Jump to content

GokTuRK

=o=
 • Mesaj sayısı

  2.430
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

GokTuRK hakkında

 • Rütbe
  GokTuRK

Son profil ziyaretçileri

394 kez ziyaret edildi
 1. GokTuRK

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  3. bölümü de beğendim ben ya güzel gidiyor. ama kara wooki BH yi de alsaydık keşke crew a ergenler yerine. 🙂
 2. GokTuRK

  W40k Space Marine 2

  Ya muhtemelen ilk oyunun sonundaki tainted mevzusundan (Chaos la karşılalıp sağ kaldı o yüzden chaos tainted olduğunu düşünüyorlardı) dolayı tainted kabul edilmese de yine de inquisition kendisini temizlemesi/aklaması gerektiğini düşündü, Demote edip Luitenant yaptı ve o yüzden de bir nevi pennance olarak Inquisition Ordo Xenos da Deathwatch da görev yapmasını istedi. (Belki de Sergeant yaptılar ve Deathwatch daki hizmetinden sonra luitenant oldu bilemeyiz şimdiden) Uzun bir süre de kendini aklayana kadar muhtemelen Deathwatch da kaldı. Guilliman'ın uyanışı ve Indomitus Era da da, Primaris Marine ler geldikten sonra Deathwatch dan ayrılıp Ultramarines ile Indomitus Crusade de katılmış olabilir, ve Belki de Marneus Calgar'ın da yaralandığı (ve Primaris olduğu) savaşta o da ağır yaralanıp hayatta kalması için Rubicon Primaris e alınıp Primaris Marine oldu. Tabii ki hepsi spekülasyon 🙂 Oyun çıkınca göreceğiz ama güzel olan Indomitus Era hikaye olarak çok daha renkli. Bu oyuna Expansion DLC lerle bir sürü şey eklenebilir. Bakalım göreceğiz. Bu arada For The Emperooor :)))
 3. GokTuRK

  W40k Space Marine 2

  Black Templar a katılmamış, Deathwatch a katılmış görevini bitirip geri dönmüş chapter a, inquisiton sembolu ve zincir o yüzden ve yine o yüzden kılıç zincirli. Chapter arası transfer yok Space Marine lerde, o yüzden Black Templar a geçemez. Ayrıca Captain lıktan Luitenant a demote olmuş. Aynı zamanda da Primaris marine olmuş Rubicon Primaris i geçip. İlk oyunda 2 tane vardı şimdi 2 tane daha gold service stud var 200 yıl geçmiş o kesin ilk oyunun üzerinden ama Deathwatch da geçen süre service time dan sayılmıyor, Deathwatch da ne kadar geçmiş bilmiyoruz. 250 de olabilir 300 de. Detaylar çok güzel ama. Mesela videoda da bir süre Deathwatch da görev yaptığının göstergeleri var, Xenology biliyor, Tyranidlerle karşılaşmasında, Hermogauntları es geçiyor direkt Synapse le onları kontrol eden Synapse Warrior a gidiyor ve derhal kafasını kopartıyor Synapse ağını kesmek için. O ölünce de Hermogauntlar Synapse ağı koptuğu için direkt kaçıyor. Ayrıca Bknz. Deathwatch: The Deathwatch is a unique Chapter of the Adeptus Astartes comprised solely of Veteran Space Marines from all Chapters that serves the Ordo Xenos of the Imperial Inquisition as its Chamber Militant. Across the galaxy there are innumerable hostile alien civilisations that threaten Humanity, from the green-skinned Orks, to the monstrous Tyranids, sadistic Drukhari, spectral C'tan, and undying Necrons. It is the sacred task of the Deathwatch to stand sentry against all of these terrible xenos races. They are ready to act when such ancient evils rise to threaten Mankind once more. The Space Marines of the Deathwatch form the first, and often only, line of defence against these inhuman horrors.
 4. GokTuRK

  Game Pass PC Konusu

  ya şimdi pc içinde mi xbox gold alıcaz 6 aylık. aç tane almamız lazım game pass ultimate için?
 5. GokTuRK

  Game Pass PC Konusu

  olm ben keriz gibi her ay ödüyorum. nasıl yaptığınızı da zerre anlamadım ya. bilal e anlatır gbi anlatsanız ya bana. çok mal değilim bakın avukatım acık anlatsanız anlarım. şimdi anladığım şu 6 aylıklardan alıp 3-4 tane ekleyip ekleyip her ultimate yapıyım mı dediğinde de yok panpa diyeceğim. en sonuncuyu girdiğimde de YAP ULTİMATE KANKS diycem. olacak. doğru mu anladım? EDIT: PC için yapmak istiyorum
 6. GokTuRK

  Project Personal Space [Bir Oyun Geliştirme Macerası]

