Jump to content

knox

=o=
 • Mesaj sayısı

  10.705
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

knox hakkında

 • Rütbe
  knox

Son profil ziyaretçileri

639 kez ziyaret edildi
 1. knox

  Genshin Impact

  harvest moon'nun bir oyununda vardı postacı kız, klee tip aynı.
 2. knox

  Mount&Blade II: Bannerlord

  mücbir sebep kapsamında firmalar şuan. o dediğin zor. Corona baya geçerli bi sebep oyunun dev sürecine etki ediyor. birde EA oyunu zorla satmıyorlar ki, biz beklemeye dayanamayıp gidip alıyoruz. belki, refund süresi uzatılabilir, 2 saat değilde onu bir 4 saatte falan çıkarabilirler refund süresini EA oyunlara özel. yeterli olur mu bilemedim. EA oyun en iyi hiç almamak. bu zaman kadar aldığım EA oyun üzmeyen bi subnautica oldu.
 3. knox

  Assassin's Creed: Valhalla

  ne kadar ön inceleme okuyduysam ve izlediysem hepsi, odyssey den çok daha iyi olduğunu söylüyor. hadi bakalım ya üzmez inş..
 4. knox

  Genshin Impact

  razor'da güçlü dps ama gacha'tan çıkartırsın onu bir şekilde. bence biriktir. 5* karakterleri trade e eklemeleri 1 sene sonra falan olabilir ya da öyle bir cost koyarlar ki istesek bile alamayız.
 5. knox

  Mount&Blade II: Bannerlord

  yalan ya da doğru, sonuçta bannerlord büyük hayal kırıklığı oldu mu olmadı mı?
 6. knox

  Mount&Blade II: Bannerlord

  https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/bannerlord-refunded.432531/
 7. knox

  Genshin Impact

  evet resin sistemi daha öncede yazmıştım çok tehlikeli diye. ona ciddi ayar çekmeleri lazım. oyun bi noktadan sonra resinli eventleri farmlamaya itiyor çünkü diğer türlü ne exp ne reward düzgün bişi gelmiyor.
 8. knox

  Genshin Impact

  bala gel
 9. knox

  Genshin Impact

  Size gene 5* gelmiş. bana bir tane bile gelmedi. 3-4 defa reroll zorladım baktım iş olcak gibi değil, eldeki en iyi acc. ile devam ettim. pity proclayacak az kaldı, test edicem bakalım ne gelecek ordan. silah verirse patladım sdsfds
 10. knox

  Genshin Impact

 11. knox

  Genshin Impact

  bir takım bossları öldürmek ve aktiviteleri yapmak için resin istiyor oyun. 1 resin 8 dk da regen oluyor. kimi bosslar 40 resin isteyebiliyor. haritadaki nodlar 20 resin istiyor. BP ayda bir resetleniyor deniyor, resinli eventleri vb. yaparak bp da level atlanabiliyor. resin olayı şimdilik şöyle böyle geliyor da... okudğum ve benimde gözlemlediğim kadarıyla çok büyük para tuzağı var orda dikkat edin. 1.1 de ona ayar çekmezlerse ben net bırakırım oyunu.
 12. knox

  30 yas bunalimi

  işte para yoksa büyük sıkıntı 30+ yaşlar
 13. knox

  30 yas bunalimi

  ahaha bunu dicektim
 14. knox

  Genshin Impact

  fişıl güçlü karakter, biraz fazla çıkmış ama olsun talentlarını açabilmişsin.
 15. knox

  Genshin Impact

  xinlinge silah işte 😛
×
×
 • Yeni Oluştur...