Jump to content

khalad

=o=
 • Mesaj sayısı

  7.522
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

khalad hakkında

 • Rütbe
  khalad

Son profil ziyaretçileri

217 kez ziyaret edildi
 1. khalad

  Football Manager 2020

  Şu mor tema inanılmaz göz yoruyor beyaz tema olsa da eskisi gibi rahat rahat oynasak şu oyunu
 2. khalad

  E-Kitap Okuyucu

  Tam black friday öncesi çıkartıyor xiaomi acaba indirimli gelir mi
 3. khalad

  Tamamlanmış Fantastik Roman Serisi Onerileri

  Bütün serinin 1. baskısı var efsanedir.
 4. khalad

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  İstifa etmiyor kesinlikle ona yönelik bir konuşma bile yapmıyor.
 5. khalad

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Basın toplantısın da ne yapmaya çalıştı şimdi bu Abdullah Avcı denen zat. Antrenörlüğü sorgulanmazmış bak bak kimse de çıkıp bu dünyada Zidane,Mourinho sorgulanıyor senin başarın ne diye soramadı vah vah. Bütün kendisine muhabir diyen ne olduğu belirsizler sorgulamıyoruz zaten dediler. Yazıklar olsun Beşiktaş'ı bitirmek için el ele vermişler resmen. Haftalardır maç kazanamıyoruz bırak maç kazanmayı ilk yarılarda şut çekemiyoruz bazen maç boyu pozisyon bulamıyoruz. Ne oynuyoruz belli değil. Her şeyi geçtim bu zat GÜLÜYOR halen daha toplantı yaparken insanlar çıldırmış durumda gülüyor utanmadan. Ocak ayına kadar planlarından bahsediyor filan. Belli ki kendisi yedi sülalesine küfür yemeden gitmeyecek illa bu tarz rezillikler olması gerekiyor anlaşılan. Şenol Güneş gidince kim gelecek bu takımın başına diye soruyordum burada kötüleyen bazı arkadaşlara ,alın bak gitti Şenol Güneş nasıl güzel mi izlediğiniz futbol ? Halen daha taraftar desteklemiyor filan yazmış bir tanesi kendisine de bugün 85 dakika duraksız destekledi de ne oldu diye soruyorum ? Teknik Direktör değişse gram fark etmeyecekmiş allah allah neden fark etmiyormuş ? Bu kadrodan 10 kat daha kötüsü ile Samet Aybaba gayet güzel futbol oynatıyordu neden değişiklik olunca bir şey değişmeyecekmiş acaba ? Sevgili @Natanyal Abdullah Avcı yönetiminde aktif bir görev mi alıyorsun acaba ? Halen daha Şenol Güneş'in 3 senedir yaptıkları yüzünden diyorsun. Adamın elinde ki kadro her 6 ayda bir değiştirildi ona rağmen bu kadar rezillik olmadı. Son dakika da 7 adam geldi ona rağmen bu hale düşürmedi. Ne yaptı bu adam sana da gitmesine rağmen takımın şu halde olmasının suçunu halen daha adama yüklüyorsun ?
 6. khalad

  Selam deneme

  Hoş geldin Yıldız nasılsın ?
 7. khalad

  WoW Classic Ana Konu

  ben tailor ve ench aldım başladım hatta tailor kasmaya yakınca çanta satışlarına başlayacağım hoggernogger de olan arkadaşlardan katkı bekliyorum afndpangdn
 8. khalad

  WoW Classic Pati Guild

  bende noggenfogger de oynuyorum ama horde açtım varsa horde lar bekleriz
 9. khalad

  Sigara

  nerde o eski troller. bıçak yalan filan vardı 10-15 dal sigaraya ne zaman düştük yazıklar olsun bize
 10. khalad

  WoW Classic Pati Guild

  Benimde niyetim var hangi tarafta olduğumun bir önemi yok duruma göre geçerim.
 11. khalad

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Allahyar girmiş Allah yar ve yardımcıları olsun
 12. khalad

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Sonunda sağ bek almışız şaşırtıcı. Douglas çok iyi oldu hem ligi biliyor hemde Gökhan Gönül artık sonlarına yaklaştı.
 13. khalad

  Üniversite tercihi hakkında

  İstanbul Üniversitesinde de varmış ben anadolu'ya ön kayıt yaptırdım ama istanbul üniveristesi sanki daha mantıklı olur gibi geldi. Bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ?
 14. khalad

  Üniversite tercihi hakkında

  İstanbulkart bile tek başına yeterli. Tarih için kayıt yaptım zaten rahat rahat okurum.
 15. khalad

  Yorumsuz

  İstanbul'da emlak yatırımı yapmak tam bir saçmalık, anadolu da aynı kalitede evleri 4/1 fiyatına alabiliyorsun ve nüfus devamlı anadolu'ya kaydığı için ev değerlerinin artması daha olası. İstanbul'da 1 ev alacağına anadolu'da gelişmekte olan şehirlerden 4 adet ev alıp daha hızlı kazanç sağlanabilir. Tabi emlak tarzı yatırımı sevenler için. Şahsen ben imara uygun arsa kovalamayı tercih ederim. Henüz alabilecek konumda değilim ama o konuma geldiğimde ileriye dönük yol,tren yolu vs. yapılabilecek lokasyonlardan arsa almayı düşünüyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...