  Helal dostum başarılarının devamı gelsin. tebrikler
 7. GokTuRK

  The Wheel of Time - Amazon

  Lan sadece bir bölümde varmış diyorlar. Moraine yalnız seyahat ediyormuş falan. inşallah öyle değildir.
 8. GokTuRK

  The Wheel of Time - Amazon

  Cinsiyeti herhangi biri olabilirdi diye hatırlıyorum başta belli değildi sanki. 17 yıl falan oldu okuyalı tam hatırlayamıyorum
 9. GokTuRK

  The Ascent (Cyberpunk ARPG)

  Çokiyi oyun ya iki gündür 9-10 saat oynadım heralde başından kaldırmadı beni. Baya beğendim.
 10. GokTuRK

  Game Pass PC Konusu

  Ascent oynayın oynattırın. Game pass de var cdpr a cyberpunk neymiş öğretir bu oyun 🙂
 11. GokTuRK

  Game Pass PC Konusu

  game pass da hala kullanılamıyor diyor bu arada Dark Alliance için.
 12. GokTuRK

  Game Pass PC Konusu

  kötü müymüş. şimdi Game Pass aldım dark alliance için
 13. GokTuRK

  Warhammmar 40k

  Çok Teşekkür ederim dostlar yorumlarınız için mutlu oldum. Pandemi bitse masaüstü oynamaya tekrar döneceğiz. Mevcut kurallarla ilgili burada konuşabiliriz ama. dediğim gibi başlamak isteyen varsa Cadia kapısı ve Kule Sakinlerine üye olup whatsapp grubundan öneriler alabilirler. Ordu satanlar düzenli oluyor ilk giriş için ne lazım vs hepsi konuşulur. 40 hemen 2000 pointlik ordu alayım ve masaüstünde oynayayım oyunu değil zaten her alanıyla bir hobi. Modeli almak birleştirmek boyamak vs. Bir orduyu alıp birleştirip boyayıp, hazır hale getirip kurallarını öğrenerek oynamaya başlamak uzun zaman zaten. Ama hobinin her aşaması bana keyif veriyor birleştirmesinden boyamasına boyamasından oynamasına. O yüzden küçük küçük alıp birleştirip boyayarak whatsapp da muhabbetini lore unu konuşarak, oynayanları izleyip öğrenip büyük turnuvalarda neler olduğunu takipe derek, orduyu tamamlayıp oynamaya başlayarak zevk alınıyor. Bundan doalyı bir anda o kadar para nasıl veririm diye düşünmeyin zaten azar azar alıp yavaş yavaş toplayıp başlıyorsun. Evet yine fazla para veriyorsun ama tek seferde değil. Ve son olarak evet pahalı bir hobi, ve adeta bir kara delik, düşenin çıkması zor. Çünkü 40k seviyorsanız zaten çıkmak da istemiyorsunuz. Ben Ben Space Marine (Dark Angel) toplayarak başladım, şimdi Dark Angel, Astra Militarum (Imperial guard yani, DKoK ve Cadia karışık var) ve Custodes ordularım var. Ama hala boyanmamış bir sürü modelim var yavaş yavaş boyuyorum bir süredir model de almıyorum kafamdaki plandaki herşeyi aldım (şimdilik) Neyse yani özetle sorusu olan falan olursa zevkle cevaplerım.
 14. GokTuRK

  Warhammmar 40k

  haahha evet. avukatım ben dostum ihale ile işim olmaz 🙂 teşekkür ederim bu arada beğendiğiniz için çok mutlu oldum. benden kat kat iyi boyayan insanlar var özellikle cadia da. Berkay Pişkin mesela dünya markası gibi birşey bu konuda comission da alıyor. Death Korps ların hastasıyım bu arada.
 15. GokTuRK

  Warhammmar 40k

  Biz İzmir de Kule de oynuyoruz. Facebook Cadia Kapısı Grubundan Türkiye de 40K masaüstü oynayanlara ulaşabilirsiniz. Orada ordu satan vs de bulabiliyorsunuz. Türkiyeye Pegasus Oyuncak getiriyor siparişleri alıp. Ben 2-3 sene önce başladım İzmir de Kule Sakinleri Derneği sayesinde. Buradaki Arkadaşlarla baya oynuyoruz İstanbul da da kalabalık bir grup var oynayan. Evet para harcatıyor ama mükemmel bir hobi. modellerimi boyayıp koyduğum instagram sayfam ektedir 🙂 https://www.instagram.com/yormapaint/ Cadia kapısı ve Kule sakinlerine facebook tan bir yoklayın derim oynamak isteyenler başlamak isteyenler varsa. Linklerini de bırakıyorum aşağıda: https://m.facebook.com/groups/Cadia.Kapisi/?ref=group_header&view=group https://www.facebook.com/groups/kulesakinleri/

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...