Jump to content

akirafes

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.294
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

akirafes hakkında

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. akirafes

  En son okuduğunuz kitap

  The Narrow Corridor: States, Societies, and the Fate of Liberty Daron Acemoğlu
 2. akirafes

  Lego hastalığı

  2500 kutu legom vardı......
 3. akirafes

  Oculust rift s

  3000 Kutusu vardır.
 4. akirafes

  Unbelievable (2019) - Netflix

  Vakit bulursanız seyretmeye değer. Konu ve karakterlerin işlenişi roman akıcılığında. Hikayenin gelişimi çok iyi. Oyunculuk çok iyi direk sizi karakterlere ve hikayeye bağlıyor bir sonraki sahne nereye gidecek merak ediyorsunuz.
 5. akirafes

  Netflix Türkiye

  Unbelievable'da karakterler çok iyi çok detaylı sergilenmiş Karakter işleyişine bayıldım dizinin. İzlemeye vakit ayırın. Roman gibi.
 6. akirafes

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  avcı avcı avcı
 7. akirafes

  MMO Gaming

  Hala ben ve oğlum wow oynuyoruz.
 8. akirafes

  Amazon harici yurtdışından kitap siparişi nereden verilebilir?

  Dışardan bir şey getirmek çok zor. gümrükte 2 tane paketim var. 55 gündür sıra bekliyor. Oradalar biliyorum ama alamıyorum bile. Biri 3 biri 2 dolar.
 9. https://www.nasa.gov/feature/goddard/2019/nasa-s-hubble-finds-water-vapor-on-habitable-zone-exoplanet-for-1st-time
 10. akirafes

  Article 15 (2019) - Hindistan

  Aya gidilme zamanında özellikle Hindistan'ın saygı duyulacak girişiminden sonra izlenilmesi gereken bir filim olduğuna inanıyorum. Bütün kadınların eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.
 11. akirafes

  İstanbul vs London

  Anlatmak istediğimi ev sevdası mı sandın cidden? Bak Amerika da ev almıyorsun. nasıl mı? vergini ödemedin? seni evden atıp satıyorlar evini. Mesela İngiltere de paraya sıkıştın evini sattın şimdi hatırlıyamadım ama 3 ay mühletin var yenisini almak zorundasın yoksa cok agır cezası var. Öyle bir sistem yapmışlar ki sizi sömürüyorlar borçlandırıyorlar sonra elinizden alıyorlar. Tr de böyle bir şey yok inşallah da olmaz. Düşün o kadar calısmıssın bir ev almışsın oldu İşlerin ters gitti 3 sene vergi ödemedin diye evini elinden alıyorlar sana hic bir sey vermiyorlar. Oldu sıkıştın evini sattın para lazım. Sana diyorlar ki 3 ay içinde başka ev alıcaksın buna zorunlusun. Ya gidip Londra'da ev alıyorsun. 2 sene sonra sen evin sahibisin toprak sahibi geliyor binada su eksik yapacaz diyor sana bir fatura dayıyor aklını yersin. Bu olacak diye bir şey yok ama oluyor ve sahibi olduğun evin arsasının senin olmadığını öğreniyorsun çünkü avukata 10k vermekten kaçındın. Ama sen tabii bunlardan bir habersin evi aldın mı senin sanacak kadar? Bana kimse anlatmasın aradaki farkı çok iyi biliyorum. Ya Amerika'da hele bir vergi sistemi var mesela ev aldın son zamanlarda iki okul açıldı çevrende okul sayısına göre vergi değişiyor. Ah şimdi ne güzel dersiniz..... Modern Ama bilmezsiniz ki senelik vergi Evin değerinin nerdeyse 12 de biri. Hatta bazı eyaletlerde 10 da biri. Kanada'da sistem çok kötü Ama aile hekiminin 350k yılda dolar aldığını gördükten sonra diyecek bir şeyim yok.
 12. akirafes

  İstanbul vs London

  valla iyidir Caddebostan ya demin benim eve Popeyes söyleyelim dedik. Ana merkezi aradık 444 lü numarayı karagümrüğe gelmiyoruz dedi. macdonald'da gelmiyor buraya. Caddebostana herkes gider.
 13. akirafes

  İstanbul vs London

  OOO acaba @esh Hakan'ı Orhanı tanıyor mu? (dc emlak)
 14. akirafes

  İstanbul vs London

  Hadi ya ben onu Ukrayna'da biliyordum en son.
×
×
 • Yeni Oluştur...