Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Catze said:

applev0dka said:

madcow said:

Sen ne kadar aptal bi adamsın ya.

Forum üyesine o. Cocugu diyene 1 aycik ceza verirsen. Boyle hakaretlere goz yummak zorunda kalirsin..

Sen de yaptın bunu sen ne kadar ceza almıştın acaba?

Kime ne zaman demisim acaba ?? insanlari boyle suclayacaksan kanitla gelmelisin.

@S-H
Goruyor ve arttiriyorum. Ağlama diyip 1 ay yemisligim var.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kurda, bu parasızlık ile transfer zor.

Güven, dorukhan gibi gençlerle gitmek gerek.

Bir de dün geceki ofsayt kararı ile ilgili bir şey sorucam. Hucum takımı 2 kere topun kontrolünü kaybediyor, rakip topla oynuyor falan. Burada ilk hucumun devami olarak yorumlanması ne şekilde ? VAR protokolünde ilgili yeri bulup koyabilecek var mı ? Ofsayt konusunda hala anlamadığım ve anlamsız bulduğum yerler var
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuda yapılacak şey golden önce nereye kadar geri gidileceginin yazılı kuralı olmalı.

Gol pası ve oncesindeki 2 aksiyon gibi bir sınır getirilmeli bence yoksa bir sürü golü iptal edecek hakem hatası bulunabilinir.

Hem var sonucunun dünkü gibi 5 dakkada açıklanmasının önüne geçer hem de sahadaki mücadelenin hakkı verilmis olur.

Dün dorukhan o golü atmaya çalışırken ayağını kırsa bunu sorumlusu kim olacaktı?
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Bu konuda yapılacak şey golden önce nereye kadar geri gidileceginin yazılı kuralı olmalı.

Gol pası ve oncesindeki 2 aksiyon gibi bir sınır getirilmeli bence yoksa bir sürü golü iptal edecek hakem hatası bulunabilinir.

Hem var sonucunun dünkü gibi 5 dakkada açıklanmasının önüne geçer hem de sahadaki mücadelenin hakkı verilmis olur.

Dün dorukhan o golü atmaya çalışırken ayağını kırsa bunu sorumlusu kim olacaktı?

Ayrıca iptal edilen pozisyonda geçen süre de oynatılmıyor bildiğim kadarıyla
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Catze said:

applev0dka said:

madcow said:

Sen ne kadar aptal bi adamsın ya.

Forum üyesine o. Cocugu diyene 1 aycik ceza verirsen. Boyle hakaretlere goz yummak zorunda kalirsin..

Sen de yaptın bunu sen ne kadar ceza almıştın acaba?

Kime ne zaman demisim acaba ?? insanlari boyle suclayacaksan kanitla gelmelisin.

@S-H
Goruyor ve arttiriyorum. Ağlama diyip 1 ay yemisligim var.

Kanıtı sildiler olm ama hatırlayan vardır bana küfredip banlanmıştın ne dedin hatırlamıyorum bile çok umursamadım çünkü ama gayet bu seviyede idi diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Kanıtı sildiler olm ama hatırlayan vardır bana küfredip banlanmıştın ne dedin hatırlamıyorum bile çok umursamadım çünkü ama gayet bu seviyede idi diye hatırlıyorum.

offf posta bak baştan sonra tek bir doğru kelimesi yok.

kanıtı silmediler duruyor.

applev0dka said:

Catze said:

beşiktaşı ait olduğu yere süt ligine geri gönderdiler zaaa

Elinize verdikleri lige mi

sana küfür etmemişim gördüğün gibi.

gördüğün gibi takım üstünden yazılmış bir mesaj, gayet kişisel hakaretten/saldırıdan uzak, kullanıcıya direkt oç seviyesinde hakaret içermeyen bir mesaj

boş beleş sallamayalım lütfen eğer doğru hatırlamıyorsak

yukarıdaki mesaj 2 ay ceza aldı.
bana oç diyen adam 1 ay.

konuyu bulandırmayalım
Sosyal ağlarda paylaş

isme tıkla -> başka mesajları göster de -> 202. sayfaya git 21 nisan 2017 yukarıdaki mesaj.

sonraki ilk mesajım da bu

https://forum.paticik.com/read.php?29,8687262,8701582#msg-8701582

2ay yedim o mesajdan dolayı,

Muhtemelen sen bu olayı olduğundan daha büyük hatırlıyorsun :) yoksa öncesinde de sana küfür etmemişimdir yani, burada kimseye de küfür edecek biri değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Para alamama değil mevzu zaten, adam bu ortamda takılmak istemiyorum diyor gidiyor işte usulüne uygun, karakterli bir şekilde.

O alacağı kısmı da işte sözleşme hemen bugün sona ermeyecek. Duyurulan tarihten sona ereceği güne kadar tahminen günlük x alacakmış işte, onu hesaplamışlar şu kadar daha alacağın olacak diyip onu da alıp gidecek.

Bu aya kadar bütün alacaklarını günü gününe almış zaten, hatta kulüpte ödemeleri düzgün yapılan tek tük adamlardan biriymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

valla pepe aldığı parayı hak etti, ülke bi kalite gördü, adam gibi de gidiyor.
quaresma yaş 35 güle güle gitsin.
babel 32 güle güle gitsin
tolgay 27 güle güle gitsin
love 34 güle güle baboş

şunlardan bir kurtul, larini de gönder bir yere kiralık unut orda. temiz işte. yalnız rocoyu kim getirdi abi, neci bu adam valla çok garip. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

love 34 güle güle baboş

şunlardan bir kurtul, larini de gönder bir yere kiralık unut orda. temiz işte. yalnız rocoyu kim getirdi abi, neci bu adam valla çok garip. :D

E takımda kim oynayacak bunlar gidince?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Milamber said:

love 34 güle güle baboş

E takımda kim oynayacak bunlar gidince?

karius
fatih-vida-medel-caner
dorukhan-ozzy
töre-ljacic-lens
güven
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...