Jump to content

sipeyskeyk

=o=
 • Mesaj sayısı

  23.301
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sipeyskeyk hakkında

 • Rütbe
  sipeyskeyk

Son profil ziyaretçileri

629 kez ziyaret edildi
 1. sipeyskeyk

  PC donanım temizleme

  Benim de korkum buydu tam olarak 🙂 kesin hallederim çünkü, astarı yüzünden pahalıya gelir.
 2. sipeyskeyk

  PC donanım temizleme

  Ulan bu forumda sırf ego kasmak için kaç yüz dolara ekran kartı alındı, Esh discordu boostlamak için ayda 10$ veriyor takıldığınız şeye bak. Kimin parasını nereye harcadığını boşverin bence ya. Herkes kendi bütçesini denetlesin. :)
 3. sipeyskeyk

  PC donanım temizleme

  Param çok abi, ondan.
 4. sipeyskeyk

  PC donanım temizleme

  Xenocide ve Borlach, ilginç adamlarsınız. "Bilen birisi" değildir demiş bir de bay çok bilen. KAsayı verdiğim firma, işyeri olarak hizmet aldığımız, büyüklü küçüklü kurumsal müşterilere hizmet veren büyük bir donanım ve yazılım firması, ve işyerine gelip birkaç parça bırakacaklardı gelmişken alırız yarın getiririz dediler ama olsun, Xenocide için "sadajkshf" o yüzden önemli değil. Çünkü en iyisini o bilir. Şakasını da mutlaka yapar. İşyerinde basınçlı komprasör var, "hava tutmaya" olsa kendim de tutardım, daha önce de tuttum. Kasanın içini komple söküp parçaları temizleyecekler ve termal macunları yenileyecekler, kendim yapmak istemiyorum. Umarım bu kararımla sizi derinden yaralamamışımdır. Bundan sonra paramı nasıl ve neye harcayacağımı önce size sorarım.
 5. sipeyskeyk

  Odaya hoparlör

  Hiç ikinci elleri yok ya 😞 forumda bir tane satıldı geçenlerde 1280db, ben görene kadar biri kaptı.
 6. sipeyskeyk

  Odaya hoparlör

  Benim de evde marshall acton var, olmadı onu çalayım hanımdan onu kullanayım ya. O sesi verecek kalitede bir şey şuan 2-3k en az.
 7. sipeyskeyk

  Odaya hoparlör

  hahaha gereksiz bir şey arıyordun iyi denk geldi
 8. sipeyskeyk

  Odaya hoparlör

  Kablolu olur diye ondan dedim işte
 9. sipeyskeyk

  Odaya hoparlör

  Yeni konu açmayayım, benim de odaya hoparlör lazım. 500-1000 arası olsun pahalı olmasın. Müzik dinlemek için kullanacağım. Masa üzerinde yer kaplamasını istemiyorum, sesi öyle stüdyo kalitesinde olmasa da olur. Subwoofer olmasın, 2'li olsun. BT olmasına da gerek yok, kablolu olabilir. Ne olabülü?
 10. sipeyskeyk

  PC donanım temizleme

  Bir şişe içinde hava bile 75 tl oldu emenike.
 11. sipeyskeyk

  PC donanım temizleme

  Sana en fazla 20 TL + Bir paket malbuş veririm. Takla da atarsan 50 TL'ye çıkarabilirim. Bu arada klavyeyi söküp temizledim, yorumsuz paylaşıyorum asfas
 12. @Goering Gereksiz bir şey alasım var bu ara, bende philips android smart tv var. + olarak ne özellik sunuyor kısaca anlatır mısın?
 13. sipeyskeyk

  PC donanım temizleme

  Ben işyerinde çalıştığımı bilg firmasına vereceğim bugün. 200 tl’ye temizlik + termal macun yenilemesi falan yaparız dediler. Lüzumsuz belki ama, 4 senedir hiç bakım yapılmadı (ben 2 kere hava tuttum komprasörle). Bilen birisi açıp yapsın istedim, ben hiç anlamıyorum.
 14. sipeyskeyk

  Amazon Merch T-shirts

  böyle bir şey olursa royalty alırım
 15. sipeyskeyk

  Price Check Hackintosh Masaüstü

  Fistan'ı ciddiye alma lütfen.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...