Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

valla eskisi kadar oturup rpg'ye vakit gömemiyorum. o yüzden kesin bir şey diyemeyeceğim. singleplayer odaklı crpg'lerde var ama genel olarak. diablo vs poe özelinde bakarsak poe'da her karakteri alıp her büld'ü yapabiliyoruz. aynı build'ı "uymayan" class'la yaparsan skill tree'ye başlangıç yerine göre artıları eksileri oluyor, endgame'de 2 prefix az yapıyorsun haritayı belki ama oynayışın ve karakterin genel feel'ı aynı oluyor. diablo'da gayet var bu ayrım. hatta "kaç karakter var, oo necromancer duyurmuşlar, lan paladin / holy warrior gene mi koymadınız" diye marketing'çilerden takip ettirecek kadar var. poe2'de zannetmiyorum ki "x karakter var/yok" diye sevinen ya da üzülen bi kitle olsun.

artıları ve eksileri olan bir durum tabi. "oo x class'la y class farklı, her class'ın hissiyatını daha iyi veriyor!" diyoruz ama mecburen her karakterde her build olamadığı için karakter başına uygulayabileceğin build sayısı azalıyor doğal olarak. tercih meselesi.

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Videodaki asıl olay şu:

Bunun gibi birçok sinematik sahneler olacakmış, tabii hepsi hikayeye bağlı. Buradaki rastalı siyahi yerine kendi karakterimiz olacakmış. Yani oyun başında karakter oluşturma kısmında oluşturduğumuz tip, tüm cutscenelerde olacak. Oyuncuyu hikayeye bağlamak için çok iyi bence. Nefis teknoloji.

Selamisahin tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

D3 geneline bakınca çok fiyasko değildi esasında da bazı yanlışlarda çok direttiler başta. Blizzard oyunları, blizzardın şuanki ölmüş bitmiş halinde bile parasını hak ediyor ama 1200 lira vermek çok içimden de geçmiyor tabii. 70 euro -> 1200 tl avantajlı normalde  ama 3 hane olsaydı daha iyi olurdu.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

gene d3'ün son geldiği hal gibi günde 15 saat aynı iki skill'i basılı tutmak üzerine kurulu olursa bu da, benden şahsen pas. insanlar oynuyor gerçi o halini de, patlamayabilir.

ha yok d3'ün ilk hali gibi istenen skill setup'ı "x set y skill'e %1000 bonus veriyor o yüzden z seçemem" düşüncesi yaratmadan oynanıyorsa o zaman oynanır.

Sosyal ağlarda paylaş

1200 bence de çok (ciddiyim) ama aldım 😛

Ben bayağıdır takip ediyorum komüniteleri, youtuberları falan
. Olumsuz anlamda patlayacak gibi durmuyor. Millet hala heyecanlanıyor Diablo deyince. D3'ün o ilk baştaki dengesizlikleri vs. olmayacak gibi bu oyunda. Öyle tek skill bas git de yok gördüğüm kadarıyla. Skillerin hem çeşitliliği hem de customize edilmesi falan D3'ün bayağı önünde gibi. Renk paletini falan iyice karanlık ve diablo dünyasına yaraşır hale getirmeleri de iyi.  Görücez bakalım 17'sinde. Benim umudum var.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...