Jump to content

_Rave

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.514
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

_Rave hakkında

 • Rütbe
  _Rave

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. _Rave

  ingilizce pratik

  ingilizce kitap oku. aksanını dizi,film falan izleyerek düzeltebilirsin. lisanda asıl önemli olan kafanda dili kendi diline çevirmeden okuduğun dilde hazmedebilmek ve o dilde düşünebilmek. bunun için de dediğim gibi kitap.
 2. _Rave

  Pic Thread (Definitive Edition)

  welcome to z kuşağı. artık globalleşme öyle bir hale geldi ki popüler olmayan bir şeyi bilmediğin zaman direkt dışlanıyorsun. düşünsene dünya üzerindeki gelişmiş ülkelerdeki bütün gençlik instagram kullanıp benzer şeyleri paylaşıyor. justin biber veya şu popüler youtuberları bilmediğin zaman nasıl bilmezsin heryerde onlar var deniliyor. marvel filmlerini hiç sevmem son filmle-thanos ile ilgili falan o kadar çok gönderme-yazı-muhabbet falan çıktı ki bi yerden sonra dayanamadım bakayım bari dedim. bu arada facebook iyiydi aslında en azından sosyal medya kelimesini karşılıyordu yazı video resim herşeyi direkt takip edebiliyordun millet instagrama kaçtı sonra artık araba içi videosu ile yurtdışı fotoları görüyoruz habire. bu dışlanmadan da öte abi.ben buna populer kültür faşizmi veya modern faşizm diyorum. eğer pop kültüre uymuyor isen veya sürüye katılmıyor isen, öteki insan oluyorsun. ancak ne yazık ki dünyada, dünyaya her zaman kaliteli bir şey katan insanlar pop kültürü takip etmeyen, ötekiler oluyor. ancak öyle bir kanser ki pop kültür, kaliteli bir şeyi görünce de ona bulaşıp, onu populize edip, kalitesizleştiriyor. bknz. ne kadar geek/nerd eser var ise ne yazık ki her siyasi görüşün tek hedeflediği şey tek düze, standartlaşmış insan modeli. faşizm bunu ırk ile yapar iken, komunizm ekonomik gelir düzeyi ve statü ile, kapitalizm ise populer kültür ile yapıyor.
 3. _Rave

  Pic Thread (Definitive Edition)

  sana da hav karşim
 4. _Rave

  Football Manager 2019

  maç motorunu geliştirmişler mi gene?
 5. _Rave

  Pic Thread (Definitive Edition)

  teknoloji, pop kültür ve kapitalist düzeni işlerinde çok güzel bir şekilde eleştiriyor pawel kuczynski adındaki polonyalı illüstratör. göz gezdirilmesini tavsiye ederim.
 6. _Rave

  Gif Thread #6

  gifin altında eşşek kadar youtube/colinfurze yazıyor zaten.
 7. _Rave

  türkiye'nin justin bieber'ı dünyayı sallamaya geliyor

  çoğunuzdan da fazla sevişiyodur
 8. _Rave

  türkiye'nin justin bieber'ı dünyayı sallamaya geliyor

  12 yaşında bir kız çocuğu değilseniz ve keşfettiğiniz müzik bu ise size kötü haberlerim var
 9. _Rave

  türkiye'nin justin bieber'ı dünyayı sallamaya geliyor

  lel
 10. _Rave

  Total War: Warhammer

  insanların çoğunda bütün oyunu daha vanillasını oynamadan direk dlcli haliyle alma isteği var. yoksa oyunu eksik oynuyorlamış gibi düşünüyorlar herhalde. öyle olunca da durum dlcler ile birlikte ortaya çok yüksek bir rakam çıkıyor. ancak paradoxun dlcleri genelde hep çok spesifik dlcler. hepsinin alınmasına ihtiyaç olmayan dlcler. vanillasını test etmeden daha yapabileceğin bir seçim değil. insanlar bunu anlamakta zorluk çekiyor ne yazık ki. bu arada adamların bu periyod boyunca oyunu sürekli dlc harici de desteklemesi ve sürekli patchlemesi gayet güzel. desteklemeyi bırakmıyorlar oyunu. hiç dlc bile almasan oynadığın oyun sürekli değişiyor, gelişiyor.
 11. _Rave

  Daredevil (2015) - Netflix

  düzelmiyor di mi defenders sona doğru? fena değil ise bitireyim bari yarım yamalak izleyeceğime
 12. _Rave

  Daredevil (2015) - Netflix

  defendersı izlememiş olsak birşey kaçırır mıyız ya? çok baymıştım defenderstan 4.bölümde falan bırakmıştım. daredevilin ilk 2 sezonunu takip ettim ama
 13. _Rave

  Pathfinder: Kingmaker

  oyunların bitmemiş ve test edilmemiş şekilde çıkartılıp oyunun kendisi kadar patch indirtmek dijital oyunlar ile baya normalize oldu. biz lisede misede korsan oyun alıp oynarken bir kere bile patch yapmazdık oyuna lan. steami bi açıyorum 6-7 oyun aynı anda patch yapmaya başlıyor her seferinde. gerçekten sıkıntı verici şu durum
 14. _Rave

  saçlarımı kestireceğim hangi model olsun

  kız arkadaşın falan yok mu bunu soracak da sap dolu mühendis forumundan tavsiye istiyorsun abi? bu pintilerin alayı gidip 5 liraya mahalle berberinde 3 numara kestiren adamlar.tarz tavsiyesi için çok yanlış yere geldin
 15. _Rave

  monitör tavsiyesi

  ekran kartın ne? amd mi nvidia mı

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...