Jump to content

akirafes

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.444
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

akirafes hakkında

 • Rütbe
  akirafes

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. akirafes

  Satılık Philips TV 55inch

  Tmm
 2. akirafes

  Satılık Philips TV 55inch

  Merak ettim duruyor mu? Yoksa satıldı mı?
 3. akirafes

  Satılık Philips TV 55inch

  Loex çok titiz biri. Tv sıfır gibidir. İhtiyacım olsa kesin alırdım.
 4. akirafes

  Vücutta genel olarak ağrı, halsizlik vs.

  Şunu kesinlikle tavsiye ederim.
 5. akirafes

  Boşananlar kulübü

  His dog teaches him new tricks.
 6. akirafes

  Boşananlar kulübü

  İtalya'da 5 yıl öncesine kadar(5 yıl önce değişti bu) boşanırsan yeniden evlenmek için 3 yıl beklemen gerekiyordu. İtalya'da aile birliği kutsal olarak kabul ediliyordu. Familia Christiana. Kadın hamile ise geçerli idi bu. Türkiye'de sanırım 300 gün şuan süre. Eğer boşanırsa kadın 300 güne kadar evlenemiyor. Bu eğer kadın hamile ise geçerli.
 7. akirafes

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Teşekkür. 👍
 8. akirafes

  The Mandalorian (2019) - Disney+

  Omuzluk zırhı korunmak için mi? değerli metali saklamak için mi? (o kadar pahalı zırh mı olur? Hemde ufacık parça)
 9. akirafes

  Boşananlar kulübü

  @Aceace
 10. akirafes

  Parasite 2019 | Dram - Gerilim

  Sinemaseverlerin Okja ve Kar Küreyici’yle tanıdığı Bong Joon-ho’nun gençliğinde para kazanmak için ders verdiği zengin evinden ilhamla çektiği Parazit bu yıl Cannes’da Altın Palmiye’yi alan ilk Kore filmi oldu. Kim ailesinin işsiz ama becerikli fertleri zengin Park ailesinin evine hile ve desiseyle teker teker İngilizce öğretmeni, resim öğretmeni ve hizmetçi olarak sızarlar, fakat belgede sahtecilikte ne kadar maharetli olurlarsa olsunlar, saklayamadıkları bir şeyler vardır. Sınıf farkı yaralarını büyük ustalıkla işleyen yönetmen filmi için, “palyaçosuz bir komedi, kötü adamsız bir dram” diyor. Filim iyi seyretmeye değer.
 11. akirafes

  Bilim bize Ölümden sonrası için ne diyebilir?

  🤣
 12. akirafes

  Bilim bize Ölümden sonrası için ne diyebilir?

  Ahhhhahaha Sorun yok ya bende beş para yok. Alışığım ben. Demin eşimle oturduk manathhan soho da ki yürüyüş videosunu izledik. Vidoyu görünce o kadar kaliteli markanın olduğu sokakları asfaltın kaldırımın acınacak durumunu. Yerlerdeki çöpleri yani bura suadiyeden x 30 kat değerli sanırım. Ve bomboş kiralık dükkanları. İnsanlar yakınıyor sokaklarda artık yürüyen yok kiralar uçuk ayrıca bakım giderleri çok abartılı yüksek. Sonucda dükkanlar batıyor ki bunlar dünya markası resmen. Ben şükrettim ya. Daha 5 sene kredi ödemem var. bu aralar bakıyorum uygun bir yer alsam alıcam yani daha bende cook uzun süre para olmaz. (herkes emlak blonu patladı patlıyor diyor da cadde bostanda dükan bakıyorum bir tane uygun fiyata bulamıyorum.) Ah video da aşağıda. Bugün halk bankasına gittim emekliyim dedim 1.15 den baya bir yüksek meblağ aldım. Aşagıda bir sürü dükkanda kiralık yazısı göreceksiniz. İşte benim en büyük eğlencem oturup gezi videolarını izlemek. Bana yeter artar bile.
 13. akirafes

  Bilim bize Ölümden sonrası için ne diyebilir?

  Zaten Black için açtım yok bilim asla kabul etmez diye der gelir. Şimdi bu kişiye de o zaten bilim adamı değildir kimse onu kabul etmiyor der. Onu bekliyordum da, 51 yaşına geldim diye bazıları ooo ölüm korkusu sardı diye geldiler.
 14. akirafes

  Bilim bize Ölümden sonrası için ne diyebilir?

  Hiç bir şey yok olmuyor aslında, key noktası da burada. Enerjiye dönüşüyor. “If quantum mechanics hasn’t profoundly shocked you, you haven’t understood it yet. Everything we call real is made of things that cannot be regarded as real.” – Niels Bohr Her şey enerji olan atomlardan yapılmıştır. Bu bize her şeyin enerjiden oluştuğunu gösterir. Sizi yapan enerji, bu makaleyi okumak için kullandığınız ağaçları, kayaları, oturduğunuz sandalyeyi ve telefonu, bilgisayarı veya tableti oluşturan enerji ile aynıdır. Hepsi aynı şeylerden yapıldı - enerji. Ve tekrar yok olduğunda enerjiye dönüşecek.
 15. https://www.nyas.org/news-articles/academy-news/is-there-life-after-death/ I do agree that this raises the possibility that the entity we call the mind or consciousness may not be produced by the brain. It’s certainly possible that maybe there's another layer of reality that we haven't yet discovered that's essentially beyond what we know of the brain, and which determines our reality. So, I believe it is possible for consciousness to be an as of yet undiscovered scientific entity that may not necessarily be produced by synaptic activity in the brain. ------------------------------------------------------------------- Benim cevirimi beğenmeyip eleştireceğiniz için google cevirisi the New York Academy of Science den alınmıştır. ------------------------------------------------------------------------------------------ Sam Parnia M.D., Ph.D, NYU Langone Tıp Merkezi'nde, aynı zamanda kardiyopulmoner resüsitasyon üzerine araştırma direktörlüğü yapan İngiliz doçenttir. Birleşik Krallık'ta, Southampton Üniversitesi'ndeki İnsan Bilinci Projesi'nin direktörüdür.
×
×
 • Yeni Oluştur...