar ve teknoloji

  Bak bak, şakası tuttu diye hemen aynısından bir tane daha patlatmış. Babişin sana yaratıcı bir tontiş olmayı öğretmedi mi?
 3. sipeyskeyk

  Yaşlılar ve teknoloji

  Son gelen : Varan 2: Bizimkinde bir de okudun mu / izledin mi sorgulaması var. Hadi bu da bonus olsun: Kadın "huzur islamda" diyor. Nerde yaşıyorsun diye. Sorulduğunda ise Amsterdam'da diye cevap veriyor. Şimdi denmezmi? Gel seni bir ıslam ülkesinin ortasına
 4. sipeyskeyk

  Yaşlılar ve teknoloji

  Kırılmasın, ayıp olmasın diye...
 5. sipeyskeyk

  Yaşlılar ve teknoloji

  Bu bir isyan başlığıdır. BIKTIM. Bardağı taşıran son damla, annemin "küskün" bir arkadaşının instagramda koyduğum alakasız bir fotoğrafın altına DÜĞÜNÜNE ÇAĞRILMADIK AMA CANINIZ SAĞOLSUN MUTLULUKLAR yazması oldu. Fotoğrafı silip, kadını blockladım sinirden ahahahsfhoas. Babamdan örnek vereyim; Kolunda smartwatch, elinde iphone. Sürekli şuna basıyorum olmadı, bunu nasıl yapacağım. (Eskiden sadece bilgisayardı). Geçen gün kendi yaşına uygun güzel bir saat mi kullansan acaba dedim, bozuldu :) Tamam hadi adam hayata tutunmaya, teknoloji konusunda güncel kalmaya çalışıyor diye ses çıkarmıyoruz, yardımcı oluyoruz, ama işin başka boyutları da var. Mesela; Bilgi kirliliği inanılmaz boyutlarda, gelip saçma sapan şeyler söylüyor, nereden gördün diyorum "feysten geldi". aslkfasflkj Whatsapptan sürekli mesaj forwardlıyor, nereden geldiği belli olmayan garip garip yazılar, capsler. Ben şöyle düşünüyorum, teknoloji bu insanlara yarar değil resmen zarar veriyor. Bizim nesil az çok teknolojiden fayda sağlayıp hayat kalitesini arttıran bir şekle sokabiliyor, ama bu ileri yaşlıların "feys" ve whatsapp bağımlılığı feci bir durum. NAPCAZ?
 6. sipeyskeyk

  Cumhurbaşkanlığı Spor Kulubü

  lan ekşide başlığını görüp şakalı başlık sanıp girmedim, gerçekmiş asşlkasfşlsa
 7. sipeyskeyk

  Foundation

  Niye, küçük küçük barbarlar saldırsa arada iyi olur. tower defense tadında savunma falan
 8. sipeyskeyk

  Foundation

  Savaş var mı?
 9. sipeyskeyk

  Division 2, Resident Evil 2, Devil May Cry 5

  Hepsiburada'ya mı mail attın oyunlarımı verin lan diye? Bende 970 var şuanda https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amdradeon-rx-580-8g-oc-256-bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-05-20g-p-HBV000004VT1D Bunu alayım diyorum, yanında verilen 3 oyunu da düşünürsek, 970'imi de 700 TL ye falan satarsam, bedavaya geliyor sanki. :) Sistemim bu, bu kartı önerir misiniz? https://i.hizliresim.com/ZOGaYo.jpg
 10. sipeyskeyk

  Antarctica'da gerçek gizemli sır ne?

  Rahmetli Çetin Taş böyle başlıklar açardı. RIP.
 11. sipeyskeyk

  Division 2, Resident Evil 2, Devil May Cry 5

  hay allah, masraf çıkmasa bari... https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amd-radeon-rx-580-4g-oc-256-bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-09-20g-p-HBV000004VT1B?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=Cj0KCQiAheXiBRD-ARIsAODSpWMQlvdwGQ9qtebVC002c2A8wvGyt-iJT8-q1OumKivBjdghIzVapWkaAh9oEALw_wcB şimdi hepsiburada dan bu kartı bu fiyata alsak, yukarıdaki oyunları alabiliyoruz yani öyle mi?
 12. sipeyskeyk

  The Divison - Friend List

 13. sipeyskeyk

  The Divison - Friend List

  O gelirse ben de gelirim. Sözüm söz.
 14. sipeyskeyk

  Sömürgecilik ve Soykırım üzerine

  Kitabın bütününden bir çıkarım yaptığımı söylediğimi hatırlamıyorum. Kitapta dedikodu ve etkilerinden bahseden bir bölüm vardı, onu aktardım, üstteki mesajlarda biri bahsetmişti çünkü. Anything else?
 15. sipeyskeyk

  Sömürgecilik ve Soykırım üzerine

  He sağol, işte adamlar bizden fiziksel olarak güçlü ama, bir şekilde yok olmuşlar. Dedikodu üzerinde duruyordu kitapta :) Sürekli dedikodu yapmanın, strateji geliştirme üzerine yaptığı olumlu etkiden dolayı sapiens'in kendinden güçlü türleri yok edebilmesi vs.
×
×
 • Yeni Oluştur...