Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

http://haber1903.com/n-14246-otopark-kapasitesi-ortaya-cikti.html

yönetim o zaman haklı oluyor bu durumda maddi olarak. yani halen 17 günlük firmaya peşkeş çekilme durumu apayrı bir yerde de...

lakin bunu 3 kişinin sigortalı olarak çalışıp işlettiği bir internet sitesinin kendi kaynaklarına dayanarak ortaya çıkarıp sunması...

Şunu yönetim niye söyleyemiyor derler o zaman adama.

Başından sonuna kadar neresinden tutarsan tut ne kadar rezil bir durum yönetimi bu ya. Nasıl rezillik...
Sosyal ağlarda paylaş

17 günlük firma muhabbetinde sıkıntı yok bence, bu işlerde hep böyle sıfır işler yeni firma üzerine alınır standart prosedür gibi bir şey

açıklama rezaletmiş cidden GEL SONRA BİR DE BUNU İŞLET EHE EHE kafasında

daha da vahimi bu atilla türker denilen tipe alttan bilgi ve belge ateşleyen yönetimdeki kişinin bulunamaması yalnız, herif ayda bir böyle şeylerle çıkıyor, diğer yazılarına baktım başka hiçbir kulüple ilgili bu şekilde araştırmaları yok, bariz tetikçi yani
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o öyle değil. Atilla Türker 3 Temmuz'da da bayaa ortadaydı. Karabükspor'un içinin nasıl boşaltıldığını da o açıkladı. Fatih Terim'in feshinin ne kadara mal olacağını da açıkladı. Ayrıetten... Sen buna tetikçilik diyosun ya. Hah aslında bu tetikçilik olmuyor.

Muhabirlik oluyor.

"Ama haberi içeriden sızdıran adamın kendi planları var" diyebilirsin. Doğrudur. Zaten içeriden haber alabilmek muhabirliğin %99'unu oluşturuyor. Kalan %1 haber dili vs.

Aynı şey diğer takımlar için de geçerli. Yapmasınlar kardeşim. Yapmasınlar, dışarıda "tetikçilik" yapan gazetecilerde yayınlayacak haber bulamasınlar.

Ayrıetten Fikret Orman hala dava etmedi yanılmıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...