Jump to content

Milamber

=o=
 • Mesaj sayısı

  3.752
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Milamber hakkında

 • Rütbe
  Milamber

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. valla gittikçe karmaşıklaştırıyor, gençsen, bok gibi vaktin varsa youtube'da videoları var, genelde hikaye olarak ekleniyor ilerde karşına çıkabiliyor belli şeyleri seçtiğinde. bende olanları söliyim leviathans, utopia, apocalypse
 2. Milamber

  Star Wars: The Clone Wars (2008) - CN

  değer ve izlenir
 3. Milamber

  Aşk 101 (2020) Netflix

  muahahha
 4. Milamber

  Star Trek: Picard - CBS

  tekrar çekim konuyu düzeltme vardı epey son bölümler bi garip duruyor konu neydi neye döndü baya saçmaladılar bence.
 5. Milamber

  The Witcher (2019) - Netflix

  abinin son kız arkadaşı 19 yaşında, bu kız 18. so asdasda
 6. Milamber

  Watchmen - HBO (2019)

  ben son 2 bölüm hariç fazla takılmadım ama dr.manhattan'a ayıp ettiler
 7. Milamber

  Topla v0.81a [29ocak15]

  bu arada sessiz kasa arayanlar için dark base serisi geldi türkiyeye ben aldım şuana kadar memnunum pahalı biraz, ankarada bi websitesi satıyor. nanokatalog değil yalnız ayrı bir sitesi var. adamlar diğer ürünlerini de satıyor
 8. Milamber

  Diablo 4 Ana Konu

  hacım müşteri olarak adil olmak zorunda değilim :) poe'yi grafiği için oynamadım yıllarca. sanmıyorum grafiği için oynayan olduğunu. daha karanlık bir yapısı var tabi de olay sistematik. itemlar, skiller, çeşitlilik. oyuna getirilen yenilikler fln. ilk başladığında da çok da buglıydı kaç kere lagdan fln öldük, ben eşşeğim bir sürü şey oldu ama niyet iyiydi, vizyon iyiydi sabrettik, gittim comiclerini bile aldım destek olsun diye. 6 senedir geliştirilen oyun blizzard ne yaptı 6 senede d3'e? expansion aldık baktık yine bok gibi olmaya devam etti, seveni illa vardır da benim şu an diablo zerre ilgimi çekmiyor. sen böyle bir efsaneyi 1 oyunla .iç edersen insanlar seni suçlarda azına yüzüne de vurur müşteri loyalitysi kolay kazanılmıyor ama çok kolay kaybediliyor. güzel oyun yapsınlar alıp oynarız yine ama blizzard artık sıradan bir oyun firması benim için o da sırf sc hatrına.
 9. Milamber

  Diablo 4 Ana Konu

  d3 çıkarken ben oyunu şöyle aldım, anime gibi bişi çıkardılar, ya allah dedim aldım. araştırma vs yok tamamen hype ile aldım, online oyun oynamaya herhalde d2 ile başlamışımdır, onun sayesinde baya iyi oyuncu oldum sonraki tüm oynadığım oyunlarda (hardcore muhabbetleri) d4 görüntü olarak güzel ama sistemlere bakıyorum süsleme dışında pek bi gelişim yok, d3'de hayal kırıklığı yaşayıp path of exile oynayan adam için yeterli değil tekrardan hype yaratmak için. şunu da anlıyorum tabi, d4 fln artık bizim gibi oyuncular için değil. adamlar konsol ot bok 50 yerde casual oyuncunun da oynayabileceği bir şey yapmaya çalışıyor normal yani benim gibilerin sevmeyeceği, belki yine alır oynarız ama bakıcaz. bi kaç yerden illa bişi araklıcaklardır, yeterli olacak mı? görücez.
 10. Milamber

  Diablo 4 Ana Konu

  şu an bir hype yok ben de. daha fazla bilgi çıksın epey incelensin anca ondan sonra. d3'te yaşadığım hayal kırıklığından sonra ya da poe'den sonra epey bir kasmaları lazım.
 11. Milamber

  Star Wars: Episode IX / The Rise of Skywalker (2019)

  o ne ki
 12. Milamber

  firewall seçimi

  şirkete firewall alırken nelere dikkat etmek lazım. yeni bir ofise taşınıyoruz şuan 200-250 kişi var ama seneye 500'e çıkacak gibi gözüküyor kişi sayısı fortigate 300e düşünüyorduk büyük mü gelir ufak mı gelir network işinden anlayan birileri varsa yardımcı olabilir mi?
 13. Milamber

  The War Of The Worlds - BBC - 2019

  fena değildi ama çokta sarmadı
 14. Milamber

  Swamp Thing (2019)

  3. bölümde güzel bunun konusunu bilen var mı şu swamptaki kötülük dedikleri şey ne belli mi?
 15. Milamber

  Swamp Thing (2019)

  review koyayım
×
×
 • Yeni Oluştur...