Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Medel'den stoper olur, üçlü savunmaya stoper olur. Kariyerinde ne zaman iyi bir dönem geçirdiyse son 6-7 yılda hep üçlü savunmada sol stoper olduğu zamanlarda geçirdi.

Bunu görüp dörtlüye stoper yapmak işbilmezlik çünkü ikili stoper oynayabilecek nitelikleri yok. Geldiği günde yazmıştım. Adamın ikili stoperde harcanmasından başka bir şeye yol açmıyorlar.

Adamın orjini ön libero ama öyle tipte ön libero ile oyun oynanmıyor artık, Şenor'un çağ dışı oyununda bile çağ dışı kalıyor görüldüğü üzere ön liberoda başarısız. Hücum başlatma, hücum sürükleme gibi bir özelliği yok. Box-to-box hiçbir şekilde değil. Adam kovalayıp ısırmak çok çağ dışı sadece oyunun savunma yönünde. Oğuzhan - Medel - Llajic tarzı bir şey yapmıyorsan kısa toplarla o da saçma ki stoperlerinin çok iyi konum alan adamlar olması gerek.

BJK Atiba ile oynarken ön alanda çok iyi konumlanıyordu ama şansına arkasında Rhodolfo, Marcelo, geçen seneki Pepe gibi her sezon müthiş derecede konumlanma yapıp, rakibe alanı dar eden stoperlerle de oynuyordu. Atiba ile birlikte bir alancı savunma yapan, bir de Tosic, ersan, hatta bu seneki Necip gibi adamla zaten üç kişilik üçgen ile bütün hücumcuların savunmaya daha az gelmesini sağlayıp olayı bitiriyordu.

Medel'i ucuza almamızın sebebi zaten bu, Inter'de revizyon yapılıp üçlü savunmadan vazgeçilince yüksek kontratlı çöpe dönüştü. Yeni sisteme adapte olamadı. Inter'de ucuza saldı o dönem iyi denk getirdik.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

karius
fatih-vida-medel-caner
dorukhan-ozzy
töre-ljacic-lens
güven

Orkan çınar diye bi çocuk var kiraya gönderdiğimiz. 14 maçta 4 gol atmış, oynadığı maçların yarısında kanat, yarısında forvet arkası oynamış. Geri döndüğünde takımın önemli isimlerinden biri olma potansiyeli var. Özellikle Şenol Hocanın gençleri nasıl yetiştirdiğini, performasnlarını nasıl arttırdığını biliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

evet görüyoruz, takımda sağlam adam kalmadıktan sonra dorukhan'ı oynatmak zorunda kalmasından belli nasıl genç yetiştirdiği sdasfas

medel konusunda da, 4lüye yazdım çünkü sürati ile süpürücü görevi yerine getirebiliyor. Evet boyu büyük sıkıntı ama ön liberoya koyduğumuzda da çok dengesiz maçlar çıkarabiliyor.

adamı savunmakta başarılı olduğu kadar alan savunmakta sıkıntıları var medel'in. öyle atiba gibi, bırak geriyi tek başına toplasın dediğinde sıkıntı çıkabiliyor, terste kalıyor, olmadık açıdan yaklaşıyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

Babelin menajeri şapkadan tavşan çıkmadıkça yeni sözleşme olmaz demiş.

Orkan devre arası geri çağırılıyormuş galiba kiradan .

Forvet için halen Burak adı geçiyor nasıl iş bu yav.

ŞG'ye bıraksanız burak'ın yanında ozan tufan ve volkan sen'i de alır sdfgdg.

ŞG takıntılı adam. Tuttuğu adamlarda inat ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Zorunda kalmasa Dorukhan'ı hiç oynatmayacaktı, oynatınca adamın çok kaliteli biri olduğunu gördü. Bu sefer başka kimseyi oynatmıyor.

ŞG böyle bir adam. Bu adam senden gider tabii köylülerini ister çünkü halen köyünden şehre göç edip, köy dernekleri kurup orada sikimsonik etkinlikler düzenleyen Anadolu çomarı zihniyetine sahip.

