Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşam motivasyonunuz nedir?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

temiz intiharın güzel yolları var oldukça da kolay aslında ama zorluğu psikolojik. çok ciddi bir durum içerisinde değilsen kolay kolay kendini öldüremezsin.

motivasyon konusunda da gerçekten birçok kişiyle benzer bir ruh halinde olduğumu görmek, en azından yalnız olmadığımı bilmem açısından çok sevindirici ve rahatlatıcı oldu. durum her ne kadar üzücü olsa da, ölmek için yaşıyor gibi hissediyorum uzun süredir.

bunlara neyin sebep olduğu tartışılır her açıdan tabii ama ne olursa olsun bu hale gelmek hele ki bu yaşta oldukça üzücü.

bitse de gitsek ya.
Sosyal ağlarda paylaş

enerjinin korunumu gibi mutluluk/mutsuzluk korunumu yasasi var. birileri mutsuz olamadan digerleri mutlu olamiyor malesef. bayila bayiya izledigimiz birsuru film, okudugumuz bir suru kitap ya birilerinin kalp kirikliklari, ya birilerinin savaslarlari ya da, intikam uzerine kurulu.

isin felsefesi nereye kadar gider bilemicem de, sonucta universite sinavinda bile senin 1 soruyu dogru yapman 23141 tane adami uzuyo.

galiba guclunun hayatta kalip zayifin olmesine gidiyo olay. tunelin ucu bombok bi yere cikti.

https://i.imgur.com/oWVPPXF.gif
Sosyal ağlarda paylaş

emek said:

neutrino said:

emek said:

Grego said:

emek said:

senko said:

Intahar etmeye gotum yemediginden yasiyorum.

+1

bence siz tanışın

daha da tetikleyici etki yapmasın sonrasfk

senko'yu bir kez tetikledin mi onunu alamazsin sanki sdfs
bilemiyorum altanskd

bir şans verilebilir, alman wesfalyasının en sincap görünümlü mühendisi şu sıralar.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Bu konuda yalnız değilmişim. Sıfır müzik ya... Spotify a boşu boşuna para ödüyorum. Liste yapmaya üşeniyorum, dinleyecek güzel liste de bulamıyorum.

Film de izleyemiyorum mesela. Dün 12. adam diye bir film vardı. Telefonla cıkcık oynarken film bitmiş.

Ahah film benim de ayni
Filmi aciom, 10. Dakikasinda browser aciom.
Gecen bokunu cikarip ödev yaptim film izlerken sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...