Bu adama emanet ettiğin yapıya bak, sonra ne halde olduğuna bak. Yapacak bir şey yok. Volkan Şen'i tabii ister. Ben de hiçbir bok yapmadığım halde o kadar süre alsam pozitif şeyler yapıyormuş gibi gözükürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

acayip enteresan bir herif bu ya topçu olmasa bir black komedi dizisinde falan rahat oynardı
yalnız bjk'den sözleşme alırsa tozu dumana katacak gibi görünüyor sdfs
2,1m alıyor 2,3m'a fitlesinler işte medel'in maaşına 2+1 sözleşme yapılırsa son sene de satılır çin'e falan

Aceace said:

Abii.. Babel'in doğum günü....

https://twitter.com/Ryanbabel/status/1075136845971906560

AIUSDHOADUHAUSIDHUIOASHD

Olum tutun lan şu adamı... Sosyal medya yöneticisi yapın. Juniorı olarak çalışırım!
Sosyal ağlarda paylaş

Babel'e zamlı sözleşme veriyor olsam, sosyal medyadan Beşiktaş'ı kullanarak kazandığın para kulübün hakkıdır diye madde eklerim. Futboluna bu kadar önem vermiyor adam, verse zaten yolu kasımpaşaya falan düşmezdi..

DarKRideR said:

Bu adama emanet ettiğin yapıya bak, sonra ne halde olduğuna bak. Yapacak bir şey yok. Volkan Şen'i tabii ister. Ben de hiçbir bok yapmadığım halde o kadar süre alsam pozitif şeyler yapıyormuş gibi gözükürüm.

Yönetim ŞGnin istediklerini almayarak doğru yapıyor da yönetimin transfer politikası da tırt. Al birini vur ötekine.
Sosyal ağlarda paylaş

takimin en uretken adamini sosyal medyada annen dedigi icin kadro disi birakmanin akilsizligini bir yana birakarak yaziyorum:

parasi odenmiyor, uzerine kadro disi birakiliyor. nasil isini yapsin? isini yapamamasi icin elinden gelen her seyi yapmis yonetim ve teknik direktor.

oguzhan gibi sayisiz mac yoklari mi oynamis? tolgay gibi soyunma odasinda pilav keyfi mi yapmis? pepe gibi sakatlik mi uydurmus?

oynamiyor olmasina ragmen hala ligde en cok gol atmis isim bu sezon. gecen sezon talisca ile ayni istatistige sahip hatta 1 golunu talisca'ya yazmislardi.

maasinin geri kalanini odememek icin taraftarin one atiyorlar. oltaya gelen averaj taraftar olmayin.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş taraftarı son bi iki senede takımına zarar vermede Trabzon taraftarını geçti neredeyse.

Takıma taş gibi futbol oynatmış, namağlup CL grubundan çıkartmış kör topal kadroyla yıllar sonra üst üste 2 şampiyonluk getirmiş Şenol Güneş'i eleştirirler, Quaresma'yı yerden yere vururlar (hadi burada yer yer de haklılar da adamı öyle bir gömüyorlar ki yaptığı hiç iyi bir şey yok gibi), şimdi de takımın hem sahada hem de saha dışında en etkili adamlarından Babel'i gömüyorlar.

Şu BJK'lıların baltalamasının bir adım sonrası birkaç sene önce takımı 1-0 öndeyken 87. dk'da olay çıkartıp sahaya dalarak takımını hükmen yenik saydıran TS taraftarı işte. Yapmayın etmeyin arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

taraftarda şu var bi tanesi bizim evde orada biliyorum
yok neymiş para yatmıyorsa oynucakmış
indirim istendi mi oynucakmış
adamı beşiktaş adam yapmış yoksa milli takıma gidemezmiş oda vefa borcunu böyle ödücekmiş.. oldu arkadaş aram prof. prof. istediği gibi parasını isticekte sizde yatırmak zorundasınız.
pepede çok güzel yaptı
babel de çok güzel yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

2 yılda 88 maç 29 gol 12 asist
gayet iyi performans, yaşı da düşünülürse ufak bir zam yapılabilir işte imzalarsa imzalasın, bu kadar para veren çıkmaz tr hariç zaten
karakter olarak garip bir tip sosyal medyanın bokunu çıkarmıştı iki üç maç kenara çekildi işte, kadroya girer artık bokunu çıkarmaya gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...